انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:37pm

پاسخ به موضوع  [ 20 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 معرفی بزرگترین کلاهبردار انجمن 
نویسنده پیغام

سلام به همه کاربران گرامی و همچنین اقا مجتبی و مهندس حمید و سایر اساتید

پوزش میطلبم و دستبوس همه عزیزان هستم هدف از مزاحمت اینجانب معرفی یکی از بزرگترین کلاهبرداران انجمن هست.
هدف من اینه من مال باختم شما دوستان نبازید.مدت کمی هست من تو انجمن فلزجو هستم و فعالیتی ندارم،از درون یکی از تایپیک ها با یک ادم بیشعور و بی وجود اشنا شدم که گفت من استاد ردیاب و نقطه زن هستم و حتی استادیدی مثل اقا مجتبی و مهندس حمید رو هم زیر سوال برد پیش من کهاینا هیچی بارشون نیست و دارن دارن یه انتن و یه جعبه به مردم میندازن.و کلی سابقه و تجربه شما رو زیر سوال برد.
با من قرار بست یه ردیاب بده ۱.۵ ملیون ۱۰ روز اماده کنه.بعد از ۷ ماه هزینه رو کرد ۳ ملیون تمون و یه چمدان ۱۰ کلیویی دستم داد که بدرد هیچی نمیخوره،یه نقطه زن با من قرار بست تو ۴ روتحویل بده با قیمت ۱.۴۰۰ هزار تومان،بعد از گذشت ۶ ماه اماده نشده !!!!!!
میگم دردش چیه میگه مدار کاملا سالم هست ولی تو جعبه پلاستیکیش میزارم از سنس میفته.بگذریم که فلزیاب هم ۳.۵ ملیون برام تموم شد.
این اقا با پول من برا خودش داشت تحقیق میکرد دستگاه ساختن یاد بگیره.یه فلزیاب به اصرار برام فرستاد گفت کار کن بخدا قسم فقط برای دی اکسید کربن بوق نمیزد.جالبه میگفت تو فلزجو رو ببینی چی میگی برا اکسیژن هم بوق میزنه.
دستم به لوپ میخورد بوق میزد میگفتم دلیلش چیه میگفت چون تو خون انسان مقادیر اهن وجود داره بوق میزنه و دست رو سنس میکنه!!!!!!به شعور ادم توهین میکنه،بهرحال من پول رو پیش فرستادم نمیدونستم این اقا چه دزدی هست.
متوجه شدم بغیر از من از یه اقا ۵ ملیون و از ینفر دیگه ۸ ملیون تومن پول گرفته بدبختا یه میله هم تو دستشون نیست.اونا هم از کاربرای فلزجو هستن.
من از این حرصم میگیره تاپیک ۱۲ رگلاتور و تی ال ۱۲۰۰۰ انجمن رو میخونه بلد نیست بسازه بعد به مهندس حمید و مجتبی بد میگه که هیچی بارشون نیست.اخه دزد تریاکی کثیف تو اینجا یاد میگیری همونم ناقص مردم چه گناهی کردن موش ازمایشگاهی بشن.چقد دروغ گفتی من تازه ۲ نفر رو میشناسم اون بندگان خدا دستشون به هیچ جا بند نیست،ولی اینجا من تورو رسوا میکنم اگر پول مارو ندی و دست از دستگاه ساختن نکشی.
تو که میگی مهندس حمید بلد نیست دستگاه بسازه فقط کپی میکنه و مجتبی هم ردیابش از موبایلی بدتره پس چرا اینجا میای در لباس میش ازشون سوال میپرسی تو انجمنشون یاد میگیری بعد از دور بهشون میخندی کثافت اشغال
با نام کاربری مختلف در حال فعالیت هست در انجمن.

****** من به این دزد بزرگ چند روز فرصت میدم پول رو تمام و کامل با نهایت احترام بیاره پس بده وگرنه عکس خودش ادرس خونش فتو کپی شناسنامه خودش ،شماره تماس منزل پدر و خودش و تمام اقوام و محل سکونتش رو تماما اینجا میزارم تا رسوای عالم بشه*******

از مهندس حمید و اقا مجتبی هم عذر خواهی میکنم،دیدم این بابا در دامن شما بزرگ شده یاد گرفته و از پشت چنان بدنامتون میکنه من لازم دونستم اینجا مطرح کنم تا پول کاربرارو بده و گورش رو از اینجا برای ابد گم کنه

ببخشید

سه شنبه 14 اردیبهشت1395 - 2:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز ما که نفهمیدیم کی بود و چی شد

خدايا مددی کن

سه شنبه 14 اردیبهشت1395 - 3:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
گمانه بزنم من این آقا رو بشناسم !یه نشونه علاقه زیادی به لوپ تخت داره؟
کاش معرفیش می کردی

سه شنبه 14 اردیبهشت1395 - 6:07pm
YIM

بله دوستان منم از یکی از اعضا این سایت پیام خصوصی دریافت کردم که بهم گفت ردیاب انجمن رو به شما هشت میلیون میدم.با سه تا لوپ
و چون جعبه دستگاه از خارج کشور میاد باید صبرکنی.
در ضمن قرار بود ای ایکس پی 4500 رو هفتاد میلیون بعلاوه ده میلیون هزینه اوردنش ازم بگیره.
بنده فقط خواستم ایشونو امتحان کنم که متاسفانه..... از اب دراومد.

سه شنبه 14 اردیبهشت1395 - 7:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزيز با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه. لااقل اسمشو بگو که همه بشناسنش و سر یکی دیگه رو نتونه کلاه بذاره

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

سه شنبه 14 اردیبهشت1395 - 9:59pm

mohammadiraj نوشته است:
کاش معرفیش می کردی

دوست عزیز نمیدونم به چی علاقه داره، دوستان کمی صبر میکنم اگر پولم رو داد و قول بده که دست به ساخت مدار نزنه که هیچ ابروش محفوظ اگر پولم رو نداد و از کار کثیفش توبه نکرد اونوقت پولم رو ندید میگیرم فدای سر همه بچهای انجمن و اساتید
پول من انشاالله خرج شیمی درمانی این دزد دروغگو بشه،خوبیش اینه دیگه کسی گول نمیخوره.
نه تنها اینجا رسواش میکنم بلکه تو شهرش و تمام گروها رسواش میکنم،مثل فلزیاب کا ایک اس رو در و دیوار شهرش براش تبلیغ میکنم حالش جا بیاد.
خوشبختانه انقد مدرک و شواهد ازش دارم در عرض ۱ ساعت میفرستمش با لباس گور خری حال بکنه برا خودش.
اندکی صبور باشید.من تنها بفکر خودم نیستم بفکر اون دوتا بنده خدا هم هستم دستشون بجایی بند نیست و پولشون رو با قرض به این دزد دادن.

سه شنبه 14 اردیبهشت1395 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

گفتید 5 میلیون فکر کنم بدونم کی هستش :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 14 اردیبهشت1395 - 1:00am

کاربران حرفه ای باید امار اینا رو به ما اماتورها بدن.
اگه من گم که کسی باور نمیکنه یا کلی داستان برامون میسازن.

چهارشنبه 14 اردیبهشت1395 - 1:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نمیدونم چرا وقتی اسم تی ال و دوازده رگولاتور میاد وسط، یاد یه بنده خدایی میوفتم که یادم نیست خودش نظامی بود یا قطعاتش نظامی بود یا فکر کنم اصلا رزمی کار بود ;) امیدوارم اشتباه حدس زده باشم

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

چهارشنبه 15 اردیبهشت1395 - 7:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
*ashkan* نوشته است:
mohammadiraj نوشته است:
کاش معرفیش می کردی

دوست عزیز نمیدونم به چی علاقه داره، دوستان کمی صبر میکنم اگر پولم رو داد و قول بده که دست به ساخت مدار نزنه که هیچ ابروش محفوظ اگر پولم رو نداد و از کار کثیفش توبه نکرد اونوقت پولم رو ندید میگیرم فدای سر همه بچهای انجمن و اساتید
پول من انشاالله خرج شیمی درمانی این دزد دروغگو بشه،خوبیش اینه دیگه کسی گول نمیخوره.
نه تنها اینجا رسواش میکنم بلکه تو شهرش و تمام گروها رسواش میکنم،مثل فلزیاب کا ایک اس رو در و دیوار شهرش براش تبلیغ میکنم حالش جا بیاد.
خوشبختانه انقد مدرک و شواهد ازش دارم در عرض ۱ ساعت میفرستمش با لباس گور خری حال بکنه برا خودش.
اندکی صبور باشید.من تنها بفکر خودم نیستم بفکر اون دوتا بنده خدا هم هستم دستشون بجایی بند نیست و پولشون رو با قرض به این دزد دادن.

lما من می دونم به چی علاقه داره به شیشه!!!!!!!!
شما هم بهتر برید و بیرو ن از انجمن آبروشو ببرید. اگه قرار این متن رو بعنوان تهدید برای این شخص در نظر بگیرید تا شاید پولتون پس بده .خیلی خوش خیال هستید
لطفن خودتونم ساده نشون ندید چون من با همین شخص وقتی تلفنی صحبت کردم فهمیدم ایشون اصلا حالت طبیعی نداره.شما که حتما حضوری ایش.ن رو دید
پس خود کرد را تدبیر نیست
اگه پولم داد قول میدم به شما نگم این رو می نوشتی بهتر بود

چهارشنبه 15 اردیبهشت1395 - 8:48am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 20 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure