انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 10:33am

پاسخ به موضوع  [ 66 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 ه ی ل ت ر شدن سایت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
ادرس معمول سایت برای من ه ی ل ت ر شده الان s اضاف کردم https تا وارد شدم لطفا در صورت بروز چنین مشکلاتی ادرس های بعدی سایت رو هم اعلام کنید .تشکر

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 7:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
بله ظاهرا سايت هيتلر شده :( منم با هيتلر شكن وارد شدم. :)

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 8:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام منم با فیل شکن وار شوم

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 8:41pm
مدیر کل
مدیر کل

بله متاسفانه این اتفاقی هست که رخ داده و فعلا بنظر میاد کاریش هم نمیشه کرد!
البته بسیار جای سوال داره که علت این امر دقیقا چی بوده؟ اونم در شرایطی که تا بحال حتی یک ایمیل به آدرس ایمیل رسمی انجمن مبنی بر اخطار یا تذکر ارسال نکردن! این انجمن که روال کارش از روز اول بر مبنای آموزش بوده و از روز اول هم توی قوانین ثبت نام نوشته بودیم مسئولیت استفاده ناصحیح از مطالب این سایت با خود کاربر هست! تا جایی هم که بنده میدونم کسی از مطالب این سایت استفاده غیر مجازی نکرده.
اگر هم بحث فروشندگی باشه که خب بنظر من فروش تنها یک دستگاه اونم یک ردیاب با حداقل قیمت ممکن اصلا چیزی نیست که بخواد در مقایسه با فروشندگان فلزیاب جایگاهی از فروشندگی داشته باشه! :D
بهرحال وضعیت جدید انجمن به همین صورت هست. دوستان اگر بخوان میتونن به هر نحوی که بلد هستن وارد انجمن بشن و از مطالب استفاده کنن.
متاسفانه خیلی از سایتها توی ایران به غلط یا بنا بر ملاحظاتی فیل تر هستن که فکر میکنم اکثریت اهالی محیط مجازی هم موافق اشتباه بودن این کار باشن. حالا ایرادی نداره سایت ما هم با این همه مطالب کمک کننده به کسانی که دنبال موضوعات مرتبط هستن بخواد فیل تر باشه. ظاهرا مهمه شرکتهای کلاهبردار بتونن محصولات رنگارنگ خودشون رو بدون هیچ مشکلی با قیمت نجومی به مردم بیچاره قالب کنن و همینطور هم آزادانه کار کنن! =(( قضاوت دیگه با افکار عمومیه.

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 8:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
آقا بی خیال دیگه ما عادت کردیم مثل قطع شدن آب وبرق قدیم اینم جدیدش هست واسه آب برق چیزهای اختراع شد مثل پمپ و باطری حالا واسه اینم هیلتر شکن :D :D :D

انسان های موفق همیشه به دنبال فرصتی برا کمک به دیگران میگردند
انساهای ناکام همیشه میپرسند چی به من میرسه؟

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 9:50pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

از داخل فیلتر هستیم ,از بیرون تحریم ,جای تعجبه که هنوز نفس میکشیم

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تو قفسیم دیگه

من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید ****** قفسم برده به باغی و دلم شاد کنید

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 10:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لا حول و لا قوۀ الا بالله العلی العظیم
بله متاسفانه ......... شدیم انشالله ب روال قدیمی به کارمون جهت ارتقای علمی و عملی میپردازیم

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 11:07pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان این اتفاق برای هر سایتی که فعالیتش زیاده و ترافیک بالایی داره میافته مخصوصا سایت ما که جلوی خیلی از کلاهبرداران رو گرفته و نونشون درواقع اجر شده . ایشاالله مسئولین امر به این موضوع پیگیری میکنند و سایت ما رو هم از فیلتر خارج میکنند . ماهم سعی نداریم فیلتر رو دور بزنیم درواقع راههای زیادی وجود داره برای این کار و جرم محسوب میشه و تمام فشار هم اولین نفر برای منه . برای همین منظور دوستان تلاش در دور زدن فیلتر نداشته باشند و مثل روزهای قبل به قسمت اموزش الکترونیک بپردازند و از حرفهای سیاسی اجتناب کنند , کار از این هم که هست بدتر نشه .
بهرحال این انجمن تنها انجمنی هست که کشف بزرگی رو انجام داده ازجمله ردیابی بیاد بیرون که نقطه زنی کنه و خداحافظی کنیم با ذرات . که خیلی از کشورها نتونستن به این هدف برسند امیدوارم مسئولین هم بجای اینکه تشویق کنند به این نخبگان و دانشمندان , این اتفاق تو کشور ما افتاده نه جای دیگه نمیدونم والا دیگه چی بگم . باز هم سکوت میکنیم
بولا چند کشور همسایه اومدند دعوتنامه دادند گفتند میتونین بیاین تو کشور ما این کشف بزرگتون رو اونجا به صورت تولید انبوه بکار ببرین از جمله مکان کارگاه خوب حقوق ثابت بالا اما من قبول نکردم گفتم میخوام تو این کشور خودم کار کنم و دیگه این ملت ما نیان ارز رو از کشور خارج کنند میلیونی هر چی تو همین کشور ما خریداری بشه با قیمت بسیار پایین . و به این ملت یه مقدار امیدواری بدیم برای زندگی بهتر و راحتر .
یه مثال میزنم اگر گفتین یه پشه در حالت عادی چقدر میپره ؟
دومتر
حالا ما این پشه رو داخل لیوان بذارین و سر لیوان رو با یه کاغذ ببندین و نذارین این پشه بیرون بپره و بعد از چند روز در این لیوان رو بردارین بنظر شما چقدر این پشه میتونه بپره ؟
به همان اندازه که ارتفاع لیوانه . چون ما به این پشه فهموندیم تو باید همینقدر بپری نه بیشتر

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 24 مرداد1392 - 12:08am
مدیر کل
مدیر کل

خب ظاهرا نحوه کار زحمتکشان فیل چی هم مشخص شد :D
دوستان اگر در گوگل سرچ بزنین فلزیاب متوجه میشین اکثر لینکهایی که در 3 صفحه اول میاد فیل تر شدن! در حالیکه تا چند روز پیش مطمئنم اکثرشون فیل تر نبودن!
حالا چند مطلب هست. اول اینکه فیل تر شدن قطعا به دلیل زمینه کار سایت که مرتبط با فلزیابی بوده صورت گرفته!
مطلب دوم اینکه اون چند سایتی که اتفاقا در صفحه اول هم میان چرا فیل تر نشدن؟ آیا امروز فرصت نشده و قراره در روزهای آینده انجام بشه یا مورد دیگه ای بوده؟! :-?

جمعه 24 مرداد1392 - 12:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 66 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure