انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 اردیبهشت1403 - 1:56am

پاسخ به موضوع  [ 25 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 مشکل چیه؟ 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

bardia نوشته است:

خوب مثل اینکه شما بهت فشار اومده
برو پست منو از اول بخون
من کجا بهت توهین کردم استادیار؟
تو گفتی:
دوست من شما اگر تحصیلکرده باشین و دانشگاه رفته باشین حتما متوجه شدین که علوم در دانشگاههای ما بصورت تئوریک و بی هدف تدریس میشه و عملا فارغ التحصیل رشته های فنی و مهندسی در بکارگیری علمش یک بیسواد بتمام معنی هست
من هم جواب این حرفت رو دادم
این مقدمه مودبانه بود
ببین اونجایی که من درس خوندم امثال تورو راه نمیدادن تو سلفش ظرفای غذا رو برداری
توی این پستت هزار تا توهین کردی.خوب منم دهن بی چاکو بستی دارم...اصلا ارزش اینو نداری که چهارتا کش دار نصیبت کنم
تو معلوم نیست که چوپان کدوم گله ای داداش که شدی ....کی الان داره بد حرف میزنه؟آخه.....
برو که خیلی دوست دارم یه حالی بهت بدم ولی میدونم کمترین چیزی که میتونم بهت بگم اینه که خاک بر سر بی جنبت کنم.آخ بدبخت مفلوک برو که با یه پی دی اف شدی استادیار....حداقل جنبه داشته باش
اصلا من تحصیلاتم فوق تخصص ... به امثال تو هستش
حالا برو به کارت برس استاد

خب توی این انجمن تا الان که من این پست رو میزنم 2992 تا کاربر داریم که 63013 پست زدن و توی این 63هزار پست حتی یک نفر و سر هیچ قضیه ای فحش ناموسی بکسی نداده و وقتی یکی مثل تو که ادعاش گوش فلک رو کر میکنه میاد و سر اینکه کسی نظرش خلاف نظر اونه به قول خودت دهن بی چاک و بستش رو باز میکنه و فحش ناموسی به طرفش میده دیگه فکر نکنم اصلا ارزش این رو داشته باشی که باهات همکلام بشم.
حتی اون چوپونایی هم که میگی معرفت اینو دارن که حرمت یه چیزی رو نگهدارن ...
قطعا تو دیگه ثابت کردی که ارزش اینو نداری که آدم بهت پاسخ بده...وگر نه تایپ کردن رو همه بلدن حالا عباراتی که تایپ میشن هرچی باشن , این ما هستیم که با عباراتی که مینویسیم شخصیتمون رو آشکار میکنیم.
این رفتارها مال یه انجمن علمی نیست...

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 16 تیر1393 - 3:22am
مدیر سایت
مدیر سایت

hoshyar191 نوشته است:
کوهیار جان سلام ممنون از دلسوزی شما برای انجمن ، منم برای فلز جو دل میسوزونم مثل شما ولی بیان من با شما فرق داره.
در اون پستم من یادم رفت بگم بسته پیشنهادی رو در آینده ارائه خواهم نمود . البته فقط به مدیران . همگانی نشه بهتره . چون کوهیار جان من پشت سر انجمن حرف نمیزنم در همین انجمن دارم کمو کاستی ها و نقاط قوت رو اعلام میکنم . در سایر انجمنها هم من با نام هوشیار هستم ولی بیشترین حضورم اینجاست . این خوبه که من بیام فلزجو رو نقد کنم یا یک کاربر نوپا یا گمنام و در جایی دیگر ؟
البته ناگفته نماند کوهیاری که من میشناختم بسیار مستقل بود واقعا منطقی بود و هرچیزی رو برای پول ومقام علی رغم میل باطنیش بیان نمی کرد . کوهیار جان شما به این فکر نکردید که این چند روزه پیامها و پست های شما طور دیگه ایه ( از روی تفکر و منطق کوهیاری نیست ) شاید بخاطر سمت استادیاری و یا کوپن 500 هزار تومانی تخفیف خرید هست .

درود
هوشیار عزیز از اظهار نظرت ممنونم
دوست من اینجا باب شده وقتی کسی جواب حرف حساب رو نداره شروع میکنه به شخصیت پردازی و لگدمال کردن شخصیت طرف مقابلش بیخبر از اینکه ملت شعور دارن و میفهمن که چی درسته و چی غلط....
ابتدا اینجوری به قضیه نگاه میکنیم و فرض میکنم که شما درست میگی و من بخاطر یه کوپن 5000 تومانی این حرفهارو نوشتم خب بنظرت حرفهام اشتباهه؟ چه فرقی میکنه که حرف درست رو چه کسی بزنه یه کاربر یا مدیر و یا استادیار!؟ بنظرت درستی یه مطلب رو سمت نویسندش تعیین میکنه و یا محتواش؟ این ثابت میکنه که شما باز هم از روی غرض داری جواب میدی و دنبال حاشیه ای و اصلا اون چیزیکه ادعاش رو داری دنبال نمیکنی وگرنه چه ربطی داره من کاربر عادی باشم یا بقول شما استادیار مهم اینه که شرافت آدم حکم میکنه که حرف حق رو بزنه و از حق حمایت کنه و من هم از این قضیه مثتثنی نیستم و قطعا اگر نظرم بغیر از این بود میگفتم و ضمنا من همیشه همین بودم و هستم و اصلا هم اهمیت نمیدم بغل اسم کاربریم چی مینویسه همیشه حرف حق رو میزنم حالا به هر قیمتی!!
ولی اینجا دوباره یجور دیگه به قضیه نگاه میکنم و میخوام بهت ثابت کنم که قضاوتت سطحیه و هیچ انصافی درش نیست و فقط برای اینکه مثلا حرف خودت رو به کرسی بنشونی اینجوری به من توهین میکنی و میگی بخاطر اینکه کوپن 5000 تومنی داره این حرفارو زدی.
خب اولش با این شروع میکنم بهتره به این عکس نگاه کنی و تاریخ و ساعتش رو ببینی
پیوست:
K_1.jpg

بنظرت اگر پول اون هم در این حد مورد تصور تو برای من مهم بود اینجوری پاسخ میدادم!؟

و این اولین اقدامی هست که بعد از اینکه من فهمیدم مهندس حمید بهم لطف داشته و استادیار کرده این پیغام رو دادم بهشون

پیوست:
k-2.jpg

دوست من همه ی قضاوتهای شما اینقدر سطحیه؟
حالا توی همین تصویر میبینی که من خودم این موارد رو پیش بینی کرده بودم و صد البته از پیش میدیدم.

قضاوت با خوانندگان مطالب!!
و در ادامه خدمتتون بگم من توی زندگی واقعیم هم به پست و مقام کوچکترین اهمیتی نمیدم چه برسه به مجازیش!!
اینیکه شما این مسائل رو پیش میکشی قشنگ نشون میده دیدتون و نگاهتون به این مسائل چطوریه
اینجا هم از مهندس حمید و مهندس مجتبی میخوام که تمام حقوق و مزایایی که به من میدین بدین به هوشیار حتی اون کوپن 5000 تومنی که ازش حرف میزنن شاید کمی عصبانیتش فروکش کنه.
پیروز باشید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 17 تیر1393 - 3:30am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
آقای کوهیار و آقای بردیا و آقای هوشیار
من شمارو دوستان خودم به حساب می آوردم و میارم البته اگه افتخار بدید. دفعات قبلم چندین بار خواستم با هم بحث نکنید.
البته بحث منطقی و علمی روال ما تو این انجمنه اما نه این بحث هایی که از شما می بینم.
هر تایپکی میرم دعوا و ناسزا گفتن شما و چند تن دیگه هست.
چقد باید تاسف بخوریم بابت این قضایا؟

کوهیار عزیز رسمش نیست پیام خصوصی هیچکسی در معرض دید باشه هر چند مشکل خاصی نمی بینم اما برای جلوگیری از تفکر منفی که احیانا بعضی کاربران پیدا خواهند کرد لازمه عرض کنم که این پیام رو به شما و چند نفر دیگه دادم تا اگه کسی توان مالی کمتری داره بتونه ردیابو تهیه کنه.
و گرنه بنده هیچ نفعی از اینکار عایدم نشده و نخواهد شد.
اینم به لطف مهندس مجتبی بود.
پیوست:
44.JPG

سری هم به این آدرس بزنید متوجه سخنانم میشوید.
viewtopic.php?f=5&t=1299&p=42220
یا
http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f ... 99&p=42220

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 17 تیر1393 - 10:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

koohyar نوشته است:
bardia نوشته است:

خوب مثل اینکه شما بهت فشار اومده
برو پست منو از اول بخون
من کجا بهت توهین کردم استادیار؟
تو گفتی:
دوست من شما اگر تحصیلکرده باشین و دانشگاه رفته باشین حتما متوجه شدین که علوم در دانشگاههای ما بصورت تئوریک و بی هدف تدریس میشه و عملا فارغ التحصیل رشته های فنی و مهندسی در بکارگیری علمش یک بیسواد بتمام معنی هست
من هم جواب این حرفت رو دادم
این مقدمه مودبانه بود
ببین اونجایی که من درس خوندم امثال تورو راه نمیدادن تو سلفش ظرفای غذا رو برداری
توی این پستت هزار تا توهین کردی.خوب منم دهن بی چاکو بستی دارم...اصلا ارزش اینو نداری که چهارتا کش دار نصیبت کنم
تو معلوم نیست که چوپان کدوم گله ای داداش که شدی ....کی الان داره بد حرف میزنه؟آخه.....
برو که خیلی دوست دارم یه حالی بهت بدم ولی میدونم کمترین چیزی که میتونم بهت بگم اینه که خاک بر سر بی جنبت کنم.آخ بدبخت مفلوک برو که با یه پی دی اف شدی استادیار....حداقل جنبه داشته باش
اصلا من تحصیلاتم فوق تخصص ... به امثال تو هستش
حالا برو به کارت برس استاد

خب توی این انجمن تا الان که من این پست رو میزنم 2992 تا کاربر داریم که 63013 پست زدن و توی این 63هزار پست حتی یک نفر و سر هیچ قضیه ای فحش ناموسی بکسی نداده و وقتی یکی مثل تو که ادعاش گوش فلک رو کر میکنه میاد و سر اینکه کسی نظرش خلاف نظر اونه به قول خودت دهن بی چاک و بستش رو باز میکنه و فحش ناموسی به طرفش میده دیگه فکر نکنم اصلا ارزش این رو داشته باشی که باهات همکلام بشم.
حتی اون چوپونایی هم که میگی معرفت اینو دارن که حرمت یه چیزی رو نگهدارن ...
قطعا تو دیگه ثابت کردی که ارزش اینو نداری که آدم بهت پاسخ بده...وگر نه تایپ کردن رو همه بلدن حالا عباراتی که تایپ میشن هرچی باشن , این ما هستیم که با عباراتی که مینویسیم شخصیتمون رو آشکار میکنیم.
این رفتارها مال یه انجمن علمی نیست...

این بحث از نظر من تموم شدست
ولی برو صفحه قبل رو بخون ببین کی فحش داده
بهت گفتم دادن فحش کاری نداره ولی تو از اون آدمایی هستی که نباید بهت فحش داد تا پاره شی
احترام هرکسی دست خودشه
برو...برو که دیگه داری فضا رو مسموم میکنی
کانی جان من معذرت میخوام

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 17 تیر1393 - 10:21am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

روزی مادری به نزد پیامبر میره بر میگرده میگه یا پیامبر به بچه ام توصیه کن اینقدر خرما نخوره پیامبر بر میگرده میگه برو فردا بیا بازم مادره فردایش میاد نزد پیامبر میگه یا رسوالله به بچه ام توصیه کن که دیگه اینقدر خرما نخوره بازم پیامبر برمیگرده میگه برو فردا بیا بازم برای سومین بار مادره برمیگرده میگه یا رسوال الله به بچه ام بگو خرما نخوره این دفعه پیامبر برمیگرده میگه ای بچه حرف مادرت را گوش کن و اینقدر خرما نخور همانا مادر صلاح بچه اش را میخواد و بچه گوش میکنه میگه چشم یا پیامبر.مادره بر میگرده میگه چرا دیروز و روز قبل که نزدتان امدم به بچه ام چیزی نگفتی بعد سه روز بهش گفتی؟ پیامبر بر میگرده میگه اخه من خودمم تو همون روزها خرما خورده بودم وقتی من تو همون روزها خرما خورده ام چطور میشود بچه ات را نصیحت کنم؟ حالا شده حکایت ما

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 17 تیر1393 - 11:46am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 25 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure