انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 9:42pm

پاسخ به موضوع  [ 4 پست ] 
 محدوديت زياد 
نویسنده پیغام

با سلام وقتي ما در خصوص يه مضوعي سوال ميكنيم بايد تاييد بشه اين يعني چه چرا بايد تائيد بشه من توهيچ سايتي چنيني برنامه اي نديده ام اگه يه موضوعي خلاف قوانين انجمن باشه حذفش ميكنند نه اينكه قبلا بررسي وتائيد بكنند

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 5:02pm
مدیر کل
مدیر کل

arya جان اولا به انجمن خوش اومدی. در ثانی شما خیلی زود قضاوت میکنین. فکر نمیکنین اگر هر پستی نیاز به تایید داشته باشه کار برای خود ما خیلی مشکل میشه؟ ولی حساب کاربر جدید فرق داره. این محدودیت کوچک هم صرفا جنبه امنیتی داره و تا حالا که خوب جواب داده. در مورد مقایسه هم لطف میکنین اگر مقایسه نکنین! :D هر جایی مسایل خاص خودشو باید داشته باشه وگرنه وجود دهها سایت یک جور و یک شکل با یک خط مشی کاری و قانون مشابه و ... اصلا فکر نمیکنم لطفی داشته باشه.

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 5:13pm

سلام دوست عزيز من هم انتقاد كردم شايد زود قضاوت كردم واز جواب شما قانع شدم بهر حال پستي براي انتقاد گذاشتين ما هم انتقاد كرديم تا خالي از لطف نباشه و شما استادين وما شاگرد شما . قبلا هم ما از آموزشهاي خوب شما در سايتهاي ديگه بهره برديم و همينكه من در سايت شما امدم يعني بهتر از همه بود بخاطر محبتها و آموزشهاي خوب شما بود.

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 9:10am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم عزیز من شما لطف دارین. :ymblushing:

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 4:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure