انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 10:32pm

پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 متعجیم از افراد جدید یا بسی قدیمی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
با سلام خدمت دوستان من یه نظر میدم خوشتون اومد که استفاده میشه خوشتونم نیومد هیچ. واسه دوستانی که در انجمن بست میذارن قانونی وضع کنین و اگر بست کاربر مفید نبود بعد از 10 تا 20 روزی حذف بشه اینطوری هم کسی گله نمیکنه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 27 مهر1392 - 5:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان، با نظر دوست خوبمون ژنرال موافقم و پیشنهاد دارم یک بند یا تبصره ای به قوانین انجمن اضافه بشه و حدود رو مشخص کنند و مقداری در اجرای قوانین محکمتر باشند بهتره اساتید و یا اعضاء شورا تقسیم وظایف کنند و به قول دوستان خانه تکانی برای انجمن لازمه و پستهای اضافی را حذف کنند.
پیروز باشید

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

شنبه 27 مهر1392 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت استاد ژنرال و سایر عزیزان
راستش من یه موضوعی را به نام " سلام فلزجو" باز کردم که هرکی ناراحتی داره اونجا مطرح کنه و از اشتباهات همدیگه درس عبرت بگیریم و دیگه ناراحتی ایجاد نکنیم، خدای ناکرده! ولی استاد ژنرال یه تاپیک جداگونه زدن و دوستان یه سلسله بحثهای تکرای دیگه اینجا مطرح شدند که جز دل آزاری ، ارزش دیگری نداره. من اون موضوع را مطرح کردم که به ناراحتی ها خاتمه داده بشه. هر کسی در زندگیش اشتباه میکنه. وزیر فعلی نفت ایران در مجلس متهم بود که حقوق ایران در قراردادهای نفتی بخوبی لحاظ نشده است! وزارتخانه ای که از بهترین کادر فنی برای مشاوره و اظهار نظر برخورداره بازهم اشتباه کرد! یا ایجاد پل دریاچۀ ارومیه که باعث نابودی موجودات این دریاچه و تغییر در اکوسیستم منطقه شده است! پس هر کسی حتی دولتها هم اشتباه میکنند. مهم شناخت اشتباه و نقاط ضعف و اصلاح اشتباه است. خواهش میکنم بعد از این پست، هیچ پست دیگه ای راجع به گلایه ها و شکایت از همدیگه در اینجا قرار ندین مگر اینکه خیرخواهانه و فقط در جهت اصلاح خویش و فضای صمیمی سایت باشه. از استاد" حمید" بزرگوار خواهش میکنم بعد از مدتی که انتقادات تموم شد، همۀ این پستها را حذف کنند. هر کدام از کاربران این انجمن هم که در وجدان خودش و در محضر خداوند، خودش را بیگناه میدونه، با سعۀ صدر و با گذشت و بزرگواری در این سایت به فعالیت خودش ادامه بده.
اون برادرمون tm که پیشنهاد داده بودند یه محلی برای لایک کردن در سایت ایجاد بشه، به نظرم پیشنهاد خیلی خوبیه. چون از ایجاد پستهای اضافی جلوگیری میشه. و فقط مطالب علمی و تجربی در پست قرار میگیره.
البته این انتقادات ما را بیدار میکنه و آگاه .باعث میشه به نقاط ضعفمان پی ببریم و بهتر از قبل فعالیت کنیم و فعالیتمان هدفمند باشن.زیاد از انتقاد ناراحت نباشید. انتقاد سازنده ، یه نعمت است.
از همۀ شما سروران و برادران عزیز سپاسگذارم. @};- @};- @};-
شاد باشید و در پناه الله رحمن و رحیم. ^:)^ ^:)^ ^:)^

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

یکشنبه 27 مهر1392 - 12:46am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
اینجانب هم معتقدم که پستهای اضافی و بدرد نخور باید حذف شوند.از جناب مهندس حمید هم خواهشمندم که با اضافه کردن گزینه سپاس شرایطی را فراهم آورند که اگر شخص ازپستی خوشش آمد فقطبا زدن سپاس ازایجاد کننده پست تشکر کند متاسفانه برخی ازکاربران دلخوش به این هستند که پستهای خود را به هر طزیقی اضافه کنند و هر جا مطلبی را می بینند با کلماتی همچون «عالی بود» «از پست شما لذت بردیم» «منهم با شما موافقم» «بنده هم همین نظر را دارم» و پستهایی ازاین قبیل می خواهند که از قافله جا نمانده و به هر طریقی پستهای خود را افزایش دهند.غافل ازاینکه یک پست مفید به هزار پست بی ارزش برتری دارد.
موفق و پیروزباشید.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

یکشنبه 28 مهر1392 - 4:25am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
بنده هم با حذف موضوعات اضافی موافقم. مثلا خودم 1 موضوعی تحت عنوان اگزاماینر گذاشتم اما بعدش دیدم همچین موضوعی وجود داره و همه درمورد گزاماینر توی اون صفحه فعالیت میکنیم پس موضوع تکراریه من باید حذف بشه و خیلی دیگه ازین موارد.
با تشکر

دوشنبه 29 مهر1392 - 12:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
با سلام
من فکر می کنم منظور ژنرال فقط حذف پست های نا مربوط نیست بلکه ایجاد نگرشی درست به انجمن هست سطح همکاری ها و تلاش برای هدف و ایحاد انگیزه برای طرح های جدید منظور ایشان بوده البته بازم می گم من اینطور فکر می کنم .
این انجمن وقتی رشد کرد بچه ها هر مداری رو خودشون مورد بررسی قرار می دادند و مشکلات اون رو شناسایی میکردند و برای اصلاح اون تلاش می کردند حدالمقدور اونو می ساختند و آزمایش می کردند اما یه مدتی شد هر طرح خلاقانه یا جدید که یکی می زاره یه نفر دیگه می گه من اونو ساختم جواب نداد دیگه کسی سراغ اون طرح نمیره حتی اگه اون طرج در حد شرکتی باشه انگار تا دو یا سه سال پیش یه عده تمام طرح ها رو ساختند و مدار دیگه ای کلا نمونده که بسازند اگه اقا حمید یادشون باشه روی طرح توباکس که کار می کردند طرح و وقتی می گذاشتند یه مشکلی تو اون طرح بود خودشون می گفتند به بچه ها این طرح رو چک کنید ببینید مشکل داره یا نه همه فقط به خاطر اقا حمید به به و چه چه می گفتند اما روز بعد خود اقا حمید می گفتند طرج دیشبی مشکل داشت و این کامل شده اونه اگه یادشون باشه اون طرح یه 10 باری اصلاح شد
یه چیز دیگه هم اینکه 99 در صد مدار ها تو نت کپی از همدیگس چرا یه سری از سایت ها معتبر می شوند با همین مدارات چرا برای اینکه از مدار می خواهند دفاع کنند می گند تو فلان سایت خارجی روش کار شده و جواب داده چرا ؟ چون می یاند روش کار می کنند ورژن های مختلفی از اون می سازند اونو کامل زیرو رو می کنند .
فکر کنم زیاد حرافی کردم .
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

پنج شنبه 1 آبان1392 - 1:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure