انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 5 تیر1403 - 12:05pmاین موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 2 پست ] 
 نمایش صحیح تاریخ و ساعت در انجمن 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

تاریخ عضویت: یکشنبه 19 اسفند1391 - 2:43am
پست: 12768
دوستان عزیز بعضا سوال میشه که مدل نمایش تاریخ و یا ساعت برای برخی دوستان اشکال داره! یا از امروز که روز آخر تابستان هست و ساعت به عقب کشیده شده دیگه ساعت انجمن درست نمایش داده نمیشه! برای حل این مشکل هر یک از کاربران میتونن خودشون به روش زیر عمل کنن تا ساعت و تاریخ انجمن براشون درست بشه.

برای این کار ابتدا به کنترل پنل کاربر که دکمش بالای انجمن هست مراجعه میکنین. سپس از منوی سمت راست گزینه تنظیمات تالار رو میزنین و بعد در قسمت سمت چپ تنظیمات زیر رو به این صورت انجام میدین:

وقت محلی من: UTC + 3:30 زمان استاندارد ایران
زمان تابستانی/DST فعال است: نه (برای پاییز و زمستان) و بله (برای بهار و تابستان)
فرمت تاریخ من: سفارشی ...

ضمنا به چیز دیگه هم بهتره دست نزنین چون ممکنه انجمن براتون مشکل پیدا کنه! بعد از اتمام این تنظیمات دکمه ارسال رو میزنین تا ذخیره بشه.
اگر این کار رو درست انجام داده باشین در همون صفحه اول انجمن بالا سمت چپ ساعت و تاریخ درست مربوط به همون لحظه باز کردن صفحه رو باید ملاحظه کنید.


یکشنبه 31 شهریور1392 - 3:52pm
مدیر کل
مدیر کل

تاریخ عضویت: یکشنبه 19 اسفند1391 - 2:43am
پست: 12768
دوستان عزیز ضمن تبریک سال نو ؛ باید عرض کنم به همین سرعت 6 ماه گذشت و از امروز که ساعت رسمی کشور 1 ساعت به جلو کشیده شده برای 6 ماه آتی نیاز داریم جهت نمایش صحیح ساعت در انجمن ؛ تنظیم ساعت تابستانی فعال بشه!
برای این تنظیم دوستان لطف کنن طبق توضیح پست قبلی عمل کنن و فقط در قسمت زمان تابستانی گزینه بله رو انتخاب کنن و دکمه ارسال رو بزنن تا ساعت تابستانی براشون فعال بشه یا در واقع 1 ساعت به جلو کشیده بشه.


شنبه 2 فروردین1393 - 12:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 2 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان


در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure