انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت1403 - 2:30am

پاسخ به موضوع  [ 3 پست ] 
 سیستم ردیاب 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت مدیریت سایت
من به تازگی عضو گروه سایت شدم.
در سایت شما دستگاه ردیابی را معرفی کرده و عنوان کردید کارکرد تضمینی دارد.می خواستم بدونم که ایا شما دستگاه را تست کرده و به مشتری تحویل می دهید من یک هدف 35*35 سانتی مس را در عمق 2/2 به مدت 8 سال قبل در زمین دفن کردم ایا امکان دارد که سیستم را با این هدف تست کرده و تا نسبت به خرید دستگاه اقدام کنم.با تشکر
فرهنگ

چهارشنبه 12 تیر1392 - 11:57am
مدیر کل
مدیر کل

فرهنگ نوشته است:
با سلام خدمت مدیریت سایت
من به تازگی عضو گروه سایت شدم.
در سایت شما دستگاه ردیابی را معرفی کرده و عنوان کردید کارکرد تضمینی دارد.می خواستم بدونم که ایا شما دستگاه را تست کرده و به مشتری تحویل می دهید من یک هدف 35*35 سانتی مس را در عمق 2/2 به مدت 8 سال قبل در زمین دفن کردم ایا امکان دارد که سیستم را با این هدف تست کرده و تا نسبت به خرید دستگاه اقدام کنم.با تشکر
فرهنگ

به شما بصورت پیام خصوصی هم پاسخ دادم شما اول مبلغ رو واریز میکنین و دستگاه براتون فرستاده میشه و اون محل رو خوب تست میکنین اگر واقعا ردیاب زدن وارد باشیدچه بهتر .
اونهایی که تست در محل میدن دستگاهاشون قیمتش بالاست و یک دستگاه میفروشند مثلا هشت میلیون تومان یا بالاتر و اکثرا هم یه جاهایی گیر میافتند بخاطر امنیتی و کلی هم باید جریمه بدند دوست من من دارم یک میلیون میدم که اخرش هم باکلی هزینه : از جمله 300 هزار بابت طراحی و برنامه نویسی بالای 200 هزار بابت هزینه قطعات و 100 هزار بابت مکانیکی دستگاه که همکارانی هم دارم که بهم کمک میکنند از جمله خوراک انها و اخرش بنظرتون چقدر دستمو میگیره بابت مونتاژ کل دستگاه . بعدش بیام جریمه هم بدم امدو یکی از شماها از طرف فروشندگان دیگه باشین که نون انها اجر شده و کلی هم بابت این موضوع دشمن پیدا کردم . در نهایت نتونستین اون فلز رو پیدا کنین دستگاه رو سالم تحویل من بدهید بنده مبلغ رو سریعا به حسابتون واریز میکنم .
ضمنا از کجا بدونم شما یکی از این فروشندگان نباشید که با اینکه جواب شما رو بصورت پیام خصوصی , قانعتون نکرد اما اومدین دوباره پست زدین یعین چی این کارها یعین اگر هم دستگاه رو برای شما بفرستم باز هم بگین اقا ما اومدیم تست کردیم دستگاه اون فلز منو پیدا نکرد و جو انجمن رو خراب کنین با این حرکتتون
و این دستگاه قیمتش چقدر هست که تست هم بدیم تضمین ما همین دوستان هستند که خریداری کردند و تست هم کردند و یکی و دوتا هم نیستند

پیام خصوصی شما و پاسخ بنده :

سلام اقا
سوالی دارم ایا شما دستگاه را تست کرده و تحویل می دهید.
من یک هدف مسی را 8 سال قبل زیر مین دفن کرده به اندازه 35*35 سانتی به عمق 2.2متر .امکانش هست که با این هدف ن تست گردد.
با تشکر فرهنگ

سلام
مشکلی نیست یکی از استادان رو میفرستم هزینه ایاب و ذهاب خرج و خوراک دستمزد بعهده شماست چون تمام کسانیکه از من دستگاه گرفتند اعتماد داشتند و خریداری کردند . و یا اگر واقعا ردیاب زدن واردین میتونین هزینه رو پرداخت کنین و دستگاه رو تهیه کنین و همونجا تست کنین و فقط یک روز بهتون فرصت میدم تا خوب تست کنین و اگر دیدین دستگاه خوب نیست میتونین دوباره بفرستین برام حالا این وسط فقط ضرر شما دوبار هزینه ارسال پست میباشد که هر کدام 18 هزار تومان هست و اگر دیدین بدردتون نمیخوره وقتی دستگاه بدستم رسید و سالم بود از نظر ظاهری و کارکرد مبلغ یک میلیون تومان رو سریعا به حسابتون واریز میکنم از این بهتر دیگه به عقلم نرسید موفق باشید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 12 تیر1392 - 6:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز اولا یک میلیون اونقدر هم نیست که دیگه تست زیر خاک بخواد داشته باشه و از این حرفها
دوما تا حالا هر کسی دستگاه رو خرید کرده تا حالا حرفی از تست زیر خاک نزده و این به خاطر اعتماد وافی و کافی نسبت به اقا مجتبای گل و اقا حمید عزیز هست که بدون هیچ ادعایی چنین ردیابی رو درست کردن و با قیمتی حداقل بیست برابر پایینتر از قیمت واقعی دارند عرضه میکنند به دوستان خوب در این انجمن / خیلی ها ردیاب رو گرفتن و راضی هم هستند و امتیاز خاص این ردیاب اینه که اگر کسی به مشکلی خورد میتونه در این انجمن اون رو مطرح کنه تا دوستان و مدیریت زحمتکش انجمن اون رو واکاوی و حل کنند شما کجا چنین سیستم ایده الی سراغ دارید . روند موفقیت این دستگاه امیدبخش بوده و انشاالله موفقیتهای چشمگیری رو از این ردیاب شاهد خواهیم بود
سلامتی مدیریت سازمان و همه اهالی مشتی انجمن :YMPEACE:

چهارشنبه 12 تیر1392 - 6:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure