انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 3:14pm

پاسخ به موضوع  [ 41 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 معرفی کلاهبرداری به اسم saman001 
نویسنده پیغام

این سگ نجس saman001 میگفت رفته بود کربلا !!!!
یکی نیس بهش بگه اخه حرام خور زنازاده حروم زاده خوک کثیف دزد کلاهبردار از من حلالیت گرفتی رضایت گرفتی که رفتی کربلا ؟؟ با پول های حروم می ری کربلا که چی بشه؟
اگه مردی غیرت داری شرف داری ناموس داری بیا پول منو پس بده همون 500 تومنی که با حیله و کلک ازم دزدیدی
والا نذر کردم ایشالا بری زیر تریلی :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

سه شنبه 28 مهر1394 - 3:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
تنها نوشته است:
یکی نیس بهش بگه اخه حرام خور زنازاده حروم زاده خوک کثیف دزد کلاهبردار از من حلالیت گرفتی رضایت گرفتی که رفتی کربلا ؟؟ با پول های حروم می ری کربلا که چی بشه؟
اگه مردی غیرت داری شرف داری ناموس داری بیا پول منو پس بده همون 500 تومنی که با حیله و کلک ازم دزدیدی

ای بابا عجب دل پری داریها .خدا بگم چیکارش کنه ولی شماهم بسپار به خدا خودش حساب این آدمارو خوب کف دستشون میزاره وحواستون رو بیشتر جم کنید که دوباره دچار مشکل مشابه نشید

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 8 آبان1394 - 2:12am

A.D.H1360 نوشته است:
تنها نوشته است:

ای بابا عجب دل پری داریها .خدا بگم چیکارش کنه ولی شماهم بسپار به خدا خودش حساب این آدمارو خوب کف دستشون میزاره وحواستون رو بیشتر جم کنید که دوباره دچار مشکل مشابه نشید

سلام بر دوست عزیز A.D.H1360
این ... با چاپلوسی و چرب زبانی و حیله با تبلیغات دروغین که میگفت تی ال من سینی 20 سانتی رو تو هوا 270 سانت می زنه با هزار تا قسم دروغ منم بهش اعتماد کردم پولو زدم به حسابش این سگ نجس هم از اعتماد من سو استفاده کرد بعد چندین ماه منو علاف کردن با هزار خواهش و اصرار یه اسباب بازی خراب فرستاد که هیچ چی نداشت به هیچ دردی نمی خورد وقتی بهش گفتم مرتیکه ... ین چیه فرستادی گفت شاید تو باربری شکسته و... بازم چرت و پرت تحویل داد خلاصه بهش پس فرستادم که پول منو بده الان 9 ماهه گم و گور شده و میدونم که با نام کاربری دیگه ای میاد سایت و می ره . دستم بهش برسه مثل هیتلر میندازمش تو کوره ادم سوزی - میندازمش چاه فاضلاب یا حداقل تیکه تیکه اش میکنم میندازمش سگ ها بخورنش
نذر کردم بره زیر تریلی تا با خاک انداز جمش کنن ایشالاااااااااااااااا :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

یکشنبه 10 آبان1394 - 6:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
تنها نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:
تنها نوشته است:

سلام بر دوست عزیز A.D.H1360
این ... با چاپلوسی و چرب زبانی و حیله با تبلیغات دروغین که میگفت تی ال من سینی 20 سانتی رو تو هوا 270 سانت می زنه با هزار تا قسم دروغ منم بهش اعتماد کردم پولو زدم به حسابش این سگ نجس هم از اعتماد من سو استفاده کرد بعد چندین ماه منو علاف کردن با هزار خواهش و اصرار یه اسباب بازی خراب فرستاد که هیچ چی نداشت به هیچ دردی نمی خورد وقتی بهش گفتم مرتیکه ... ین چیه فرستادی گفت شاید تو باربری شکسته و... بازم چرت و پرت تحویل داد خلاصه بهش پس فرستادم که پول منو بده الان 9 ماهه گم و گور شده و میدونم که با نام کاربری دیگه ای میاد سایت و می ره . دستم بهش برسه مثل هیتلر میندازمش تو کوره ادم سوزی - میندازمش چاه فاضلاب یا حداقل تیکه تیکه اش میکنم میندازمش سگ ها بخورنش
نذر کردم بره زیر تریلی تا با خاک انداز جمش کنن ایشالاااااااااااااااا :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

دوست عزیز ، اگر اول به شعورت ووخردت مراجعه میکردی ، متوجه میشدی با این پول تنها یک لوپ تخت میتوان خرید ، ونه یک دستگاه پیشرفته ،گنجیاب!
و شما هم به جای توهین و... قانونا اقدام کنید ، و فضای علمی را با توهین و.. الوده نکنید
سپاس

قسمت !

سه شنبه 12 آبان1394 - 4:20am

دوست عزیز اتفاقا با همین پول بعدها از اقای اسدوف تی ال رو تهیه کردم که کل دستگاه بود لوپ شارزر و... که سه متر هم جواب داده و برای این کلاهبردار هم اقدام قانونی کردم که نتیجه ای نداد

اقای rot بنده هم به اندازه شما خرد و عقل دارم یا شاید هم بیشتر از شما لطفا خودتو عقل کل فرض نکن و بقیه
روهم .... فرض نکن این دفه احترام تو نگه داشتم تکرار نشه لطفا

سه شنبه 12 آبان1394 - 2:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.دوست عزیز آقا ی تنها فدایی داری

سه شنبه 12 آبان1394 - 4:18pm

فرزاد26 نوشته است:
سلام به همه دوستان ...بچه ها محمد رضا سیف الهی هم کلاهبرداره...5 ماهه پول ریختم حسابش برام دستگاه بفرسته..اما دریغ از جواب تلفنم...سایتشم پالس وان هستش...بچه ها اگه کسی آدرسی ازش داره خواهش میکنم کمکم کنه...حرف 5 میلیون پوله....توروخدا کمک کنید

سلام
این کسی که میگی شمارش اینه؟998****0933 اگر اینه خصوصی بده تا بکم کجا می تونی پیداش کنی.

جمعه 20 آذر1394 - 2:03pm

mehrdad23276 نوشته است:
سلام.دوست عزیز آقا ی تنها فدایی داری

تنهای عزیز
این کسی که دنبالش میگردی بچه فومنه ولی تو رشت کار می کنه محدوده میدان شهرداری توی بازار رشت مغازه الکترونیک داره ولی توی فومن کسانی که توی این خط هستن میشناسنش.
چند بارم خواست منو تیغ بزنه نتونست.یه دفعه بهم پیام داد ام دی ال و رکتور بهت میدم هردو 3 میلیون. منم گفتم آماده کن میام می برم.خیلی طفره وتقلا کرد که پول بگیره وبفرسته اما نتونست.

جمعه 20 آذر1394 - 2:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تنها نوشته است:
دوست عزیز اتفاقا با همین پول بعدها از اقای اسدوف تی ال رو تهیه کردم که کل دستگاه بود لوپ شارزر و... که سه متر هم جواب داده و برای این کلاهبردار هم اقدام قانونی کردم که نتیجه ای نداد

اقای rot بنده هم به اندازه شما خرد و عقل دارم یا شاید هم بیشتر از شما لطفا خودتو عقل کل فرض نکن و بقیه

برادر من عزیز من گفتم که کل برد تی ال با لوپ 60 سانت برای سینی 50*50 نهایت 2.5 متر هستش!با لوپ 1 متری نهایت 3.5 متر! نه تی ال بلکه کل دستگهای پالسی بیشتر از این جواب نمی دند لطفا گول کسی رو نخورید. با اضافه کردن پهنای پالس هم چیزی رو حل نمیکنه بیشتر ثبات تز این میره و به ذرات حساس میشه. الان من چند سال تو این انجمن هستم فقط با یک نام کاربری اونم asadof تا جایی که سعی داشتم و تونستم به طریقی دست حقه بازها رو تو این سایت رو کنم! انشالله دیگه دوستان حواسشون رو جمع کنند گول کسی رو نخورند.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 24 آذر1394 - 6:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
تنها نوشته است:

برادر من عزیز من گفتم که کل برد تی ال با لوپ 60 سانت برای سینی 50*50 نهایت 2.5 متر هستش!با لوپ 1 متری نهایت 3.5 متر! نه تی ال بلکه کل دستگهای پالسی بیشتر از این جواب نمی دند لطفا گول کسی رو نخورید. با اضافه کردن پهنای پالس هم چیزی رو حل نمیکنه بیشتر ثبات تز این میره و به ذرات حساس میشه. الان من چند سال تو این انجمن هستم فقط با یک نام کاربری اونم asadof تا جایی که سعی داشتم و تونستم به طریقی دست حقه بازها رو تو این سایت رو کنم! انشالله دیگه دوستان حواسشون رو جمع کنند گول کسی رو نخورند.

بازم خوش به حالتون پول مارو تو روز روشن بیمه توسعه خورد قبل ور شکستگی مدارکمون رو به بهانه بازخرید ازما گرفتن حالا هم هیچ دستمون نیست بریم بیمه ایران پولمون رو بگیریم ما میدونیم کیه و قانون ایران کاری نمیتونه بکنه اینایی که ۵۰۰و۶۰۰ میگیرن دستگاه بهتون نمیدن خرده دزدن گناه داره احترام این بیشرفا رو نگه دارین

پنج شنبه 7 دی1396 - 9:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 41 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure