انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 3:49am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 آیا تضمینی هست که این سایت هم مثل سایت قبل نباشه؟ 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

متاسفم . نه واسه شما . بلکه واسه خودم . فکر می کردم این انجمن با انجمن های قبلی فرق داره . درسته . همه ما همونایی هستیم که اکثرا توی چند تا انجمن قبلی بودیم . ولی من فکر می کردم که از انجمن های قبلی و اینکه چطور شد منحل شدن درس گرفتیم ولی انگار تاریخ همش داره تکرار میشه . درست همون مشکلات و بدبین شدن به افراد ، نیومدن به انجمن ، سوت و کور شدن انجمن و آخرش هم که خلاص .
:-Q :-Q :-Q :-Q :-Q :-Q :-Q :-Q :-Q

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید..

شنبه 13 تیر1393 - 12:47am
مدیر کل
مدیر کل

HAMID.P نوشته است:
متاسفم . نه واسه شما . بلکه واسه خودم . فکر می کردم این انجمن با انجمن های قبلی فرق داره . درسته . همه ما همونایی هستیم که اکثرا توی چند تا انجمن قبلی بودیم . ولی من فکر می کردم که از انجمن های قبلی و اینکه چطور شد منحل شدن درس گرفتیم ولی انگار تاریخ همش داره تکرار میشه . درست همون مشکلات و بدبین شدن به افراد ، نیومدن به انجمن ، سوت و کور شدن انجمن و آخرش هم که خلاص .
:-Q :-Q :-Q :-Q

دوست من شما هم که دارین شورشو درمیارین چی شده حالا اینطوری داغ کردین این انجمن شده مثل انجمن های قبلی چیه داداش گلم بیخود اومدی تبلیغ بد میکنی و جو انجمن رو خراب میکنی که چی بشه . به عرض شما و دوستان عزیز برسونم این انجمن با قدرت داره به کار خودش پیش میره و اینقدر اموزشهای کاربردی هست تو این انجمن که برای 5 سال شما بسه که مطالعه کنین البته اگر چشمتون خسته نشه و اگر به خودتون زحمت بدین و چرخی بزنین تو انجمن متوجه میشین چه کسانی با محصولات فروشگاه انجمن به موفقیت رسیدن و مردونگی کردن و اعلام کردن.
این ژنرال ما هم اتیش بیار معرکه شده طبق معمول دوست من وقتی میبینی بعضی از کاربران جنبه این حرفهای شما رو ندارند و اصلا متوجه نمیشن قضیه از چه قراره واسه چی پست اینطوری میزنی :-w حالا بعضی از کاربران اومدن چند نوع مدار رو راه انداختند و احتیاج ندارند گذاشتن واسه فروش این چه اشکالی داره ما هم که اجازه دادیم تو تاپیک فروش دستگاه دسته دوم میتونن فقط یک دستگاه رو بفروشن یا دسته دوم باشه یا محصول خودشون باشه از مدارات همین انجمن اونم فقط یک دستگاه . البته این موضوع فروشنده های کلاهبردار تو اکثر انجمنها هست و طبیعیه اینجا در و پیکر که نداره همون اول کاربر میاد ثبت نام میکنه بهش گیر بدیم که اقا شما فروشنده هستین یا نه بعد ها بمرور با زدن تاپیکهای مختلف که اقا من میخوام به شما کمک کنم حالی بدم مدار میذاره و اخرش فوت و فن کوزه گری رو نمیگه و چند نفر رو دنبال خودش میکشونه و درنهایت دستش رو میشه . ما هم با انها مقابله میکنیم پس مدیر تعیین کردیم واسه چی با انها برخورد جدی کنن مثلا همین پست شما یا دوستان دیگه من که نباید هی بیام اخطار بدم و توجیه کنم هرچند همچین پستهایی بدون منظور زده نمیشه و ما هم خوب میدونیم داستان چیه . موفق باشید :)

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 14 تیر1393 - 6:13am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقا مجتبی عزیز . بد متوجه شدی داداش [-X

نه جوی هست و نه تبلیغی

اولا من به شخصه هم از خود شما و هم از انجمنی که دارین مدیریت می کنین خیلی راضی هستم داداش . اگه این طور نبود و نیازی نداشتیم ،شما که به زور ما رو نکشوندین اینجا، خب نمی اومدیم و فعالیت نمی کردیم. شما که دعوت نامه ندادین ما بیاییم اینجا ثبت نام کنیم . این ما هستیم که باید منت شما ها رو بکشیم تا بلکه اطلاعاتمون بره بالا و ...
دوما شما می تونین همه پستهای من رو بخونین . من خودم ردیاب انجمن رو دارم و خیلی هم ازش راضی ام . هر کس از دوستان سایت هم خواستن ردیاب واسشون معرفی کنم همین ردیاب انجمن رو معرفی کردم . چون نسبت به قیمت و کاراییش فوق العاده س .
سوما منظور من از این پست شلوغ کردن نبود داداش. شما خودتون هم توی انجمن های قبلی بودین و دیدین که چطور شد از هم پاشیدن . درست همین جور آدما و بدبین شدن نسبت به انجمن و از هم پاشیدن انجمن . منظور من این بود که اون آقایونی که میان و جو میدن که ال و بل شده آی نمی دونم چرا کانییی این کار و می کنه چرا نمیاد جواب مردم رو بده ، اینا اکثرا توی انجمن قبلی هم بودن و این رو باید درک کنن که هر کسی شخصیت و طرز فکر خودشو داره و درس بگیرن و نزارن سر اینجور مسائلی که قبلا توی انجمنهای قبلی ده ها بار تکرار شده و تجربه ش روداریم کاری کنیم که انجمن رو به گند بکشیم و از دستش بدیم . حالا ایشون یه تغییراتی روی مدار داده و فرض بر اینکه می خواد مدارش رو هم بفروشه . مگه به زور داره دستگاه شو می کنه توی حلقمون . دستش درد نکنه . مدار رو ساخته و حالا می خواد بفروشه . به منو شما چه ربطی داره( منظورم کاربران شاکی هستش سو تفاهم نشه اینجاش) . دوست داری بخر دوست نداری نخر . حالا همه اینا موقعیه که ایشون بخان بفروشنش . بعدا که ان شا الله خودش بیاد همه چی معلوم میشه . اگه هم نیاد حالا فرض کنین ایشون اصلا توی انجمن نبوده .

اگه بازم متوجه نشدین منظورمو بازم می تونم بیشتر توضیح بدم .
شما گفتین (همچین پستهایی بدون منظور زده نمیشه و ما هم خوب میدونیم داستان چیه . ) حالا که شما می دونین داستان چیه بگین تا ما هم بدونیم . چون خود من اصلا نمی دونم داستان و منظور شما از این حرف چیه . من یه کاربر ساده ام و خیلی هم مدیون اساتید و دوستان انجمن شما هستم . وکلی ازشون چیز یاد گرفتم . همین جا هم دست همشون رو می بوسم به خاطر محبت شون . از شما هم واسه درست کردن انجمن متشکرم . حالا هر جور دوس داری فکر کن آقا مجتبی .

این جمله رو هم واسه کاربران می نویسم نه واسه شما آقا مجتبی : (( آهای اونایی که سر چیزای بی خودی می خواین انجمن رو کم فروغش کنین . این رو حداقل درک کنین که این انجمن تنها انجمن فعال هستش توی ایران . اگه از هم بپاشه بیشتر به ضرر خودتونه . سر چیزای الکی کل کل نکنین لطفا ))

والسلام

شنبه 14 تیر1393 - 12:10pm
مدیر کل
مدیر کل

بنظر من اگر چنین تاپیکهایی زده میشه باید محلی برای بحثهای سازنده و پیشنهادات و انتقادات مفید و جلوگیری از انحراف مسیر اصلی انجمن و برخورد با کسانی باشه که قصد دارن انجمن رو به سمت منافع شخصی خودشون ببرن! نه اینکه پاتوقی بشه که هر کسی بیاد جو رو خراب تر کنه و چیزی بگه که واقعا کمکی نمیکنه! بنظر من اکثر پستهای دوستان در این بخش مفید نبوده و حتی باعث نا امیدی بقیه هم هست!
مشکل اینجاست واقعیت کاوش گری چیزی نیست که در قالب یک انجمن یا یکی دو دستگاه خلاصه بشه! کاوش واقعی مسائل بسیار متعددی داره که باید در عمل در نظر گرفته بشن و وقتی خیلیها حواسشون به رعایت این مسائل نیست طبیعتا از انجمن کمکی بر نمیاد! اگر فلانی با وجود این همه راهنمایی نمیدونه از فلان دستگاه چطور کار بگیره و یا چه مکانی برای کاوش انتخاب کنه یا چه همراهانی رو برای کار انتخاب کنه خب دیگه این انجمن یا هر انجمن دیگری چه نقشی میتونه در موفقیتش داشته باشه؟! مهم اینه اینجا همه نکات مهم و موثر در جوابگیری گفته بشن که بنظر من تا الان این کار انجام شده! بقول اقا مجتبی همین الان در این انجمن بقدری مطلب مفید و کمک کننده وجود داره که تا سالها میتونه حتی نیاز بچه های فعلی انجمن رو هم براورده کنه دیگه چه برسه به دوستان جدیدی که هر روز به کاربران انجمن اضافه میشن!
یکی از بحث های دیگه هم که متاسفانه در محیط های ایرانی بخصوص دیدم ؛ نداشتن روحیه قدرشناسی و قانع بودن به همون چیزی هست که در حال حاضر وجود داره! شما اگر میخواین جو انجمن بهتر بشه باید اول قدر چیزایی که داریم رو بدونین! این خودش باعث میشه که تک تک دوستان خودشون هم به مسیر مثبت کار انجمن کمک کنن. ولی اگر همش قرار بر ایرادگیری و غر زدن و نا امید کردن بقیه باشه خب طبیعیه که فضای مثبت انجمن کم کم تحلیل میره و سایر دوستان هم کمتر فعالیت میکنن.
در خصوص از هم پاشیدن این انجمن هم من اصلا فکر نمیکنم در شرایط عادی چنین اتفاقی بیفته! چون همینجوریش هم اینجا کارهایی صورت گرفته که هیچ کجا نبوده! پس بخودی خود این انجمن تا مدتها حداقل در حد فعلی خودش میتونه رونق داشته باشه. اما بیشتر بحث فکر میکنم روی روحیه کاری من و آقا مجتبی هست که مسائل کلی رو باید کنترل کنیم. بخصوص در مورد خودم باید عرض کنم من بهیچ وجه روحیه کار سابق رو ندارم و فکر میکنم علتش هم کاملا مشخص باشه. در واقع بیشتر خطر برای انجمن میتونه این باشه که ما از ادامه راه به هر دلیلی منصرف بشیم! وگرنه تا این محیط با همین سبک فعلی وجود داشته باشه هم مطالب زیادی برای استفاده عموم وجود داره و هم کاربران زیادی که بخوان ازش استفاده کنن و به بحث و تبادل نظر بپردازن که این خودش مساوی با رونق انجمن خواهد بود!
بعضی صحبتهایی که مثلا در زمینه ناکارامدی دستگاه های دستساز زده شد هر چند در خیلی موارد درسته اما همیشه درست نیست! چون من فکر میکنم هر سازنده ای هم دوست داره چیزی ارائه بده که در حد توانش بهترین باشه! بیان اینکه خود شخص اگر میتونست از اون دستگاه جواب بگیره دیگه اونو نمیفروخت واقعا مسخرست چون اگر اینجور باشه این همه شرکتهای معروف اصلا خودشون چیزی نمیفروختن و فقط میرفتن از همون طرح برای خودشون استفاده میکردن! نکته دیگه این داستان هم اینه که هیچ دستگاهی برای کاوش کافی و بدون خطا نیست و فکر میکنم این مطلب حداقل در مورد دستگاههای شناخته شده ثابت شدست. در واقع دوستان باید رویا پردازی رو کمی کنار بذارن و قبول کنن که تاثیر دستگاه خوب در نتیجه گیری موفق برای کاوش تنها یکی از چندین فاکتور موثر در کاوش هست.
ما در زمینه مساله فروش و فروشندگان فقط این قانون رو میتونیم اضافه کنیم که کسی در مسیر تاپیکهای ساخت مدار و دستگاه حق نداره اسمی از فروش و پول و تعمیر و این چیزا بیاره! عمومی کردن این صحبتها همیشه بدون استثنا مسیر تاپیکهای مربوطه رو به بیراهه کشونده یا متوقف کرده!
به ژنرال عزیز هم باید عرض کنم واقعا نمیدونم این رتبه استادیاری رو آقا مجتبی روی چه حسابی به شما دادن؟! بهتر بود میذاشتن دشمن یار! :D شما هیچ کجا در مواقع حساس هوای کار انجمن رو ندارین و حمایت که نمیکنین هیچ ؛ همیشه مواضع رادیکال دارین! یه مدت که میگفتین ردیابها کلا کار نمیکنن! الان هم که میگین کلا دستساز کار نمیده! بعدش هم میگین نا امید شدین و انجمن داره نابود میشه و همه فروشنده ها میان اینجا! خب اون موقعی که میان و حرکت مخربی میکنن چرا شما و امثال شما سکوت میکنن؟ نکنه بدتون نمیاد همون کسانی که شما از دستشون شاکی هستین هر بار بیان و لطمه ای بزنن و برن؟! :-w :D
من هم بنوبه خودم طرحهای خوبی برای آینده دارم! چون بهرحال وقتی آدم مدت بیشتری توی یک کار باشه تجربیات بیشتری کسب میکنه و پیشرفت حاصل میشه. اما با توجه به مسیر انجمن واقعا دست و دل ادم سرد هست و اتفاقا بیشتر علتش عدم حمایت کاربران فعال انجمن در مواقع حساسه! وقتی فلان فروشنده یا دشمن یا رقیب میاد مطلبی میگه ؛ عوض اینکه خود کاربران بطور محکم باهاش برخورد کنن سکوت میکنن یا حتی حرفی میزنن که بدتر میشه و آخرش باید ما بیایم واکنش جدی نشون بدیم و انرژی و اعصابمون رو صرف این چیزها بکنیم ؛ شما فکر میکنین دیگه دل و دماغ و انرژی برای انجام کارهای بهتر در انجمن باقی میمونه؟! خب خود دوستان هم باید بیشتر دقت کنن و اگر محیط انجمن رو دوست دارن هر کدوم خودشونو رو در این قضیه سهیم بدونن. فراموش نکنین باید موفقیت و شکست هر عضو این انجمن مال همه انجمن باشه! موفقیت یکی باید دیگران رو خوشحال و شکستش باید دیگران رو ناراحت کنه! این روحیه ای هست که ما توی این کار و البته هر کار گروهی دیگری لازم داریم. متاسفانه بیشتر داستان نداشتن این روحیه مربوط به فرهنگ ما ایرانیهاست! اگر میخوایم پیشرفت کنیم باید درستش کنیم. وگرنه هر کجا هر کاری بخوایم با هم بکنیم همین آش و همین کاسه هست و نظیرش رو هم حتما به وفور میبینین.

شنبه 14 تیر1393 - 6:42pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خدمت اقا حمید عرض کنم که یه پستی زده شده به عنوان آیا تضمینی هست که این سایت هم مثل سایت قبل نباشه؟ حرفهای زیادی زده شده گفتنی ها گفته شده شنیدنی ها شنیده شده دیگه لزومی نداره این تاپیک ادامه پیدا کنه مگر اینکه به عنوان سرگرمی عده ای تلقی بشه.والا من تو انجمن گنج پژوهان فقط بخاطر اینکه یه سری از تجربیاتم رو در اختیار کاربرا گذاشتم و از این انجمن چن بار دفاع کردم مدیر سایت بدون هیچ توضیح دادنی کلا ای دیمو تحریم کرد یعنی یه جورایی اخراج کرد چون باعث جلوگیری کلاهبرداریهاشون میشدم ولی اینجا خیلی راحت تو ضیح داده میشه و سایر کاربرا از این موضوع غافلن فکر میکنن چون اینجا به همین راحتی ازادی بیان هست و مدیران میان بدون هیچ چشم داشتی توضیح میدن فکر میکنن انجمنهای دیگه هم همین طوره .خلاصه در این زمینه کاملا جواب داده شده دیگه ادامه دادن این موضوع هیچ منفعتی نداره جز این که ترافیک بوجود بیاره این تاپیک هم قفل بشه بهتره تا همین جاشم خیلی هم محبت شده که جواب کاربران عزیز داده شده چون تو انجمنهای دیگه اصلا جواب داده نمشه هیچ اخراجم میشی.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 14 تیر1393 - 7:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

من هم با حرفای حمید آقا و رامین عزیز موافقم .
فکر می کنم آقا مجتبی منظور من رو اشتباه متوجه شده بود و البته من هم توضیح دادم خدمت ایشون و همه اونایی که واسشون سو تفاهم شده بود . امیدوارم نه ایشون و نه هیچ کس دیگه ای ازم دلخور نشه . آقا رامین در مورد اون یکی انجمن ها خوب مطلبی نوشتن . چون واقعا حقیقت داره .
همین جا باز هم از همه کسایی که از پستی که زده بودم ناراحت شدن بازم عذر می خام . چون مطمئنا فقط یه سو تفاهم بود . نه منظور خاصی بود و نه داستانی که کسی ادعا کنه می دونه داستان از چه قراره و پستها به چه منظوری زده میشه @};- @};- @};-

شنبه 14 تیر1393 - 7:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا حمید گرانقدر .چرا فکر میکنی من دشمنم اخه اگر دشمن بودم خوب یه چنتا فعالیت مخرب انجام میدادم دیگه میرفتم انجمنای دیگه فعالیتهای مخرب انجام میدادم و یار و یار کشی میکردم.
نه عزیز برادر.منظورم اینه که من هم مثل همه خوشم نمیاد از یسری بچه سیمکش که امروز اسم ایسی یاد میگیرن و فردا میان پول افراد و دوستان انجمن رو بالا بکشن هیچکدومشون رو که دیگه اسم نمیبرم خاستید اسم هم میبرم.من فقط میگم هر کاری میکنید خودتون بکنید و میدون ندید به اونیکیا.این کجاش اشتباهه منم بعضی وقتا در مورد فلزیاب و ردیاب حرف میزنم که حرفم بشما نیست به اون عده هست که فکر نکنن ملت لال و کرن و چیزی از زندگی و فلزیاب واینکوفتیا نمیفهمن.
سپاس

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 14 تیر1393 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من یک بسته پیشنهادی برای برون رفت از این حالت دارم که میتونه به انجمن دوباره رونق روزهای اوج رو بده و کاربرا رو دوباره دور هم جمع کنه . هرچند فی الحال انجمن از رونق هم نیفتاده و هنوز هم خوب و سر حاله . میتوان با اندیشه ای بهتر و رفتاری مناسبتر و تحلیلی منطقی تر مسیر منحرف شده رو به جاده اصلی هدایت نمود . در این حالت باید نظر تمامی کاربران هم اخذ بشه وازشون خواسته بشه برای ادامه کار انجمن نظر بدن ، و مشکلات و نارسایی ها رو اعلام کنند .
به این نکته آقا حمید توجه فرمایید .
" وقتی فلان فروشنده یا دشمن یا رقیب میاد مطلبی میگه ؛ عوض اینکه خود کاربران بطور محکم باهاش برخورد کنن سکوت میکنن یا حتی حرفی میزنن که بدتر میشه و آخرش باید ما بیایم واکنش جدی نشون بدیم و انرژی و اعصابمون رو صرف این چیزها بکنیم "
چرا کاربران با اون رقیب فروشنده یا بگفته آقا حمید دشمن بطور محکم برخورد نمیکنند سوال بسیار مهمیه که میتوان جوابهای زیادی براش پیدا نمود . یکی از اون جوابها میتونه این باشه که اکثر کاربران با اون رقیب دشمن یا فروشنده یا منتقد نظری موافق دارند .
برمیگردم به پستی که چند مدت پیش با عنوان " آیا طبق رول آقای هدایتی انجمنی تاسیس خواهد نمود "
این تاپیک تا لحضه نگارش این موضوع533 بار مشاهده شده است و تنها 20 نظر وجود دارد و در این تعداد فقط به تعداد انگشتان دست از فلزجو حمایت شده است ...
امیدوارم این زنگ خطری باشه برای فلزجو . و بتوان بکمک همه دوستان به انجمن رونق دوباره بدیم تا دستاوردهای مفیدی بتوانیم بدست بیاریم .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

شنبه 14 تیر1393 - 8:50pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
دوستان عزیز متاسفانه ما خیلی وقتها حتی در زندگی خودمون داشته هامون رو فراموش میکنیم و اسیر یاس و ناامیدی میشیم و کلا سرشار از احساس بد در طول زندگی میشیم.
ما فراموش میکنیم که هر روز صبح که از خواب بلند میشیم از خدای خودمون سپاسگذاری کنیم که دوباره یک روز دیگه فرصت زندگی کردن و لذت از این دنیای زیبا رو بهمون میده
فراموش میکنیم وقتی که نفس میکشیم از خدا سپاسگذاری کنیم که در سلامت کامل هستیم و اکسیژن ناب رو وارد ریه هامون میکنیم.
فراموش میکنیم وقتی میریم و سوار ماشین میشیم و ازش لذت میبریم از مخترعش قدردانی کنیم و بخاطر رفاه و آسایشی که برامون به ارمغان آورد ازش تشکر کنیم.
فراموش میکنیم از صاحب خونه ای که خونه ی چندصد میلیونیشو به ماهی کمی اجاره بهمون میده و ما هم توش از زندگی لذت میبریم سپاسگزاری کنیم و قدردان باشیم و پیش خودمون بگیم اگر هیچ کسی خونه ای رو اجاره نمیداد اونوقت چی میشد؟
فراموش میکنیم وقتیکه سر سفره میشینیم و کباب به دندون میکشیم اول از خدا بخاطر خلق اینهمه نعمت و بعدش از تمام کسانیکه زحمت کشیدن تا همچین نعمتی سر سفرمون باشه تشکر کنیم. از اون کشاورزی که یکسال زحمت میکشه تا گندم رو به بار بیاره و از اون دامداری که مدتها چوپانی میکنه تا گوسفندش رو پروار کنه و از اون آسیابانی که گندم رو آرد میکنه و از اون نانوایی که تبدیل به نون خوشمزش میکنه.
باید اینجوری نگاه کنیم و از هرچیزی که استفاده میکنیم به پیشینه اون دقت کنیم که چه پروسه ای رو طی کرده تا بدست من رسیده و ازش لذت میبرم.
و در ادامه باید تشکر کنم از مخترع کامپیوتر ، از مخترع اینترنت، از حمید و از مجتبی که همچین محیطی رو سرپا کردن که ما ازش استفاده کنیم و گرد هم جمع بشیم و هر روز یه چیز جدید یاد بگیریم.
سپاسگذار کسانی باشیم که آموخته هاشون رو به ما می آموزند . تجربیاتشون رو بیان میکنند و درسهاشون رو مشق ما میکنند.
سپاسگذار باشیم از اونهایی که علم خودشون رو منتشر میکنند، از اونهایی که مداری طراحی میکنند و منتشر میکنند و من و شما میسازیم و شاید برخی نون شب خونوادشون رو ازش در میارن و برخی فقط از ساختنش لذت میبرن و برخی هم کلی امید بهش دارن و میرن توی دل بیابون به امید رحمت خدا ، همون خدایی که فراموش میکنیم قدردانش باشیم ، همونیکه همین الانشم داره بهمون لطف میکنه و فرصت لذت از زندگی رو بهمون میده بدون اینکه کوچکترین نیازی بهمون داشته باشه.
قدردان بودن از صفت نیک و پسندیده ایهست که زندگی رو غرق لذت و شادی میکنه.
وقتی برای هر چیزی قدردان باشیم و سپاسگذاری کنیم و از صمیم قلب درک کنیم و باور داشته باشیم که هیچکسی مجبور نیست به ما چیزی بده و اگر کسی آموزش میده و اگر حمید مداری میزاره و تا آخرش باهامون همراه میشه تا صدای بوقش رو بشنویم ،اگر کسی برای اینکه به من و شما کمک کنه ساعتها بیخوابی میکشه و تست میکنه و نتیجش رو ارائه میکنه ، اگر کسی تجربیاتش رو عنوان میکنه و آموخته هاش رو به اشتراک میزاره : بدهکار من نیست بلکه از انسانیت و نوعدوستی و شرافت و منش بلندش هست که اینقدر قلبش بزرگه که خوشحالی من خوشحالش میکنه.
ما فراموش کردیم که :
شکر نعمت نعمتت افزون کند...............................کفر نعمت از کفت بیرون کند.
تمرین کنیم و برای هرچیزی قدردان باشیم و اونوقت لذت زندگی رو درک میکنیم و از هر ثانیش کیفور میشیم.
من همینجا از تمام دوستان عزیزم توی انجمن، از تک تک کاربران که جزئی از این اجتماع کوچیکمون هستند، از تمام عزیزانی که تجربیاتشون رو منتقل میکنند، از مهندس حمید و مجتبی گرانقدر که بانی این محیط دوست داشتنی شدن، از تمام اساتید عزیزی که دانسته های ارزشمندشون رو از سر معرفت به ما ارزانی داشتن و از تک تک عزیزانی که حتی یک پست توی این انجمن زدن و مطلبی به مطالبش افزودن سپاسگذاری میکنم و امیدوارم تا ابد خوشبخت و سلامت وسرشار از زندگی باشند.
L-)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

شنبه 14 تیر1393 - 9:30pm

:(
سلام راستش من نمیدونم چرا همه منو مقصر میدونن و همش با حرف بارم میکنن.آقا جون من که حرف بدی نزدم.خاستم اطمینانم بیشتر جلب شه.گناه کردم؟نباید میپرسیدم؟چرا این مسیله رو اینقدر کش میدین.در مورد وسیله و فروش توسط ی عزیز که در حد حرف بوده هم اساتید قرار شد تصمیم بگیرن و فعلا منتظر اون کاربر محترم که کلی هم فعالیت داشته هستند.خب دیگه .اما این عزیزان که از هم پاشیدن سایت قبل رو به دلیل اینچنین صحبتهایی میدونن میخوام بگم مگر الان ناراحت هستن ؟و یا تا چند وقت پیش نمیگفتن کلاه برداری و این حرفا.خب دیگه باید خدارو شکر کنن که از هم پاشید و با اینجا مقا یسه نکنن.ودوستان طلایی که پاک است چه منتش به خاک است .
میگن که تو فلان سایت هرکس چنین حرفا یامشابه پست میزاشت بدون گفتگو اخراج میکردن ،این هم میشه فرق سایت خوب و بد .البته از دید من.خوبه شما مدیر سایت نیستی .دل افراد از نظر بزرگی واقعا باهم فرق داره.این ی واقعیته.من نمیدونم چه هیزم تری به شما ها فروختم که این خاسته ها رو دارید.بازم میگم بخدا من نه هدف خاص و نه غرضی داشتم و دارم .شما هم لطفا انتقاد پذیر باشید هرچند این نه انتقاد بوده و نه مسیله ای که این همه بزرگش کردید.به هر حال هر سایتی یک سری قوانین داره که همه باید بهش احترام بزارن.بنظرم همین کافیه.دوست دارم اگر قانون شکنی کردم به من یاد آوری شه لطفا.والا خوشحال هم میشم.
وبقول دوستمون آقا کوهیار خداوندا شکرت که کاربری ازین انجمن هستم.با سپاس. شب همگی بخیر.

شنبه 14 تیر1393 - 10:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure