انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 12:34pm

پاسخ به موضوع  [ 92 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 10  بعدی
 تشکر ویژه از استاد حمید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بدون شرح :D @};- @};- @};- @};-

سه شنبه 25 آذر1393 - 6:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:x @};- @};-

^:)^
:-BD

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 25 آذر1393 - 7:51pm

بنده هم به نوبه خودم از کلیه دستن در کاران انجمن به خصوص استاد حمید واستاد مجتبی عزیز نهایت تقدیروتشکر رو دارم وبهشون خدا قوت میگم ودستشونو میبوسم

سه شنبه 2 دی1393 - 7:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنده هم به نوبه خودم به عنوان یک عضو کوچک از این انجمن مفید و کار آمد از زحمات بی دریغ جناب آقای مهندس حمید گل تشکر میکنم واز ایزد منان برای ایشان و خانواده محترمشان آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم .

یکشنبه 7 دی1393 - 12:23pm

تو خوبی کن وخوش باش به ارامی وجدان...باعرض سلام وخسته نباشید خدمت مهندس حمید عزیز.مهندس جان بنده نیز به نوبه خودم اززحمات شما قدردانی میکنم .استاد بنده میخواستم خصوصی با شما صحبت کنم اما نمیدونم چطوری باید اینکار رو کرد ایا میتونم شمارتون رو داشته باشم .ممنونم

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 11:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خداوکیلی وقتی فایل فلزیاب انجمنو دیدم و خوندم با خودم گفتم دمش گرم با توضیحاتش
وژدانا هیچکس اینجوری اطلاعاتشو رایگان در اختیار مردم نمیزاره و میدونم با این کارش کاسه کوزه خیلی هارو ریخت به هم!
و کلی سعی کردن واسش دردسر درست کنن/
دمت گرم رفیق

پنج شنبه 6 اسفند1393 - 12:13am

سلام،واقعا جا داره از مغز متفکر ردیاب،استاد حمید عزیزم تشکر کنم،واقعا اگه ابتکار ایشون نبودن معلوم نبود چقد دیگه باید ضرر میکردم،خدا خیرت بده استاد حمید،انشاله همیشع سایت سر انجمن باشه،وهمیشه در سلامتی کامل ب سر ببری،انشاله

جمعه 7 فروردین1394 - 10:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستت دارم آقا حمید و از زحماتت ومحبتات سپاسگذارم :x ^:)^

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

جمعه 7 فروردین1394 - 11:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید عزیز تشکر میکنم از زحمات بی دریغ و لطف بی منت شما خیلی بزرگوارید براتون ارزوی سلامتی و بهترین ها رو دارم.

جمعه 7 فروردین1394 - 11:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنده هم به نوبه خودم از مهندس حمید عزیز و بزرگوار به خاطر تمام زحمتاتی که برای ما میکشن تشکر میکنم @};- @};- @};- @};- @};-

جمعه 7 فروردین1394 - 1:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 92 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure