انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 6:08pm

پاسخ به موضوع  [ 8 پست ] 
 شمایل دسته ها در ردیاب انجمن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از اونجا ک ردیاب انجمن ب صورت حرفه ای ساخته شده و باید شمایل حرفه ای هم داشته باشه ک داره، اما من نظرم اینه ک باکس، ولومها،صفحه نمایشگر، بند و انتنهای برنجی همه ایده آلن. ولی هرچی ب این دسته هاش نگاه میکنم این رنگ قرمزش و طرح آتیش ب این ردیاب نمیاد و خوانایی نداره راستش البته این نظر منه فقط.پیشنهاد میکنم ک آقا مجتبی و آقا حمید ی تجدید نظری درباره رنگ و طرح دسته ها بکنن! ب نظرم اگ ی دست مشکی باشه بسیار شکیلتر و حرفه ای تره و با کل مجموعه سیستم خوانایی داره.سپاس.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 8 دی1392 - 1:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سورنا نوشته است:
از اونجا ک ردیاب انجمن ب صورت حرفه ای ساخته شده و باید شمایل حرفه ای هم داشته باشه ک داره، اما من نظرم اینه ک باکس، ولومها،صفحه نمایشگر، بند و انتنهای برنجی همه ایده آلن. ولی هرچی ب این دسته هاش نگاه میکنم این رنگ قرمزش و طرح آتیش ب این ردیاب نمیاد و خوانایی نداره راستش البته این نظر منه فقط.پیشنهاد میکنم ک آقا مجتبی و آقا حمید ی تجدید نظری درباره رنگ و طرح دسته ها بکنن! ب نظرم اگ ی دست مشکی باشه بسیار شکیلتر و حرفه ای تره و با کل مجموعه سیستم خوانایی داره.سپاس.

صحیح است واقعا حیفه

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 8 دی1392 - 3:06pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من این دسته ها فقط در دو رنگ هست ابی و قرمز هرکی دوست داره میتونه قبل از خرید بگه چه رنگی رو انتخاب میکنه .
بهرحال اگه کسی این دو رنگ رو دوست نداشته باشه میتونه رنگش کنه به هر رنگی که دوست دارند . بقیه کار سلیقه ای هست .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 8 دی1392 - 4:31pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من سورنای عزیز. ظاهر دستگاه هم درسته که اهمیت داره. اما شما یک اسباب بازی خوشگل میخوای یا یک دستگاه واقعا دارای کارایی؟! خیلی محصولات در همین زمینه فلزیابی وجود دارن که شاید به ظاهر خیلی قشنگ هم باشن ولی کارایی مناسبی ندارن!
اما در خصوص دسته ها و کلا آنتنها بارها من عرض کردم ؛ با وجود اینکه پس از ساخت نمونه های مختلف آنتن آقا مجتبی نهایتا این طرح رو بهترین تشخیص دادن ؛ اما دوستان میتونن از هر آنتن دیگه ای که دارن یا خودشون بخوان بسازن هم استفاده کنن. چون اساس کار ردیابی فرکانسی در هر صورت به عهده دستگاه اصلی هست. در این بین بحث ظاهر دسته ها بنظر من کم اهمیت ترین قسمت داستان باشه. با این حال بنظر من دسته هایی که اقا مجتبی درست کرده بعنوان یک آنتن دستساز ظاهر خیلی خوبی هم داره و خودشون در این زمینه توضیح لازم رو فرمودن. مساله هم فقط روی روکش دسته هاست که اگر چیز بهتر و قشنگتری پیدا میکردن خب استفاده میکردن!

یکشنبه 8 دی1392 - 5:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید عزیز من قصد جسارت ندارم خدا نکنه یعنی! من دقیقا منظورم همون روکش دسته ها ک قرمزه نه خوده دسته. در هرصورت کارو راه میندازه و من فقط قصدم پیشنهاد دادن بود همین..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 8 دی1392 - 7:04pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم سورنا جان بنده هم برداشت بدی نداشتم! :ymhug:
روکش دسته ها هم اقا مجتبی فرمودن فعلا به همین صورت هست و دو رنگ قرمز و آبی داره که میتونین انتخاب کنین ایشون با همون رنگ بهتون بدن.

یکشنبه 8 دی1392 - 7:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان من دسگاهو نخریدم چون پولم خیلی کمه و وقتمو گذاشتم روی علائم و آثار تا پولم بیشتر بشه و توی این مدت بحثای سایتو همیشه میخوندم جمع بندی من اینه که ردیاب انجمن خوبه و ارزش داره و افرادی که به شمایل دسگاه ایراد گرفتن چون دوس داشتن شمایلش با کیفیتش بخونه که همه چیزش 20 و رنگ دسته هاش ست نیست و اگر ست بشه 20 تر میشه مهم برای من کارکردش بود که جواب بده و معلومه که جواب داده و حالا خیالم راحت شد و انشا الله یکی میخرم . و برای اپراتوریش مزاحمتون میشم تا راهنمائیم کنید . تا راه بیفتم
دوستان موفق و سربلند باشین

گاهی وقتها باید دیدو رد شد باید با سکوت تاثیر گذاشت شاید این سکوت ما امیدی باشد برای ناامیدی :-)

جمعه 25 بهمن1392 - 9:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا من سروته دسته هارو با چسب پوشوندم و بردم با رنگ اتومبیل خودم رنگ کردم با پمپ نقاشی.. اینقد خوشگلو حرفه ای شده ک نگوووووووووووووووو.....همون ک خودم میخواستم.

جمعه 25 بهمن1392 - 10:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 8 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure