انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 10:55am

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 معرفی یه دکتر کارامد متخصص چشم 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب سولدوز.واقعا ناراحت شدم.
امیدتون رو از دست ندید

شنبه 26 مرداد1392 - 10:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
sulduz نوشته است:
با تشکر از همه شما دوستان گرامی از همتون سپاس گذارم
اما احساس میکنم دیگه راه درمان نداره چون دیگه دید نداره از آقا مچتبی هم ممنون که این صفحه رو گذاشته بودن ولی تقاضا داترم که برش دارن دیگه امیدی نیست انگار
ممنون

داداش من مگه تو متخصصی یا نعوذ بالله بجای خدا تصمیم میگیری
مرد حسابی یارو سرطان داره چنان به زندگی امید داره که بعد چند سال خوب میشه یا اگه قرار ه یه ماه زندگی کنه از 15 سال هم رد میشه.
تو که یه چشم هست. ندیدن دلیل بر اینی که خوب نمیشه نیست. تو که آیه میخونی یا من اسمه دوا وذکره شفا چرا بهش معتقد نیستی. درسته الان فکر میکنی سخته و نشد ولی من میگم میشه فقط باید بخوای و امید داشته باشی. از کدوم مریض صعب العلاج کمتری یا کدوم ناقصی هست که اینقدر نا امیدی. داداش یه یا علی بگو و برو دنبال دوا و درمون. زور خودتو بزن خوب شد که خدا رو شکر یه مهمونی میدی وشکر خدا میکنی نشد هم تو تلاش خودتو کردی.
من یه کامنت گذاشتم که از طریق نماینده برو پیش وزیر جدید که خودش تو ایران اوله و تک تو بیماریهای چشم و تخصص اصلیش که در سطح بین المللی هست هم قرنیه هست یعنی همون مشکل تو.
برو دنبال اینیکه گفتم. من دوست داشتم کارش گیر بود وراه نمینداختی نماینده مستقیم بردش پیش وزیر. چندین و چند مورد. تو هم نماینده رو ببین و پیگیری کن.
حالا من نماینده مون اومد ببینمش باهاش حرف میزنم بینم میتونم برات یه کاری بکنم یا نه ولی قول نمیدم. چون وقتی میاد همش این ور و اونوره وموقعی میفهمی اومده که برگشته. ولی خوب خودت باشی کارت زودتر راه میوفته.

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

شنبه 26 مرداد1392 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
amir92 نوشته است:
sulduz نوشته است:
با تشکر از همه شما دوستان گرامی از همتون سپاس گذارم
اما احساس میکنم دیگه راه درمان نداره چون دیگه دید نداره از آقا مچتبی هم ممنون که این صفحه رو گذاشته بودن ولی تقاضا داترم که برش دارن دیگه امیدی نیست انگار
ممنون

داداش من مگه تو متخصصی یا نعوذ بالله بجای خدا تصمیم میگیری
مرد حسابی یارو سرطان داره چنان به زندگی امید داره که بعد چند سال خوب میشه یا اگه قرار ه یه ماه زندگی کنه از 15 سال هم رد میشه.
تو که یه چشم هست. ندیدن دلیل بر اینی که خوب نمیشه نیست. تو که آیه میخونی یا من اسمه دوا وذکره شفا چرا بهش معتقد نیستی. درسته الان فکر میکنی سخته و نشد ولی من میگم میشه فقط باید بخوای و امید داشته باشی. از کدوم مریض صعب العلاج کمتری یا کدوم ناقصی هست که اینقدر نا امیدی. داداش یه یا علی بگو و برو دنبال دوا و درمون. زور خودتو بزن خوب شد که خدا رو شکر یه مهمونی میدی وشکر خدا میکنی نشد هم تو تلاش خودتو کردی.
من یه کامنت گذاشتم که از طریق نماینده برو پیش وزیر جدید که خودش تو ایران اوله و تک تو بیماریهای چشم و تخصص اصلیش که در سطح بین المللی هست هم قرنیه هست یعنی همون مشکل تو.
برو دنبال اینیکه گفتم. من دوست داشتم کارش گیر بود وراه نمینداختی نماینده مستقیم بردش پیش وزیر. چندین و چند مورد. تو هم نماینده رو ببین و پیگیری کن.
حالا من نماینده مون اومد ببینمش باهاش حرف میزنم بینم میتونم برات یه کاری بکنم یا نه ولی قول نمیدم. چون وقتی میاد همش این ور و اونوره وموقعی میفهمی اومده که برگشته. ولی خوب خودت باشی کارت زودتر راه میوفته.

یادم رفت بگم همین
اقای وزیر تو مناطق محروم صدها عمل مجانی برا افراد کم درآمد انجام داده. اینم گفتم اگه مشکل هزینه داری.
حالا تو برو خدا رو چه دیدی شاید خدا هم نصیب ما کرد یه گنج و تونستیم هزینه ای کمک درست حسابی بکنیم

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

شنبه 26 مرداد1392 - 10:58pm
مدیر کل
مدیر کل

ماشاالله به وزیر محترم :ymapplause: حتما کارهای مثبتی رو انجام داده که همه اونو به خوبی یاد میکنند ایشاالله ایشون هم این دوست ما رو معالجه کنند و همه ما مخصوصا دل این جون شاد بشه :YMPRAY:

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 26 مرداد1392 - 2:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از همنون ولی این روزا جدن دیگهباهاشهیچس نمیبنم به زندگی امیذ ذارم ولی دیدن بهنظرم با این چشم مشکله تا چند روز پشکه روشنایی روحس میکگردم والی الن ب ه زورشرنده که باغث رنجش شدمم

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

یکشنبه 27 مرداد1392 - 4:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sulduz جان هیچ موقع از لطف خدا نا امید نشو
خلاصه پروندتو بفرست واسم یه دکتر اسلامی توی شهر ماست که کارش حرف نداره حتی چشم مادرم را ایشون عمل کردن
پیگیری میکنم حتما واست

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

دوشنبه 28 مرداد1392 - 4:16pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

البته با اصرار از جناب سولدوز خواستم که باهام شریک باشه. ایشون قبول نمی کرد و بخا طر پافشاری های بنده بالاخره قبول کرد که ندیده با من شریک باشه.خدا قسمت کنه و موفقیتی باشه بنده قول میدم به شریکم هم برسم"این مطلب رو هم اینجا میگم تا خیال این شریکم هم راحت باشه که نارو نمیزنم و مردونه باهاشم....

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 11 آذر1392 - 12:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
hamze2000 نوشته است:
البته با اصرار از جناب سولدوز خواستم که باهام شریک باشه. ایشون قبول نمی کرد و بخا طر پافشاری های بنده بالاخره قبول کرد که ندیده با من شریک باشه.خدا قسمت کنه و موفقیتی باشه بنده قول میدم به شریکم هم برسم"این مطلب رو هم اینجا میگم تا خیال این شریکم هم راحت باشه که نارو نمیزنم و مردونه باهاشم....

باتشکر فروان ازآقا حمزه عزیز. آقا حمزه انشاءالله به مراد دلت برسی. سولدوز عزیز با خواندن کل مطالب اشک در چشمهایم سرازیر شد.سولدوز عزیز خانواده ما همگی سید هستند.قطعا سر نماز دعا می کنیم که یه جواب خوب بگیری.انشاءالله خانواده شما و بچه های انجمن همگی خوشحال بشن.
ای کاش دلم پنجره ای دیگر داشت / ای کاش خدا فقط شقایق می کاشت
ای کاش یکی می آمد و غم ها را / از قلب اهالی زمین بر میداشت

چهارشنبه 13 آذر1392 - 10:09am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:

منم در حد توان هستم
:YMPRAY:

چهارشنبه 13 آذر1392 - 1:44pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ما هم در حد توانمون اگه کاری بر بیاد در خدمتیم انشاالله نه فقط اقا سولدوز بلکه هیچکی مخصوصا اعضای انجمن گرفتار مریضی نشه و از خداوند منان خواهان سلامتی و بهروزیه اقای سولدوز هستم @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 7:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure