انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 9:53am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7
 آیا تضمینی هست که این سایت هم مثل سایت قبل نباشه؟ 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

koohyar نوشته است:
درود
دوستان عزیز متاسفانه ما خیلی وقتها حتی در زندگی خودمون داشته هامون رو فراموش میکنیم و اسیر یاس و ناامیدی میشیم و کلا سرشار از احساس بد در طول زندگی میشیم.
ما فراموش میکنیم که هر روز صبح که از خواب بلند میشیم از خدای خودمون سپاسگذاری کنیم که دوباره یک روز دیگه فرصت زندگی کردن و لذت از این دنیای زیبا رو بهمون میده
فراموش میکنیم وقتی که نفس میکشیم از خدا سپاسگذاری کنیم که در سلامت کامل هستیم و اکسیژن ناب رو وارد ریه هامون میکنیم.
فراموش میکنیم وقتی میریم و سوار ماشین میشیم و ازش لذت میبریم از مخترعش قدردانی کنیم و بخاطر رفاه و آسایشی که برامون به ارمغان آورد ازش تشکر کنیم.
فراموش میکنیم از صاحب خونه ای که خونه ی چندصد میلیونیشو به ماهی کمی اجاره بهمون میده و ما هم توش از زندگی لذت میبریم سپاسگزاری کنیم و قدردان باشیم و پیش خودمون بگیم اگر هیچ کسی خونه ای رو اجاره نمیداد اونوقت چی میشد؟
فراموش میکنیم وقتیکه سر سفره میشینیم و کباب به دندون میکشیم اول از خدا بخاطر خلق اینهمه نعمت و بعدش از تمام کسانیکه زحمت کشیدن تا همچین نعمتی سر سفرمون باشه تشکر کنیم. از اون کشاورزی که یکسال زحمت میکشه تا گندم رو به بار بیاره و از اون دامداری که مدتها چوپانی میکنه تا گوسفندش رو پروار کنه و از اون آسیابانی که گندم رو آرد میکنه و از اون نانوایی که تبدیل به نون خوشمزش میکنه.
باید اینجوری نگاه کنیم و از هرچیزی که استفاده میکنیم به پیشینه اون دقت کنیم که چه پروسه ای رو طی کرده تا بدست من رسیده و ازش لذت میبرم.
و در ادامه باید تشکر کنم از مخترع کامپیوتر ، از مخترع اینترنت، از حمید و از مجتبی که همچین محیطی رو سرپا کردن که ما ازش استفاده کنیم و گرد هم جمع بشیم و هر روز یه چیز جدید یاد بگیریم.
سپاسگذار کسانی باشیم که آموخته هاشون رو به ما می آموزند . تجربیاتشون رو بیان میکنند و درسهاشون رو مشق ما میکنند.
سپاسگذار باشیم از اونهایی که علم خودشون رو منتشر میکنند، از اونهایی که مداری طراحی میکنند و منتشر میکنند و من و شما میسازیم و شاید برخی نون شب خونوادشون رو ازش در میارن و برخی فقط از ساختنش لذت میبرن و برخی هم کلی امید بهش دارن و میرن توی دل بیابون به امید رحمت خدا ، همون خدایی که فراموش میکنیم قدردانش باشیم ، همونیکه همین الانشم داره بهمون لطف میکنه و فرصت لذت از زندگی رو بهمون میده بدون اینکه کوچکترین نیازی بهمون داشته باشه.
قدردان بودن از صفت نیک و پسندیده ایهست که زندگی رو غرق لذت و شادی میکنه.
وقتی برای هر چیزی قدردان باشیم و سپاسگذاری کنیم و از صمیم قلب درک کنیم و باور داشته باشیم که هیچکسی مجبور نیست به ما چیزی بده و اگر کسی آموزش میده و اگر حمید مداری میزاره و تا آخرش باهامون همراه میشه تا صدای بوقش رو بشنویم ،اگر کسی برای اینکه به من و شما کمک کنه ساعتها بیخوابی میکشه و تست میکنه و نتیجش رو ارائه میکنه ، اگر کسی تجربیاتش رو عنوان میکنه و آموخته هاش رو به اشتراک میزاره : بدهکار من نیست بلکه از انسانیت و نوعدوستی و شرافت و منش بلندش هست که اینقدر قلبش بزرگه که خوشحالی من خوشحالش میکنه.
ما فراموش کردیم که :
شکر نعمت نعمتت افزون کند...............................کفر نعمت از کفت بیرون کند.
تمرین کنیم و برای هرچیزی قدردان باشیم و اونوقت لذت زندگی رو درک میکنیم و از هر ثانیش کیفور میشیم.
من همینجا از تمام دوستان عزیزم توی انجمن، از تک تک کاربران که جزئی از این اجتماع کوچیکمون هستند، از تمام عزیزانی که تجربیاتشون رو منتقل میکنند، از مهندس حمید و مجتبی گرانقدر که بانی این محیط دوست داشتنی شدن، از تمام اساتید عزیزی که دانسته های ارزشمندشون رو از سر معرفت به ما ارزانی داشتن و از تک تک عزیزانی که حتی یک پست توی این انجمن زدن و مطلبی به مطالبش افزودن سپاسگذاری میکنم و امیدوارم تا ابد خوشبخت و سلامت وسرشار از زندگی باشند.
L-)

سلام کوهیار عزیز و گرامی ممنون از مطالبی که فرمودی و باعث شدی این اصل مهم وجدا ناپذیر رو که من فراموش کرده بودم و به یاد بیاورم سپاسگذار شما دوست خوبم و الباقی دوستان عزیز و حمید ومجتبی عزیز هستم برای لطفی که به من و سایرین داشته اند انشالاه برای همتون سلامتی وطول عمر باعزت رو از خدای متعال خواستارم @};- @};- @};-
نمیخواستم در این مورد چیزی بگم چون همه بهم لطف داشتن ولی دیدم بیمعرفتی هست وباید حرمت کسانی رو که از جون مایه میذارن رو نگهداشت
جالب این دوست عزیز میگه یکی بهم توضیح بده هنوز اشکال حرف من کجاست والا نمیدونم چی بگم @-)

شنبه 14 تیر1393 - 11:23pm
مدیر کل
مدیر کل

hoshyar191 نوشته است:
من یک بسته پیشنهادی برای برون رفت از این حالت دارم که میتونه به انجمن دوباره رونق روزهای اوج رو بده و کاربرا رو دوباره دور هم جمع کنه . هرچند فی الحال انجمن از رونق هم نیفتاده و هنوز هم خوب و سر حاله . میتوان با اندیشه ای بهتر و رفتاری مناسبتر و تحلیلی منطقی تر مسیر منحرف شده رو به جاده اصلی هدایت نمود . در این حالت باید نظر تمامی کاربران هم اخذ بشه وازشون خواسته بشه برای ادامه کار انجمن نظر بدن ، و مشکلات و نارسایی ها رو اعلام کنند .
به این نکته آقا حمید توجه فرمایید .
" وقتی فلان فروشنده یا دشمن یا رقیب میاد مطلبی میگه ؛ عوض اینکه خود کاربران بطور محکم باهاش برخورد کنن سکوت میکنن یا حتی حرفی میزنن که بدتر میشه و آخرش باید ما بیایم واکنش جدی نشون بدیم و انرژی و اعصابمون رو صرف این چیزها بکنیم "
چرا کاربران با اون رقیب فروشنده یا بگفته آقا حمید دشمن بطور محکم برخورد نمیکنند سوال بسیار مهمیه که میتوان جوابهای زیادی براش پیدا نمود . یکی از اون جوابها میتونه این باشه که اکثر کاربران با اون رقیب دشمن یا فروشنده یا منتقد نظری موافق دارند .
برمیگردم به پستی که چند مدت پیش با عنوان " آیا طبق رول آقای هدایتی انجمنی تاسیس خواهد نمود "
این تاپیک تا لحضه نگارش این موضوع533 بار مشاهده شده است و تنها 20 نظر وجود دارد و در این تعداد فقط به تعداد انگشتان دست از فلزجو حمایت شده است ...
امیدوارم این زنگ خطری باشه برای فلزجو . و بتوان بکمک همه دوستان به انجمن رونق دوباره بدیم تا دستاوردهای مفیدی بتوانیم بدست بیاریم .

جناب هشیار الان این پست شما مثلا حاوی کدوم بسته پیشنهادی خاصی برای بقول شما برون رفت! از وضعیت فعلی بود؟! اینکه کاربران نظرشونو بدن که یه مطلب واضح و مشخصه. انجمن کلش برای همین هست که همه نظرشون رو بدن و بحث کنن!!! الان این شد پیشنهاد خاص و سازنده؟ همین تاپیک مگه موجود نیست؟ الان شما تازه میای میگی همه نظر بدن! خب دارن میدن من نمیفهمم شما چرا تک تک پستهات مساله داره! :D
باقی پست شما هم که ماشالا باز تکرار مسائلی بود که صرفا در جهت تخریب انجمن هست نه کمک کردن! وگرنه حرف من هم همینه چرا خیلی جاها حمایت لازم انجام نمیشه؟ یعنی من اون استنباطی که شما کردین رو نمیکنم؟ اصل دلیل دلسردی من هم اتفاقا همینه! مگه ما اینجا چکار کردیم که بعضی دوستانی که این همه از اینجا بهره بردن و میبرن نباید حمایت کافی از کلیت انجمن انجام بدن یا دلسوزانه برخورد کنن؟ آیا اینجا هم مثل خیلی سایتهای دیگه صرفا شده فروشگاه؟ خودتون مقایسه کنین دیگه! طبیعیه من حرف خودم رو تکرار میکنم ؛ من از بسیاری از کاربران شناخته شده انجمن دلگیر هستم و دل و دماغی برای کار مثل گذشته ندارم. وگرنه شخصا چند مدار توی انجمن بذارم و پیگیرش هم بشم میبینین رونق انجمن یعنی چی! ;)
بنابراین بنظر من زنگ خطری هم اگر هست باید برای کلیت کاربران انجمن باشه نه برای ما! من یا مجتبی اگر بخوایم صرفا کاسبی کنیم که خیلی بهتره بریم سایت و وبلاگ بزنیم و دیگه فقط روی بیاریم به کار فروش! یک صدم این حرف و حدیثها رو هم نداره. کاری که صدها فروشنده دیگه دارن میکنن و اگر دقت کنین هیچوقت حاضر نیستن حتی یک انجمن ساده تر از این بزنن و اونایی هم که زدن نتونستن رونقی درش ایجاد کنن یا سریع به رکود برخورد کردن. یک مقدار به این مسائل فکر کنین و خودتون بیشتر هوای انجمن رو داشته باشین. نه اینکه صرفا از بانیان انجمن توقعات خاص داشته باشین. ما نمیتونیم انتظارات بی پایان بعضی ها رو پاسخ بدیم! کسی که قانع نباشه دنیا رو هم بهش بدی باز بیشتر میخواد! این در زندگی به من ثابت شدست و این تیپ افراد رو هیچ کارشون نمیشه کرد.

شنبه 14 تیر1393 - 11:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آدمای خوب وبد همه جا پیدا میشن مهم اینه که تواین سایت آدمای خوب و با صفا زیادن
ازمدیرای کل بگیر ومدیر و اساتیدو کاربرای معمولی اکثرا خوبن امیدوارم هموشن تو زندگی
موفق باشن

شنبه 14 تیر1393 - 11:45pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
ببینید دوست عزیز عدم حضور بعضی دوستان در این انجمن به منزله ترک و یا تحریم انجمن نیستش.چون هوا مناسب برای کار حفاری و زمین خشک هستش.بیشتر دوستان مشغول تمرین و کاوش هستند.خود من فصول بارندگی هر روز و هر شب میومدم انجمن ولی الان بعضی پستها رو میدم دوستان بجام بنویسن.پس نسنجیده چیزی اینجا ننویسین که خدای ناکرده....... :D :-w

یکشنبه 14 تیر1393 - 12:08am

سلام.آقای امیدوار
این حرکت خود شیرینی رو لطفا کنار بزارید .گلم پیام خصوصی بده به خودم بیخود هم با نقل قول و تایید حرفای دوستان فضای صفحه رو نگیرید لطفا .پیام بده که فضای سایت هم آرامش خودشو داشته باشه.بخدا درست نیست این خرکت ها.منتظر پیامهای دوستان در مورد این پست هستم که دیگه دنبال حرف رو نگیرند.البته با اجازه مدیریت سایت..

یکشنبه 15 تیر1393 - 9:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure