انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 اردیبهشت1403 - 1:02am

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 سلام فلزجو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب خدمت اساتید بزرگوار بخصوص استاد aziz_1388 @};-
مطالب تاپیک " ترک انجمن" را مطالع کردم. برای مدتی استاد aziz-1388 رو تو انجمن ندیدم! گفتم شاید مشغولند. ولی تازه امروز دیدم که ابراز ناراحتی کردند! گفتم اخلاق اسلامی ایرانی حکم میکنه که یه حرکتی بکنم.
ما مسلمانیم و در کل، ایرانیها اهل کتاب هستند و به خدا و روز قیامت و انبیاء اعتقاد دارند و گذشته از اینها دارای پیشینۀ بسیار قوی تمدنی و علمی و اخلاقی هستند.
من در اینجا از دیدگاه اسلام موضوع را بررسی میکنم:
خداوند رحمن و رحیم در قرآن شریفش اعلام نموده است: الَّذِينَ يُنْفِقُونَ فِي السَّرَّاءِ وَ الضَّرَّاءِ وَ الْکَاظِمِينَ الْغَيْظَ وَ الْعَافِينَ عَنِ النَّاسِ وَ اللَّهُ يُحِبُّ الْمُحْسِنِينَ‌ - همانان كه در فراخى و تنگى (در زمان دارا بودن و تنگدستی) انفاق مى‏كنند ; و خشم خود را فرو مى‏برند ; و از مردم در مى‏گذرند ; و خداوند نكوكاران را دوست دارد .( آل عمران 134).
ما امامی داریم که به امام کاظم معروف است.چرا؟ چون کظم غیظ ( فرو خورندۀ خشم و ناراحتی) میکرد.
آیات متعددی داریم که در این رابطه صحبت میکنه.
در سورۀ قلم آیۀ 4 میفرماید: وَ إِنَّکَ لَعَلَى خُلُقٍ عَظِيمٍ‌ - براستى كه تو دارای محاسن و مکارم اخلاقی والایی هستی !
ذکر این نکته ضروریست که هیچ انسانی - از حضرت آدم تا روز قیامت- حتی غیر انسانها - از خطا واشتباه مصون نیست. آیات متعددی در این زمینه وجود دارند.از جمله: سورۀ اعراف آیۀ 23 ، بعد از آنکه حضرت آدم - ابوالبشر- خطا و اشتباه کرد و مغبون شیطان شد،برای توبه و استغفار این دعا را کرد: قَالاَ رَبَّنَا ظَلَمْنَا أَنْفُسَنَا وَ إِنْ لَمْ تَغْفِرْ لَنَا وَ تَرْحَمْنَا لَنَکُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ‌ - گفتند : « پروردگارا ، ما بر خويشتن ستم كرديم ، و اگر بر ما نبخشايى و به ما رحم نكنى ، مسلماً از زيانكاران خواهيم بود . » این آیه و آیات مشابه دلیل بسیار روشنی بر معصوم و بی خطا نبودن انبیاء علیهم السلام است.
سورۀ عبس به خاطر اشتباه حضرت محمد(ص) نازل شد!
امام علی ع در نهج البلاغه در خطبۀ 216 میفرماید: من خودم را برتر آنکه اشتباه کنم نمیدانم. یعنی اینکه ممکنه اشتباه کنم.
حالا از اساتید و دوستان سایت فلز جو خواهش میکنم که از اشتباهات همدیگه درس عبرت بگیریم و آنرا نقطۀ قوت شناخت ضعفهایمان بدانیم و آینۀ درستی و اصلاح همدیگر باشیم و در رفع اشتباهات و اشکالات همدیگر بکوشیم. مطمئن باشیم که اگه خودمون را اصلاح کنیم و همدیگر را ببخشیم، راه پیامبر پاک اسلام و راه تمام انبیاء و ائمۀ دین را رفته ایم و خدا هم از ما راضیست و هم اینکه دوباره با هم دوست میشویم و از کمک همدیگر خوشحال میشویم و از ارتباط همدیگر احساس لذت میکنیم.
استاد "عزیز" را تقریبا از دو ماه قبل میشناسم و چندین بار تلفنی با ایشان صحبت کردم و بارها برای ایشان ایمیل زدم و در تمام موارد با صبر و حوصله جوابم را به بهترین وجه و بدون چشمداشت دادند. ایشان انسان رک گوست که بدون تملق حرفاشونو میزنن. اگه بعضی ها فکر میکنند که ایشان دنبال منافع شخصی هستند! برای من زیاد قابل قبول نیست کما اینکه دنبال منافع بودن در کنار خدمت صادقانه به دیگران امری پسندیده است. در این روزگار سخت و اقتصاد کمرشکن، اقای "عزیز " هم دارای خانواده است و برای امرار معاشش نیاز به منابع مالی دارند . چرا ما باید فکر کنیم که مردم باید همش بصورت رایگان و مجانی در خدمت ما باشند! دوستان و سروران گرامی: حضر علی ع میفرمایند: هرکس حرفی به من بیاموزد مرا بندۀ خود ( شاگرد) خودش کرده. با توجه به این کلام مولا،آیا استاد " عزیز" هیچ نکتۀ آموزنده ای به دوستان انجمن یاد نداده اند؟!
دوستان، خواهش میکنم در برخورد با یه مسئله ای تمام جوانب امر را در نظر بگیرید تا خدای ناکرده مرتکب حرف یا عملی نشیم که در این دنیا و در آخرت نتونیم پاسخ گو باشیم.
خواهشمندم بیاییم و برادرانه ، مثل قبل، در کنار هم باشیم و دست همدیگر را بگیریم و با هم آشتی کنیم و از استاد " عزیز " هم دعوت کنیم در این انجمن به فعالیت خودشون ادامه دهند. مسلما وجود ایشون مثمر ثمر خواهد بود. @};- @};- @};-
در مورد محصول انجمن نیز ، استاد " حمید" بار ها اعلام نموده اند که این ردیاب دارای خطا هست و راههای حذف خطاها را هم اعلام کرده اند،در بحث این محصول، دربارۀ خطاهای آن صادقانه توضیح داده اند، هرچند آنرا بهتر از نمونه های مشابه میدانند. بعدش ، در خرید این محصول هیچ اجباری وجود ندارد. شما میتوتنید از کسانی که ردیاب انجمن را خریده اند ، با ارسال پیام خصوصی،تحقیق کنید.
دو موضوعی که در وبلاگ استاد " عزیز" مطرح شده بود، مطالعه کردم.موضو اول: نگرشی بر جریانات انجمن فلزجو. موضوع دوم:آیا انجمن فلزجو به پایان راه خود رسیده است؟
البته در مورد این موضوعات نمی خوام قضاوت کنم و مته به خشخاش بزنم! چون قصد من پایان دادن به ماجرا و حل سوء تفاهم هاست.
پس خواهشمندم خاطرات تلخ گذشته را فراموش کنید و همدیگر رابار دیگر در آغوش بگیریم. :ymhug: :ymhug: :ymhug:
» در بخشش لذتی هست که در انتقام نیست «
همۀ شما را به الله مستعان میسپارم. ^:)^ ^:)^ ^:)^

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

شنبه 26 مهر1392 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب افیشن خان

اینجا بخش فلزیاب pi هستش

صحبتهای شما هیچ ربطی به این بخش نداره

یه بخشی هستش در انجمن به نام بحث آزاد چرا اونجا مطرحش نکردین

شما ها خط میگیرین که اینجا رو خط خطی کنین

عجبا

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 27 مهر1392 - 9:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان
آقا kooroshxfx عزیز، اگه خداشناس بودی و معنی و مفهوم متن منو واقعا درک میکردی، این تهمت و افترا رو به من نمیزدی!!! این همه آیه و حدیث آوردم دلتو نرم نکرد؟؟؟!!! واقعا تعجب میکنم!!! پس استاد" عزیز" را بیاریم زیر پات قربانی کنیم ،دلت آروم میگیره و خنک میشه؟؟؟ واقعا خیلی بیرحم و خطرناکی! تو و امثال تو یه عده افراد اغتشاشگر و ماجراجو هستسید که جز گلالود کردن جامعه و ایجاد تنش، کار دیگری بلد نیستید. متأسفانه!!!! کمی به طرف خدا برید تا وجدانتون بیدار شه. چرا جز تهمت و توهین و افترا فکر نمیکنید؟؟؟!!! چی میشه اگه مثبت نگر و مثبت اندیش باشین ؟ متأسفانه عنوانت کاربر حرفه ای هم هست!!! آیا حرفۀ تو همینه که تهمت بزنی و اغتشاش کنی؟؟؟ هدف من این بود که این جنجالی که امثال تو به پا کردن بخابه. هدف من دوستی اعضای سایته. این مگه بده؟ خدا هدایتت کنه .ولی این راهی که تو و امثال تو در پیش گرفتن، این جنجالها ادامه خواهد داشت! مگه اینکه استاد " حمید" و مدیران سایت، اغتشاشگران رو حذف کنه! خوب اگه اشتباه کردم، باید منو متهم کنی و تهمت و افترا بزنی؟؟؟!!! همون که در قسمت اول بحث آوردی که صحبت من مربوط به این بخش نمیشه، کافی بود و من این بحث را در همان جایی که پیشنهاد دادی، قرار میدادم. البته قبل از این اقدام، استاد " حمید" بزرگوار و آن مرد وارسته، متن منو دیده بودند و از ایشون کمک هم خواستم و ایشون فرمودند که در جای مربوطه قرار بدم. ولی محل این متن رابرام مشخص نکردند.من هم فکر کردم چون این جنجالها و اتهامات و افتراها در قسمت metal detector مطرح شده ، من هم در این قسمت بزارم که اعضای باایمان و محترم و باشخصیت و مثبت نگر سایت، این قسمت را براحتی ببینند و به جنجالها پایان داده بشه. ولی من میبینم که متأسفانه افرادی که جز جنجال آفرینی کار دیگری بلد نیستند، نمیخوان به طرف خدا برن و اصلاح بشن. کینه توزی دیگه بسه. اگه عقده و کینه نداشتی،و کینه ای نبودی، میتونستی یه پیام خصوصی بمن بدی و کسی هم نمیدونست و اگه خیرخواه من بودی منونصیحت میکردی نه افترا و تهمت میزدی!!! مگه من از شرارتهای آمریکا یا اسرائیل حمایت کردم یا مگه برای کشور دارم جاسوسی میکنم که میگی خط میگیری؟؟؟!!! از کی خط میگیرم و برای چی؟ واقعا خدا هدایتت کنه. بار خدایا " کورش " و همفکرانش را اصلاح نما و به راه راست خودت هدایتشان بده و کینه و دشمنی را از دلشون پاک کن و نور ایمانت را در دلشون جایگزین کن.آمین. ^:)^ ^:)^ ^:)^
امیدوارم بعد از این لحظه دیگه هیچوقت شاید جنجال و تهمت و افترا و ...پراکنی در این سایت مبارک نباشیم. ولی...؟
خدا نگهدار همگی شما @};- @};- @};-

شنبه 27 مهر1392 - 12:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
افشین جان همه ی ما باید باهم دیگه اتحاد داشته باشیم و الا این سایت بزودی سیر نزولی طی خواهد کرد و دیگه نمیشه واسش کاری انجام داد بس بیاید همه با هم با برادری و بدون تعصب و خودهایی و غرور های بیجا یک تمدن یکبارچه در این سایت بسازیم مگه کوروش کبیر از فضا اومده بود که این همه با عدالت فرمانروایی کرد از فضا نیومده بود بلکه زاده ی یک مادر بود بس چرا نذاریم باری دیگر کوروش ها از خاک ایران زمین به با خیزن اگه ادم یه ذره وجدانش بیدار باشه مطمئنن موفقیت ها زیادتره ...و شما هم باید همه ی حرفای دوستان و تهمت هایی که عزیز به سایت زده نادیده نگیری و عادلانه قضاوت کنی اگه یکی یه فش ناموسی بت بده مسلما ناراحت میشی چون مادری که تو رو به دنبا اورده و بزرگت کرده و بای گهوارت نشسته بت شیر داده هزار تا چیزای دیگه حالا تو این انجمن رو مثه خونواده ی خودت بدون ایا اون وقت کسی به خونوادت بی احترامی کنه باید فقط بشینی و نگاه کنی ما بعضی وقتا خیلی مغرور میشیم احساس میکنیم کسی نمیتونه بلایی سرت بیاره ولی یهو یه مریضی میگیری اون وقت میفهمی که چقد ضعیفی...شخصیت برجسته ترین حسن یه انسانه بول داشته باش ولی بیشخصیت باش به هیچ وجه کارت بیش نمیره این همه بیامبر بودن ایا بولدار بودن که مردم همه دنبالشون راه افتادن تا حالا دیدی یه ادم بی شخصیت بیامبر بوده باشه مسلما نبودن و در ضمن ذات کثیف ادما با هیچی نمیشه تغیر داد.افشین جان خودت از استاد دستان. مهندس حمید. مجتبی.بارسی .همه برسجو کن اون وقت همه ی حرفاشون رو با هم مقایسه کن خودت بهترین باسخ رو میگیری

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 27 مهر1392 - 12:52pm
مدیر کل
مدیر کل

تاپیک به بحث آزاد منتقل شد! از دوستان خواهش میکنم آرامش خودشونو حفظ کنن! :D
کوروش جان شاید با این اتفاقاتی که از ناحیه بعضیا این روزها توی انجمن گذشته شما حق داشته باشین به هر چیز و هر کسی شک بکنین! من از روحیه همراهی و دوستی شما با انجمن فلزجو تشکر میکنم چون از نیت خیر شما اطلاع دارم. ولی خیلی خوبه که یک مقدار درجه صبر و حوصله رو بالاتر ببریم تا خدای نکرده باعث ناراحتی و سوءتفاهمات غیر ضروری بین دوستان نشه.

شنبه 27 مهر1392 - 2:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با تشکر از آقا haloo
برادر عزیز حرف منو به من تذکر میدی؟ درد من چیه؟ من هم همون فرمایش شما رو قبل از شما عرض کردم.و برای همین دلیل این موضوع را ایجاد کردم. کسی که فحاشی و بی ادبی میکنه، به نظر من نه تنها انسان نیست، بلکه اسم هر حیوانی را هم اگه روش بزاریم ، به اون حیوان ظلم کردیم. باز هم تکرار میکنم: هدف من دوستی و صمیمیت اعضای سایته برای همیشه نه مقطعی و برای مدت کوتاه. درثانی من در هیچ پستی ندیدم که استاد " عزیز " فحاشی کرده باشه و اون هم خدای ناکرده فحش .... . اگه شما به من ثابت کنید، من از استاد " حمید " خواهش میکنم که این موضوع را که من ایجاد کردم،حذف کنن. لطفا پست منو با دقت بخونید.ببینید آیا ذره ای تعصب و تهمت و کینه توزی توش میبینی؟ من هرگز در طول زندگیم از ناحق حمایت نکردم و هرگز هم نمیکنم حتی اگه پدرم باشه. تخصصم حقوقه.پس باید قضاوت عادلانه کنم و همیشه هم همینطور بودم ،الحمدلله. ولی به نظر من یه سوء تفاهم و سوء ظن را میشه با بزرگواری و حسن نیت خودمون اصلاح و برطرف کنیم.
شاد باشید و در پناه الله رحمن و رحیم. @};- @};- @};-

شنبه 27 مهر1392 - 2:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
تاپیک به بحث آزاد منتقل شد! از دوستان خواهش میکنم آرامش خودشونو حفظ کنن! :D
کوروش جان شاید با این اتفاقاتی که از ناحیه بعضیا این روزها توی انجمن گذشته شما حق داشته باشین به هر چیز و هر کسی شک بکنین! من از روحیه همراهی و دوستی شما با انجمن فلزجو تشکر میکنم چون از نیت خیر شما اطلاع دارم. ولی خیلی خوبه که یک مقدار درجه صبر و حوصله رو بالاتر ببریم تا خدای نکرده باعث ناراحتی و سوءتفاهمات غیر ضروری بین دوستان نشه.

حمید جان ما که فقط اینجا دشمن زیاد دیدیم هر کسی هم بخواد با شما یا دوستان گلم درگیر بشه خط مقدم جبهه منم اینو گفته باشم گوشی دسته افراد خطا

کار باشه دسته منم در فضای اینترنت بسیار بازه ، طوری هم برخورد میشه که واسه دوستانشون درس عبرت بشه

شنبه 27 مهر1392 - 2:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افشین1 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان
آقا kooroshxfx عزیز، اگه خداشناس بودی و معنی و مفهوم متن منو واقعا درک میکردی، این تهمت و افترا رو به من نمیزدی!!! این همه آیه و حدیث آوردم دلتو نرم نکرد؟؟؟!!! واقعا تعجب میکنم!!! پس استاد" عزیز" را بیاریم زیر پات قربانی کنیم ،دلت آروم میگیره و خنک میشه؟؟؟ واقعا خیلی بیرحم و خطرناکی! تو و امثال تو یه عده افراد اغتشاشگر و ماجراجو هستسید که جز گلالود کردن جامعه و ایجاد تنش، کار دیگری بلد نیستید. متأسفانه!!!! کمی به طرف خدا برید تا وجدانتون بیدار شه. چرا جز تهمت و توهین و افترا فکر نمیکنید؟؟؟!!! چی میشه اگه مثبت نگر و مثبت اندیش باشین ؟ متأسفانه عنوانت کاربر حرفه ای هم هست!!! آیا حرفۀ تو همینه که تهمت بزنی و اغتشاش کنی؟؟؟ هدف من این بود که این جنجالی که امثال تو به پا کردن بخابه. هدف من دوستی اعضای سایته. این مگه بده؟ خدا هدایتت کنه .ولی این راهی که تو و امثال تو در پیش گرفتن، این جنجالها ادامه خواهد داشت! مگه اینکه استاد " حمید" و مدیران سایت، اغتشاشگران رو حذف کنه! خوب اگه اشتباه کردم، باید منو متهم کنی و تهمت و افترا بزنی؟؟؟!!! همون که در قسمت اول بحث آوردی که صحبت من مربوط به این بخش نمیشه، کافی بود و من این بحث را در همان جایی که پیشنهاد دادی، قرار میدادم. البته قبل از این اقدام، استاد " حمید" بزرگوار و آن مرد وارسته، متن منو دیده بودند و از ایشون کمک هم خواستم و ایشون فرمودند که در جای مربوطه قرار بدم. ولی محل این متن رابرام مشخص نکردند.من هم فکر کردم چون این جنجالها و اتهامات و افتراها در قسمت metal detector مطرح شده ، من هم در این قسمت بزارم که اعضای باایمان و محترم و باشخصیت و مثبت نگر سایت، این قسمت را براحتی ببینند و به جنجالها پایان داده بشه. ولی من میبینم که متأسفانه افرادی که جز جنجال آفرینی کار دیگری بلد نیستند، نمیخوان به طرف خدا برن و اصلاح بشن. کینه توزی دیگه بسه. اگه عقده و کینه نداشتی،و کینه ای نبودی، میتونستی یه پیام خصوصی بمن بدی و کسی هم نمیدونست و اگه خیرخواه من بودی منونصیحت میکردی نه افترا و تهمت میزدی!!! مگه من از شرارتهای آمریکا یا اسرائیل حمایت کردم یا مگه برای کشور دارم جاسوسی میکنم که میگی خط میگیری؟؟؟!!! از کی خط میگیرم و برای چی؟ واقعا خدا هدایتت کنه. بار خدایا " کورش " و همفکرانش را اصلاح نما و به راه راست خودت هدایتشان بده و کینه و دشمنی را از دلشون پاک کن و نور ایمانت را در دلشون جایگزین کن.آمین. ^:)^ ^:)^ ^:)^
امیدوارم بعد از این لحظه دیگه هیچوقت شاید جنجال و تهمت و افترا و ...پراکنی در این سایت مبارک نباشیم. ولی...؟
خدا نگهدار همگی شما @};- @};- @};-

فکر کنم شما هم تاحدودی تهمتاتون رو زدینا

این مطلب رو نباید داخل فلزیاب pi مینوشتین هر بحثی مکانی داره دوست گلم (اصل مطلبم همین بود)

من کاری با مطالبتون ندارم کار با محتواش دارم و عنوانش ،همین، انقدر هم پیاز داغش رو زیاد نکن برادر

شنبه 27 مهر1392 - 2:56pm

با سلام خدمت دوستان و اساتید.من کوچکتر از انم که بخوام اضهار نظر کنم.اقا کوروش برادر عزیزم من و خیلیها از قصدو نیت شما نسبت به سایت فلزجو اطلاع داریم ومیدونیم که شما برای فلزجو از جون مایع میزارین و واقعا دل میسوزونین ونمیخواین این سایت بدخواه داشته باشه.اما برادر من لطفا کمی صبور باشین.عجولانه قضاوت و تصمیم نگیرین.ببین عزیز.اگه هزارتا مثل من تو این سایت عضو باشیم همه ما باهم نمیتونیم تو یکروز یک صفحه مطلب مفید به سایت اضافه کنیم.چون ماها اول راهیم.سوادو معلوماتشو نداریم.پس اجازه بدین این اساتید وصاحب نظران که قصدو نیتشون خیره به کارشون ادامه بدن و دلسرد نشن.البته اونایی که قصدشون فقط اختشاشو برهم زدن نظم سایته باید قرصو محکم جلوشون ایستاد وجواب دندان شکن بهشون داد.فدای همتون.

شنبه 27 مهر1392 - 9:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلامی دوباره به همه ی خانواده ی فلزجو
من بازم میخوام این حرفم رو تکرار کنم که بهترین و صمیمی ترین سایت از لحاظ اطلاعات از لحاظ مرام فلزجو هست حالا همه مثه اینکه چیزیشون شده باشه دارن دعوا میکنن همه ما ایرانیا میدونین چرا بیشرفت نمیکنیم چون اولا حس بخالتمون و دوما جبه گیری های غلطمون باعث شده این همه از دنیا عقب بیوفتیم.البته ببخشید این حرف رو میزنم انقد شعور نداریم که اگه یکی به ما خوبی کنه بیش خودمون میگیم حتما میخواد کلاه سرمون بذاره ..حالا این استاد عزیز یه ادم بوده هر کاری هم کرده فش هم داده باشه دیگه رفته از این خونواده ی فلزجو این عزیز رفته ولی همه ی دوستان تو سایت جبه گرفتن بابا به نظر من هم اصلا لازم هم نبود در این مورد یه بست تو سایت بزنین یارو الان ممکنه به عنوان یه مهمان و یا با یه یوزر دیگه بیاد تو فلز جو وقتی این بست ها رو ببینه بنظرتون چه فکری میکنه؟؟تو دلش به همه میخنده بابا بیاین در این مورد دیگه جنجال را نیاندازین بخدا ای خونواده فلزجو فوق العاده قشنگه بس اوقاتمون رو تلخ نکنیم با این بحث الکی و تا فشار هم به مدیران سایت وارد نشه و بهتر بتونن رو کاراشون تمرکز کنن و استاد عزیز اگه مرام داشت به هیچ عنوان این سایت رو ترک نمیکرد شخصه بنده اگه هزار بار به من در این سایت بدی کنن بازم ترکش نمیکنم چون واقعا در این مدت برادرانه من رو راهنمایی کردن در همه ی موارد بس قرار نیس یه نفر بدی کنه همه اینجا رو تخلیه کنن و اما باور کنین بهترین مدیریت در این خونواده هست والا تا الان تعطیل شده بود مثه هزاران سایت دیگه......موفق باشین

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 27 مهر1392 - 10:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure