انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت1403 - 12:11am

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 توهین به قوم اصیل ایران خودمون 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دکترمیلاد نوشته است:
bardia نوشته است:
دکتر جان این پستتون ناخودآگاه منو یاد این آیه انداخت:

وَمَا أَرْسَلْنَا مِن رَّسُولٍ إِلاَّ بِلِسَانِ قَوْمِهِ لِيُبَيِّنَ لَهُمْ فَيُضِلُّ اللّهُ مَن يَشَاءُ وَيَهْدِي مَن يَشَاءُ وَهُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ ﴿۴﴾
و ما هيچ پيامبرى را جز به زبان قومش نفرستاديم تا [حقايق را] براى آنان بيان كند پس خدا هر كه را بخواهد بى‏راه مى‏گذارد و هر كه را بخواهد هدايت مى‏كند و اوست ارجمند حكيم (۴)

حالا برید این آیه رو برا خودتون تفسیر کنید.
ما متاسفانه ملتی هستیم که هنوز تکلیف خودمون رو نمیدونیم.بحث از نژاد پرستی افتاده.
من تفسیر آیه بالا رو از هر روحانی پرسیدم منو پیچوند.
بیخیال بابا
نژاد برتر نژادیه که اصالتش نیک باشه.

معنی آیه بالا کاملا واضحه نیازی نیست که از روحانی بپرسید ، برادر من نژاد برتری وجود نداره همه انسانها را خداوند آفریده
و اگر قراره نژاد برتری هم وجود داشته باشه این ما نیستیم دوستان بیایید کمی واقع بین باشیم
جدول + ضریب هوشی ایرانیان در میان ملتهای جهان
تصویر

این لینک سایت ویکی پدیا
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D8% ... 7%D8%A8%29

این چه ربطی به نژاد داره دکتر جون؟
درضمن بنظر من ضریب هوشی یکی از اون مباحثی هستش که واقعا نمیشه براش معدل جغرافیایی قائل بود.
شما برای من 10 تا دانشمند عراقی نام ببر که توی دنیا تاثیرگذار بودند.
حالا میخواهید من 100 تا ایرانی نام ببرم؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 25 دی1392 - 9:32pm

بردار عزیز ارتباط مستقیم با نژاد داره
مگه من تحقیق کردم؟ مگه من نوشتم سایت ویکی پدیا که یک سایت بسیار معتبری هم هست اون نوشته (نژاد پرستی انسانها را کور می کنه و اجازه نمیده که انسان ها واقیعت ها را ببینند)
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D8% ... 7%D8%A8%29

چهارشنبه 25 دی1392 - 9:51pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دکترمیلاد نوشته است:
rostam نوشته است:
سورنای عزیز
من با نظر شما در رابطه با اعراب وحشی و هر نژاد فروش مانند بعضی از افراد آذری که نیاکان خود را فراموش کرده و به واسطه 300 سال حکومت نکبت بار ترکان عثمانی خود را ترک مینامند و به آذری بودن خود پشت میکنند موافقم
مرگ بر نادان و وطن فروش

بردار عزیز شما داری به 30 میلیون ترک زبان ایرانی توهین میکنی که همین ترکهای آذربایجانی برای ایران عزیزمان هزاران شهید داده اند
دوست عزیز تاریخ را تحریف نکن ! شما (ی) این کلماتد را بردار ببین مربوط به کدام ملت می شوند
یک مثال ساده میزنم:
عربی=عرب کردی=کرد فارسی=فارس روسی=روس ترکی=ترک و..... (آذری=آذر!!؟) شما بفرمایید اصلا قوم یا ملتی بنام آذر وجود دارد؟!
همانطور که در مثال بالا دید (ی) هر کلمه ای را بردارید ملیت و زبان آن قوم مشخص میشود ولی وقتی (ی) آذری را برداریم میشود آذر که هیچ قومی به این نام وجود ندارد و کاملا بی معنی هست

تعجب میکنم از شما که دکتری یعنی خیلی سخته که متوجه بشی آذری مخفف آذربایجانی هست؟
حالا میشه بفرمایید اگه ی آذربایجانی رو برداریم آذربایجان چی هست؟
تمام استدلالهای شما اینطوریه؟
ضمنا نمیدونم چرا شما اصرار دارید اینقدر به مسائل حاشیه ای بپردازید و جنجال درست کنید؟

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

آخرین بار توسط کوهیار در چهارشنبه 25 دی1392 - 10:02pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 25 دی1392 - 9:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
به نظر من هم نژاد برتر وجود نداره چون ما از نژاد دونفر هستیم آدم وحوا مگه دوستان بی دینی که میگن انسان تکامل یافته میمون است که فقط در این مورد شاید نژاد برتر وجود داشته باشه چون شامپانزه ها از دیگر میمونها باهوشترند :D :D دوستانی که دم از وطن پرستی میزنند اول باید بهمند فقط خدا قابل پرستشه نه وطن این ناسیونالیسم رو کفار بجود آوردند تا بین مسلمانان تفرقه بوجود بیارند من خودم کرد هستم واز نژاد ماد که قدیمیترین نژاد ایرانه ولی هیچ وقت تعصبی نیستم همه اقوام ایرانی برادر من هستند چه ترک چه عرب چه فارس
موفق باشید

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 25 دی1392 - 10:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
بیاموز ...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 25 دی1392 - 10:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

الان اینترنت قطو وصلی داره فردا مفصل جوابتون رو خواهید گرفت دکطر میلاد!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 25 دی1392 - 11:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب دکتر میلاد درود
بنده خودم آذری هستم
این گفته های شما ,مال پانترکهاست هیچ ربطی به ما آذری ها نداره,ما نه فارسیم نه ترکیم نه عربیم و نه..........
ما همه ایرانی هستیم و به ایرانی بودنمون افتخار میکنیم
کشور آمریکا 200 سال بوجود اومده هزارتا قوم و زبونم توش هست ولی همگی میگن ما آمریکایی هستیم و به یک زبان مشترک صحبت میکنند
اونوقت ما(ایرانیان)با 7000 سال تاریخ چقدر باید کوتاه فکر باشیم که خودمون رو ایرانی ندونیم و فارس و ترک وعرب و......بدونیم خودمون رو
ما همه ایرانی هستیم والسلام
اگر هر کسی به هر عنوان بخواد تفرقه ایجاد کنه دشمن همه ایرانیانه حالا چه این فرد فارس باشه یا ترک یا عرب
آقا دکتر میلاد اگر عرب زبانهای ایرانی عرب هستند و ترک زبانهای ایران که ما باشیم عربستانی و ترک مغولستانیم پس آمریکا هم الان باید تبدیل به 500 کشور می شد با 500 زبان
افتخار من کوروش بزرگ از دیار پارس
افتخار من بابک خرمدین از دیار آذربایجان
افتخار من فردوسیه که اگه نبود الان همه عربی حرف میزدند تو ایران

چهارشنبه 25 دی1392 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash.irani نوشته است:
جناب دکتر میلاد درود
بنده خودم آذری هستم
این گفته های شما ,مال پانترکهاست هیچ ربطی به ما آذری ها نداره,ما نه فارسیم نه ترکیم نه عربیم و نه..........
کشور آمریکا 200 سال بوجود اومده هزارتا قوم و زبونم توش هست ولی همگی میگن ما آمریکایی هستیم و به یک زبان مشترک صحبت میکنند
اونوقت ما(ایرانیان)با 7000 سال تاریخ چقدر باید کوتاه فکر باشیم که خودمون رو ایرانی ندونیم و فارس و ترک وعرب و......بدونیم خودمون رو
اگر هر کسی به هر عنوان بخواد تفرقه ایجاد کنه دشمن همه ایرانیانه حالا چه این فرد فارس باشه یا ترک یا عرب
آقا دکتر میلاد اگر عرب زبانهای ایرانی عرب هستند و ترک زبانهای ایران که ما باشیم عربستانی و ترک مغولستانیم پس آمریکا هم الان باید تبدیل به 500 کشور می شد با 500 زبان

درود بر شرفت.. اسمت برازندته. ی طومار نوشتم نت قطع شد نشد پاسخ این دکتره تجزیه طلب رو بدم ک دیگه نیاد ایران و ایرانیو ببره زیر سوال!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 25 دی1392 - 11:40pm

arash.irani نوشته است:
جناب دکتر میلاد درود
بنده خودم آذری هستم

آفرین!! :ymapplause:
حیف که نمیخوام بحث سیاسی بکنم و الا جوابتو به نحو احسن میدادم

چهارشنبه 25 دی1392 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود به همه دوستان عزيز. اين رو فراموش نكنيد ما همه انسان هستيم جه ايراني جه غير ايراني با هر دين و مذهبي يا بي دين فرقي نميكنه همه انسانيم،
هر انساني تمدن كشورش واسش ارزشمنده لطفا به هيج انساني توهين نكنيد درسته در كذشته به كشور ما خيلي تجاوز كردن ، اذيت شديم ، فرهنكمونو نابود كردن ، زبانمونو عوض كردن ،به زور شمشير كفتن دين شما بايد عوض شه و ...
ولي ديكه كذشته ها كذشته كينه هارو دور بريزيد و به همه به جشم انسان نكاه كنيد.
نزاد و دين و زبان مهم نيست مهم اينه كه ما همه انسانيم
كوروس عزيز هم وقتي كشور كشايي ميكرد به كسي اجازه نميداد كه به دين و نزاد و فرهنك كسي توهين كنه جه ايراني جه غير ايراني همه انسانيم
دين و نزاد و زبان مهم نيست بهترين راه ، راه راستيست
بس بيايد به هم احترام بزاريم و با هم دوست باشيم ما همه از هر نزادي باشيم انسانيم

پنج شنبه 25 دی1392 - 12:21am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure