انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 1:48pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 توهین به قوم اصیل ایران خودمون 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
منم یک ترک هستم اما نه طرفدار ترکم نه فارس نه لر نه کرد نه گیلک و ه هر زبان دیگه
توی خاک ایران هر کی هست برادر ماست و هر کی که این خاک رو دوست داره اما هر کی که بیرون از این خاکه یا توی این خاکه و مارو نمیخاد و ایران رو نمیخاد دشمن همه ایرانیاست..چه عرب باشه چه کرد چه لر چه ترک یا چه هر زبانی..ایران باوجود این زبانها و اینمردم شده ایران و باید هم بمونه
هر کی بخواد جدایی طلبی کنه واسه خودش فکر کرده چون جدایی طلبی مثل این میمونه که وطن رو بفروشیم به ترکیه یا عراق یا شنزار((عربستان))
دوستان بهتره دیگه اسم عربستان رو نیارید چون اصلا عربستان رسمیت نداره که :)) :ymsmug:

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 27 دی1392 - 6:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

زنده باد
arash.irani

خیلی حال کردم با مطلبت
فقط اریایی هستیم
دمت گرم برادر.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 27 دی1392 - 6:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شرفت Arash irani جان لذت بردم کیف کردم ک این چنین غررا سخن گفتی، خیلی دلم میگیره ک افراد معدودی مثه این دکتر میلاد رو میبینم یا حرفاشون رو در قبال ایرانمون میشنوم.. اعصاب تایپ کردن ندارم زیاد اما رودررو اگ حرف بزنیم کاری میکنم ک از نطقشون پشیمون بشن.. داداش تو از نسل بابک خرمدین هستی ب وجودت در این انجمن افتخار میکنم و امیدوارم همیشه و در هر کجا از دنیا ک هستی سلامت باشی.. پستی ک زدی نشان از حرف دل تمام وطن پرستای واقعی ایران عزیزمون رو داره سپاسگزارم.

*** چو ایران نباشد تن من مباد// دراین بوم و بر زنده یک تن مباد :x

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 27 دی1392 - 10:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
سلام دوستان
من حوصله سفسطه ندارم مثل این میلاد .
اما خیلی خیلی خلاصه میگم همین دکتر باطنی که ایشون به سخننش اسنباط کردن بجز همین فرهنگ لغت های انگلیسی به فارسی و بالعکس(اگه منظورش همین باطنی باشه) کار دیگه ای نکرده و همین کارو هر کس دیگه ای هم میتونسه بکنه و همینو هم به لطف شاگردانش کرده. لازمه بدونید ایشون به لطف این همه کتاب و مقالاتی که نوشتن بهشون لقب پروفسور دادن که تو فارسی ما همون استاد هست و هیچ کار شاقی نکرده و نمی کند. ایشون تو هیچ جمعی که حضور دارند حتی کنفرانسهایی که کاملا مجری و سخنرانان انگلیسی حرف میزنن به زبان انگلیسی حرف نمیزنه و فقط فارسی صحبت میکنه که دلیلش هم فقط ناتوانی نسبی ایشون در سخنرانی به زبان انگلیسی هست. بنابراین چون ایشون تخصصش تو انگلیسی هست نمیتونه رو فارسی خوب نظر بده و نظراتش قطعا از دید انگلیسی زبان هست نه فارسی و میتونه عقیم باشه.
دوما به دلیل قدرت علمی که غرب پیدا کرده و برا اینکه علم نشر پیدا کنه و جهانی بشه ناچارا اگر در داخل کشور اختراع، اکتشاف و در کل تولید علمی میشه ناچارا باید ترجمه با انگلیسی بشه و با این زبان ارائه بشه که ناچار میکنه طرف رو از اصطلاحات انگلیسی استفاده کنه و همین به گسترش زبان انگلیسی کمک میکنه و از طرفی فارسی رو در همین حد نگه میداره و نمیزاره واژه سازی.
از طرف دیگه چون انگلیسی بان جهانی و دلالی هست بنابراین قواعد خاصی در سخنوری نداره فقط فهماندن مطلب مهمه مثلا همین پسوند ize که پسوند فعل سازه اگه مثلا بخواهیم بگیم پرتقال که یک میوه هست و بخواهیم بگیم اونو تبدیلی به پرتقال کن یا پرتقالیش کن کافیه تو سخن یا متن بگیم porteghalize که همونو میرسونه و طرف ها متوجه منظور میشن با توجه به بافت جمله. بنابراین حرفی که دکتر میلا داره براش سند میاره اونم ا باطنی از نظر خیلی از اساتید کاملا بی منطقی و زایده تحقیق چند دانشجوی ارشده که فقط خواستم استادشون بهشون نمره بده و از دید یه فارسی شناس خوب قابل اعتنا نیست.

اینم اضافه کنم که از نظر من بعنوان یه نظر کاملا شخصی هر کسی که با ناه کردن با پاسارگاد و آپادانا و گنج نامه و بیستون و طاق بستان حس افسوس از نبودنشان و حس غرور از گذشته با افتخار بهش دست بده و با نگاه کردن به آرامگاه کورش کبیر موهاش سیخ بشه از حسی که قابل بیان نیست و همچنین از نگاه کردن به نقشه ایران در زمانهای خیلی دور و مقایسه با الان افسوس بخوره. و از طرفی وقتی به اون اعراب بادیه نشین فرش ندیده که ایرانو خرابه کردن و بیشتر از مغول به ایران ضربه زدند از بودن در کنارشون (کشور های عربی)احساس چندش کنه یه ایرانی اصیل هست و نژاد خالص ایرانی داره(این نظر کاملا شخصی هست)

جمعه 27 دی1392 - 3:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir92 نوشته است:
سلام دوستان
من حوصله سفسطه ندارم مثل این میلاد .
اما خیلی خیلی خلاصه میگم همین دکتر باطنی که ایشون به سخننش اسنباط کردن بجز همین فرهنگ لغت های انگلیسی به فارسی و بالعکس(اگه منظورش همین باطنی باشه) کار دیگه ای نکرده و همین کارو هر کس دیگه ای هم میتونسه بکنه و همینو هم به لطف شاگردانش کرده. لازمه بدونید ایشون به لطف این همه کتاب و مقالاتی که نوشتن بهشون لقب پروفسور دادن که تو فارسی ما همون استاد هست و هیچ کار شاقی نکرده و نمی کند. ایشون تو هیچ جمعی که حضور دارند حتی کنفرانسهایی که کاملا مجری و سخنرانان انگلیسی حرف میزنن به زبان انگلیسی حرف نمیزنه و فقط فارسی صحبت میکنه که دلیلش هم فقط ناتوانی نسبی ایشون در سخنرانی به زبان انگلیسی هست. بنابراین چون ایشون تخصصش تو انگلیسی هست نمیتونه رو فارسی خوب نظر بده و نظراتش قطعا از دید انگلیسی زبان هست نه فارسی و میتونه عقیم باشه.
دوما به دلیل قدرت علمی که غرب پیدا کرده و برا اینکه علم نشر پیدا کنه و جهانی بشه ناچارا اگر در داخل کشور اختراع، اکتشاف و در کل تولید علمی میشه ناچارا باید ترجمه با انگلیسی بشه و با این زبان ارائه بشه که ناچار میکنه طرف رو از اصطلاحات انگلیسی استفاده کنه و همین به گسترش زبان انگلیسی کمک میکنه و از طرفی فارسی رو در همین حد نگه میداره و نمیزاره واژه سازی.
از طرف دیگه چون انگلیسی بان جهانی و دلالی هست بنابراین قواعد خاصی در سخنوری نداره فقط فهماندن مطلب مهمه مثلا همین پسوند ize که پسوند فعل سازه اگه مثلا بخواهیم بگیم پرتقال که یک میوه هست و بخواهیم بگیم اونو تبدیلی به پرتقال کن یا پرتقالیش کن کافیه تو سخن یا متن بگیم porteghalize که همونو میرسونه و طرف ها متوجه منظور میشن با توجه به بافت جمله. بنابراین حرفی که دکتر میلا داره براش سند میاره اونم ا باطنی از نظر خیلی از اساتید کاملا بی منطقی و زایده تحقیق چند دانشجوی ارشده که فقط خواستم استادشون بهشون نمره بده و از دید یه فارسی شناس خوب قابل اعتنا نیست.

اینم اضافه کنم که از نظر من بعنوان یه نظر کاملا شخصی هر کسی که با ناه کردن با پاسارگاد و آپادانا و گنج نامه و بیستون و طاق بستان حس افسوس از نبودنشان و حس غرور از گذشته با افتخار بهش دست بده و با نگاه کردن به آرامگاه کورش کبیر موهاش سیخ بشه از حسی که قابل بیان نیست و همچنین از نگاه کردن به نقشه ایران در زمانهای خیلی دور و مقایسه با الان افسوس بخوره. و از طرفی وقتی به اون اعراب بادیه نشین فرش ندیده که ایرانو خرابه کردن و بیشتر از مغول به ایران ضربه زدند از بودن در کنارشون (کشور های عربی)احساس چندش کنه یه ایرانی اصیل هست و نژاد خالص ایرانی داره(این نظر کاملا شخصی هست)

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :-BD :-BD :-BD :ymhug: :ymhug: :ymhug:

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 28 دی1392 - 11:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure