انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 11:29am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 آیا تضمینی هست که این سایت هم مثل سایت قبل نباشه؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان
دوستان ببخشید که دیر این تایپیک رو دیدم باور کنید یه مسائلی پیش اومده که دیر به دیر میتونم خدمت دوستان برسم امیدوارم دوستان منو به خاطر این قصور ببخشند
و اما توضیحی درباره دستگاه آقا کانی ...

دوستان ای کاش میشد شخصیت واقعی آقا کانی رو شما هم بشناسید ایشون حافظ کل قران هستند و تو تمام صحبتها و کارهاشون به استناد از آیات قران عمل میکنند شاید این حرفها برا کسانی حرف به دل نشینی نباشه ولی چون مرام من هم همینجوریه فقط خواستم دوستان رو مطلع کنم

دوستان آقا کانی اون دستگاهی رو که درست کردن درسته که بیس اصلیش همین دستگاه زمین شناسی هستش و کار کردش هم به همین صورت هست ولی یه تغیراتی توش داده که به فکرتون هم نمیرسه
دستگاهی که ساخته شده به این صورت هستش که دستگاه دارای یک صفحه نمایش لمسی ( تاچ اسکرین) 7 اینچی هستش که همه منو ها به صورت لمسی قابل دست رسی هستش برا سیستم یه نرم افزار نوشته شده که این کار توسط یه شرکت خارجی انجام شده و دیگه نیازی نیست که شما اعداد رو ببینین و به لب تاب وصل کنید بلکه طوری طراحی شده وقتی شما پراپها رو به زمین میزنید همان لحظه شما تصویر اون قسمت رو به صورت زنده تو صفحه نمایش میبینید و همان تصویر در همان لحضه سیو میشه و شمل میتونید به ردیف بعدی برید و دوباره پراپ زنی بکنید پراپها به صورت بیسیم طراحی شده و هر دوتا پراپ میتونه از دستگاه 100 متر فاصله بگیرن و زمین رو کاوش کننددر حالی که مثلا دستگاه از خود زمین 100 متر فاصله داره مثلا یه نفر میشینه تو ماشین و فقط دونفر 100 متر اونطرفتر فقط به زمین پراپ میزنند و اما قسمت جالبش اینجاست که نمیدونم شما لب تابهای نظامی ضد تانک رو دیدین یا نه تانک از روش رد بشه هیچیش نمیشه
آقا کانی برا این سیستم یه قابی طراحی کردن که درست مثل لب تاب میمونه و جنس اپوکسی که استفاده شده درست مثل همونه تنها برا قالبش اون بنده خدا 4.5 خرج کرده
حالا خودتون خداییش یه دو دو تا چهار تا بکنین ببینین این سیستم چند می ارزه البته قرار بر این بود که این سیستم توسط خود حمید آقا مورد بررسی قرار بگیره در صورت تایید ایشون فقط در فروشگاه فلزجو به فروش برسه چون ایشون شخصیت حمید آقا رو خیلی قبول دارن و میگن ایشون جزو معدود افرادی هستش که هر چی داره و نداره ریخته رو دایره تا کسانی که علاقه دارن استفاده کنن
خلاصه ...

دوستان خودتون خوب میدونید که با ایشون ارتباط دارم آخرین خبری که از ایشون دارم دقیقا 2 هفته پیش برام زنگ زدن که تو عراق هستند و نا خواسته تو درگیری گروه ... افتادن فقط همین رو گفتن که برام دعا کن بعد اون دیگه تلفن قطع شد الان از اون روز 200 بار بیشتر به ایشون زنگ زدم ولی گوشیشون خاموشه فقط دوستان دعا کنید ایشون سالم باشند :YMPRAY: :YMPRAY: گور بابای دستگاه و کاوش
وجود خودش برام ارزش داره وگرنه دستگاه فقط یه خاطره رو برام زنده میکنه

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 13 تیر1393 - 8:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
خب مثل اينكه كاني داره با دا ع ش ميجنگه اميدوارم همرو نفله كنه :))
جاويد جان با يك قاب 5هزارتومني مدار راه ميفته كي ميخوادحالا دستگاهو بده زير تانك :D كه ميگيد بنده خدا 4.5ميليون خرج كرده فقط براي قاب؟؟آيا اين لازم بوده؟!!تاچ لمس كردنو تجزيه اطلاعات بصورت زنده كارالزامي بوده كه دستشون درد نكنه....
ايشون طبق اظهاراتش فرمودن كه مدارو و اطلاعاتو بصورت رايگان قرار ميدن پس چي شد؟؟؟
اينجا فقط ي سوال ميمونه آيا ايشون ميخوان مدارو بصورت رايگان در اختيار عموم قرار بدن يا خير؟
هيچ طلبي در كار نيستا فقط ميخوام طبق اظهاراتش عمل كنه.
واقعا حقشه اگه اين زحمتوكشيده مدارو انحصارا بفروشه اما بايد اول تكليف اين همه كاربري كه منتظرايشون هستن مشخص بشه.....

Be The Change You Want To See In The World

جمعه 13 تیر1393 - 9:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamed نوشته است:
خب مثل اينكه كاني داره با دا ع ش ميجنگه اميدوارم همرو نفله كنه :))
جاويد جان با يك قاب 5هزارتومني مدار راه ميفته كي ميخوادحالا دستگاهو بده زير تانك :D كه ميگيد بنده خدا 4.5ميليون خرج كرده فقط براي قاب؟؟آيا اين لازم بوده؟!!تاچ لمس كردنو تجزيه اطلاعات بصورت زنده كارالزامي بوده كه دستشون درد نكنه....
ايشون طبق اظهاراتش فرمودن كه مدارو و اطلاعاتو بصورت رايگان قرار ميدن پس چي شد؟؟؟
اينجا فقط ي سوال ميمونه آيا ايشون ميخوان مدارو بصورت رايگان در اختيار عموم قرار بدن يا خير؟
هيچ طلبي در كار نيستا فقط ميخوام طبق اظهاراتش عمل كنه.
واقعا حقشه اگه اين زحمتوكشيده مدارو انحصارا بفروشه اما بايد اول تكليف اين همه كاربري كه منتظرايشون هستن مشخص بشه.....

حامد جان من با کسی در این مورد شوخی ندارم
قضیه خیلی هم جدی هستش
من به فکر زن و بچه دوستمون هستم ولی مثل اینکه شما به فکر استیضاح این بنده خدا
واقعا دنیای عجیبیه

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

جمعه 13 تیر1393 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آخه عجيبه كاووش جان كي شوخي كرد
يكي مياد 100صفحه از موفقيتهاش ميگه كلي كاربر جذب ميشن بعدمياد از بهينه كردن مدار حرف ميزنه وقول هايي ميده وطبق وعده زماني كه ميده عمل نميكنه بعد يه مدتم غيبش ميزنه از اين دسته اتفاقات زياد افتاده كه طرف تا مياد قولشو عملي كنه يا حال دوس دخترش خرابه يا حال خودش خراب ميشه2روز ديگم زبونم لال ميگيد كاني براثر اصابت يك خمپاره مردويابه اسارت گرفته شده چميدونم خلاصه يچي ميشه ديگه والسلام نامه تمامو كل ماجراتمومو نخودنخودهر كه رودو همه سركاريم YMWHISTLE

جمعه 13 تیر1393 - 9:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان عزیز , آقا کانیی انشاالله حالتان خوب باشه و در سلامت کامل به پیش خانواده محترمتان برگردین , دعا میکنم سالم باشین و سایه افراد زحمتکشی مثل شما و دیگر دوستآن رو سر زن و بچه‌هایتان سالها باشه.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 13 تیر1393 - 9:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamed نوشته است:
آخه عجيبه كاووش جان كي شوخي كرد
يكي مياد 100صفحه از موفقيتهاش ميگه كلي كاربر جذب ميشن بعدمياد از بهينه كردن مدار حرف ميزنه وقول هايي ميده وطبق وعده زماني كه ميده عمل نميكنه بعد يه مدتم غيبش ميزنه از اين دسته اتفاقات زياد افتاده كه طرف تا مياد قولشو عملي كنه يا حال دوس دخترش خرابه يا حال خودش خراب ميشه2روز ديگم زبونم لال ميگيد كاني براثر اصابت يك خمپاره مردويابه اسارت گرفته شده چميدونم خلاصه يچي ميشه ديگه والسلام نامه تمامو كل ماجراتمومو نخودنخودهر كه رودو همه سركاريم YMWHISTLE

بله شما درست میگید من و دوستم به شخصه آدمهای خیلی بدی هستیم ما کلاه برداریم پس یه توصیه براتون دارم لطفا دور بر ما دوتا نپلک چون احتمال سقوت شما هم هست شما میتونی همون مدار رو درست کنی و باهاش کیف کنی دیگه نیازی هم نیست که منت ما رو بکشی کسی شما رو مجبور به انجام کاری نکرده
در مورد اپراتوریش هم که توضیح دادم لازم نیست که شما از روش ما استفاده کنید چون در این صورت شما بار رو از دست میدید حتما روشهای بهتری هم هست از اونا استفاده کن
موفق باشی
ختم کلام :-Q

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

جمعه 13 تیر1393 - 9:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عمرا منت زمين شناسي شما بكشم چون قرار نيست با منت مدار بديد باجيب پر مدار ميديد بچه كه نيستيم.
كي گفت كلاه برداريد چراحرف تودهن ميزاري :-o
ميشه بپرسم سقوط از چ نوعي :))
باشه فقط گذشت زمان همه چيو ثابت ميكنه :-$

جمعه 13 تیر1393 - 10:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کرمانشاه
باسلام.سخته قضاوت کرد و ی طرفه به قاضی رفت.اما من فکر میکنم اصلا فرض رو بر این بگیرید که آقای کانی تو یک مقطع از زمان آمدند و کلی کمک کردند.تا اینجا قبول؟
خب بنظر من اصلا تا این مرحله هم خودش کلی زحمت بوده. آقا جون دستش درد نکنه.حالا بیاین باقی کارارو خودمون انجام بدید.الان تاپیک رو نگاه کنید چه خلوت شده.شبیه قبل از اومدن ایشون.دنبال حرفو نگیرید و با همین که در دست دارید نهایت استفاده رو ببرید.اینشا... این آقا هم اگه نیتش خیر بوده و ....به سلامت برمیگردند و همه مسایل روشن میشه.پس ترمز رو رها کنید و بزارید در حرکت باشیم.قربون همه ;)

جمعه 13 تیر1393 - 10:24am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
آقای حامد لطفا یه کم رعایت کنید. شما مطمئنید از تمام ماجرا باخبرید که چنین با تندی قضاوت میکنید؟
چنان با اطمینان میبرید و میدوزید انگار هیچ شک و شبهه ای تو سخنانتون نیست و تمام مدارک هم بر ضد طرف دست شماست!!!

نه تنها برای شما بلکه برای تمام همفکران و همکیشان شما متاسفم که دائما دنبال حاشیه رفتن و حاشیه ساختن هستید. حال من فرضو بر این میگیرم شما و امثال شما درست میگید.
ازتون میخوام خود شما با تمام افرادی که مثل شما فکر میکنند برید بیس مدار که تو انجمن هست تشریف ببرید زحمت بکشید و چنین تغییراتی رو روش اعمال کنید و اطلاعاتشم به احدی ندید. ببینم چیکار میکنید.

والا من که دوست صمیمه روم نمیشه ازش بپرسم که تغییرات در چه حدیه چه برسه به اینکه با پررویی انتظار داشته باشم همه شو مفت در اختیارم بزاره.

جمعه 13 تیر1393 - 11:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حاشيه اي دركار نيست شما داري مسئله رو بزرگ ميكنيد.....
كي گفت دستگاهو مفت بده آقا شما مثل اينكه تايپيكودنبال نكردي خودش مطرح كردكه بصورت رايگان قرارميده عجب بدبختيه ها.
آقا نخواستيم من كل قطعاتو2ماه پيش تهيه كردم منتظر اين آقا بودم حال كه خبري نيستوآيا بشه آيانشه ميرم واسه ساخت ختم كلام.
البته ازشون تا اونجايي كه رومدار فعلي كار كردن مشكل ثبات اعدادوانتقال به سيستم حل شد ممنونم وشخصا ازش تشكر ميكنم اما باقيش به حق.

جمعه 13 تیر1393 - 11:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure