انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 3:34pm

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 حکم دستگیری سازندگان فلزیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود
در کشورهای دیگر حمل ,ساخت و فروش دستگاه فلزیابی یا ردیاب جرم نیست و آزاده
بنابراین کلاهبرداری هم نیست یا خیلی کمه ولی تو ایران که این کار جرمه کلا کلاهبرداریه مگر معدود افرادی که وجدان دارند
در زمینه گنج یابی هم در خارج اگر در جای که دولت سایتی نداشته باشه یا اثر تاریخی نباشه میتونید به این کار بپردازید و در جاهای که لازمه مجوز بگیرید
اما تو اینجا اینقدر همه چیز رو گناه , جرم و کفر میذارن روش که مردم حریص تر می شن(مثل فقر,فحشا و سرقت....که ریشه کن شده تو جامعه)
و همه وارد این کار میشن بصورت غیر حرفه ای و به هیچی رحم نمی کنند و فکر می کنند همه جا گنج هست آثار تاریخی رو نابود میکنند که شاید توش الماس , جواهر و طلا در بیاد
ولی اگه مثل بقیه کشورها رو اصول بود اینطور مردم ...... نمی شدند

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash.irani نوشته است:
با درود
در کشورهای دیگر حمل ,ساخت و فروش دستگاه فلزیابی یا ردیاب جرم نیست و آزاده
بنابراین کلاهبرداری هم نیست یا خیلی کمه ولی تو ایران که این کار جرمه کلا کلاهبرداریه مگر معدود افرادی که وجدان دارند
در زمینه گنج یابی هم در خارج اگر در جای که دولت سایتی نداشته باشه یا اثر تاریخی نباشه میتونید به این کار بپردازید و در جاهای که لازمه مجوز بگیرید
اما تو اینجا اینقدر همه چیز رو گناه , جرم و کفر میذارن روش که مردم حریص تر می شن(مثل فقر,فحشا و سرقت....که ریشه کن شده تو جامعه)
و همه وارد این کار میشن بصورت غیر حرفه ای و به هیچی رحم نمی کنند و فکر می کنند همه جا گنج هست آثار تاریخی رو نابود میکنند که شاید توش الماس , جواهر و طلا در بیاد
ولی اگه مثل بقیه کشورها رو اصول بود اینطور مردم ...... نمی شدند

درود برشما.
میخواستم پست بزارم و پاسخ این دوستمون دیویدخان رو بدم ک این دوست خوبمون لپ کلامو گفتن ک دقیقا حرف بنده هستش و نیاز ب توضیح نداره دیگه همه چی واضح گفته شد. اینجا ایرانه ب گفته خوده مسئولین، 6میلیون معتاد، نزدیک ب 3میلیون بیکار و 9میلیونو اندی بی سواد در کشور داریم!!! جمع بزن ببین چقد میشه.. دیگه کاری ب بقیه آمارها نداریم.. با این همه مشکلاتی ک گریبانگیر مملکته ب نظرتون نباید همه دنبال دفینه و زیرخاکی باشن??!! من دیگه حرف نمیزنم ک زیاده گویی نباشه خودتون قضاوت کنید..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 8:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
در جواب دوستمون دیوید باید عرض کنم که گنج یابی در کشور مصر مطمئنم که آزاد است.

شنبه 10 خرداد1393 - 2:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

قول میدم اگه تو مملکت ما آزاد بشه کلا تموم قلعه ها و تپه ها و... رو کونتارات میگن چی میگن خودم بردارم بکوبم نوشو واستون بسازم B-) واستون برید حالشو ببرید واقعا به نظرتون جاشو داره تو مملکت ما اینجورکارا آزاد بشه X_X منکه درعجبم هنوز قدغنه کلا همه جارو عین رگبار سوراخ سوراخ کردن آزاد بشه باید اسم ایرانو به آبکش تغییر بدن یهو نگین فرهنگ سازی میشه چی میشه نه نگو که هرچی فکرشو میکنم میبینم جا نداره به خدا اگه آزاد بشه مردم دیگه نمیرن دنبال ردیاب و نقطه زنو این چیزا همه میرن تو خط دستگاه سنگین ازقبیل لودر و بولدوزرو .... =p~

با هیچکس بر سر باورش نمى جنگم؛

خداى هر کس همان است که؛

درون او با وی سخن مى گوید ...

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا آرزوهایت را اندازه تلاشت کن

پنج شنبه 11 تیر1393 - 12:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hadi_0141 نوشته است:
قول میدم اگه تو مملکت ما آزاد بشه کلا تموم قلعه ها و تپه ها و... رو کونتارات میگن چی میگن خودم بردارم بکوبم نوشو واستون بسازم B-) واستون برید حالشو ببرید واقعا به نظرتون جاشو داره تو مملکت ما اینجورکارا آزاد بشه X_X منکه درعجبم هنوز قدغنه کلا همه جارو عین رگبار سوراخ سوراخ کردن آزاد بشه باید اسم ایرانو به آبکش تغییر بدن یهو نگین فرهنگ سازی میشه چی میشه نه نگو که هرچی فکرشو میکنم میبینم جا نداره به خدا اگه آزاد بشه مردم دیگه نمیرن دنبال ردیاب و نقطه زنو این چیزا همه میرن تو خط دستگاه سنگین ازقبیل لودر و بولدوزرو .... =p~

هادی جان این یکی رو واقعا راست گفتی باهات موافقم من یه جایی رو میشناسم که از قدیم همه به اونجا مشکوک بودن میگفتن اونجا خبرایی هست الان یه نفر برا اون زمبن سند در آورده و داره با لودر اونجا رو خاک برداری میکنه اونم چی چند روز پیش تازه رسیده به 18 متر و همینجور داره میره پایین بهونش هم برا همه اینه که دارم استخر ماهی میزنم ولی دیگه نمیدونه که ماهی گرم آبی نیازی به 18 متر اسخر نداره 30*30 متر نداره 2 متر براش کافیه :D

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 13 تیر1393 - 10:23am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

:)) =)) هر کی باشه همین کار حاجی رو میکنه هنوز اون خوبه به 30 در30 و 18 قانع شده فکر کنم اگه اینطوری پیش بره یه 100 سال دیگه دانشمندا فر میکنن شهاب سنگی چیزی برخورد کرده

با هیچکس بر سر باورش نمى جنگم؛

خداى هر کس همان است که؛

درون او با وی سخن مى گوید ...

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا آرزوهایت را اندازه تلاشت کن

جمعه 13 تیر1393 - 11:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه جایی طرفای ما مردمش میگفتن گنج داره باور کنین تو سه سال ابکشش کردن بخوای بری بگردی قطعا می افتی توچاله همون بهتر که مجوز نمیدن تازه اینجوری هم بیشتر حال میده :D

جمعه 9 آبان1393 - 5:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینایی که تا حالا گفتید حکم دستگیری سازندگان فلزیابه؟؟؟؟؟ 8-}

جمعه 9 آبان1393 - 6:54pm

mehran1545a نوشته است:
اینایی که تا حالا گفتید حکم دستگیری سازندگان فلزیابه؟؟؟؟؟ 8-}

:-BD

جمعه 9 آبان1393 - 6:59pm

سورنا نوشته است:
باعث افته ک ما اینجوری توی سرزمینمون توی محدودیتیم.. توی کشور یونان ک همه میدونیم یک تمدنی بوده برا خودش، اگ کسی جنس دربیاره، دولت ب نرخ روز ازش میخره و میان بهش پیشنهاد کار میدن و دستگاه و امکانات در اختیارش میزارن و مجوزای مختلف ک بره باز دربیاره براشون.. اونوقت اینجا.......

از کچله میپرسن میخای موداشته باشی؟گفت نه -میخای بقیه مث توکچل باشن گفت نه -پس چی میخای؟گفت:فقط من موداشته باشم وبقیه همه کچل باشن
حکایت ما با پارتیدارا اینه میگن فقط مادربیاریم وهرچی بقیه درآوردن با دستگاه وجریمه مال ماباشه اینام برن زندان

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 1:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure