انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 11:03pm

پاسخ به موضوع  [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کارت زرد 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اولا که خواهش میکنم اینجا همه ازادی بیان دارن و ادم انتقاد پذیری هستم و خیلی دوس دارم کسی اشتباهاتمو بهم بازگو کنه چون دشمن دانا که غم جان بود بهتر از ان دوست که نادان بود.اگه هم شما دقت کرده باشی چندین بار تو پستهات بی احترامی کردی ولی باز ما کوتاه اومدیم وبین کسی حرفی میشده حالا یا عمدا یا سهوا شما خودتو درگیر این قضیه میکردی که با وجود اینکه من نخواستم کسی رو ناراحت کنم باز بروی شما نیاوردم ولی کو گوش شنوا بهر حال امیدوارم همه چیز به نحو احسنت تموم بشه و کدورتها از بین بره .در مورد پستهام گفتی من یادم نمیاد بخوام بخاطر چن تا پست تکراری به ستاره دلخوش باشم نمیخوام اسم ببرم کسانی که 20 تا 20تا پشت سر هم پست میزدن از همین جا هم اعلام میکنم من اصلا نیازی به مدیریت ندارم و نبودم اینم نظر لطف مدیران عزیزه که به بنده منت گذاشتن. و چون واقعا من دارم میبینم روز به روز داره تاپیک جدید یا موضوع جدید اضاف میشه که حجمش و ترافیکی که ایجاد میکنه لزومیت نداره اصلا ایجاد شه و برای همین هم مدیران محترم بنده رو بنده نوازی کردند و لازم دونستن یکی به مدیران اضاف شه شماها که از قدیمی ها هستین بحث راه میندازین وای به حال جدیدا پس چطوری مدیران به فکر مدیریت نباشن؟.وقبلا هم گفتم ستاره گرفتن یا پست گرفتن هنر نیست مرد اونیه که یه بار بزنه به هدف و برای همیشه بار خودشو ببنده اون موقع هست که این ستاره ها هستن که دنبالت باید بیان و گر نه من نوعی اگه سالیان سال تو این انجمن باشم چه بدردم میخوره ولی اگه زرنگ باشم یه جا یه روزی یه باری رو در میارم برای همیشه بار خودمو میبندم به این میگم زرنگی به این میگن مردونگی .و تشکر از تبریک گفتنت

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 8:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
اولا که خواهش میکنم اینجا همه ازادی بیان دارن و ادم انتقاد پذیری هستم و خیلی دوس دارم کسی اشتباهاتمو بهم بازگو کنه چون دشمن دانا که غم جان بود بهتر از ان دوست که نادان بود.اگه هم شما دقت کرده باشی چندین بار تو پستهات بی احترامی کردی ولی باز ما کوتاه اومدیم وبین کسی حرفی میشده حالا یا عمدا یا سهوا شما خودتو درگیر این قضیه میکردی که با وجود اینکه من نخواستم کسی رو ناراحت کنم باز بروی شما نیاوردم ولی کو گوش شنوا بهر حال امیدوارم همه چیز به نحو احسنت تموم بشه و کدورتها از بین بره .در مورد پستهام گفتی من یادم نمیاد بخوام بخاطر چن تا پست تکراری به ستاره دلخوش باشم نمیخوام اسم ببرم کسانی که 20 تا 20تا پشت سر هم پست میزدن از همین جا هم اعلام میکنم من اصلا نیازی به مدیریت ندارم و نبودم اینم نظر لطف مدیران عزیزه که به بنده منت گذاشتن. و چون واقعا من دارم میبینم روز به روز داره تاپیک جدید یا موضوع جدید اضاف میشه که حجمش و ترافیکی که ایجاد میکنه لزومیت نداره اصلا ایجاد شه و برای همین هم مدیران محترم بنده رو بنده نوازی کردند و لازم دونستن یکی به مدیران اضاف شه شماها که از قدیمی ها هستین بحث راه میندازین وای به حال جدیدا پس چطوری مدیران به فکر مدیریت نباشن؟.وقبلا هم گفتم ستاره گرفتن یا پست گرفتن هنر نیست مرد اونیه که یه بار بزنه به هدف و برای همیشه بار خودشو ببنده اون موقع هست که این ستاره ها هستن که دنبالت باید بیان و گر نه من نوعی اگه سالیان سال تو این انجمن باشم چه بدردم میخوره ولی اگه زرنگ باشم یه جا یه روزی یه باری رو در میارم برای همیشه بار خودمو میبندم به این میگم زرنگی به این میگن مردونگی .و تشکر از تبریک گفتنت

خوب میشه بفرمایید برای چی با وجود اینکه بارها گوشزد شده به شما خرده گرفته شده که آقا 10 تا پست پشت سرهم نزن شما به کارت ادامه دادی و حتی بارها به شما گفته شد با گزینه ویرایش کار کنید جواب طرف رو ندادی؟
من یه انتقاد کردم ولی شما داری توهین میکنی....دشمن دانا یه؟دوست نادان کیه؟بی احترامی کی کرده؟
درضمن اینجا کسی حقوق نمیگیره که بخواد دنبال مدیرت باشه که پایه حقوقش زیاد بشه...اصولا کسانی که دنبال این عناوین توی محیط مجازی هستند بنوعی کمبود دارند و عقده ای هستند.
درضمن من انتقاد کردم ولی شما گارد گرقتید.دیدم دم از ترافیک سایت زدید گفتم که یه یاداوری بکنم.مدیر جان شما باید فرهنگ سازی کنی نه کاربر عادی
درضمن انتظار این رو داشتم که شخصی مثل آریانا مدیر بشن چون واقعا توی پیگیری و مچ گیری سرآمد دیگر دوستان هستند.
لحن بنده بسیار دوستانه بود ولی خوشبختانه یکم رک هستم ولی شما رعایت نزاکت رو نکردین

موفق باشین
:x @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 8:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

گفتی بارها گوشزد شده من یادم نمیاد مدیری یا از اساتیطی بهم گوشزد کرده باشه مگر شخص جنابعلی و شما در اون زمان در حدی نبودی که بخوای به من گوشزد کنی در حالی که خودت سرشار از اشتباهی.گفتم دشمن دانا اگه به عمق مطلب فکر کنی یعنی منظورم این بوده که شما که با این که سر دشمنی داری یا بهتر بگم کینه به دل گرفتی و داری یه سری مسائل رو به من بازگو میکنی من خیلی خوشحالم این یعنی شما خاطر ما رو میخوای اگه بهم گوش زد نمیکردی که همانند دوست نادان طلقی میشدی پس با وجود اینکه دشمنی میکنی و خاطر نشان میکنی پس از دوستان محسوب میشی امیدوارم تا اینجاشو گرفته باشی که منظورم از این ضربالمثل چی بود یعنی به دیده منت میزارم انتقادهاتو.من از همون اول در جواب شما فرموده بودم که ادم انتقاد پذیری هستم ولی منظورتو نمیفهمم که میگی من یه انتقاد کردم ولی شما توهین کردین؟کجای حرفم توهین بود میشه بفرمایید؟منم عرض کردم دنبال پست و ریاست بودن معنا نداره خیلی طرف مرده یا زرنگه یبار برای همیشه بار خودشو ببنده.شما تو صحبتات همچین عرایضی رو عنوان کردین اونم سر بسته که من موضوع رو باز کردم.اگه از ترافیک صحبت کردم اولا شما این موضوع رو عنوان کردین و کلی با کنایه و تعنه زدن پست زدی که در جوابت این پاسخ داده شد.و واقعا هم همین طوره اونقدر موضوع زیاده که هر کی بخواد هر عنوانی رو مطرح کنه منم قبلش گفتم اول ببینه صلاحیت داره این موضوع که عنوان بشه یا نه .چرا؟که از پراکندگی بی مورد جلوگیری بشه .و گر نه ..نه انجمن بلکه تمام مدیران و کاربران حمایت میکنن و خوشحالم میشیم.در ثانی من این مطلب رو کلی گفتم مختص شخص شما نبود که اومدین موضوع رو دارین یه جور دیگه جلوه میدین.این که اقا اریا مدیر لایقی میتونه باشه که در ان شکی نیست برای ما هم ستودنی هستن .اتفاقا با هم تعامل فکری هم داریم بعدشم این دست شما نیست که داری انتخاب میکنی که کی باشه یا کی نباشه مگه من خواستم از مدیران محترم که یه همچین پستی رو به من بدن خودشون با تشخیص خودشون این محبت رو کردن.از اینکه لحن شما دوستانه هست بله قبول دارم و همین رک بودنتم خوبه ولی رک بودنو با مودبانه صحبت کردن قاطی میکنی خیلی از جاها خیلی از پستهات که دیگران اشتباه کردند یا بعناوینی راه رو اشتباه رفتن شما با لحن بدی صحبت کردین در حالی که شما هم یه کاربر هستین میتونین به عنوان یه کاربر قدیمی یا فعال گوشزد کنی ولی اینکه بخوای شخصیت طرف رو زیر سوال ببری در حیطه مسولیت شما نیست در همون اشیا پیدا شده اون طرفی که یه عکس بیخود گذاشتن و ما هم گوشزد کردیم قبل مدیر بودنمون ببین شما چی به طرف گفتین و من چی گفتم؟در حالی که همون شخص تو خصوصی از من کلی معذرت خواهی و عذز خواهی کردند پس منم اگه بخوام تند برم سنگ رو سنگ بند نمیشه که.

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 1:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
درود و سلام بر بردیا و رامین عزیز :ymhug:

دوستان بخدا من این پستهارو میخونم از شما دو عزیز دلگیر میشم میدونم همه ماها به هر طریقی مشکلاتی داریم که واقعا فشار روحی به ادم وارد میکنن منم گاهی اوقات قاطی میکنم میخام بزنم به سیم اخر ولی یاد سختیهای که در گذشته کشیدم و سالهای سختی که تو شهرستان در شرایط سخت درس خوندم بازم جلو خودمو میگیرم در کل دوست دارم میام اینجا همه با هم رفیق باشیم و به همدیگه کمک کنیم از شما دو عزیز انتظار این رو دارم در خصوصی با هم حلش کنید @};- @};- @};-

سپاس

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 1:49pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ممنونم اریانا جان شما از فعالان انجمن هستی و جایی بس تشکر از شما رو داره @};- ولی لازم بود یه سری از مسائل حل و روشن بشه که فکر میکنم شد و انشاالله دیگه شاهد این سوء تفاهمها نشیم که انجمن بتونه به موضوعات اصلیش بپردازه.چوت به اندازه کافی خیلی از موضوعات تو انجمن هست که موضوع تاپیکهارو از مسیر اصلیش خارج کرده یه موقع میبینی 200تا صفحه باز شده میای میبینی هیچی به هیچی نه تبادل نظری صورت گرفته نه پیشرفتی داشته اخرشم این تاپیکها قفل میشه

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 10:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
گفتی بارها گوشزد شده من یادم نمیاد مدیری یا از اساتیطی بهم گوشزد کرده باشه مگر شخص جنابعلی و شما در اون زمان در حدی نبودی که بخوای به من گوشزد کنی در حالی که خودت سرشار از اشتباهی.گفتم دشمن دانا اگه به عمق مطلب فکر کنی یعنی منظورم این بوده که شما که با این که سر دشمنی داری یا بهتر بگم کینه به دل گرفتی و داری یه سری مسائل رو به من بازگو میکنی من خیلی خوشحالم این یعنی شما خاطر ما رو میخوای اگه بهم گوش زد نمیکردی که همانند دوست نادان طلقی میشدی پس با وجود اینکه دشمنی میکنی و خاطر نشان میکنی پس از دوستان محسوب میشی امیدوارم تا اینجاشو گرفته باشی که منظورم از این ضربالمثل چی بود یعنی به دیده منت میزارم انتقادهاتو.من از همون اول در جواب شما فرموده بودم که ادم انتقاد پذیری هستم ولی منظورتو نمیفهمم که میگی من یه انتقاد کردم ولی شما توهین کردین؟کجای حرفم توهین بود میشه بفرمایید؟منم عرض کردم دنبال پست و ریاست بودن معنا نداره خیلی طرف مرده یا زرنگه یبار برای همیشه بار خودشو ببنده.شما تو صحبتات همچین عرایضی رو عنوان کردین اونم سر بسته که من موضوع رو باز کردم.اگه از ترافیک صحبت کردم اولا شما این موضوع رو عنوان کردین و کلی با کنایه و تعنه زدن پست زدی که در جوابت این پاسخ داده شد.و واقعا هم همین طوره اونقدر موضوع زیاده که هر کی بخواد هر عنوانی رو مطرح کنه منم قبلش گفتم اول ببینه صلاحیت داره این موضوع که عنوان بشه یا نه .چرا؟که از پراکندگی بی مورد جلوگیری بشه .و گر نه ..نه انجمن بلکه تمام مدیران و کاربران حمایت میکنن و خوشحالم میشیم.در ثانی من این مطلب رو کلی گفتم مختص شخص شما نبود که اومدین موضوع رو دارین یه جور دیگه جلوه میدین.این که اقا اریا مدیر لایقی میتونه باشه که در ان شکی نیست برای ما هم ستودنی هستن .اتفاقا با هم تعامل فکری هم داریم بعدشم این دست شما نیست که داری انتخاب میکنی که کی باشه یا کی نباشه مگه من خواستم از مدیران محترم که یه همچین پستی رو به من بدن خودشون با تشخیص خودشون این محبت رو کردن.از اینکه لحن شما دوستانه هست بله قبول دارم و همین رک بودنتم خوبه ولی رک بودنو با مودبانه صحبت کردن قاطی میکنی خیلی از جاها خیلی از پستهات که دیگران اشتباه کردند یا بعناوینی راه رو اشتباه رفتن شما با لحن بدی صحبت کردین در حالی که شما هم یه کاربر هستین میتونین به عنوان یه کاربر قدیمی یا فعال گوشزد کنی ولی اینکه بخوای شخصیت طرف رو زیر سوال ببری در حیطه مسولیت شما نیست در همون اشیا پیدا شده اون طرفی که یه عکس بیخود گذاشتن و ما هم گوشزد کردیم قبل مدیر بودنمون ببین شما چی به طرف گفتین و من چی گفتم؟در حالی که همون شخص تو خصوصی از من کلی معذرت خواهی و عذز خواهی کردند پس منم اگه بخوام تند برم سنگ رو سنگ بند نمیشه که.

اتفاقا حد من از امثال شما بالاتره
پستت رو یکبار دیگه بخون ببین چی گفتی
توی اون تاپیک آقا مهدی و کانی و 10 نفر دیگه به شما گفتن که اسپم نکنید...حوصله ندارم و الا میرفتم پیدا میکردم
دیگه هم این بحث رو ادامه نمیدم
فقط مراقب صحبت کردنت باش برادر
من هی حرفی رو ه خوب و ه بد بی جواب نمیگذارم

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 2:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اولا که حد شمارو هم دیدیم چقدر حد دارین.پستهای منم اصلا نیاز به خوندن نیست چون پر واضح هست . نه اقا کانی و نه اقا مهدی که شما دارین میگین به بنده حتی یکبار هم اشاره نکردن.به کسایی گفته شد که چندین پست پشت سر هم زدندو من نمیخوام اسماشونو بگم.در ثانی اون اشاره ها هم کلی گفته شده نه به این که مختص شخص باشه منم اگه حوصله داشتم اینارو برات میزاشتم .منم نمیخوام بخاطر عقاید شما بخوام وقت بزارم برای مسایل حاشیه ای.من اونقدر تو صحبت کردنام مراقب هستم که تا دلت بخواد با همه رفیق باشم و کسی نتونه ازم ایراد بگیره .منم یادم نمیاد چه تو خصوصی چه تو عمومی سوالی رو بی جواب گذاشته باشم

شنبه 20 اردیبهشت1393 - 10:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. آقایان رامین و بردیای عزیز، باهم کلکل نکنید خواهشا.. آریانا هم درخواست کردند ادامش ندین اما مثه اینکه....... بخاطر انجمن هم ک شده بس کنید. امیدوارم ی گوشه چشمی ب پست ما بندازین و توجه داشته باشین. برادران دیگه ادامه ندید لطفا. سپاس ازتون.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 20 اردیبهشت1393 - 10:16pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
درود. آقایان رامین و بردیای عزیز، باهم کلکل نکنید خواهشا.. آریانا هم درخواست کردند ادامش ندین اما مثه اینکه....... بخاطر انجمن هم ک شده بس کنید. امیدوارم ی گوشه چشمی ب پست ما بندازین و توجه داشته باشین. برادران دیگه ادامه ندید لطفا. سپاس ازتون.

@};- @};- @};-

یکشنبه 21 اردیبهشت1393 - 10:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ramin نوشته است:
سورنا نوشته است:

@};- @};- @};-

مرسی رامین جان :x

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 21 اردیبهشت1393 - 7:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure