انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:24am

پاسخ به موضوع  [ 2 پست ] 
 ويرايش انجمن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
سلام
با خسته نباشيد به مديران محترم

انجمن فلزجو پر كار ترين انجمن در رابطه با دفينه بابي هستش اما يك سري مشكلات داره كه اگه حل بشه خيلي بهتر ميشه

توي انجمن هاي مختلف مثلا يك موضوع ايجاد ميكنن اثار و علائم حين حفاري بعد ميان داخلش كلي مطلب مينويسن و تعداد صفحه هاش ميشه ١٠٠ تا خوب اگر كسي بخواد دنباله مطلب خواستي بگرده بايد كلي بگرده كه ايا باشه يا نباشه بهتر كه يك زير انجمن ايجاد بشه و مثلا يه زير انجمن ايجاد بشه استخوان شكسته و يا كوزه شكسته و يا مثلا سنگ سنگ اسياب و ..... اينجوري كاربرها سردر گم نميشن

مشكله بعدي اينه كه انجمن ها اكثرن مدير ندارن يا اگرم دارن فعال نيستم من يه موضوع توي انجمن لوپ ايجاد كردم اما كسي پاسخ نداده

با سپاس

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

جمعه 3 مرداد1393 - 11:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام وخسته نباشید بر تمام استادادان و صاحبان تجربه،دوستان البته برایه گله مندی تاپیک بخصوصی پیدا نشد،منم اینجا را صلاح دونستم،دوستان وفادار و استاتید محترم من به خیلی از موضوعات سر کشی میکنم ،متاسفانه موضوعات مهمی وجود داره که بدون پاسخ باقی میمونه،که بعضی دوستان بعلت پاسخ ندادن به سوالشان مجبور به ایجاد موضوعات تکراری میشن،از دوستان با تجربه و با علم تقاضا میشود تجربیاتشونو از بچه هایه انجمن دریغ نکنن،و حتی امکان سوال دوستان را بدون جواب نزارند،هر چند استاد باستانشناسو استاد عزیز پارسی ،سعی کردن هیچ سوالی را بدون جواب نزارند ولی بعلت حجم سوالات بعضا بعضی سوالات بدون جواب باقی میماند ،بازم نهایت تشکر از دلسوزان انجمن که واقعا با نیت خالص و خدایی در جهت کمک و علم اندوزی بچه هایه انجمن نهایت زحمات را میکشند ،تشکر و قدر دانی میکنم ،و دست بوس همشون هستم.....

دوشنبه 20 بهمن1393 - 11:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure