انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 5:09pm

پاسخ به موضوع  [ 6 پست ] 
 two box 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

avval inke ozr mikham majbooram englisi type konam.tu takhtekhabam va in laptopam farsi nadare.
doostan agar ghasd darid foorooshgah rah bendazid avval in two box ro bezarid.avvalin moshtarisham khodamam.man ke natunestam dorostesh konam

دوشنبه 20 اسفند1391 - 12:46am
مدیر کل
مدیر کل

lrl نوشته است:
avval inke ozr mikham majbooram englisi type konam.tu takhtekhabam va in laptopam farsi nadare.
doostan agar ghasd darid foorooshgah rah bendazid avval in two box ro bezarid.avvalin moshtarisham khodamam.man ke natunestam dorostesh konam

سلام دوست گلم اقا هادی
خوبین انشاالله
چشم حتما داخل فروشگاه این توباکس رو هم میذاریم که هرکی نتونست درست کنه به هر دلایلی من درخدمتشم براش درست میکنم و میفرستم .
بهرحال این انجمن درحال راه اندازیه هنوز به اتمام نرسیده ضمنا هرکسی هم که این توباکس رو میخواد زودتر سفارش بده تا من قبل از عید خریدهای لازمه رو انجام بدم

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

آخرین بار توسط مجتبی در دوشنبه 20 اسفند1391 - 3:24am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 20 اسفند1391 - 1:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام اگه تو انجمن فارسی تایپ کنیم بهتره

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

دوشنبه 20 اسفند1391 - 1:46am
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام اگه تو انجمن فارسی تایپ کنیم بهتره
بله دوستان ، بهتره همه فارسی را پاس بداریم ، چون چهره و نظم صفحات انجمن در یکدست بودن نوشتار بوده که بهتره رعایت بشه . یک خواهشی من از همه دارم :
اول خودم و بعد همه اعضای انجمن اینکه اینجوری نباشیم که تا وقتی به هم نیاز داریم به هم احترام بذاریم و به هم کمک کنیم ! باید همیشه با هم دوست باشیم و فقط به فکر نافع شخصی بودن درست نیست چون خلاصه آدم یکجایی زمین میخوره و دوباره محتاج همین دوستانی میشه که خدایی نکرده بهشون پشت کرده بود ؛ پس باید جوری با هم رفتار کنیم که همیشه در اولین فرصت با کمال اشتیاق و خوشی به کمک همدیگه بریم تا هم شخصیت خدومون رو حفظ نگه داریم و هم خدا هم جای دیگه کمکمون کنه ، متشکرم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 21 اسفند1391 - 8:05am
آواتار کاربر

منظور از این توباکس همون توباکس ساشو هست

دوشنبه 21 اسفند1391 - 5:30pm
مدیر کل
مدیر کل

yazdgerd نوشته است:
منظور از این توباکس همون توباکس ساشو هست

بله منظور همین توباکس ساشو هست

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 21 اسفند1391 - 5:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure