انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 7:45pm

پاسخ به موضوع  [ 14 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 علت حذف پستهای بنده 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان بنده هم چندين پست بي ربط به علم و طرقي بخش مورد نظر بوده و فقط موجب بروز خسومت و خشم ديگران شده رو پاك كرده و خواهم كرد ، دوستان ماشا.. همه بالغ و عاقل هستيم بايد عاقلانه در بخشها مطالب نوشته بشه ، اينجا چت روم نيست كه گفته بشه چون منو نميشناسن هرچيزي رو بزبون بيارم ، نه آقا اينجا چت روم نيست ، محيط فرهنگ سازي در علم و الكترونيك بوده تا خيلي ها به نيازهاي خودشون برسن و بايد كاري كنيم كه برسن ، اگر كساني كه به نحوي به حرفهاي مديران جهت نظم انجمن توجه نميكنن پس اينها بدنبال علم نيستن و اومدن چيزي رو بگيرن و برن و هيچ فايده اي هم براي افزايش بار علمي در انجمن نداشته و به فكر حداقل 80 درصد كاربراني كه نياز به يك وسيله خوب داشته نيستن ، متأسفانه ! اگر اين كاربران طي چند مرتبه تذكر سعي در بهتر نمودن روابط نكردن بايد ويرايش بشن از انجمن .. موفق باشيد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 3 آبان1392 - 9:38am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
دوستان بنده هم چندين پست بي ربط به علم و طرقي بخش مورد نظر بوده و فقط موجب بروز خسومت و خشم ديگران شده رو پاك كرده و خواهم كرد ، دوستان ماشا.. همه بالغ و عاقل هستيم بايد عاقلانه در بخشها مطالب نوشته بشه ، اينجا چت روم نيست كه گفته بشه چون منو نميشناسن هرچيزي رو بزبون بيارم ، نه آقا اينجا چت روم نيست ، محيط فرهنگ سازي در علم و الكترونيك بوده تا خيلي ها به نيازهاي خودشون برسن و بايد كاري كنيم كه برسن ، اگر كساني كه به نحوي به حرفهاي مديران جهت نظم انجمن توجه نميكنن پس اينها بدنبال علم نيستن و اومدن چيزي رو بگيرن و برن و هيچ فايده اي هم براي افزايش بار علمي در انجمن نداشته و به فكر حداقل 80 درصد كاربراني كه نياز به يك وسيله خوب داشته نيستن ، متأسفانه ! اگر اين كاربران طي چند مرتبه تذكر سعي در بهتر نمودن روابط نكردن بايد ويرايش بشن از انجمن .. موفق باشيد

کاملا موافقم.اگه بخواد ویرایش نشه اونقدر موضوعات بی ربط به پستها اضافه میشه که فقط حجم و ترافیک ایجاد میکنه واسه همینم اگه کسی بخواد مطلبی رو بخونه یا یاد بگیره اونقدر پراکندی موضوع زیاده که یه کاربر جدید نمیتونه اصل مطلب رو بخونه وسر در گم میشه حداقل این کار باعث میشه از موضوعات یا پستهای بیمورد که واقعا مشکل ساز میشه و از بحثهای بیخود و درگیری های لفظی که گاها بوجود میاد جلوگیری میشه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 1:28pm
مدیر سایت
مدیر سایت

رامين جان ما مدير شديم ولي مديران كل حرف بعضي كاربران رو گوش كردن و قدرت حذف و ويرايش رو از بنده گرفتن ، براي همين پستهاي بي مورد در بخشها خيلي زياد ميشه ، بنده حتي آنقدر ساده بودم كه غلطهاي املايي متنهاي ارسالي كاربران رو ويرايش و اصلاح مي كردم !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 10:15pm
مدیر کل
مدیر کل

مهدی جان مثل اینکه این موضوع هم برای شما سبب تولید نوعی عقده شده که در تاپیکهای مختلف دارین بهش اشاره میکنین! :D
بهرحال رودربایستی هم نداریم بنده شخصا این اعتبار رو نمیکنم که امکان حذف و حتی ویرایش پست رو دیگه در اختیار کسی بذارم! علتش هم مسائلی هست که چندین بار پیش اومد و گاهی اشتباه از تشخیص مدیر بود و گاهی هم اشتباه سهوی که بدلیل بی دقتی بوده و متاسفانه جبرانپذیر هم نیست چون اگر پستی به اشتباه حذف یا ویرایش بشه بهیچ وجه قابل برگست نیست!
پس به این صورت خیال ما هم راحت تره و در موارد لزوم هم با دقت و وسواس زیادی این کار رو انجام میدم تا خدای نکرده اشتباه نشه.
در خصوص پستهای بیمورد بنده اکثرا توجه میکنم و اگر دقت کنین پستهای تکراری رو همیشه حذف میکنم و یا نقل قولهایی که اشکال ساختاری داره اصلاح میکنم. بعضی از موارد حذف هم سلیقه ای هست که بنده به نوبه خودم تا مطمئن نباشم پستی باید حتما حذف بشه این کار رو انجام نمیدم!
با این حال اگر پستهای خاصی مد نظر دوستان هست که باید حذف بشه لطف کنن به بنده با ذکر لینک پست اطلاع بدن تا این کار انجام بشه. بعضی پستها هم که بخودی خود دلیلی برای حذفش وجود نداره فقط نویسنده پست میتونه درخواست حذفش رو بده.
در مورد غلطهای املایی هم این کار کلا امکانپذیر نیست و خود دوستان باید دقت کنن تا کمتر غلط تایپی و املایی داشته باشه. اگر هم خواستن تصحیح کنن ؛ کلا هر کاربر 1 ساعت بعد از زدن پست خودش امکان ویرایش و حتی حذف پست خودش رو داره که فکر میکنم کاملا کافیه. بنده فقط عناوین تاپیکها رو از حیث نداشتن غلط تصحیح میکنم چون این عناوین جزو تیترها و سر فصلهای انجمن هست و حالت خوشی نداره توام با غلط باشه!

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 10:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 14 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure