انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 4:36am

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 معرفی شخصیت مدیر انجمن (مجتبی) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
لازم دونستم این پست رو ایجاد کنم تا برای تازه واردای انجمن اگر ابهامی در مورد مدیر و اعضای این انجمن باشه حل بشه.
بنده امروز به لطف مدیر سایت صاحب ردیاب35 شدم یعنی همکار اعضاء انجمن البته 48 ساعته دیگه میرسه دستم.شاید بعضیا بگن مگه خرطومه فیلو شکستی ، بحث من از مدیر انجمنه که واقعا ادمه پاک و بی ریاعی هست و مطمن هستم اگر کمکی از دستش بربیاد برای اعضای انجمنش دریغ نمیکنه همینطور این موضوع برای دیگر اعضای مهربان و دلسوز انجمن صدق میکنه.
خلاصه این انجمن برای دوستان مثله کارگاهی هست که با کمک و همفکری هم سعی میکنیم به موفقیت دست پیدا کنیم.
بازم جا داره از دوست و استاد عزیز جناب آقای مجتبی مدیر انجمن کمال تشکرو برسونم و بگم که خیلی در حق من لطف کردن و هیچ موقع برادری ایشونو فراموش نمیکنم
مجتبی برای پول کار نمیکنه و نیتش خیرخواهانس این مورد برای دیگر اعضاء نیز اثبات شده

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 6:37pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bazargardan عزیز 35 مبارکت باشه .
ولی کاش این پست رو نمیزدی ، چون به تجربه ثابت شده است که اظهار نظر در مورد دیگران چه تعریف چه انتقاد همیشه نتیجه ی مطلوبی نخواهد داشت . قطعا نظرات همسو و غیر همسو با نظر شما وجود خواهد داشت . حال اگر کسی بیاد و نظری خلاف نظر شما بنویسه میدونی چی میشه . کدورت ، اخراج ، قفل تاپیک و .... من به شما پیشنهاد میکنم بخاطر جلوگیری از مسائلی که اینگونه تاپیکها بوجود می آورند بهتره که این تاپیک رو حذف کنید و حضورا یا کلاما از مدیریت سایت تقدیر و تشکر فرمایید .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 9:30pm
مدیر کل
مدیر کل

bazargardan نوشته است:
سلام
لازم دونستم این پست رو ایجاد کنم تا برای تازه واردای انجمن اگر ابهامی در مورد مدیر و اعضای این انجمن باشه حل بشه.
بنده امروز به لطف مدیر سایت صاحب ردیاب35 شدم یعنی همکار اعضاء انجمن البته 48 ساعته دیگه میرسه دستم.شاید بعضیا بگن مگه خرطومه فیلو شکستی ، بحث من از مدیر انجمنه که واقعا ادمه پاک و بی ریاعی هست و مطمن هستم اگر کمکی از دستش بربیاد برای اعضای انجمنش دریغ نمیکنه همینطور این موضوع برای دیگر اعضای مهربان و دلسوز انجمن صدق میکنه.
خلاصه این انجمن برای دوستان مثله کارگاهی هست که با کمک و همفکری هم سعی میکنیم به موفقیت دست پیدا کنیم.
بازم جا داره از دوست و استاد عزیز جناب آقای مجتبی مدیر انجمن کمال تشکرو برسونم و بگم که خیلی در حق من لطف کردن و هیچ موقع برادری ایشونو فراموش نمیکنم
مجتبی برای پول کار نمیکنه و نیتش خیرخواهانس این مورد برای دیگر اعضاء نیز اثبات شده

دوست من ممنونم عزیزم نشانه لطف شماست بنده انجام وظیفه کردم انشاالله شما هم موفق میشین و دست چند نفر رو میگیرین .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 2 مرداد1393 - 12:52am
مدیر سایت
مدیر سایت

delta force نوشته است:
bazargardan نوشته است:
سلام

شما هم بزودی مدیر میشی
مبارکه :D

آقاي دلتا ، لطفاً از اين متلك ها نندازيد ، و فقط به استفاده از مطالب اين انجمن بپردازيد كه اگر از هرجايي به غير از اين مكان اينهمه اطلاعات كسب ميكرديد بايد كلي پول هم خرج ميكرديد برادر

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 2 مرداد1393 - 1:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

delta force نوشته است:
bazargardan نوشته است:
سلام

شما هم بزودی مدیر میشی

آقای delta force ی زحمتی بکش وقتی پست میزاری یکم دقت کن! یعنی چی مدیر میشی?! اصلا شما میدونی مدیر شدن چ مسئولیتی داره?? کار راحتی نیس این مسئولیت رو ب گردن کشیدن. و هرکسی هم ک مدیر بشه با نظر آقا حمید و مجتبی گرامی بوده و حتما صلاح دونستن ک کسیرو عنوان مدیر بهش دادن! عنوان تاپیک چیزی دیگست ب بیراهه نکشونش. سپاس.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 3 مرداد1393 - 11:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سورنا نوشته است:
delta force نوشته است:
bazargardan نوشته است:
سلام

شما هم بزودی مدیر میشی

آقای delta force ی زحمتی بکش وقتی پست میزاری یکم دقت کن! یعنی چی مدیر میشی?! اصلا شما میدونی مدیر شدن چ مسئولیتی داره?? کار راحتی نیس این مسئولیت رو ب گردن کشیدن. و هرکسی هم ک مدیر بشه با نظر آقا حمید و مجتبی گرامی بوده و حتما صلاح دونستن ک کسیرو عنوان مدیر بهش دادن! عنوان تاپیک چیزی دیگست ب بیراهه نکشونش. سپاس.

:ymhug: like :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 3 مرداد1393 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان همان طوری که میدانید آقا مجتبی پارسال یه قرعه کشی گذاشته بودن.من به لطف آقا مجتبی و آقا حمید ,و به کمک شما دوستان تو قرعه کشی ردیاب , یه ردیاب عالی گرفتم ,,از شانس خوب من همان زمان آقا مجتبی به اتفاق خانواده محترم شان برای زیارت به مشهد رفته بودن ,من از ایشان دعوت کردم و ایشان هم قبول کردن ,,ایشان برای دیدن من نزدیک صد و خورده کیلومتر راهشان را عوض کردن, و یه شب من میزبانی آقا مجتبی را داشتم, آقا مجتبی انسان بسیار مهربانی هست ,همان شب تا ساعتای سه صبح در مورد ردیابی به من کمک کرد و آموزش دادن.من خودم دیدم مه دوستی گفته بود که پول برای ردیاب ندارم و آقا مجتبی حتی نصف پول ردیاب را به ایشان بخشیدن .البته آقا مجتبی گمنامی دوستمان را حفظ کردن که یه موقع باعث این نشه که ابرویه دوستمان بره . آقا مجتبی اگه چشم نزنم خوش تیپ هم هستند . از دانش ایشان در زمینه مدیریتی هم که خود دوستان میبینن نیاز به تعریف نداره. ...خلاصه هر چی بگم کمه. من خودم به شخصه ایشان را قبول دارم. آقا مجتبی ما مخلصیم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 3 مرداد1393 - 10:29pm
مدیر کل
مدیر کل

:ymblushing: :ymhug:

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 4 مرداد1393 - 9:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من قصد خودشیرینی رو ندارم . همنطورم قصد مدیر شدنو ندارم.
اگه این تایپیکو ایجاد کردم بخاطر خوبی و شخصیت استاد و دوست عزیزمان مجتبی بود که با لطفی که نسبت به همه داره خودشو تونسته تو دل اعضای انجمن جابده که این یک هنر نیست بلکه شخصیت درونی هر فرده می رسونه.

شنبه 4 مرداد1393 - 10:44am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

وقتی پول حرف می زند حقیقت سکوت می کند.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 4 مرداد1393 - 2:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure