انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 11:30pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 آیا تضمینی هست که این سایت هم مثل سایت قبل نباشه؟ 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
سلام
آقای حامد لطفا یه کم رعایت کنید. شما مطمئنید از تمام ماجرا باخبرید که چنین با تندی قضاوت میکنید؟
چنان با اطمینان میبرید و میدوزید انگار هیچ شک و شبهه ای تو سخنانتون نیست و تمام مدارک هم بر ضد طرف دست شماست!!!

نه تنها برای شما بلکه برای تمام همفکران و همکیشان شما متاسفم که دائما دنبال حاشیه رفتن و حاشیه ساختن هستید. حال من فرضو بر این میگیرم شما و امثال شما درست میگید.
ازتون میخوام خود شما با تمام افرادی که مثل شما فکر میکنند برید بیس مدار که تو انجمن هست تشریف ببرید زحمت بکشید و چنین تغییراتی رو روش اعمال کنید و اطلاعاتشم به احدی ندید. ببینم چیکار میکنید.

والا من که دوست صمیمه روم نمیشه ازش بپرسم که تغییرات در چه حدیه چه برسه به اینکه با پررویی انتظار داشته باشم همه شو مفت در اختیارم بزاره.

با نظر جنابعالی کاملا موافقم . بالاخره ایشون این همه کمک کرده . حالا هر چی هست یه مدتیه نمیاد . حالا یا مشکلی بوده یا نبوده . ولی اینکه اینجور بخوایم به قضیه نگاه کنیم نه تنها آقای کانییی رو بلکه کل انجمن زیر سوال میره . واین به نظر من اصلا اتفاق خوبی نیست .

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید..

جمعه 13 تیر1393 - 11:37am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

اتفاقا دنبال کرده ام
حرف شما درست. اما آیا شما صبر کردید ایشون تشریف بیارند تا جوابگوی اظهارات خودشون باشن؟
ایشون خودشون نیستن دارید پشت سرش حرف درمیارید.
خواهشا تا مسئله ای براتون ثابت نشده هی اینور و اونور نپرید و جو منفی القا نکنید.
اینهمه صبر کردید یه کم دیگه هم روش.

جمعه 13 تیر1393 - 11:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوارم حال آقای kaniii خوب باشه وبه سلامت برگرده

جمعه 13 تیر1393 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
Kani نوشته است:
اتفاقا دنبال کرده ام
حرف شما درست. اما آیا شما صبر کردید ایشون تشریف بیارند تا جوابگوی اظهارات خودشون باشن؟
ایشون خودشون نیستن دارید پشت سرش حرف درمیارید.
خواهشا تا مسئله ای براتون ثابت نشده هی اینور و اونور نپرید و جو منفی القا نکنید.
اینهمه صبر کردید یه کم دیگه هم روش.

باشه صبرم ميكنيم تا ببينيم چي ميشه....

Be The Change You Want To See In The World

جمعه 13 تیر1393 - 11:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
hamed نوشته است:
آخه عجيبه كاووش جان كي شوخي كرد
يكي مياد 100صفحه از موفقيتهاش ميگه كلي كاربر جذب ميشن بعدمياد از بهينه كردن مدار حرف ميزنه وقول هايي ميده وطبق وعده زماني كه ميده عمل نميكنه بعد يه مدتم غيبش ميزنه از اين دسته اتفاقات زياد افتاده كه طرف تا مياد قولشو عملي كنه يا حال دوس دخترش خرابه يا حال خودش خراب ميشه2روز ديگم زبونم لال ميگيد كاني براثر اصابت يك خمپاره مردويابه اسارت گرفته شده چميدونم خلاصه يچي ميشه ديگه والسلام نامه تمامو كل ماجراتمومو نخودنخودهر كه رودو همه سركاريم YMWHISTLE

بله شما درست میگید من و دوستم به شخصه آدمهای خیلی بدی هستیم ما کلاه برداریم پس یه توصیه براتون دارم لطفا دور بر ما دوتا نپلک چون احتمال سقوت شما هم هست شما میتونی همون مدار رو درست کنی و باهاش کیف کنی دیگه نیازی هم نیست که منت ما رو بکشی کسی شما رو مجبور به انجام کاری نکرده
در مورد اپراتوریش هم که توضیح دادم لازم نیست که شما از روش ما استفاده کنید چون در این صورت شما بار رو از دست میدید حتما روشهای بهتری هم هست از اونا استفاده کن
موفق باشی
ختم کلام :-Q

متاسفم.
انشالله که سالم و سلامت باشه.
آدم یه چیزایی از این د اع ش تو اینترنت میبینه که......
ولی انشالله که سالم وسلامت برگرده ولی خداوکیلی اگر من جای کانی بودم امکان نداشت ورژن جدید رو دراختیار همه قرار بدم بااین طرز تفکری که بعضی از افراد دارن.

جمعه 13 تیر1393 - 11:55am
مدیر سایت
مدیر سایت

hamed نوشته است:
خب مثل اينكه كاني داره با دا ع ش ميجنگه اميدوارم همرو نفله كنه :))
جاويد جان با يك قاب 5هزارتومني مدار راه ميفته كي ميخوادحالا دستگاهو بده زير تانك :D كه ميگيد بنده خدا 4.5ميليون خرج كرده فقط براي قاب؟؟آيا اين لازم بوده؟!!تاچ لمس كردنو تجزيه اطلاعات بصورت زنده كارالزامي بوده كه دستشون درد نكنه....
ايشون طبق اظهاراتش فرمودن كه مدارو و اطلاعاتو بصورت رايگان قرار ميدن پس چي شد؟؟؟
اينجا فقط ي سوال ميمونه آيا ايشون ميخوان مدارو بصورت رايگان در اختيار عموم قرار بدن يا خير؟
هيچ طلبي در كار نيستا فقط ميخوام طبق اظهاراتش عمل كنه.
واقعا حقشه اگه اين زحمتوكشيده مدارو انحصارا بفروشه اما بايد اول تكليف اين همه كاربري كه منتظرايشون هستن مشخص بشه.....

اقا حامد , شما چرا همه چی رو به مسخره میگیری X( , حرفای که دوست مون اقای کاوشگر زدن متاسفانه صحت داره :( , و از اون موقع تا بحال هیچکی ازkaniii خبر نداره و ما هم منتظر شنیدن خبر سلامتی ایشون هستیم , شما یخورده انصاف داشته باشی بد نیست , گور بابای دستگاه , ما نگران حال این دوست عزیز و خانواده محترمش هستیم , شما بفکر مواخضه کردن افراد , درست تو دنیای نت دروغ و کلک زیاده , سایتهای زیادی هم تو نت در مورد چیزهای که ما دنبالشون هستیم وجود داره , خوب شما چرا نمیری تو اون سایتها فعالیت کنی بجای این سایت , نکته همینجاست که بنده تا بحال هیچ سایتی رو ندیدم که مثل انجمن خودمون باشه , اینجا همه با هم مثل یه خونواده ایم , و همه به هم احترام میزایرم و اینها رو مدیون مدیران محترم سایت ،اقا حمید و آقا مجتبی هستیم , هر چند افرادهای کلاش از هر حربه ای برای بهم زدن این انجمن استفاده کردن , ولی خوشبختانه راه بجای نبردن , اساس این انجمن هم بر پایه یگرنگی , راستی و کمک بهم بنا شده , امیدورام که هر چه زودتر خبر سلامتی ایشون رو بشنویم , به امید خدا :YMPRAY و خواهشنا منبعد ندونسته قضاوت نکنید [-X

جمعه 13 تیر1393 - 1:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
آدم يچيزايي از 2 رنگي آدما و2 دره بازي آدما دروغا وخيلي چيزاي ديگه تواين مملكت حتي از دوستاي نزديكش ميبينه كه ب همه چي بدبين ميشه كاني جان بحث شوخي ومسخره بازي نيست يزماني خودم هميشه نيمه پره ليوانو ميديدم اما الان ديگه نيمه خاليشم نميبينم.........والسلام

Be The Change You Want To See In The World

جمعه 13 تیر1393 - 2:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان دیگه خیلی وقته از این انجمن دلسرد شدم اینجا هر کسی که میاد بنظرم فروشنده و کلاهبرداره.حالا اقای کانی هم که انگار داره دستگاه تبلیغ میکنه.
اقایون هیچ کدوم از این دستگاهها بدرد هیچکس نخورده و نخواهد خورد من تا حالا چندین نوع داخلی و خارجی بردم سر بهترین مکان و زمینهام اما هیچی پیدا نکردم شماهم وقتتونو با فلزیاب و اشغالیاب صرف نکنید و عمرتونو هدر ندید دوستان من.
این انجمن هم انگار دیگه پیش میره بسمت فروشگاه نه برای خود بلکه برای اقایون کلاهدوز

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 13 تیر1393 - 4:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال جان با نظر شما موافقم . البته خودتون خوب میدونید که کنترل فروشندگان و مبلغان دستگاهها ، سخت و طاقت فرسا میباشد و مسائل و مشکلات و حاشیه های بسیار زیادی هم به دنبال داره . هرچند تقاضا برای دستگاه واقعا زیاده و قیمتها هم داره پایین میاد و افراد آماتور هم (به امید پولدار شدن ) الی ماشااله.
یک نکته مهم اینه که اکثر فروشندگان افرادی هستند که خودشان قبلا کاوشگران گنج بودند حتی با دستگاههای ساخت دست خودشان ، حالا که کلنگشون به سنگ خورده و در مدت زمان کاوش به چیزی نرسیدن به فکر ساخت و فروش دستگاهها افتادن . تا شاید ضررهای گذشته را جبرانی کرده باشند .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

جمعه 13 تیر1393 - 7:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال نوشته است:
دوستان دیگه خیلی وقته از این انجمن دلسرد شدم اینجا هر کسی که میاد بنظرم فروشنده و کلاهبرداره.حالا اقای کانی هم که انگار داره دستگاه تبلیغ میکنه.
اقایون هیچ کدوم از این دستگاهها بدرد هیچکس نخورده و نخواهد خورد من تا حالا چندین نوع داخلی و خارجی بردم سر بهترین مکان و زمینهام اما هیچی پیدا نکردم شماهم وقتتونو با فلزیاب و اشغالیاب صرف نکنید و عمرتونو هدر ندید دوستان من.
این انجمن هم انگار دیگه پیش میره بسمت فروشگاه نه برای خود بلکه برای اقایون کلاهدوز

B-)

شنبه 13 تیر1393 - 12:41am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure