انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 8:42pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 6 پست ] 
 اعتراف و حلالیت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان اینجا نه خبری از دم و دستگاه هست نه خبری از بار و هدف و این چیزا عشقم کشید بیام اینجا غرورمو لگدمال کنم و یه اعترافایی بکنم چند وقته اومدم تو این انجمن باحال که هیج جا لنگشو ندیدم باحال باصفا منظم با برنامه و جالب و خلاصه هر چی بگید اینجا از خوبی کم گفتین
ما بعضی وقتها شاید شیطنتی کردیم و کسی رو رنجوندیم بعضی وقتها هم برای دوستان سوتفاهم پیش میومد هر چند ما چیزی تو دلمون نبوده به هر حال دوستانی برداشت بد کردن از همه دوستان پوزش میطلبم و عذر خواهی میکنم دست بوس همه هستیم از مدیران سایت تا اخرین کاربری که عضو شده . الانم خیلی خوشحالم که این مطالب رو گذاشتم تو سایت چون اصلا حس خوبی ندارم که کسی کوچکترین ناراحتی و رنجش خاطری از بنده داشته باشه به هر حال حلالمون کنید میدونم که دست رد به سینمون نمیزنید اخه همه ماشاالله دارای کمالات عالی مرتبه هستید بنده هم همه رو دوست دارم
عجب شبی شد امشب
سلامتی همه گلای این انجمن سلامتی هر چی ادمه باصفا و روراست که همه تو این انجمن جمع شدن سلامتی اونا که راز سینشون و دونسته هاشون رو بی ریا برای استفاده دیگران میذارند سلامتی اونایی که تلاش میکنند گره از کار هم واکنند حتی اگر به باز کردن کوچک گره ای بزرگ هم باشه سلامتی همه دوستان این انجمن که به هم اعتماد دارند
سه تا صلوات :YMPEACE:

یکشنبه 11 خرداد1392 - 12:58am
مدیر کل
مدیر کل

parsi نوشته است:
سلام دوستان اینجا نه خبری از دم و دستگاه هست نه خبری از بار و هدف و این چیزا عشقم کشید بیام اینجا غرورمو لگدمال کنم و یه اعترافایی بکنم چند وقته اومدم تو این انجمن باحال که هیج جا لنگشو ندیدم باحال باصفا منظم با برنامه و جالب و خلاصه هر چی بگید اینجا از خوبی کم گفتین
ما بعضی وقتها شاید شیطنتی کردیم و کسی رو رنجوندیم بعضی وقتها هم برای دوستان سوتفاهم پیش میومد هر چند ما چیزی تو دلمون نبوده به هر حال دوستانی برداشت بد کردن از همه دوستان پوزش میطلبم و عذر خواهی میکنم دست بوس همه هستیم از مدیران سایت تا اخرین کاربری که عضو شده . الانم خیلی خوشحالم که این مطالب رو گذاشتم تو سایت چون اصلا حس خوبی ندارم که کسی کوچکترین ناراحتی و رنجش خاطری از بنده داشته باشه به هر حال حلالمون کنید میدونم که دست رد به سینمون نمیزنید اخه همه ماشاالله دارای کمالات عالی مرتبه هستید بنده هم همه رو دوست دارم
عجب شبی شد امشب
سلامتی همه گلای این انجمن سلامتی هر چی ادمه باصفا و روراست که همه تو این انجمن جمع شدن سلامتی اونا که راز سینشون و دونسته هاشون رو بی ریا برای استفاده دیگران میذارند سلامتی اونایی که تلاش میکنند گره از کار هم واکنند حتی اگر به باز کردن کوچک گره ای بزرگ هم باشه سلامتی همه دوستان این انجمن که به هم اعتماد دارند
سه تا صلوات :YMPEACE:

خوشم اومد بسلامتی اونهایی که بامرام هستند و تو دلشون هیچی نیست و همیشه پاک زندگی کردند

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 11 خرداد1392 - 2:58am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
واقعا کار خیلی به جایی کردید وجای تحسین داره :ymapplause:

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

یکشنبه 12 خرداد1392 - 4:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
انشالله همه صداقت ها همينجور تا آخر بمونه و اگه همه گفتارها از روي صداقت باشه كسي ضرري متحمل نميشه

یکشنبه 12 خرداد1392 - 10:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش مخلص همتونم هستم خوشحالم که دوست بدتون رو تنها نذاشتید انشاالله همتون به هر چی ارزو دارید برسید چون همتون ادمای بامعرفتی هستین سلامتی سه تن ناموس و رفیق و وطن :YMPEACE: :-*

یکشنبه 12 خرداد1392 - 6:01pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان وقت بخیر
وقتی این جمع صمیمی و با صفا رو میبینم خیلی خوشحال میشم . برا همه آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارم.
یا مقلب احسن الحالی نما * قلبها را از بدی خالی نما
یاعلی مدد --- غقیائیل
@};- :-H

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 12 خرداد1392 - 7:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 6 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure