انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:56pm

پاسخ به موضوع  [ 108 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11  بعدی
 کلاهبرداری زیکسل (حامد) 
نویسنده پیغام

سلام،دوستان عزیز شماروبه خدااگه کسی آدرسی ازاین حامدحسینی(zixelll) بیشرف هیچی ندار داره بهم بده،400هزارتومن بابت دستگاه پیش پرداخت کرده بودم براش بیشرف بعداز2ماه سرکارگذاشتن برداشته یه اشغال به تمام معناروبعنوان دستگاه برام ارسال کرده که اگه توسطل اشغال بندازن کسی برش نمیداره توروخداگول زبون این آدم پست کثیف رونخوریداین آدم جزکلاه برداری ونقشه کشیدن برای جیب مردم هیچ چیزدیگه ای بلدنیست ممنون میشم اگه کسی بابت آدرس کمکم کنه.

سه شنبه 24 دی1392 - 5:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جدی؟ ؟؟؟؟؟
ممنون از اطلاع رسانیتون.
شما سفارش توباکس داده بودید بهشون؟

چهارشنبه 24 دی1392 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
mahoor نوشته است:
سلام،دوستان عزیز شماروبه خدااگه کسی آدرسی ازاین حامدحسینی(zixelll) بیشرف هیچی ندار داره بهم بده،400هزارتومن بابت دستگاه پیش پرداخت کرده بودم براش بیشرف بعداز2ماه سرکارگذاشتن برداشته یه اشغال به تمام معناروبعنوان دستگاه برام ارسال کرده که اگه توسطل اشغال بندازن کسی برش نمیداره توروخداگول زبون این آدم پست کثیف رونخوریداین آدم جزکلاه برداری ونقشه کشیدن برای جیب مردم هیچ چیزدیگه ای بلدنیست ممنون میشم اگه کسی بابت آدرس کمکم کنه.

:-s

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 24 دی1392 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خدا ازش نگذره اگ اینکارو کرده.. میدونم چ حالی داری.. آقای زیکسل خداروخوش نمیاد این مردم بدبختو بدبخت تر کرد. بیا مردونگی کن پولشو پس بده دسگاتو وردار..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 24 دی1392 - 12:53am
مدیر کل
مدیر کل

جناب زیکسل در اوایل راه اندازی انجمن در چند ماه پیش قرار بود همین توباکس ساشو رو بسازن و در اختیار دوستان قرار بدن. متاسفانه کار رو به همین شکلی که دوست عزیزمون توصیف کردن بصورت نصفه و نیمه و با تاخیر و کیفیت بسیار بد که بر خلاف عکسهای تبلیغاتیشون بود انجام دادن که منجر به نارضایتی و حتی بی اعتمادی نسبت به ما هم شد و بلافاصله کار متوقف شد و عرض کردیم که دیگه توباکس از طرف انجمن ما ارائه نمیشه و این داستان حتی منجر به پرداخت تاوان توسط اقا مجتبی هم شد!
حالا کاری نداریم همین جناب زیکسل ظرف سال گذشته چقدر مشکلات رو طی کرد تا تونست در نهایت توباکس خودشو سالم در بیاره و در این راه شاید فقط بنده بیش از 100 ایمیل اختصاصی با ایشون داشتم تا کمکشون کنم به نتیجه برسن و هدفشون هم استفاده شخصی جهت کاوش بود نه فروش! حالا جالبه که در مورد ما هم بد میگن و صحبتهایی اینور اونور کردن که واقعا بی انصافی بوده و بنده هم اصلا از اینکه اینقدر کمک ایشون کردم پشیمونم! مگه بنده دنبال سودی بودم که به ایشون کمک کردم؟ مگه قرار بود ایشون دستگاه رو برای فروش بخواد؟ و آخرش هم بیان به خود ما و پشت سر ما با بی انصافی صحبت کنن؟! من فکر میکنم خدا به هر کسی به اندازه لیاقتش داده! اگر چیزی نداریم حتما لیاقتش رو هم نداشتیم. بهتره اول به دنبال پیدا کردن لیاقتش باشیم نه اینکه مدام از زمین و زمان شکایت کنیم!
ایشون که عرض کردم با چه مصیبتی توباکس رو به جواب رسوندن ؛ ظاهرا تبلیغ دستگاههای فوق پیشرفته دیگری رو هم میکنن! حتی مدار چنس و چند مدار دیگه انجمن ما رو هم برای فروش عرضه کردن. دوستان بارها هم در این زمینه از بنده سوال کردن. باز هم در محیط عمومی عرض میکنم. بنده بهیچ وجه ایشون رو تایید نکردم و نمیکنم و به صحت کار ایشون هم چنانکه یک نمونش رو دیدین بشدت مشکوک هستم. به هیچ عنوان هم ایشون در این انجمن سمتی ندارن و هر کاری حتی خوب هم اگر انجام بدن ارتباطی با این انجمن نداره.

چهارشنبه 24 دی1392 - 1:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
واقعا این کار کلاه بردای به تمام معناست ....هم اسم این انجمن رو لکه دار کردن هم اینکه جیب این مردم بیچاره رو بریدن اصلا این کار درست نیست

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 25 دی1392 - 4:16am

بله من سفارش توباکس داده بودم براش بعداًگفت چنس بهترازتوباکسه چنش بهت میدم بازهم بعدازمدتی سرکارگذاشتن گفت روبی خیلی پیشرفته تره روبی برات ارسال میکنم وقتی ارسال کردجالب اینجاست تاکیدمیکردکه دستگاه روبخاطرگارانتیش بازنکن چون خودش میدونست چه گوهی خورده دستگاه که دستم رسیددیدم شبیه همه چیزهست الادستگاه فلزیاب نمیدونم واقعاًچطورتوصیف کنم که چه اشغالی برام فرستاده بهش زنگ زدم گفتم توچی فکرکردی درباره مابرگشته میگه درست صحبت کن اگه ازدستگاه راضی نیستی پس بفرس تایکی دیگه برات ارسال کنم گفتم بعد2ماه الاف کردن یه اشغال برام فرستادی بازمیخوای چندماه دیگه الافم کنی بعدش باز یه اشغالترازاین برام بفرستی خلاصه سرتونودردنیارم فارغ از اینکه آدم ازلحاظ مالی سرش کلاه رفته بدتر از ان توهینیه که به شعورآدم میشه،،دوستان لطف بفرماییداطلاع رسانی کنیدتاحداقل کس دیگه ای به دردمامبتلا نشه.ممنون

چهارشنبه 25 دی1392 - 8:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان من یک توباکس از زیگسل خریدم فکر کنم اولین توباکسشو من خریدم . پس بگو هیجا رو نمیگیره حتما ایراد داره . چطور فاتحه 800 تومن پول بی زبونو خوندم . واویلا واویلا ....

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 25 دی1392 - 9:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اخه عزیزان زیکسیل اصلا نمیدونه خازن چیه الان شما برای چی بهش اعتماد میکنید تو سایت همسایه یه مقاومت رو درست نمی تونست جا بزنه بعدش اگه میخواید چیزی بخرید برید حضوری خرید کنید خودتون تست بگیرید ببینید موردی نداره ولی اگه طرف طفره رفت نخواست حضوری مدار یا دستگاه حالا هرچی تست کنه بده حتما کاسه ای زیر نیم کاسه هستش.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 25 دی1392 - 1:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوستان من هم مثل شما یک توباکس سفارش دادم اول قرار بود یک هفته ای بفرسته بعد از یکماه ویک هفته فرستاد حداقل 50 تمن پول موبایلم شد هی بهش زنگ بزنم یادمه پشت سر مهندس حمید هم چیزایی گفت که من از ایشون دفاع کردم وقتی دستگاه بدستم رسید هیچ صدایی ازش نمیومد انقدر نارحت بودم که حتی با هاش تماس هم نگرفتم حتی خودش تماس گرفت جوابشو ندادم بعد از چند روز وقتی پشت دستگاه رو باز کردم دیدم که یک لیحیم کاری اشغالی کرده بود که حالم از بورد توباکس بهم خورد بعد از برسی دیدم یکی از خازنها پایش درست لحیم نشده وقتی لحیمش کردم دستگاه روشن شد ولی بعد از دو روز زود باتریش تموم میشد دیدم باتری که براش گذاشته بدلی است چی فکر کرده کاسبی اینجوری اخرش شکسته

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 25 دی1392 - 1:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 108 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure