انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 11:21pm

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 معرفی یه دکتر کارامد متخصص چشم 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوستان گرامی اگر دربین شما عزیزان یه پزشک متخصص چشم سراغ دارین که کارش خیلی درست باشه به این اقای sulduz ما کمک کنین تا ایشون برن پیش این دکتر چشمشون رو معالجه کنن و اگر از اشنایان نزدیک بود و برای ایشون تخفیف ویژه بگیرین ازتون ممنون هم میشم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 22 مرداد1392 - 1:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا مجتبی از نظر لطفی که بهم دارین منونم واقعا شرمنده ام میکنین واقعا" نمیدونم چه جوری ازتون تشکر کنم این مطلبی که گذاشتین بزرگ واریتونو نشون میده با این همه گرفتاری به فکر من کاربر ساده تون هستین اونگدر بزرگوار که برای حل مشکلات من و دوستان دیگر در موضوعات مختلف از خوابو زندگیتون مایه میزارین با این ردیابتون احتمالا" خیلیا به تیجه رسیدن ولی کی میاد که خودشو تو درد سر بندازه و بگه که من نتیجه گرفتم اما شما با اینهمه زحمتی که برای انجمنمون میکشین برای هموطنانمون با کلی دردسرو دنگو فنگ میتونستین ردیابو راحت 5 تومن بدین اما این کارو نکردین چون واقعن بزرگوار تر از این حرفا هستین و این برای من یکی که ثابت شده شاید گفتن اینا اینجا خوب نباشه و دوستان فکر کنن چاپلوسی میکنم ولی نه به قرآن قسم همش حرف دلمه من درسته که تازه کارم ولی بخشی از مطالبو به هزار زحمت خوندم و باقیشم میخونم و یه چیزای خوبیم یاد گرفتم اینجا دیدم . ردیابیرا که 8 تومن گرفتن اونم چی بعد از ردیابی باید بیفتی دنبال هدف بگردی چون فقط زاویه ی 45 میگرفت نه حفره یابی داشت نه فرکانس زیاد فقط فرکانس طلا نقره و مس داشت که اونارو هم هی قاطی میکرد حالا این ردیاب با این همه کار آیی همه میرن با عجله استفاده میکنن ومیکنن هیچی گیر نمیاد بعد میاد هر جی دلشون خواست میگن به نظر من که تمرین نیاز هست هممشه باید تمرین کرد در شرایط مختلف که هروقت فکر کردیم بکار گیریش برامون مثل آب خوردن اون موقع بکنیم
به نظر من ردیاب برای دکور هم بگیری واقعا ارزش داره البته واسه اونایی که وضعشون خوبه اقلا پوز میدن میگن که دستگاه طلا یاب داریم و شایدم یه خاطره خوب باهاش تجربه بکنن و تا آخر عمر یادشون نره
آقا مجتبی واقعن ممنونم ازتون
در مورد مشکل من هم حالا که آقا مجتبی زحمت کشیدن و به فکر ما بودن بهتره اینجور بگم من یه چشمم مشکل شبکیه و قرنیه داره پیوند قرنیه هم شدم 5 .6 سال پیش ولی نتیجه نداد و الانم گلوکوم شده فشارش هی میره بالا کلی مشکل برام ایجاد کرده الان نمیدونم چی بکنم چندتا متخصص رفتم حتی تهرانم رفتم تو بیمارستان لبافی نزژاد ولی اکثرشون میگن باتید تخلیه بشه چند تاشونم میگن نا اومید نشو منتظر بیشرفت علمپزشکی باش موندم چی بکنم اگه دوستان آشنای فوق تخصص دارن من خولاصه پرونده بدم اگه زحمتی نباشه یه بررسییی بکنن و بگن چه باید بکنم
از تمامی کاربرای انجمنمون تشکر میکنم که تحمل میکنن و راهنمایی میکنن و به سوالام جواب میدن
و برای همه ی دوستان ارزو ی سلامتی .شادابی تندرستی.سربلندی و موفقیت در راه رسیدن به هدف اصلی زندگی و حل همه مشکلات را دارم

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 6:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
دكتر برهيزكار متخصص جشم تهران

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 7:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزیز فوق تخصص شبکیه و قرنیه باشه بهتره اوستاد چشمم باشه چه بهتر فقط اگه ممکنه کسی باشه که خلاصه پرونده مو برسی کنه و بهگه میشه کاری انجام داد یا نه درحدمشاوره چونهنوز امکان مراجعه بهپزشک مهیا نیست آشناتون باشه ممنونمیشم اگه پیام خصویص بدیهن

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 7:26am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
سولدوز عزیز واقعا خیلی ناراحت شدم، انشالله خدا شفا بده
چشم پزشک خوب که واقعا بتونه کمکت کنه یکی هست به نام "دکتر خدا دوست" که میشه گفت بزرگترین چشم پزشک دنیاست چون بیشتر اون طرف آب هست ولی یه موقع از سال هم یه میاد ایران(شیراز)، اگه تو اینترنت هم دنبال اسمش بگردی راحت پیداش میکنی، آشنام که بگم باشه نیست فقط خواستم اگه تونسته باشم یه کمکی کرده باشم، امیدوارم هرچه زودتر مشکلتون حل بشه :YMPRAY:

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 12:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
با توجه به اینکه دوستمون برای نقده آذربایجان غربی هستن دوستانی که در این نزدیکی ها چشم پزشک خوب سراغ دارن ممنون میشیم کمک کنند . من فکر کنم برای تبریز اکه بشه چشم پزشک خوبی پیدا کرد بهتر باشه . بنده فعلا تبریز نیستم . اما یک ماه دیکه میرم تبریز . سعی میکنم از دوستان اونجا پرس و جو کنم . البته اکه دیر باشه عذر میخوام

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
sulduz نوشته است:
دوستان عزیز فوق تخصص شبکیه و قرنیه باشه بهتره اوستاد چشمم باشه چه بهتر فقط اگه ممکنه کسی باشه که خلاصه پرونده مو برسی کنه و بهگه میشه کاری انجام داد یا نه درحدمشاوره چونهنوز امکان مراجعه بهپزشک مهیا نیست آشناتون باشه ممنونمیشم اگه پیام خصویص بدیهن

دوست عزیز سولدوز جان به نظرم بهترین همین وزیر جدید بهداشت و درمان آقای هاشمی هست که رکورددار پیوند قرنیه و مخترع روشهای نوین توی جراحی قرنیه هست و رو دست نداره تو ایران. میتونی از همین الان بری دنبالش و از طریق نماینده مجلستون بهش معرفی بشی حتی لازم شد میتونه حضوری ببرت پیشش در عرض یک هفته. شک نکن یا خودش رات میندازه یا به بهترین ها سفرشت میکنه. قطعا ملاحضه هزینت هم میکنه.
فقط باز هم تاکید میکنم برو مجلس دفر نماینده تون اونجا مستقیم با نماینده صحبت کن و ازش بخواه معرفیت کنه به وزیر.
چون بحث سلامتیت وسطه شوخی بردار نیست وقت بزار برا این قضیه

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

شنبه 26 مرداد1392 - 4:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیدوارم دوست خوبم سولدوز جان بزودی سلامتی کامل رو بدست بیاره
خیلی دوست داشتم کسی کار امد رو معرفی کنم اما متاسفانه شهر ما دکترهاش هیچی بارشون نیست :|

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 26 مرداد1392 - 6:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با تشکر از همه شما دوستان گرامی از همتون سپاس گذارم
اما احساس میکنم دیگه راه درمان نداره چون دیگه دید نداره از آقا مچتبی هم ممنون که این صفحه رو گذاشته بودن ولی تقاضا داترم که برش دارن دیگه امیدی نیست انگار
ممنون

شنبه 26 مرداد1392 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام سولدوز جان بسیار متاسف و متاثر شدیم از این وضع اسفبار انشالله خدا شفا بده
یا من اسمه و دوا و ذکره و شفا

شنبه 26 مرداد1392 - 10:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure