انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 7:16am

پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 متعجیم از افراد جدید یا بسی قدیمی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما
دوستان خیلی وقته که وقتی میام انجمن فلزجو دیگه مثل قبل نیست و اصلا مثل قبل نیست
خیلی ببخشید انجمن شده عین مهد کودک یسری با هم دعوا دارن و هی با هم بحث و دعوا میکنن و یسری هم همش قربون صدقه هم میرن یسری هم تا چیزی میشه قشون کشی میکنن و یسری هم همش پست تشکر و تبریک و غیره میزنن.
اخه بعضی کاربرها واقعا کارشون خنده داره اینکارها باعث میشه انجمن یک محیط بچه گانه پیدا کنه ..یا یکسری پستهایی زده میشه که ادم وقتی میخونتش خندش میگیره خدایی.هر روز یه پست میزنن و از یکی تشکر و قدردانی میکنن و یا از یکی گله میکنن و از این حرفا ...وا حیرتا!

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 27 مهر1392 - 3:13pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ژنرال عزيز علت هم اينكه كسايي كه تو اين سايت عضو ميشن بيشترشون فقط جهت سود جويي و اينكه يه چيزي ياد بگيرن و برن.حتي اساتيد زيادي تو اين سايت هستن كه تو سايت هاي ديگه هم دنبال مديريت و استاد شدن هستن و وقتي يه كاربر تازه وارد اينا رو مي بيني مي دونه كه اين سايت هم يه سايت مثل سايت هاي ديگه هستش.اولين چيز براي اعضاي يه سايت تعصب به سايت هستش كه ديگه از اين تعصب ها نداريم.الان ما تو اين سايت جمع شديم تا به همديگه كمك كنيم و خدا رو شكر اين سايت از نظر صميميت بهتر از خيلي سايت هاي ديگه هستش.در مورد دعوا هم اولين دليل براي مدير شدن تو يه سايت داشتن بينش بالا و ظرفيت بالا هستش كه متاسفانه نداريم.بنده به شخص بغير از چندتا سايت خارجي عضو هيچ سايتي ديگه نيستم و هر چي ياد بگيرم اينجا در خدمت دوستان قرار ميدم و كاري هم به استاد يا مدير شدن ندارم.من زماني يه مدير واقعي ميشم كه بتونم دست دو نفر رو بگيرم و خودم رو اول خوب بشناسم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 27 مهر1392 - 3:30pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

جناب ژنرال
ممنون از نظرات شما

میشه یه نظری ، راه حلی بدید که این مشکلات برطرف بشه؟
به نظر شما چیکار میشه کرد؟

چطوری جلوی این مشکلات رو بگیریم و انجمن از حالت بچگانه و مهد کودک بیرون بیاد؟

@};- @};- @};-

شنبه 27 مهر1392 - 3:48pm
مدیر کل
مدیر کل

ژنرال عزیز بنده هم مدتهاست که از شما در تعجبم! چون خود شما مثلا از کاربران فعال و مورد اعتماد ما بودی و حتی توی شورای این انجمن هم از ابتدا عضویت داشتی ؛ اما مجموع فعالیتهای مفید شما به مرور خیلی کاهش پیدا کرده و الان هم با اینکه میتونستین در شورا این مساله رو مطرح کنین ؛ تشریف میارین اینجا چنین تاپیکی باز میکنین! بنظر من هر کسی اگر واقعا انجمن رو متعلق به خودش میدونه بهتره از خودش شروع بکنه و در جهت تعالی کلیت کار هر تلاشی که میتونه انجام بده. وگرنه صرف انتقاد های مکرر و بدون ارائه پیشنهاد و راهکار مشخص فکر میکنم نه تنها کمکی نمیکنه بلکه بیشتر جنبه تخریبی پیدا میکنه!
در مورد تشکر کردنها و بعضی تعارفات من هم تا حدودی موافق هستم که گاهی این مسائل از حد خودش میگذره و بهتره خیلی کمتر باشن. کما اینکه میبینین خود بنده خیلی خیلی کم پیش میاد پستی در اینجور موارد بزنم و بیشتر مسائل مهم و فنی مد نظرم هست که عنوان کنم. ولی باز هم بنظر من زیاد اشکال و ایراد محسوب نمیشه و همین مسائل هست که به جو صمیمی انجمن هم کمک میکنه. حالا اگر جای دیگه میان این رو ایراد ما تلقی میکنن که بله در انجمن فلزجو همه همدیگه رو تحویل میگیرن و چاپلوسی میکنن و غیره ؛ من سوالم این هست اشکال بزرگ این مساله برای شمایی که ایراد میگیرین چیه؟ اگر میتونین جو صمیمانه درست بکنین خب بکنین! وگرنه این مساله بنظر من جز حسادت به جو مثبت و صمیمی اینجا چی میتونه باشه؟ این واقعا برای کی ضرر داره؟!
حجم مطالب مفید و کمک کننده توی این انجمن در عرض این 7 ماه هم به قدری بوده که حتی اگر مدتها هم کاری توی انجمن انجام نشه باز هم یک کاربر جدید که توی انجمن میاد مدتها زمان میبره تا از مطالب قبلی بهره برداری کنه! حتی کاربران قدیمی و خود امثال بنده هم که از روز اول خیلی از بحثها رو دنبال کردیم باز هم گاهی توی انجمن جستجو میکنیم تا مطلبی رو پیدا کنیم و استفاده کنیم! پس طرح این موارد که انجمن دیگه بازدهی لازم رو نداره یا حرف فلانی که میگه فلزجو به پایان راه رسیده ؛ از نظر من مطلقا بی معنی و بی اساس و صرفا در جهت دشمنی و رقابت و اینجور چیزهاست!

شنبه 27 مهر1392 - 4:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

;) کانی جان فکر میکنم اگه گزینه تشکر یا لایک زیر هر پست فعال بشه بتونه تا حدودی جلوی خیل عظیم فوران احساسات رو بگیره....:(

شنبه 27 مهر1392 - 4:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود اقا حمید گرامی
عرضم بخدمتتون بنده هر وقت مطلب جدید یا کار جدیدی انجام بدم میام و میگم یا چیزی که بذهنم برسه و سعی میکنم هیچوقت کپی نکنم و مطالب دیگران رو در انجمن قرار ندم چون ارزش برام نداره مهم اینه که از علم و تجحارب خودم باشه
درمورد این مورد هم که من گذاشتم اینجا نیاز خاصی به شورا نبود و از نظر کاربری اینجا قرار دادم تا همه ببینن و بخونن اقلا به خودشون بیان چون از حد میگذره .میشه پستهای بیهوده رو کاملا حذف کرد و وقتی دیده شد که کسی بیخودی پست تشکر و گله و همچین چیزی میزنه سریع حذفش کرد(اینم راه حل)
چون اگر از حد که میگذره واقعا ازار دهنده میشه و ادم حس میکنه در محیطی مصنوعی قرار داره

اشوزرتشت

شنبه 27 مهر1392 - 4:07pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
خب در مورد کپی کردن که فکر میکنم حجم بالایی از مطالب این انجمن در حال حاضر اصلا هیچ کجا پیدا نمیشه چه برسه به اینکه بخواد کپی از جای دیگه باشه! اما اگر کسی هم مطلبی رو از جای دیگه کپی بکنه اولا رعایت مسائل عرفیش به عهده خودش هست و در ثانی فکر نمیکنم از نظر این انجمن اشکالی وجود داشته باشه که مطلب مفید و کمک کننده ای حتی از جای دیگه هم کپی بشه چون به بار مثبت انجمن کمک میکنه. با این حال شاکی شماره یک این قضیه باید خود ما باشیم که در همین چند وقت اخیر این همه مطلب از این انجمن در جاهای دیگه کپی شده! یا اصلا این همه تلاش کردن که با تخریب این انجمن کاربرهای ما رو جذب خودشون کنن بلکه به این ترتیب بتونن رونقی به سایت خودشون بدن! در صورتیکه ما اکثریت کاربرهای فعلی خودمون رو از طریق گوگل جذب کرده بودیم و این کار هم زمانگیر و مشکل بوده. حالا دیگران براحتی همه جوره دارن از حاصل زحمات ما استفاده میکنن و تازه کلی هم پشت ما حرف میزنن!
در مورد حذف پستهای غیر ضروری هم بنده موافق هستم و البته این کار رو بارها در گذشته کردیم اما متاسفانه بیشتر اوقات سبب ناراحتی شخص شده و حتی باعث هم میشه اون شخص دامنه فعالیتش در انجمن کمتر بشه و شاید تا حدی حتی سرخورده بشه که فلان پستش چرا حذف شده! با این حال من از دوستان قبلا هم خواهش کردم تا حد ممکن از زدن پستهای غیر ضروری یا بخصوص خارج از موضوع خودداری کنن و همونطور که قبلا عرض کردم در این صورت حق حذف پستها برای ما محفوظ هست و ایشالا در مرور مطالب در اینده احتمالا بعضی پستهای غیر ضروری رو حذف میکنیم. ولی این قابلیت حذف پست هم مساله حساسی هست و نمیشه در اختیار هر مدیری باشه چون امکان اشتباه وجود داره و در صورت پاک شدن هم دیگه قابل بازگشت نیست! پس بنده یا مجتبی خودمون در این مورد بررسی میکنیم و تصمیم میگیریم تا خدای نکرده جوری نشه که بیایم مثلا انجمن رو مرتب کنیم ولی کار خراب تر بشه!

شنبه 27 مهر1392 - 4:24pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

یعنی حذف بازی در بیاریم مثل انجمن گنج پژوهان و ایران سرزمین گنجهای گمشده؟
و فقط پست های موافق بزاریم ببینند؟

@};- @};- @};-

شنبه 27 مهر1392 - 4:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از اقا حمید
کانی جان کی گفته باید مثل انجمن های دیگه حذف پست کنیم..این پستها درحقیقت غیر ضروری اطلاق میشه..
مثلا شما فرض کن در یک صفحه تالار که 15 تا تایپیک میشه قرار داد 12 تاش تایپیک بیهوده باشه 3 تاش میشه پست مثبت و بحث گرا اما جون قاطی قوری میشه اون چنتا تایپیکگ مهم هم زیاد دیده نمیشه و با نگاه اجمالی زود گذر از میان برداشته میشه...بنده فکر میکنم اگر که کلا پستهای بیهوده و بدون بار علمی و تخصصی و تجربی و کلا کم بازدید قدیمی برداشته بشه و حذف بشه این میشه نقطه جوشش چندین باره انجمن و اینکه فعالیت هم بیشتر و سردرگمی کمتر خواهد شد.
باز این نظر من بود

اشوزرتشت

شنبه 27 مهر1392 - 4:43pm
استاد
استاد

درود بر شما
زنرال درست میگه اخه هر کسی هر چی توی دلش هست میاد توی یه پست و به صفحه میکشه نمونش پست بجث ازاد هست نظر من به شخصه اینه که هر چند وقتی پستهای عمومی که مربوط به دنیای فلزیاب نیست پاک بشه تا هم حجم سایت کمتر بشه و هم احتمال درگیریها کمتر باشه تا بمونه جنگ دعوا توی پستهای نقطه زن که اون هم باز باید نظارتی روی اون باشه که هر کسی به خودش اجازه نده کاربران را سرکاری بزاره و وقت و هزینه بر اونها تحمیل کنه و سایت را بخواد به چالش بکشونه متاسفانه توی بازار شام هم اینهمه کلاهبردار و شیاد پیدا نمیشه که توی سایت ما میایند و میروند انگار همه اونها یه طلب کهنه از این سایت دارند که حتما باید بیایند یه چند روزی مردم ازاری بکنند و بعد دمشون را روی کولشون بزارتد و بروند. در هر صورت هر چند وقتی باید دستی به سروگوش انجمن کشید و پستهای اضافی را حذف کرد و عذر افرادی که قصد مردم ازاری دارند را خواست تا بقیه ارامش خاطری با بودن خود در سایت احساس کنند

شنبه 27 مهر1392 - 5:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 16 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure