انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 5:09am

پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 اسپم انجمن 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

درود بر شما
اینجا همه تابع قوانین سایت هستند و انتخاب مدیران و استادیارها و شورا توسط اقا مجتبی صورت می گیره و اخراج و نحریم موقت توسط مهندس حمید و اقا مجتبی صورت می گیره اگه مشکلی در رابطه با هر تخلفی نسبت به یک مدیر یا استاد یا کاربر عادی وجود داره صرفا اعضای سایت حق اعتراض را دارند و تعیین تکلیف کردن دخالت توی کارمدیریت سایت هست و اگه خلافی توسط فردی در سایت صورت گیره نوی انجمن شورا مورد بررسی قرار میگیره و نتیجه به مدیر کل سایت گزارش میشه اینکه دیگه مدیر کل مخالفت کنه یا موافقت کنه با نظر شورا بستگی به انتخاب ایشون داره
اگه مدیری یا کاربری به عمد خلافی کنه خوب تکلیفش روشن هست و اگه واقعا به سهو اشتباهی کرده قابل گذشت و راهنمایی هست
در مورد اسپم زدن توسط ایشون در انجمن همه کاربران به نوعی مخالف این قضیه هستند و اون را اخلال در کار سایت می بینند و چون عمد بودن اون اثبات نشده و ایشون توسط خود اقا مجتبی تعیین شده مسعولیت بر عهده مجتبی هست که به ایشون اخطار کنند یا تحریم موقت و یا اخراج کتتد.در کل هر چند که با هم مشکلاتی داتشته باشیم و یا بگو و مگوهای توی سایت با هم داشته ایم باید سایت را سروپا نگه داریم و از ایجاد اخلال در سایت بپرهیزیم

سه شنبه 30 اردیبهشت1393 - 5:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
با توجه به اینکه اقا حمید هیچ سوالی رو بدون پاسخ نزاشتن نه تو عمومی نه تو خصوصی و همیشه جوابگو بودن و همین قدر که اطلاعات و راهنمایی میکردن خودش یه دنیا ارزش داره پیرو فرمایشات اقا مجتبی که واقعا خیلی گله @};- و طی تماس تلفنی که با هم داشتیم فرمایشاتشو به دیده منت میزارم و چیزی دیگه نمیگم در رابطه با این تاپیک زده شده.ولی یه تاپیکی ایجاد خواهم کرد البته با اجازه مدیریت سایت و یه سری از مسائل باید روشن بشه و کسایی که از اشوب کردن و به حاشیه بردن نفع میبرن رو اعلام میکنم.یا حق @};-

برادر من آشوب و حاشیه چیه؟
مگه بازار مکارست که یک سری بیان از خراب کردن شما نفع ببرند؟مثلا شما خراب بشی چی به منتقدین میرسه؟
عزیز من پست با محتوا بزن...چیزی که در شان عنوان مدیریت باشه
الان عنایت آقا حمید به سوالات چه ربطی به اسپمهای شما داره؟
چرا جبهه میگیری؟
میخوای تاپیک بزنی که چی بشه؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 30 اردیبهشت1393 - 6:22pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ما چی گفتیم و این چی میگه. بدهکار هم شدیم.
من تقاضای همه دوستان و کاربران انجمن رو انجام دادم.

سه شنبه 30 اردیبهشت1393 - 7:57pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اقا ramin خواهشنا دیگه پیاز داغشو زیاد نکن , داداش من شما بیا پستهای مفید بزن , هیچ مشکلی نیست , آقا مجتبی و اقا حمید اگه افرادی رو برای مدیریت این سایت انتخاب کردن , فقط برای نظم بخشیدن به این انجمنه , نه برای پز دادن , شما هم کوتاه بیا خواهشنا

سه شنبه 30 اردیبهشت1393 - 8:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آخه رامین مدیر شدی که دعوا راه بندازی بیخیال بابا ...!
باز آ باز آ هرآنچه که هستی باز آ /
گه کافر و گه که بت پرستی باز آ /
این در گه ما درگه نا میدی نیست /
.............................!!!!!!!

سه شنبه 30 اردیبهشت1393 - 10:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

منم می خواستم به مدیران اعلام کنم که سایت چند وفتیه هنگام باز شدن خطای please waite میده.باید از الان فکری به حال پهنای باند و مطالب زاید حجم ترافیک کنید

بهترین گنج دنیا یه مادره که قلبش به عشق فرزندش میزنه
بهترین قلب دنیا یه رفیقه که همه جوره پا در کابته
به سلامتی همه ی گنج های دوست داشتنی.....

یکشنبه 18 خرداد1393 - 11:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure