انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 5:47pm

پاسخ به موضوع  [ 92 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 تشکر ویژه از استاد حمید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میدونم هر چقدر هم تشکر کنیم کمه انشالله به بار بزنیم وزحماتشونو جبران کنیم

سه شنبه 14 اردیبهشت1395 - 1:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس جون گلم تکه تک ازتمام چیزایی که درموردفلزیاب ودنیای دفینه ازشمایادگرفتم ممنونم .اگرمهندس حمیدنبودشایدهیچ وقت اینقدربه پیداکردن دفینه امیدوارنمیشدم .
استادگلم ممنونم

پنج شنبه 28 اردیبهشت1396 - 8:54pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم عزیز من. خیلی ممنون. لطف دارین. :ymhug: @};-

پنج شنبه 28 اردیبهشت1396 - 8:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام جناب مهندس حمید عزیز خواستم از زحمات و خوبی های شما تشکر کنم تشکر به خاطر روح بزرگ و مردانگی شما و تشکر دوم به خاطر راهنمایی بنده که الان میتونم مدار فلزیاب رو به نحو احسن انجام بدم چرا دروغ بگم چندتا فلزیاب فلزجو و چنس تا حالا مونتاژ کردم و دادم دست دوستام که همه راضی هستند ولی تشکر خالی نمیتونه جواب خوبیهای شما باشه من به شخصه به خودم قول دادم انشاالله موفقیتی به دست آوردم خوبیهای شما رو جبران کنم حتی اون ور دنیا هم باشید . سپاس استاد بزرگ @};- @};- @};- ^:)^

یکشنبه 21 خرداد1396 - 5:39pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. لطف دارین. ایشالا موفق باشین. :ymhug: @};-

یکشنبه 21 خرداد1396 - 5:58pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ba.davood نوشته است:
با سلام جناب مهندس حمید عزیز خواستم از زحمات و خوبی های شما تشکر کنم تشکر به خاطر روح بزرگ و مردانگی شما و تشکر دوم به خاطر راهنمایی بنده که الان میتونم مدار فلزیاب رو به نحو احسن انجام بدم چرا دروغ بگم چندتا فلزیاب فلزجو و چنس تا حالا مونتاژ کردم و دادم دست دوستام که همه راضی هستند ولی تشکر خالی نمیتونه جواب خوبیهای شما باشه من به شخصه به خودم قول دادم انشاالله موفقیتی به دست آوردم خوبیهای شما رو جبران کنم حتی اون ور دنیا هم باشید . سپاس استاد بزرگ @};- @};- @};- ^:)^

احسنت آقا داوود عزیز ، بله جبران زحمتها و تلاشهای مهندس حمید فقط با موردی که شما فرمایش کردید میتونه باشه که بازهم خیلی مردانگی میخاد کسی که با فلزجو به بار بزنه و سهمی ناچیز در قبالش شیرینی مهندس حمید رو هم کنار بذاره ! انشاا... همه کسانی که موفقیت خوبی داشتن این کار رو بکنن . @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 29 خرداد1396 - 10:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

@};- @};- @};-

سه شنبه 30 خرداد1396 - 4:16pm
آواتار کاربر

واقعا باید بگم ایجاد این تاپیک بجا و عالی بود مخصوصا توضیحات پست اول که آقا بنیامین لطف کردن و نوشتن

آقا حمید عزیز با حوصله و همراه با جزئیات و موشکافی بسیار خوب مسائل رو بیان میکنن که واقعا جای تشویق دارند (بی دلیل نیست که بار علمی و شخصیت خوبشون تو این سایت زبانزد خاص و عام شده) و مصداق کامل "زکات علم نشر علم" هستن.
امیدوارم که ایشون همواره در مسیر موفقیت باشن و زندگیشون سرشار از خوبی و زیبایی باشه

مهندس جان بهتون تبریک میگم @};-

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 8:19pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از لطف شما. ^:)^ @};-

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آموزش ساخت دستگاه حرفه ای
پشتیبانی شبانه رورزی و کمک به ایرادات تک تک دوستان حتی ایراد کوچک و پیش پا افتاده
اموزش اپراتوری
کمک از راه دور
اموزش اخلاق و احترام به همدیگر
اموزش الکترونیک در ابتدایی ترین سطخ تا بالاتزین سطح
اموزش سخاوتمندی
و چیز های دیگر...
با تمام مشکالاتی که دارین حمید اقا اینقدر تلاش میکنین برای بچه های تنگدستی مثل من از شما ممنونم و دست مبارکنونو میبوسم که مرا از نادانی رهایی بخشیدی که کلک این شیادان همیشه در صحنه رو نخورم.
خدا و خوانواده محترمتان را خوشبخت کنه.حیف که سطح سوادم انقدر نیست که لاقل یه کمکی .نظری بدم شاید کمکی برای انجمن بشه تا اینقدر خجالت زده روی مبارکت شما نشم.دوستون دارم از ته دل با اینکه نمیبینمتون ولی لمستون میکنم که چه موجودی هستین. @};- :x

سه شنبه 26 تیر1396 - 12:54am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 92 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure