انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 12:22am

پاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 فراموشی رمز عبور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باعرض درود و ارادت خدمت اساتید جسارتا بنده چند وقت پیش عضو انجمن شدم ولی رمز عبورم رو بعد مدتی گم کردم و دیگه نتونستم با اسم قبل وارد سایت بشم قرار بود طبق تنظیمات رمز عبور به آدرس ایمیل ارسال بشه ولی خبری نشد چندین بار هم تکرار کردم فایده ای نداشت لطفا راهنمایی بفرمایید سپاسگذارم.

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

پنج شنبه 29 خرداد1393 - 4:09pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

این امکان متاسفانه کار نمیکنه
به مهندس حمید بگید رمز جدید بهتون بدهد

پنج شنبه 29 خرداد1393 - 10:02pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز خیلی ممنون از اطلاع رسانی شما.
مساله رو بررسی کردم و ظاهرا مشکل در ارسال ایمیل به سرورهای یاهو یا بعضی سرویس های ایمیل دیگه بود که خوشبختانه با تلاش فراوان فعلا این مساله برطرف شد! :D بنده تست کردم الان ایمیل مربوط به فراموشی رمز عبور برای ایمیل های یاهو هم بدرستی کار میکنه.
دوستان دقت کنن برای استفاده از قسمت فراموشی رمز لازمه علاوه بر نام کاربری ؛ آدرس ایمیلی هم که با اون ایمیل در انجمن ثبت نام کردین رو در فرم مربوطه وارد کنین. پس حتما موقع ثبت نام دقت کنین آدرس ایمیلی که وارد میکنین درست و معتبر و قابل دسترس براتون باشه و این آدرس رو بعدا فراموش نکنین وگرنه استفاده از سیستم بازیابی رمز امکانپذیر نخواهد بود و ما هم نه امکانش رو داریم و نه افراد رو تک به تک میشناسیم که بخوایم بصورت موردی رمز عبورشون رو عوض کنیم و اطلاع بدیم! پس خود دوستان حداکثر دقت رو در حفاظت از رمز عبور و همینطور ایمیل خودشون داشته باشن. اگر هم آدرس ایمیلتون موقع ثبت نام درست نبوده یا بعدا مشکلدار شده حتما در اسرع وقت تشریف ببرین در قسمت پروفایل و آدرس ایمیلتون رو اصلاح کنین.
بعد از استفاده از قسمت فراموشی رمز و وارد کردن نام کاربری و ایمیل ؛ ایمیلی به اون آدرس ارسال میشه که حاوی یک لینک و همینطور یک رمز جدید هست. با ذکر این نکته که شاید اون پیغام ایمیل در پوشه Spam رفته باشه که باید اونجا رو هم چک کنین. حالا اگر روی اون لینک کلیک کنین رمزتون به رمز جدیدی که در متن ایمیل اومده تغییر پیدا میکنه. دقت کنین تا زمانیکه روی اون لینک کلیک نشه رمز عبور قبلی معتبر هست! بنابراین کسی نمیتونه حتی با داشتن آدرس ایمیل شما رمزتون رو از این طریق عوض کنه. با این حال بهتر هست بلحاظ سایر موارد امنیتی ترجیحا از آدرس ایمیلی استفاده کنین که هر کسی اون آدرس رو ندونه. از نظر سیستم امنیتی انجمن هم بصورت عمومی آدرس ایمیل همه مخفی هست و کسی امکان دیدن آدرس ها رو نداره.
پس از تعویض رمز عبور به رمز جدید هم بهتره خودتون به قسمت پروفایلتون تشریف ببرین و رمز جدیدی که از طرفی خیلی راحت نباشه و از طرفی فراموشتون نشه رو جایگزین کنین.
در پایان به همه دوستان مجددا متذکر میشم که امنیت حساب کاربری در تمام سایتهای اینچنینی صرفا به پیچیدگی رمز عبور شما بستگی داره و لذا سعی کنین از رمز ترکیبی استفاده کنین که بهیچ وجه قابل حدس زدن نباشه تا خدای ناکرده مثل چند مورد که در گذشته داشتیم شبهه هک پیش نیاد و داستان هم به گردن ما نیفته! :D

جمعه 29 خرداد1393 - 2:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر آقا حمید بزرگوار از راهنمایی شما سپاسگذارم

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

پنج شنبه 12 تیر1393 - 9:29am

سلام مهندس حمید
atlas_3d رمزشو فراموش کرده لطفا یه رمز جدید براش ایمیل کنید

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 1:56pm

مهندس حمید عزیز
در قسمت فراموشی رمز به درستی کار نمی کنه

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 1:59pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز الان تست کردم قسمت فراموشی رمز بدرستی کار میکنه. کافیه نام کاربری و ایمیل خودتون رو وارد کنین. در صورت درست بودن ؛ یک ایمیل برای شما ارسال میشه که لینک فعالسازی رمز جدید به همراه خود رمز درش هست. اگر ایمیلتون مشکلی نداشته باشه براحتی میتونین از سیستم بازیابی رمز استفاده کنین. وگرنه ما کاری نمیتونیم بکنیم و باید با یک آیدی جدید ثبت نام کنین و تشریف بیارین. البته اون آیدی که فرمودین چندان قدیمی و شناخته شده هم نیست که با یک ایدی جدید چندان فرقی بکنه!!! :D

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 2:17pm

با سلام و خسته نباشید خدمت شما
من کاربر jcutler می باشم که با اکانت دوست عزیزم وارد شده ام. من تا دیشب مشکلی بابت ورود به انجمن نداشتم
ولی الان هرکاری میکنم میگه رمز اشتباهه؟؟؟
ایمیل اولی هم داده بودم یادم نیست...ولی قطعا رمزم درسته و تا دیشب مشکلی نبود؟؟؟ الان چند تا پیام خصوصی داشتم که مهم بود چک کنم ولی
نمیتونم وارد اکانتم بشم...
لطفا کمک کنید..
با سپاس @};- @};- @};-

کتابخانه ای برای مطالعه کتب کمیاب
Http://booknayab.blogfa.com

پنج شنبه 10 تیر1395 - 3:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان شرقی
سلام
اوکی شد.
مشکل از کیبورد کامپیوترم بود.
سپاس @};- @};- @};-

پنج شنبه 10 تیر1395 - 11:09pm
مدیر کل
مدیر کل

همیشه در هنگام کار با قسمتهای مجهز به سیستم رمز ورود باید ابتدا از وضعیت فارسی یا انگلیسی بودن کیبورد و همینطور فعال نبودن دکمه Caps Lock کیبورد اطمینان حاصل کنین تا این نوع مشکلات پیش نیاد.

جمعه 10 تیر1395 - 2:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure