انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 11:28am

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 عواقب خرید و فروش کاربران بدون هماهنگی با مدیرکل انجمن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت همه ی دوستان
من نمیدونم در مورد اقای ancient چی بگم؟فقط میدونم که اونروز که پست زد و اونطور یکی از بچه های حاضر در اینجا رو با فحش های رکیک و غیرانسانی خطاب کرد انچنان زشت جلوه کرد که اینکارشون در مقابل اون فحش ها صفر هست.

اما خیلیا هستن که در این سایت خوب جوابشونو پس دادن.اقای کوشگر برای من دستگاه فلزجو رو ساختن 700 هزار تومن..البته بماند که مشکل دار از کار درومد و مورد تایید استاد حمید هم نبود و راجع بهش هم در سایت صحبت شد اما خب با وساطت اقا مجتبی پولمو پس داد.
اما باید عرض کنم که انسانهایی در این سایت هستن که فقط کلمه مرد برازنده اونهاست.انسانهایی با روحی بزرگ و ضمیری پاک.نمیدونم راضی هستن که ازشون بگم یا خیر؟؟؟
وقتی که پس گرفتن پولم از اقا کاوشگر طول کشید و من هم یک ماه معطل شده بودم و مشتاق بودم این دستگاه رو داشته باشم به اقا حمید پیغام دادم و ایشون استاد کوهیار رو معرفی کردن.بهشون پیغام دادم و مشکلاتم و گفتم.پول هم دم دستم نبود چون هنوز از اقا کاوشگر پولمو پس نگرفته بودم.اقا کوهیار بهم پیغام داد که با باطری لیتومی و شارژر مخصوص میشه 800 هزار تومن و با باطری عادی 500 هزار تومن.بعد که فهمید گیر مالی دارم پیام داد که امیرجان پول فدای سرت..برات میسازم دستگاه رو و فک میکنم برا برادرم ساختم و هروقت تونستی پول رو برام بفرست و اصلا دیگه حرف پول نزن و فقط به دستگاه فک کن که میرسه دستت و میتونی داشته باشیش و باهاش بری کاوش...واقعا اشک تو چشمام جمع شده بود که اینقد انسانی و مرد و برادرانه برخورد کرده بودن..دستگاه رو درست کردن برام با بهترین کیفیت...فقط باطری های لیتیومی و شارژر اون 300 هزار تومن شده بود و خودشون خریداری کرده بودن...دستگاه رو برام فرستادن و وقتی تست کردم واقعا متعجب شده بودم.به اقا حمید پیغام دادم و ایشون گفتن با بهترین کیفیت براتون ساختن..با لوپ 50 و یک دریک..نتایجم عالی بود.
لوپ یک در یک
سینی 35 سانتی استیل
دو متر و 80 سانت

لوپ 50 سانتی
کاسه استیل 13 سانتی در محیط واقعی و خاک دست نخورده سه لایه
یک متر و نیم

عکس دستگاه رو هم براتون میزارم.تا امروز یکبار باهاش به کاوش رفتم و واقعا عالی بود.یه دستگاهی کاملا با ثبات و عالی و قدرت سنس خوب.
درود خدا برا انسانهای شریف و بزرگی چون استاد کوهیار عزیز و بزرگ.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 4 تیر1394 - 7:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خیلی هم عالی درود بر معرفت آقا کوهیار

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

پنج شنبه 4 تیر1394 - 8:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیر جان قدر این دستگاه رو بدون خیلی خوب براتون ساختند مثل شرکتی شده
استاد کوهیار خسته نباشید کارتون درسته خیلی لذت بردم هم از کیفیت کارتون هم از بزرگ مردیتون

پنج شنبه 4 تیر1394 - 8:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این هم تصویر دستگاهی که اقای کاوشگر برای بنده ساخته بودند به قیمت 700 هزار تومن و چون مورد تایید استاد حمید نبود پس فرستادم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 4 تیر1394 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج نوشته است:
جناب باربد
کلا 10 تا پست داره
4 تا رو توی این تاپیک پست زدند .
تازه رسیدند و در این مورد خیلی مهم هی اظهار نظر میکنند ...... :-? :-? [-X که این پست رو هم زدند :
عرض ادب. آقا رامین همین Ancient از کاربران تایید شده انجمن هستن و سابقه خوبی در کارنامشون داشتن، آخر عاقبت این شدن!!! از مدافعان سرسخت انجمن فلزجو بودن! و همیشه ادعای خوب بودن و درستیشون میشده! پس کجاست??!! این کاربر قدیمیه بود که اینجوری توزرد از آب درومد وای به حال بقیه!!!
خیلی مشکوک به آفساید هستی برادر :ymdevil:

بله 10تا پست دارم ولی تجربم توی این مسائل نزدیک به 10 ساله! :| اظهار نظر فکر نکنم توی انجمن خوبی مثل فلزجو بسته به تاریخ عضویت و تعداد پستهای طرف باشه! شما الان داری توی آفساید سیر میکنی که نمیتونی درک کنی که وقتی دستت بجایی بند نباشه و پولت رفته باشه چه حال بدیه!!! بنده سر همین مسائل 17 میلیونم گیره و تاوان اعتماد کردن رو دارم میدم! و مجبورم یا با تهدید یا با زور پس بگیرم چون قانون هم برات کاری نمیکنه! پس از مسائل اینچنینی و انسان متضرر شده دفاع میکنم! حالا با گذاشتن 4تا پست هم که شده اینکارو میکنم.

آقا رامین شما فرمایشاتتون صحیح هست @};-

پنج شنبه 4 تیر1394 - 10:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از تمامی سروران که تو بحث شرکت کردن ممنونم
بعد از اون پیام اقا که گفتن بیمارستانند و.. چندتا پیام دیگه هم دادم خدمتشون و جواب ندادن فکر کنم دوباره برگشتن بیمارستان..هاها
امیدوارم قبل از فردا تکلیف رو روشن کنند وگرنه مجبورم ..

جمعه 5 تیر1394 - 10:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
معراج نوشته است:
جناب باربد
کلا 10 تا پست داره
4 تا رو توی این تاپیک پست زدند .
تازه رسیدند و در این مورد خیلی مهم هی اظهار نظر میکنند ...... :-? :-? [-X که این پست رو هم زدند :
عرض ادب. آقا رامین همین Ancient از کاربران تایید شده انجمن هستن و سابقه خوبی در کارنامشون داشتن، آخر عاقبت این شدن!!! از مدافعان سرسخت انجمن فلزجو بودن! و همیشه ادعای خوب بودن و درستیشون میشده! پس کجاست??!! این کاربر قدیمیه بود که اینجوری توزرد از آب درومد وای به حال بقیه!!!
خیلی مشکوک به آفساید هستی برادر :ymdevil:

بله 10تا پست دارم ولی تجربم توی این مسائل نزدیک به 10 ساله! :| اظهار نظر فکر نکنم توی انجمن خوبی مثل فلزجو بسته به تاریخ عضویت و تعداد پستهای طرف باشه! شما الان داری توی آفساید سیر میکنی که نمیتونی درک کنی که وقتی دستت بجایی بند نباشه و پولت رفته باشه چه حال بدیه!!! بنده سر همین مسائل 17 میلیونم گیره و تاوان اعتماد کردن رو دارم میدم! و مجبورم یا با تهدید یا با زور پس بگیرم چون قانون هم برات کاری نمیکنه! پس از مسائل اینچنینی و انسان متضرر شده دفاع میکنم! حالا با گذاشتن 4تا پست هم که شده اینکارو میکنم.

آقا رامین شما فرمایشاتتون صحیح هست @};-

دوست عزیز فرمایش بنده هم صحیح هست :D

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 6 تیر1394 - 10:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

من از مدیریت تقاضا دارم که ایشون رو بن کنند برای همیشه و دست همچین آدم هایی رو کوتاه کنند از فروم
جناب حمید رضا بختیاری ۷۰۰ تومنی که از چندتا کارگر بدبخت بیچاره بالا کشیده بودین رو من خودم بهشون دادم فقط در جریان باش پول حروم خرج دوا دکتر میشه و بس.
امیدوارم هیچ کس دیگه تو دام اینجور شیاد ها که برای این مبالغ همه کاری میکنند نیوفته
دیگه مجبور شدم اسم و فامیلشون رو عمومی کنم چون باز امروز زنگ زدم و جواب ندادن . تکلیف مشخصه..

دوشنبه 8 تیر1394 - 6:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

واقعا برای همچین ادمایی جز تاسف خوردن کاری نمیشه کرد....اونروز که اون فحش های رکیک رو به یکی از کاربرها داد معلوم بود که ذات کثیفی داره..نگران نباش داداش..این پول خوردن نداره و قطعا بالامیاره.

دوشنبه 8 تیر1394 - 8:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
نترس داداش فدای سرت
خوردن این پولا مثه این میمونه آدم چرک وگوشت سگو بده به بچه اش بخوره .

دوشنبه 8 تیر1394 - 8:26pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure