انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 8:09am

پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 
 تشکر عملی از مهندس حمید 
نویسنده پیغام

با سلام دوستان نمیدونم مهندس حتی ممکنه از این تاپیک بنده ناراحت هم بشه بدون مشورت ایشون این تاپیک رو زدم اما چند وقتیه که ذهنم به این سمت رفته که:
معمولا کسانی مثل من که مبتدی هستند و خیلی جدی دنبال دفینه نرفتند و پول هم اونقدری ندارن که 20 یا 30 میلیون رو حد اقل برای نقطه زن هزینه کنن شاید اگه دستگاه نقطه زن گیرشون نیاد قید این کار رو بزنن و دنبالش نرن و هزینه ایی براش انجام ندن حتی اگه یه بار مثلا خوب هم توی یک مکانی باشه و من بهش شک داشته باشم یا توی روستایی قبری باشه که من احتمال بار دار بودنش رو بدم اما تا وقتی دستگاه نباشه عملا فقط رویا و آرزوش توی ذهنمه و منی که 30 میلیون هزینه خرید دستگاه ندارم بدم فرض کنید یک بار 500 میلیونی رو از دست میدم
و مهم اینکه اگه بدونم اونجا بار هست شده کلیه مو بفرشم 30 میلیون هزینه میکنم و دستگه میخرم و خرج این راه رو میدم و بار رو در میارم
پس مسئله اینجاست که تا بار درنیامده و امیدی وجود نداره برای موفقیت هزینه کردن توی این راه کاری بسیار سخته چون ادم هزار تومان هم حاضر نیست بده وقتی قراره نتیجه ایی براش نداشته باشه چرا باید 30 میلیون هزینه کنه اما اگه بدونه توش نون هست 30 میلیون رو قرض میکنه و میره تو این راه

ما هممون داریم از مهندس حمید به خاطر اینکه یک دستگاهی رو با 200 هزار تومن در اختیارمون قرار داده و سوالاتمونو بی منت جواب میده و راهنمایمونم میکنه فقط تشکر میکنیم

تشکر خالی آیا جوابگوی این هست که:
1-مندس نبود من 30 میلیون به دستگاه نمیدادم پس 500 میلیون هم بار گیرم نمیامد
2-مهندس باشه با 200 هزار باری 500 میلونی به من داده که اگه دستگاه مهندس نبود من این 500 میلون رو بدست نمیاوردم
پس اگه من 10 درصد از اون باری که بهم رسیده رو به مهندس بدم اصلا زیاد کار خاصی نکردم چون اگه مهندس نبود و این دستگاه رو نمیداد به من من تا ابد اون بار رو پیدا نمیکردم(حالا بگذریم از افرادی که خودشون دستگاه دارن و تو این راه حتی اگه دستگاه مهندس هم نبود میرفتن و خرج میکردن) اما اشخاصی مثل من بنظرم اگه بار دربیاریم فقط بخاطر این نقطه زن مهندس بوده پس من تقاضا میکنم از دوستانی که همین حس بنده رو دارن اگه واقعا به چیزی رسیدن مهندس رو فراموش نکنن شاید مهندس اصلا نیازی به این کار نداشته باشه اما اینجوری میتونید از مالی که به وسیله دستگاه و علم کس دیگه ایی بدست آوردین هم عملی تشکر کرده باشین هم خیر ازش ببینیم

سه شنبه 10 فروردین1395 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

@};- @};- @};- @};-

به قول معروف : زکاتش باید بدی
زکات میگن دیگه نه؟
نه ببخشید خمس
.
تعیین درصد دیگه با وجدان شخصه

اما تایید وتصدیق میشودکه وجدانی شرافتا حمید سهم میبره از کل انجمن /کل کسانیکه ساختند وجواب میگیرند

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

سه شنبه 10 فروردین1395 - 10:53pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از شما.
حامد عزیز منطق شما برای من جالب بود. لطف دارین و البته شاید واقعا همینطور باشه که فرمودین اما بنده تا حالا زیاد از این زاویه به قضیه نگاه نکردم! در هر صورت درسته که زحمت اصلی رو کاوشگر میکشه و تقریبا همه ریسک کار مربوط به خودش هست. اما اگر دستگاه نقش بزرگی داشته باشه قطعا نمیشه انکارش کرد.
بنده به نوبه خودم از همون ابتدا که وارد فلزجو شدم چیزهای زیادی از دست دادم! بخصوص طی یک سال و نیم اخیر که درگیر پروژه فلزیاب بودیم. چیزهایی که هیچ کس در اینجا حتی آقا مجتبی هم خبر نداره! گفتنی هم نیست. ولی خب کسی که هدفی داره باید با همه وجودش در مسیر رسیدن به هدف گام برداره. شاید هزینه هایی که بنده در این مسیر کردم و چیزهای مادی و غیر مادی که از دست دادم از تصور بعضیها هم خارج باشه. بهرحال عادت ندارم در این موارد بیشتر صحبت کنم. منظور این بود که برای هر کاری باید مایه گذاشت تا بشه به جایی رسید.
در خصوص طرح فلزیاب تا اینجا که ظاهرا خوشبختانه موفقیتهایی هم حاصل شده که حالا تعدادیشو دوستان بیان کردن و به احتمال زیاد تعدادی هم اشاره نشده که شاید طبیعی باشه. ولی بنظرم بیشتر سایر فروشندگان کم و بیش و در مقیاس های مختلف از این قضیه به نفع خودشون بهره برداری کردن. باز هم برای من طبیعی هست چون ظاهرا مختصات این کار مواجهه با همین چیزهاست! هیچ کدوم از سوء استفاده ها و حتی تخریبهای کاذب برخی از این فروشندگان دیگه برای من تازگی نداره. مطمئنا اگر زمانی در آینده که البته هنوز هم مشخص نیست بخوایم خودمون طرح فلزیاب رو بصورت تجاری عرضه کنیم ؛ نه تنها با حملات همیشگی سایر فروشندگان مواجه هستیم بلکه سود حاصل از فروش طرح که البته با قیمتی معقول باید باشه در حدی نیست که با یک موفقیت بزرگ حتی یکی از عزیزان قابل مقایسه باشه!!!
همه اینها رو گفتم که عرض کنم اگر واقعا موفقیت درخوری در کار باشه طبیعیه که من خوشحال میشم در اون موفقیت سهیم باشم. البته لذت رسیدن به موفقیت ؛ نه الزاما ماحصل مادی اون! در مورد بعد مادیش من توقعی ندارم هر چند که در صورت لطف خود عزیزان بنظرم قابل چشمپوشی هم نباشه. اما اینکه فرمودین شاید من نیازی نداشته باشم ؛ مختصرا عرض کنم که خیر اشتباه حدس زدین!
بهرحال هدف بنده در این مسیر فعالیت فنی در جهت موفقیت حداکثری کل بچه های فلزجو هست. دیگه آخر و عاقبتش چی میشه معلوم نیست. امیدوارم همه دوستان به اون چیزی که میخوان برسن. @};-

چهارشنبه 10 فروردین1395 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ضمن تشکر از دوستمون که این مطلب رو مطرح کردن، بنده به شخصه موقع کاوش که از کار با دستگاه لذت می برم و واسه آقا حمید دعا می کنم، دعا می کنم که یه چیزی پیدا کنم و سهم آقا حمید رو بفرستم براشون، اینو با تمام وجود می گم.

چهارشنبه 10 فروردین1395 - 1:48am

سلام استاد حمید عزیز تشکر فراوان از شما که علم ساخت فلزیاب رو یاد دادین. افتخار هستین استاد

سه شنبه 23 فروردین1401 - 8:33pm

استاد حمید واقعا دست خوش نمیدونم چطور تشکر کنم من نوکر شما هستم دمت گرم

سه شنبه 23 فروردین1401 - 8:36pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. خیلی ممنون. @};- :ymhug: :x :ymblushing: :YMPRAY:

سه شنبه 23 فروردین1401 - 10:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure