انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 8:29am

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 مشکل در لود شدن سایت 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

مدیران محترم خواهشنا یه فکری بحال سرور اصلی سایت باشن چون هر چند وقت یه درمیون که اصلا سایت بالا نمیاد ، بعد از این هم با هزار بدبختی تازه میشه وارد پست ها شد و مطالب رو خوند

چهارشنبه 11 اردیبهشت1392 - 8:19pm
مدیر کل
مدیر کل

مرسی ارتین جان بابت توجه شما.
بله حق با شماست مشکل هم از شبکه سرور هست که دارن درستش میکنن. برای همین الان از بعضی جاها سایت باز میشه و گاهی خوب باز میشه و گاهی هم نمیشه! اینطور که بمن گفتن نهایتا تا فردا باید درستش کنن. طبیعتا سرور چون دست ما نیست و مسئولین خودش رو داره که اصلا داخل ایران هم نیست ؛ ما کار خاصی نمیتونیم بکنیم.
این مشکلات البته برای هر سایت و سروری هر از گاهی پیش میاد.

چهارشنبه 11 اردیبهشت1392 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت داش حمید دیروز من خیلی نگران شدم چون هر بار میو مدم یا ارور میداد یا به سختی باز می شد و بعد از باز شدن لینکها باز نمی کردند
امیدوارم دیگه این مشکل پیش نیاد با ارزوی موفقیت

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 9:05am
مدیر سایت
مدیر سایت

بنيامين1 نوشته است:
با سلام خدمت داش حمید دیروز من خیلی نگران شدم چون هر بار میو مدم یا ارور میداد یا به سختی باز می شد و بعد از باز شدن لینکها باز نمی کردند
امیدوارم دیگه این مشکل پیش نیاد با ارزوی موفقیت

بله بنده هم بیشتر اوقات این مشکل رو دارم و فکر میکنم بیشتر بعد از ظهر این اتفاق می افته ، علت چیه نمیدونم ولی صبح ها مشکل کمتر میشه ، به هرحال امیدوارم حل بشه @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 12 اردیبهشت1392 - 10:12am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان عزیز ضمن پوزش بابت مشکلات فنی سرور انجمن ؛ ظاهرا این مشکلات قرار نیست بطور کامل توسط این سرور برطرف بشه و تمام سایتهایی که با این سرور قرارداد دارن به مشکل برخورد کردن! به همین جهت ضمن تشکر از صبر و شکیبایی همه عزیزان ؛ این مساله رو به اطلاعتون برسونم که تصمیم گرفتیم سرور انجمن رو تعویض کنیم! در صورت انجام این مساله ممکنه چند روز برای جابجایی انجمن به سرور جدید زمان نیاز باشه. خواستم اطلاع بدم که نگران نباشین.

جمعه 19 اردیبهشت1392 - 12:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure