انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 11:11pm

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 مشکل در سرور؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ELMIRA عزیز اشکالی از ناحیه سایت وجود نداره. اگر مرتب خارج میشین باید اون تیک ذخیره شدن رمز رو موقع ورود بزنین و اگر باز هم اینطور میشه از مرورگر دیگه ای استفاده کنین. من کروم یا فایرفاکس رو توصیه میکنم.

دوستان بهترین نرم افزار هایی که به دردتون میخورند فقط سی پروکسی هست با مرورگر گوگل کروم
اگر سی پروکسی رو داشته باشید حله فقط بازش کنید بعدشم برین باگوگل کروم هرجا دوست داشتید وب گردی کنید خبری هم از ترافیک نیست
قبلا یکی از دوستان در یه تاپیک دیگه نرم افزارشو برای دانلود گذاشته بودند ولی الان هرچی میگردم چیزی نیست :D

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 19 خرداد1393 - 7:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

عزیز من مشکل از فیل شکن یا مرورگر نیست.من از وی پی ان استفاده میکنم ولی در اون دقابقی که سایت بالا نمیاد با هرچی مرورگر امتحان کردم توفیری نکرده.هردفه باید چند دقیقه صبر کنم تا درست شه.حالا مهندس مجتبی رو فکر ساپورت مالی اعضا فکر کنه

بهترین گنج دنیا یه مادره که قلبش به عشق فرزندش میزنه
بهترین قلب دنیا یه رفیقه که همه جوره پا در کابته
به سلامتی همه ی گنج های دوست داشتنی.....

دوشنبه 19 خرداد1393 - 10:27pm
مدیر کل
مدیر کل

tetrus09 نوشته است:
عزیز من مشکل از فیل شکن یا مرورگر نیست.من از وی پی ان استفاده میکنم ولی در اون دقابقی که سایت بالا نمیاد با هرچی مرورگر امتحان کردم توفیری نکرده.هردفه باید چند دقیقه صبر کنم تا درست شه.حالا مهندس مجتبی رو فکر ساپورت مالی اعضا فکر کنه

:-\ :-?

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 19 خرداد1393 - 2:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
با عرض سلام و درود.
مهندس حمید عزیز موقعی که صفحه وارد کردن نام کاربری و رمز عبور میاد یک گزینه داشت با این عنوان: من را بطور خودکار وارد کن!
این گزینه الان دیگه موجود نیست من همیشه تیک میزدم این گزینرو که خیلی کمک میکرد خصوصا توی تایپ کردن برای درج پست.
اگه امکان داره رسیدگی کنید حمیدجان :)

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:00pm
مدیر کل
مدیر کل

رامزین عزیز رسیدگی که چه عرض کنم! مدت نسبتا طولانی هست که سرور انجمن فلزجو تحت حملات مختلفی قرار داره! :-ss :-w :D بهرحال جهت امنیت بیشتر برای کاربران ترجیح دادم گزینه ذخیره رمز رو کلا غیر فعال کنم. کاربران عزیز هم بایدخیلی بیشتر مراقب رمز عبور خودشون باشن و از رمزهای ساده استفاده نکنن.

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
رامزین عزیز رسیدگی که چه عرض کنم! مدت نسبتا طولانی هست که سرور انجمن فلزجو تحت حملات مختلفی قرار داره! :-ss :-w :D بهرحال جهت امنیت بیشتر برای کاربران ترجیح دادم گزینه ذخیره رمز رو کلا غیر فعال کنم. کاربران عزیز هم بایدخیلی بیشتر مراقب رمز عبور خودشون باشن و از رمزهای ساده استفاده نکنن.

کار خوبی نمیکنند چون فلزجو سایت خوبیه :D
اما حمید جان به محض اینکه نت قطعی داشته باشه باید مجددا مراحل ورود رو طی کنیم. و اینکه موقع تایپ کردن برای گذاشتن پست مشکل پدیدار میشه به محض قطعی لحظه ای هرچی نوشتیم میپره!
باز هرجور صلاح میدونی ولی اینجوری پست گذاشتن یا خصوصی کردن سخته :(

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:44pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
بهرحال امنیت از هر چیزی فعلا مهم تر هست! در مورد پاک شدن نوشته ها هم میتونین با کنترل + C قبلش کپی بگیرین که اگر خارج شدین نوشته ها رو در حافظه داشته باشین.

پنج شنبه 16 اردیبهشت1394 - 12:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
خواهش میکنم.
بهرحال امنیت از هر چیزی فعلا مهم تر هست! در مورد پاک شدن نوشته ها هم میتونین با کنترل + C قبلش کپی بگیرین که اگر خارج شدین نوشته ها رو در حافظه داشته باشین.

بله .سپاس بیکران دارم @};-

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 11:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا حميد از شما خواهش ميکنم گزينه ذخيره رمز کاربری رو دوباره فعال کنيد

خدايا مددی کن

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 1:28pm
مدیر کل
مدیر کل

متاسفانه بدلیل ریسک امنیتی بسیار بالایی که گزینه ذخیره رمز داشت و منجر به نفوذ هکرها به تعداد قابل ملاحظه ای از ایدی ها در گذشته شده ؛ این گزینه دیگه نمیتونه فعال بشه! حتی خود تولید کنندگان اسکریپت انجمن هم فعال کردن این گزینه رو از نظر امنیتی توصیه نمیکنن.

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 2:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure