انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 5:37pm

پاسخ به موضوع  [ 10 پست ] 
 جل الخالق 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

دیروز رفتم خونه یکی از دوستان که تو این انجمن عضو هست ,وقتی تو تاپیکها میگشت یهو چشمم به نام کاربریم افتاد و با کمال تعجب دیدم که انلاین هستم :D

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 9 شهریور1392 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
سلام

دیروز رفتم خونه یکی از دوستان که تو این انجمن عضو هست ,وقتی تو تاپیکها میگشت یهو چشمم به نام کاربریم افتاد و با کمال تعجب دیدم که انلاین هستم :D

نترس هوشی خان...منم چندین بار همین مشکل برام پیش اومده...یعنی وقتی خارج میشم هنوز اسمم داخل کاربرای انلاین میمونه :D

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 9 شهریور1392 - 11:24pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان دقت کنین در قسمت کاربران آنلاین هم نوشته شده بر اساس فعالیت کاربران در 30 دقیقه گذشته! در واقع ما بر خلاف خیلی انجمن ها که جهت شلوغ جلوه دادن انجمن ؛ تایم آفلاین شدن رو حتی دهها ساعت و چندین روز! در نظر میگیرن این رقم رو فقط نیم ساعت تنظیم کردیم که حاضران واقعی رو داشته باشیم.
بنابراین از اخرین فعالیت شما در انجمن اگر 30 دقیقه بگذره شما باید آفلاین محسوب بشین. اگر غیر این باشه یا آیدی شما هک شده و دیگری داره باهاش میاد توی انجمن! و یا خود سیستم انجمن ایرادی داره که گاهی اون 30 دقیقه رو درست محسوب نمیکنه و اینو فکر نمیکنم بشه کاریش کرد.

یکشنبه 9 شهریور1392 - 12:09am
آواتار کاربر

من حدس ميزنم به نحوه خروج شما از سايت هم بستگي داره .اگه گزينه خروج رو بزني اين مشكل رو نخواهي داشت ولي اگه صفحه رو ببندي احتمالا تا مدتي شمارو انلاين نشون ميده.

پنج شنبه 14 شهریور1392 - 10:05am

منم این مشکل رو دارم
گزینه خروج رو هم میزنم اما بازهم زیر اسم کاربریم علامت انلاین موجوده

پنج شنبه 14 شهریور1392 - 3:42pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

دوستان بنده خودم برنامه نویس هستم و این مشکلی که شما بیان میکنید رو من خودم تو سایتهایی که طراحی کردم کار گذاشته ام
که البته نمیشه به دید مشکل بهش نگاه کرد.
این یه تکنیک برنامه نویسیه که تو قسمت برنامه نویسی تحت وب و سایت وجود داره.

خاصیتی وجود داره که ما بهش میگیم Session
که اطلاعاتی رو در خودش ذخیره میکنه و در مواقع لزوم و در جاهای مختلف از سایت از این اطلاعاتی که در Session هست استفاده میکنیم.

یکی از موارد پرکاربرد استفاده از Session در هنگام ورود به سایته. که در هنگام گشت و گذار در سایت برای اینکه سایت تشخیص بده شما آنلاین هستید از این Session شما استفاده میکنه و اجازه دسترسی به قسمتهایی رو میده که احتیاج به ثبت نام یا ورود به سایت داره.

شما اگه بصورت مهمان وارد بشید می بینید که اجازه نمیده مثلا عکسهارو ببینید.

یکی از خصوصیات این Session خاصیت تایم آن است که بصورت پیشفرض 180 است ولی میتوان مقدارش را تغییر داد.
در این سایت طبق بررسی بنده 30 دقیقه است تا اینکه اطلاعات شما بطور کامل پاک بشه و شمارو آفلاین نشون بده.

شنبه 16 شهریور1392 - 11:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش خونسردی خودتو حفظ کن
ای دی جناب عالی هک شده
بدون اینکه تابلو کنی از کشور خارج شو و پناهندگی بگیر

این نیز بگذرد

سه شنبه 6 خرداد1393 - 3:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bad tiger نوشته است:
ای دی جناب عالی هک شده

دوست تازه وارد عزیز چی چی داری میگوی ی ی نکنه کاره خودتونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از وقتی اومدی کل انجمنو زیرو رو کردی دنبال چی چی میگردی داداش؟ i-) i-) i-)

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

سه شنبه 6 خرداد1393 - 7:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان توجه کنید سعی کنید هرز گاهی با ویرایش پروفایل پست الکترونیکی و دیگر اطلاعات خودتونو تغییر بدین و همینطور پسوردتون را به روز کنید و همینطور از نرم افزار های امنیتی مخفی سازی mac آدرس و hide ipتا خدایی نخواسته اتفاق ناگواری پیش نیا
*************************************************************************************

استاد هوشی عزیز بابت همه چی سپاس گزارم یه عالمه مخلصتونم

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

سه شنبه 6 خرداد1393 - 8:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sulduz نوشته است:
bad tiger نوشته است:
ای دی جناب عالی هک شده

دوست تازه وارد عزیز چی چی داری میگوی ی ی نکنه کاره خودتونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از وقتی اومدی کل انجمنو زیرو رو کردی دنبال چی چی میگردی داداش؟ i-) i-) i-)

داداشه من تو انجمن قانونی نبود که بگه پست ها رو نخون
بعد هم نیگا کنی این پست رو سال گذشته گذاشتن من امسال جواب دادم

این نیز بگذرد

سه شنبه 6 خرداد1393 - 3:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 10 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure