انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 5:43pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 65 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 آیا تضمینی هست که این سایت هم مثل سایت قبل نباشه؟ 
نویسنده پیغام

اگه یادتون باشه همه تو اون سایت پاچه خواری میکردن .دقیقا مثل اینجا.خب همونا هستن دیگه .شاید از خودشون خجالت نکشن.اما میتونن سری بزنن اون سایت و گفته هاشون رو ببینن.اگه اینطور باشه که احتمالش زیاده خدا براشون نسازه .نکنید آقا مریضی لاعلاج میگیرید و.......

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 11:40pm
مدیر کل
مدیر کل

سلام دوست عزیز به فلزجو خوش اومدین.
من نمیدونم هدف شما از طرح چنین سوال و ایجاد تاپیک دقیقا چیه! اما اگر منظورتون انجمن اقای قاسمی باشه ؛ فکر کنم اندازه یک کتاب در مورد وقایعی که اونجا رخ داد و خروج دوستان از اون به اصطلاح انجمن توضیح دادیم و مطالبش در تاپیک مربوط به آذرکیت موجوده. باید وقت بذارین مطالعه کنین تا همه چیز براتون روشن بشه. سوال خاصی هم داشتین بنده پاسخ میدم.
اما اینجا مشخصا با اونجا تفاوت های زیادی داره. کارنامه فلزجو در 14 ماه سابقه کار خودش بنظر من کاملا گویاست. البته من به بعضی از کاربران کاری ندارم. بعضی از کاربران که شاید مسیر مثبتی از لحاظ منافع گروهی کاربران در یک انجمن نداشته باشن ؛ همه جا وجود دارن و بین خیلی از این انجمنها مشترک هستن! ولی تاجاییکه به بنده مربوط میشه تلاش خودم رو کردم که جو انجمن بصورت آموزشی و تلاش گروهی در همه زمینه ها باشه. فکر میکنم تا حد زیادی هم موفق شدیم و آمارها هم نشون میده میزان فعالیتهای ما در زمینه های مختلف بسیار فراتر از سایر انجمنها بوده و حتی کارهایی در اینجا صورت گرفته که در مقیاس جهانی هم انجام نشده!
در خصوص بعضی از حرفها یا تعریف و تمجید ها تا جاییکه بمن مربوط باشه و قبلا هم از من پرسیده شده پاسخ خیلی ساده و واضح هست! وقتی شما بر اساس تاییدات اشتباه دیگران یا خوش بینی اشتباه خودت که میتونه از طرز برخورد غلط انداز و فریبنده کسی حاصل شده باشه به طرف اعتماد میکنی ؛ طبیعیه که جاهایی تعریفشو هم میکنی و همه جوره هواشو داری! ولی وقتی اتفاقات متعددی میفته که به مرور (نه بصورت آنی!) متوجه میشی اون شخص هدف دیگری داشته و جور دیگری بوده که فکرشو نمیکردی خب به مرور همه چیز عوض میشه! توضیحات مفصل در این زمینه هم در تاپیک فوق الذکر وجود داره.
مریضی لاعلاج هم فعلا که بنظر میاد اون شخصی گرفته که 1 ساله پیداش نیست و بارها ادعای مریضی کرده ولی هر روز یک ورژن جدید از دستگاههای عجیب و غریب میده بیرون!!! :D بله البته ایشون مریضی لاعلاجی دارن و اون مریضی عادت به دروغگویی بخاطر کسب پول هست! بله دوست عزیز پول آدمو مریض میکنه! دروغگو میکنه! کلاهبردار هم میکنه! همه باید مواظب چنین اتفاقاتی باشیم. حتی دوستانی که در زمینه خود دفینه یابی هم به نتیجه رسیدن و الان خدا رو هم بنده نیستن! دیگه شما از فروشنده ای که تا همین 3 سال پیش دربدر دنبال دفینه یابی بوده و بعد از عدم موفقیت روی آورده به فروش دستگاه با اون توصیفات کذایی ؛ چه انتظاری داری؟!

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 3:50am

سلام حمید خان.شما اینجا سمت وپست مدیر کل را داری .تبریک .نمیدونم اونجا چه پست و مقامی داشتی .و نام شما آیا هر دو جا مشابه بوده یا نه.بگذریم.آقا حمید ممنونم که جوابمو دادید.اما بنظر شما قیمت یک رد یاب که کلا شاید حدود 200 هزار هزینه برداره . آیا درسته به 15 برابر قیمت بفروشید؟ البته مشخصه شما هم فکر جیب خودتون رو میکنید.پس میشه نقطه های مشترکی رو دید.تو اون سایت حداقل راهنمایی میکردن واسه ساختن و مونتاژ دستگاه با نقشه و کامل.من یادمه یدونه مونتاژ کردم و مشکل داشت فرستادم با هزینه تعویض قطعات و پست برگردوندن.البته هزینه دستمزد را نداشتم و نگرفتن و بخشیدن.خب اونطوری هم که بزرگش کردید نبوده.نمیدونم چرا اینکارو میکنید .راستش دوس دارم آدرس اون پست هایی که من نخوندم و شاید حق با شما باشه رو بهم بدی که برم بخونم.در رابطه با 14 ماه که گفتید گویای همه چیز این سایته..نظر من اینه که اونجا هم درسته که شاید این زمان رو سرپا نبوده اما شاید زود بلند پروازی کرده و بی گدار ..... به هر حال حمید خان گل کل صحبت من این بود که سرت رو به درد آوردم "خدا رو در نظر داشته باشید.افرادی که اینجا هستن اکثرا مشکل دارند.به کسی بر نخوره .اصلا خودم رو میگم.ادمای کلاه بردار وقتی حق کسی رو میخورن »میگن میخواست مراقب باشه و حواسش رو جمع کنه.اما دنیا دار مکافاته.. راستی آقا حمید :مدیر کل سایت فلزجو ،میشه خواهش کنم اسم شما تو اون سایت و سمت و درجه کاربریتون رو واسه من و دیگران بگید.ممنون.انشا... که دلخور نشده باشید

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 12:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب اگه دنبال صداقت می گردی اول از همه از خودتون شروع می کردید بهتر بود و با همون نام کاربری سسایت معروفتون ثبت نام میکردید !
دوم فکر کنم انجمن در ایجاد تایپیک قابلیت ایجاد نظر سنجی داشته باشه !
بجای مطرح کردن کی خوبه کی بده ؟؟ نظر سنجی ایجاد می کردی ؟؟!!!

بهر حال موفق باشی :-\

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 12:37pm

vahid_vxm نوشته است:
جناب اگه دنبال صداقت می گردی اول از همه از خودتون شروع می کردید بهتر بود و با همون نام کاربری سسایت معروفتون ثبت نام میکردید !
دوم فکر کنم انجمن در ایجاد تایپیک قابلیت ایجاد نظر سنجی داشته باشه !
بجای مطرح کردن کی خوبه کی بده ؟؟ نظر سنجی ایجاد می کردی ؟؟!!!

بهر حال موفق باشی :-\

آقا وحید عزیز من صداقت رو از خودم شروع کردم.خدا را شاهد میگیرم به عنوان ی مسلمان که قران رو میپرستیم همین اسمم بوده وحرف من با شما نبوده .چون مخاطب داره.حالا که دم از صداقت میزنی شما اسمتون چی بوده؟ببین قران شوخی نداره گلم..منتظرم @};-

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 12:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام
جناب آقاي newcup2003 هدف شما از ايجاد اين تاپيک و گفته هاتون کاملا معلومه اما شخصيت جناب حميد و آقا مجتبي کاملا براي ما روشن و ثابت شده هست بنده هم کاري به انجمن آقاي قاسمي و اتفاقاتش ندارم اما از من به شما يک نصيحت: اصلا سعي نکنين راجع به شخصيت هاي اين انجمن جو سازي کنين بخصوص اين دو عزيز

gladyator_089

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 3:17pm

gladyator_089 نوشته است:
سلام
جناب آقاي newcup2003 هدف شما از ايجاد اين تاپيک و گفته هاتون کاملا معلومه اما شخصيت جناب حميد و آقا مجتبي کاملا براي ما روشن و ثابت شده هست بنده هم کاري به انجمن آقاي قاسمي و اتفاقاتش ندارم اما از من به شما يک نصيحت: اصلا سعي نکنين راجع به شخصيت هاي اين انجمن جو سازي کنين بخصوص اين دو عزيز

:-w جناب gladyator خان نازنین چرا بهتون بر میخوره.من نمیدونم مگه غیر از اینه که باید توجه مخاطب رو جلب کرد؟ همتون مثل هم حرف میزنید من نمیدونم این چه رسمشه!مروری بکن بر خط اول حرفات .اون دوست عزیزمون هم همین رو گفته "دال بر اینکه مشخصه هدفت چیه"چرا اینطور فکر میکنید.اصلا طلایی که پاک است ........ خدا رو شاهد نظری ندارم.به من چه اصلا.فقط کنجکاو شدم مبادا اینجا هم مثل اونطرف شه.خب قرار نیست که آدم از ی سوراخ دوبار گزیده شه که اون دیگه آدم نیست.. نمیدونم چرا شما اینقدر بهتون بر میخوره!!! اگر اوایل اون سایتم هرکس ازین حرفا میزد و نظرشو میگفت قطعا باهاش برخورد میشد.اما من از روی نظر و ایده خودم این سوال رو پرسیدم. .من کاری به شما و امثالهم ندارم که شدید کاسه داغتر از آش و یا اینکه اصلا به این موضوع فکر میکنید یا اصلا بلدید فکر کنید یا نه. از اون سایت وسیله خریدم و نه کارایی داره و نه استفاده ای .میخوام صداقت اینجا رو محک بزنم.اصلا شما اونجا چه نامی داشتید.چرا اینجا اسمهای جدید واسه خودتون انتخاب کردید ؟میشه دلیلش رو بهم بگی لطفا.اما قسمت میدم راست بگی..

من رو تجربه و هزینه این تجربیات اینارو عنوان کردم.فکر نمیکنم جای ناراحتی باشه.اما اگه کمی تند رفتم عذر خواهی میکنم. اما دوست دارم جواب ها رو ببینم.ممنون @};-

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 5:19pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب newcup2003 خدمت شما عرض کنم آیدی من در اونجا دقیقا همین بوده و در مقطعی هم که از اونجا خارج شدم به اصطلاح مدیر بودم! بیش از 600 پست هم در اونجا داشتم که فکر میکنم هنوز هم باشه و میتونین ببینین کجاها بوده و در چه مواردی بوده و درصد مفید بودنشون چقدر بوده.
اما در خصوص ردیاب این شبهه شما بارها و بارها در همین انجمن خیلی شفاف مطرح شده و ما هم پاسخ دادیم! با این حال من مجددا برای شما یا احیانا سایر دوستانی که هنوز در این مورد گله دارن توضیح میدم:
1- قیمت تموم شده این ردیاب در حال حاضر تقریبا 2 برابر چیزی میشه که شما فرمودین! علتش هم گرانی بعضی قطعات خاص و همینطور دستمزدهایی که کارگاهها بابت ساخت آنتن ها میگیرن هست.
2- این ردیاب رو یک نفر نمیفروشه و سودی هم اگر هست برای یک نفر نیست! حداقل 5 نفر در ساخت این ردیاب دخیل هستن! بنده هم اصلا دستی در فروش ندارم و صرفا طرح از بنده بوده. ساخت و فروش هم توسط آقا مجتبی انجام میشه. بیشتر سهم هم مربوط به ایشون و همکارانشون هست. همه ما که به نوعی در ساخت این ردیاب نقش داریم وقت زیادی رو براش صرف کردیم و میکنیم.
3- قسمت بیشتر قیمت اینجور دستگاهها به کاراییشون بستگی داره. شما یک ردیاب دستساز دیجیتال با فرکانس متغیر صدم هرتزی پیدا نمیکنی چه برسه به اینکه قیمتش رو بخوای مقایسه کنی!
4- این ردیاب تا این لحظه تنها محصول این انجمن بوده و اگر نبود که دیگه کلا هیچ عایدی برای بنده یا مجتبی وجود نداشت و فکر نمیکنم ما از گذشته به کسی بدهکاری داشتیم که مجبور بوده باشیم روال انجمن رو این همه مدت جلو ببریم و به خیلی از دوستان کمک بشه ولی خود ما که کاوشگر هم نیستیم بابت اداره انجمن و وقتی که میذاریم همینطور هزینه کنیم!!!
5- کاربرد این دستگاهها مشخصه! اینها وسایل ضروری زندگی روزمره نیستن. کسی اگر باهاشون به نتیجه برسه خودش میدونه که چه موفقیتی بدست اورده! پس قضیه اینجور که شما مطرح میکنین نیست. اون اپراتوری که تلاش کنه و با دستگاه به هدف بزنه تا دهها و صدها برابر قیمت دستگاه جبران میشه. و این در شرایطی هست که ما فقط پول همون دستگاه رو گرفتیم! یعنی اون چه که تا امروز بوده کسی در حاصل موفقیتها ما رو شریک خودش ندونسته!
6- شما قیمت اعلام شده رو میبینین و مطرح میکنین ولی تخفیف های قابل ملاحظه ای که به خیلی از دوستان داده شده رو نمیبینین! در واقع این کار درستی بوده که به برخی کاربران به تناسب میزان فعالیت مفیدشون در انجمن تخفیف داده شده.

بهرحال بد نیست نگاهی به تعداد پستهای بنده بیندازین و مطالب رو دنبال کنین تا جواب همه سوالات خودتون رو بگیرین. این قافله کلی راه طی کرده تا به اینجا برسه ولی شما تازه از گرد راه رسیدی و بنظر میاد از هیچی خبر نداری! نوع سوالات شما هم مشخصه. میتونی مطالب رو بخونی و مطمئن باش در زمینه های مختلف مطلب مفید در این انجمن بیشتر از جاهای دیگه پیدا میشه که میتونی بصورت رایگان ازشون استفاده کنی! در صورتی که خیلی از این مطالب در سایتهای دیگه پولی هستن! دقت کن مطالبشون پولیه! ما چنین کاری نکردیم. حتی بحث اپراتوری و فرکانسهای ردیاب 35 در اختیار عموم هست و امروز میبینیم که همون دوستان با دنبال کردن مباحث ردیابی ما سعی دارن از فرکانسهای ردیاب 35 در دستگاههای خودشون استفاده کنن!
بنده بیش از اون چیزیکه شما فکرشو بکنی خدا رو در نظر دارم! میتونین از کاربران این انجمن سوال کنین. جالبه که شما میای اینجا و به مفهوم واقعی کلمه با آزادی حرف خودت رو میزنی اما آیا میتونی توی همون سایت یک صدم این حرفها رو بزنی؟؟! علتش چیه؟ توی کدوم انجمن میتونن براحتی انتقاد کنن؟ در کدوم انجمن همه مباحث در مورد محصول اونجا بطور ازاد قابل طرح و بحث و بررسی هست؟! اینها همه برای آدم عاقل نشانه های خوب و واقعی میتونه باشه! اما اونهایی که اسیر حرفهای زیبا و تملق گویی برخی از این فروشنده ها هستن و ولشون هم نمیکنن طبیعیه که حسابشون جداست.
در مورد کلاهبرداری هم بنظر بنده وقتی محصولی با مشخصات واقعی خودش مطرح بشه و کاراییش بطور مشخص و شفاف معلوم باشه (چه خوب و چه بد) دیگه قیمت هر چی باشه مهم نیست! شما اصلا بگو 100 میلیون! مهم اینه خریدار بدونه چیو داره میخره و اگر براش ارزش داشته باشه اون پول رو میده. در واقع قیمت بیشتر حالت توافقی داره. اما اونهایی که هر روز یک ورژن دستگاه بیرون میدن و روی هر کدومش کلی امکانات دروغی تبلیغ میکنن و خریدار هر چند تاش رو هم میخره مبینیه اصلا اون مسائل درش وجود نداره ؛ خب این مشخصا میشه کلاهبرداری.
بنده شخصا اگر مسیرم اونجوری بود که دیگه این همه مدت گذشته باید مشخص میشد! این یک سال و اندی هم زمان زیادی بود که ما بجای اینکه بیایم توی انجمن فعالیت کنیم بریم دستگاه ردیف کنیم برای فروش! مطمئن باشین از نظر مالی به نفع خود ما هم بود! همین لحظه بنده با اینکه شدیدا درگیر کار روی دستگاه خاصی بودم ولی اومدم وقت گذاشتم جواب شما رو دادم! چون همیشه اولویت من انجمن بوده. چیزی که کسی دیگه در جای دیگه انجام نمیده. اگر نظیرشو دیدین به من هم نشون بدین! ;)
در هر صورت فرمودین دوستان مشکلات دارن ؛ بله ما هم میدونیم اکثریت مشکلات دارن! ولی ایا شما هم میدونی من چه مشکلی دارم؟ چه کسی میدونه؟! یا شما از مشکلات متعدد آقامجتبی اطلاع دارین؟ مشکلات رو همه دارن! مطمئن باش مشکل من یا مجتبی ممکنه از خیلیا بیشتر باشه! پس جدا کردن کاربر و مدیر و غیره اصلا کار درستی نیست. ما همه در دنیای واقعی آدمهایی هستیم که مشکلات خودمون رو داریم. باور کنین من تعداد زیادی کاربر توی همین انجمن میشناسم که از نظر مالی و حتی از جهات دیگه مشکلاتشون از ما خیلی هم کمتره! با این حال فقط از مطالب این انجمن استفاده میکنن و چیزی یاد میگیرن که میتونه واقعا بدردشون بخوره و در نهایت بی سر و صدا میان و میرن!!!

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 5:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود اقای نیوکاپ و خوشحالم اینجایید
من درمورد ردیاب نظری ندارم چون تبلیغ نشه.اما درمورد شخصیت اقای حمیدو اقای مجتبی باید بگم که هر چی باشه اینا اقلا شخصیت واقعی خودشونو حفظ کردن! صداقت دارن..
اینم بدون اگر اینجا اونجوری بود که دیگه بچه ها اینجا نبودن دقت نکردی که همه افراد اونجا اینجا هستن؟

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 6:14pm

آقا حمید جوابتون رو با دقت خوندم. ممنون. نظری ندارم و جرات گفتن ندارم دیگه.ممنون.ضمنا خسته هم نباشید.. @};-

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 6:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 65 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure