انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:30pm

پاسخ به موضوع  [ 4 پست ] 
 پیشنهاد فروش میکرو و PCB فلزجو توسط سایت 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

تقریبا بیشتر عزیزانی که در چند سال گذشته در فلزجو حضور داشتند از طریق شبکه های اجتماعی و برحی از سایتها شاهد بودند که عده زیادی از فروشندگان قطعات با فروش کیت و قطعات فلزجو سود خوبی را نصیب خودشان کردند ....البته برخی با انصاف هستند و قیمت منصفانه و قطعات با کیفیت مناسب را عرضه میکنند و عده ای هم به قول معروف پوست مردم را میکنند .... حالا پیشنهاد میشه به روال برخی از سایتهای خارجی علاوه بر دستگاههای ساخته شده و کاملی که توسط آقا مجتبی در فروشگاه سایت عرضه میشود سایت فلز جو نسبت به عرضه قطعات ، فیبر مدار چاپی و میکرو ( به شکل محدود یا نامحدود ) نیز اقدام نماید عرضه سمی کیت برای مخاطبین سایت و گردانندگان میتواند مزایای بسیاری داشته باشد .... مخاطبین .و خریداران تقریبا با خیال راحت از یک منبع قابل اعتماد خرید میکنند و مشکل دسترسی به برخی قطعات کمیاب مثل LF357 اصلی ، مقاومتهای 2 وات 0.1 درصد ، فیبرمدار چاپی مطمئن و احیانا میکرو پروگرام شده تا حد زیادی کاهش میابد و گردانندگان فروشگاه نیز با بالا رفتن میزان فروش و گردش مالی بالاتر ، امکان سفارش قطعات کمیاب از منابع خارجی را دارا میگردند ....
منتظر نظر حمید عزیز و آقا مجتبی هستیم

پنج شنبه 16 اردیبهشت1400 - 2:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بههمه دوستان
پیشنهاد خوبیه امیدوارم مسئولین امرموافق این موضوع باشن

شنبه 18 اردیبهشت1400 - 6:30am

نظر خیلی خوبی هست نمیدونم استاد حمید این پیام بنده رو میخونین یا نه من مبتدی هستم و قطعات فلزجو رو هم سفارش دادم فیبر رو بعد سه بار خراب کردن تونستم فیبر آخری رو به طوری که به دلم بشینه در اومد اونم نه خیلی خوب میشه گفت و حالا مشکل فیبر که حل شد قطعات رو هم رو فیبر مونتاژ کردم ولی هنوز خازن های نانتالیوم دیپ رو نتونستم از هیچ سایتی گیر بیارم س ام دی هاش دو ولی سفارش دادم نمیدونم جواب بدن یا نه دلم هزار باره افتاده و ایسی lf357nرو هم نمیدونم اصلی هست یا تقلبی استاد واقعا از کجا میشه فهمید اصلی هست یا تقلبی و مشکل دیگه ای که دارم خواستم فیبر رو از سایت کوثر سفارش بدم برام چاپ کنن که نشد چون فایل pcbرو میخواست فایل pdfکه قرار دادین قبول نکردن استاد

فعلا یدونه خازن ۱۸عدسی رو ندارم یادم رفته بود سفارش بدم آنقدر مشتاقم زود به دستم برسه تا مدار کار کنه الان که میگم بال در میارم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 23 فروردین1401 - 8:49pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
در مورد پیشنهاد فروش قطعات یا کیت من مخالفتی ندارم ولی بخش فروشگاه در انجمن فلزجو تا این لحظه در اختیار آقا مجتبی بوده و هست. ایشون هم بدلیل مشکلات شخصی فعالیتشون کم شده و فکر نمیکنم بتونن بصورت فروش قطعات و کیت هم فعالیت داشته باشن. ضمن اینکه طی سالهای اخیر وضعیت بازار قطعات خیلی بدتر شده! بخصوص در مورد آیسی 357 برای من هم قابل تشخیص نیست که قطعا جواب میده یا خیر. راهی هم جز گذاشتن روی مدار فلزجو و بررسی اعداد 3 گانه وجود نداره.
اما در مورد فیبر شرمندم قبلا عرض کردم بدلیل سوء استفاده هایی که میشه نمیتونم فایل اصلی فیبر رو منتشر کنم. اتفاقا یکی از نکات مهمی که سبب میشه مدار خوب و درست کار کنه همین طراحی دقیق فیبر هست! حالا اگر کسی خواست به قصد سودجویی تولید انبوه بکنه و در عین حال از نظر فنی هم نتیجه خوبی حاصل بشه دیگه باید زحمت بکشه عین فیبر اصلی رو خودش طراحی بکنه. وانگهی ریالی که از این فروشها گیر ما نمیاد حتی بعضا پشت سر ما هزار حرف ناروا و دروغ و تهمت هم نسبت میدن! دیگه زور داره با انتشار فایل اصلی فیبر کارشون رو راحت تر هم بکنیم!!! :D اما وقتی کسی میخواد برای استفاده شخصی فیبر بزنه قاعدتا باید بتونه از روی همون تصاویر فایل پی دی اف این کار رو درست در بیاره. اگر در این زمینه مشکلی باشه میتونین با چند جستجو در ویدئوهای آموزشی که به وفور در نت یافت میشه روشهای مختلف و ریزه کاری های مربوطه رو بصورت تصویری ببینین و در نهایت با 2-3 بار آزمون و خطا نتیجه خوبی بدست میاد. این چیزی نیست که مختص این مدار هم باشه. هزاران مدار الکترونیکی در نت و کتابها و مجلات وجود داره که برای ساخت فیبرشون باید بهمین روش عمل کرد.

سه شنبه 23 فروردین1401 - 10:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure