انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:24pm

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 مشکل وارد شدن به انجمن 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
احمد عزیز در مورد گزینه فراموشی رمز چند بار توضیح دادیم که به دلیل حفظ امنیت بیشتر برای کاربران این گزینه غیر فعال شده و در واقع این کار ضروری بوده!
در خصوص خارج شدن هم این مساله به مرورگر شما و همینطور نت یا فیل شکن شما بستگی داره. طبیعتا اگر آی پی شما حین حضور در انجمن عوض بشه نیاز به ورود مجدد دارین. همینطور اگر از آخرین حضور شما مدت زیادی بگذره باز هم نیاز به ورود مجدد دارین که طبیعی هست.

سپاس استاد حمید گرانقدر @};-

روزی ده دقیقه بخندید،تحول عظیمی رخ میده :-)

جمعه 29 خرداد1394 - 11:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا حمید این مشکل که هر صفحه میریم از ما پسورد میخواد رو حل کنید با کامبیوتر مشکلی نیست ولی با گوشی مشکل داریم اگه از برنامه هست قبلا این مشکل نداشتیم تا این که گزینه منو بخاطر بسپار برداشتید مشکل مارو کلافه کرده عملا فقط به عنوان مهمان تو سایت میایم مطهینم خیلیها مشکل دارند شما میگید مشکل از نرم افزار شماست چرا تو سایتهای دیگهمثل سایت مهدی قاسمی سایت ناصر کلک مشکلی نیست شما که ماشاالله در برنامه نویسی خبره هستید این دیگه براتون کاری نداره

دوشنبه 12 مرداد1394 - 6:53pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز شما یا در جریان اتفاقاتی که افتاده نیستین یا خودتون رو به اون راه میزنین! این موضوع چه ربطی به قاسمی و ناصر داشت که شما اسمشون رو میارین؟! :-w :D قبلا عرض کردم گزینه ذخیره رمز رو برای چی برداشتیم. موضوع برنامه نویسی هم نیست. شما فرض کن اصلا من هیچی هم بلد نباشم! علت صرفا امنیتی هست و لذا سیستم ورود به انجمن هم به همین شکل خواهد بود. دیگه باید خودتون مشکل رو برطرف کنین چون روی سیستم عادی این مشکل وجود نداره. اگر هم بگین روی موبایل این مشکل هست باز هم خیلی دوستان از طریق موبایل وارد میشن و پست هم میذارن. اون معدود دوستانی هم که مشکل دارن باید خودشون فکری کنن. وگرنه ما نمیتونیم تنظیمات امنیتی رو بخاطر چند نفر تنزل بدیم. انجمن هایی هم که فرمودین کاربر درست و حسابی ندارن و بحث امنیت براشون بر خلاف ما مطرح نیست. بخصوص که هر چه موفق تر باشی بیشتر هم دشمن داری و تلاش های خرابکارانه بمراتب بیشتر شکل میگیره! وگرنه اون انجمنها که فرمودین دهها اشکال فنی و غیر فنی دیگه درش هست که در اینجا نیست و حتما شما بهتر از من آشنایی دارین! ;)

دوشنبه 12 مرداد1394 - 8:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا حمید مشکل از نام کاربری ماست اونهایی که نام کاربری شان فارسی هستش وبعد با گوشی وارد میشن چنین مشکلی دارند حالا شما میتونید اسم کاربری منو عوض کنی ایا امکانش هست

دوشنبه 12 مرداد1394 - 10:13pm
مدیر کل
مدیر کل

خب اگر مساله حروف فارسی داخل نام کاربری باشه داستانش فرق داره! با این حال نام کاربری بنده و خیلیا فارسی هست و من چنین مشکلی ندیدم! اگر چنین چیزی باشه فکر میکنم براحتی با تعویض مرورگر موبایل خودتون میتونین مشکل رو حل کنین. اگر نه که نام کاربری رو بنده میتونم عوض کنم. فکراتونو بکنین هر وقت تصمیم گرفتین خصوصی بدین.

دوشنبه 12 مرداد1394 - 10:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خسته نباشین
اقا حمید وقتی آنتی ویروس رو پاک میکنم نمیتونم به سایت شما وارد شم error s s l میده.
آنتی ویروسو نصب میکنم و وارد فلز چو میشم دیگه نمیتونم وارد wikipedya شم.قبلنا اینطوری نبود 3 ماهه اینطوری شده .
اینم عکس
فیل ش کن هم ندارم.
مرسی از زحماتتون :-* @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 5 دی1394 - 11:04pm

باسلام خدمت مهندس حمید عزیز وتمامی دوستان انجمن فلز جو

مشکل من وارد شدن به انجمن و اینا نیست مشکل من شاید ی مشکل عمومی باشه که همه باهاش مواجهه شدن با توجه به اینکه حجم تمامی تاپیکهای فعال و فوق العاده این انجمن داره روز به روز بالاتر میره و تعداد صفحات داره زیاد تر میشه و من که تازه واردمو دارم از تجربیات و علم شما سروران و عزیزان استفاده میکنم نمیتونم تمام صفحات تاپیک رو کامل مطالعه کنم بطوری که مجبورم مثلا 200یا300صفحه از اول تاپیک مربوطه و200یا300صفحه از اخر اون تاپیک رو مطالعه کنم خواستم ی پیشنهاد بدم که اگه مقدور باشه ی قسمت سرچ صفحه در هر تاپیک تعبیه بشه تا راحتتر بشه به صفحه مورد نظر رسید

باتشکر از مهندس حمید عزیز واقا مجتبی عزیز و تمامی اساتید ودوستان عزیز انجمن فلز جو

یکشنبه 6 دی1394 - 1:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هدایت نوشته است:
باسلام خدمت مهندس حمید عزیز وتمامی دوستان انجمن فلز جو

مشکل من وارد شدن به انجمن و اینا نیست مشکل من شاید ی مشکل عمومی باشه که همه باهاش مواجهه شدن با توجه به اینکه حجم تمامی تاپیکهای فعال و فوق العاده این انجمن داره روز به روز بالاتر میره و تعداد صفحات داره زیاد تر میشه و من که تازه واردمو دارم از تجربیات و علم شما سروران و عزیزان استفاده میکنم نمیتونم تمام صفحات تاپیک رو کامل مطالعه کنم بطوری که مجبورم مثلا 200یا300صفحه از اول تاپیک مربوطه و200یا300صفحه از اخر اون تاپیک رو مطالعه کنم خواستم ی پیشنهاد بدم که اگه مقدور باشه ی قسمت سرچ صفحه در هر تاپیک تعبیه بشه تا راحتتر بشه به صفحه مورد نظر رسید

باتشکر از مهندس حمید عزیز واقا مجتبی عزیز و تمامی اساتید ودوستان عزیز انجمن فلز جو

سلام خدمت دوست عزیز
اگه منظورتون جستجوی عددی هست که توی هر تاپیک این گزینه موجوده اگه سرچ کلمه هست که بازم موجود هست دیگه نمیدونم دقیقا منظور شما از چه نوع جستجویی هست که وجود نداشته باشه

یکشنبه 6 دی1394 - 2:18pm

باسلام خدمت دوست عزیز ماهک جان وتمامی دوستان انجمن فلزجو
جناب ماهک عزیز من هیچ جا ی انجمن ایکونی برای سرچ صفحه دلخواه ندیدم
دوست عزیز منظور من اینکه بطور مثال تاپیک 1577صفحه ای پرافتخار انجمن فلز جو که مربوط میشه به فلزیاب plرو وقتی باز میکنی اون قسمت که تعداد صفحات هستش از صفحه 1تاصفحه1577رو نشون میده شما در یک ایکون بطور مثال صفحه 500رو بیاری بدون نیاز به زدن بعدی بعدی یا رد کردن شماره های صفحات با این وضعیت نت ایران که همه خدارو شکر باهاش داریم دست وپنجه نرم میکنیم
جناب ماهک عزیز اگه این ایکون در انجمن هست خواهشن مکان اون رو بمن بگین تا منهم استفاده کنم وبا ورود به تاپیک مربوطه صفحه مورد نظر خودمو بیارم

یکشنبه 6 دی1394 - 4:55pm
مدیر کل
مدیر کل

این موضوع که خیلی سادست و قبلا توضیح دادیم و در سایر انجمن ها هم شبیه به همینجاست! شما در بالای تاپیک سمت چپ عبارت "برو به صفحه" رو ملاحظه میکنین. روی اون کلیک کنین یک کادر کوچک باز میشه که در اون میتونین شماره صفحه مورد نظرتون رو وارد و سپس اوکی کنین. در این صورت به اون شماره صفحه از تاپیک وارد خواهید شد.

یکشنبه 6 دی1394 - 5:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure