انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 3:40am

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 عواقب خرید و فروش کاربران بدون هماهنگی با مدیرکل انجمن 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوستان چندین مرتبه دیده شده بعضی از کاربران اومدن بدون هماهنگی با من خرید و فروش تو این انجمن انجام دادند و متضرر شدند بارها اعلام کردم به هیچ عنوان بدون هماهنگی من اینکار رو انجام ندهید . حداقل برین حظوری دستگاه رو ببینید و تست کنید و همانجا مبلغ رو واریز کنید یا مبلغ به حساب من واریز بشه بعد که دستگاه بدست خریدار رسید و سلامت دستگاه رو دید به من اکی بده و بنده مبلغ رو به حساب فروشنده واریز کنم . اما متاسفانه بعضی افراد اینکار رو نکردند و ضرر کردند اینجا اعلام میکنم بهیج عنوان بنده و اقا حمید هیچ مسئولیتی درقبال خرید و فروش کاربران نداریم و جز من و ایشون با هیچکی از کاربران شریک نیستیم .
ضمنا این دوست ما باید بیاد تو همین تاپیک درباره این موضوع که اتفاق افتاده پاسخ بدند و اگر واقعیت داره پول ایشون رو پس بدند

نمونه ای از پیام خصوصی یکی از کاربران :

عنوان پیغام: Re: خرید و فروش دستگاه های دست دوم (توسط کاربران)پوشه: صندوق ورودی
سلام
یوزر Ancient مبلغ 700 هزار تومن برای ساخت مدار چنس از من گرفتند و هی امروز فردا کردن الان هم 7 روزه تلفن من رو جواب نمیدن
میدونم این اشتباه خودم بود ولی نمیتونید تو این زمینه به من کمکی بکنید؟
این پول مال یکی از دوستام بوده که خودش هم کارمنده دولتیه حالا هی گیر داده بریم شکایت کنیم :|
منم نمیخوام برای سایت مشکل ساز بشه چون اشتباه از طرف من بوده
اگه امکانش هست یه لطفی به من بکنید و یه پیغامی چیزی بهشون بدین که پول بنده رو پس بدند چون دیگه نیازی به ساخته ایشون ندارم
رو حساب اینکه هی میگفت دوست و آشنای شماست قبول کردم اول کل مبلغ رو بریزم براش. :|

مجتبی نوشته است:
سلام
هرکی میاد میگه من با مجتبی رفیقم که نباید اعتماد کنین شما قبلش باید به حساب بنده واریز میکردین بعد وقتیکه درست کرد و دست شما رسید اونوقت به من اکی میدادین من به حساب اون آقا واریز میکردم مثل دیگران . خب این موضوع که پیش اوردین بر ضرر سایت تموم میشه ما چه گناهی کردیم دوست من
من بهش پیغام میدم که بهتون بده زنگ هم زدم خطش خاموشه البته من یک ایرانسل ازش داشتم که خاموشه از یکطرف هم میگین دستگاه رو دیگه نمیخواین اون بنده خدا چیکار کنه حالا هزینه کرده درست کرده ؟ البته بمن ربطی نداره .

omidzz
دوست عزیز استاد گرام
همش زیر پست هاتون مطلب میذاشت و منم اعتماد کردم دیگه
اخه دستگاهی که من ۴۰ روز پیش پولش رو دادم و فراری هستند آقا به نظرتون دیگه دستگاه هست؟
کسی که تلفنش رو جواب نمیده به دستگاهش اعتماد کنم؟
من از جای دیگه ای تهیه کردم و اصلا نیازی ندارم بهش و مطمئنم اشکال از خودم بوده
چندین بار هم این بنده خدا گفته این سایت همه مسئولاش تو یه باند هستن بیا شکایت کنیم به فتا تا تکلیفمون معلوم بشه گفتم بابا این مسئولش واقعا ادم خوبیه..
خواهشا برادرانه بهم کمک کنید شدم چوب ۲ سر نجس

مجتبی نوشته است:
عجب آدمیه ، از موقعیت ما دارند سو استفاده میکنند . بخدا ما تو این سایت فقط منو آقا حمید باهم همکاریم اونم طبق ضوابط تازه اگر هر کدوم ما ی اشتباه کوچک بکنیم رفتیم واسه خودمون چه رسد به همکاری با دیگران حالا این مطلب شما رو من عمومی میکنم تو اخبار تا درس عبرتی بشه برای خود این شخص و کاربران دیگه تا بدون هماهنگی با ما خرید و فروش نداشته باشند و عواقب بعدی به عهده خود شخص میباشد
این دوست ما هم باید پول این کاربر رو هر چه سریعتر پرداخت کنه وگرنه جایگاهی تو این سایت نداره و تو همین تاپیک باید اعلام کنه من نمیدونم بعضی از کاربران چرا اینطوری میکنند .

omidzz
خودتون در جریانید تو این گرونی ها ۷۰۰ تومن پولی نیست ولی کسی که میافته دنبال اینکارا واقعا نیاز مالی داره
من تازه یه بار هم ایشون رو از نزدیک دیدم
برای همین تا گفتند پول گفتم اوکی
هفته بعدش زنگ زدن گفتن میخوام تصویری هم بسازم یه ۵۰۰ دیگه بده گفتم حمیدرضا جان شما همون ۷۰۰ تومنیش رو بساز
با قرض و ۱۰۰ جور فیلم بازی از این دوستم پول رو گرفتم و قرار بود خبرم کنه از ۲۰ ام برج ۳ جواب منو ندادن تا امروز که دیگه آمپرم واقعا چسبید به درجه آخر
هم انلاین میشند تو سایت هم خط ۰۹۱۹ اشون روشنه ولی هیچ جوابی نمیدن
بله استاد بهترین کار برداشتن قسمت خرید و فروش دستگاه های متفرقه هست و فقط خودتون مستقیم بدید دست مصرف کننده ، تا ۱۰۰ سال دیگه هم کسی گیر بیفوته یا مشکلی پیش بیاد پای شما میاد وسط.
الان هم موندم چیکار کنم از یه طرف فشار این دوستم از یه طرف جواب ندادن ایشون :|
بازم ممنون به حرفهام گوش دادین

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 2 تیر1394 - 2:15am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

الان جدیدا مد شده یه سری از کاربرا با چندین ایدی مختلف میان اینجا و منتظر یه تازه واردن که هر جوری شده .............؟من چن ماه پیش هم گفته بودم اقایون اول دستگاه رو بگیرید تست کنید بعد بگیرید حالا که اقا مجتبی بنده خدا یه جورایی قبول کرده که اقا مبلغو اول به حساب من بریزین بعد اگه دستگاه سالم بود و درست و تروتمیز ساخته شد و مشکلی نداشت من پولو به طرف سازنده میدم اینم باز یه کمکیه به کاربران عزیزی که تازه واردن و میخوان دستگاهی رو داشته باشن.این قضیه باید عمومی میشد تا دیگر کاربران هواسشون جمع باشه
. تو این راه حتی برادر به برادر رحم نیست چه برسه غریبه.البته یه سری از کاربرا که تایید شده انجمن هستن و سابقه خوبی در کارنامشون و فعالیتهاشون هست هست ولی یه سری واقعا از خدا بی خبرن. بهر حال دوستان عزیز همین 500 تومن یا 700 تومن پولی نیست ولی همین مبالغم خیلیها واقعا ندارن همینم میان غرض میکنن که یه عده سودجو و تماح میان با دروغ و دغل سر کیسه میکنن جیب دیگرانو.امیدوارم سایر کاربران عزیز هم هواسشون جمع باشه رو این قضیه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 3 تیر1394 - 8:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ramin نوشته است:
الان جدیدا مد شده یه سری از کاربرا با چندین ایدی مختلف میان اینجا و منتظر یه تازه واردن که هر جوری شده .............؟من چن ماه پیش هم گفته بودم اقایون اول دستگاه رو بگیرید تست کنید بعد بگیرید حالا که اقا مجتبی بنده خدا یه جورایی قبول کرده که اقا مبلغو اول به حساب من بریزین بعد اگه دستگاه سالم بود و درست و تروتمیز ساخته شد و مشکلی نداشت من پولو به طرف سازنده میدم اینم باز یه کمکیه به کاربران عزیزی که تازه واردن و میخوان دستگاهی رو داشته باشن.این قضیه باید عمومی میشد تا دیگر کاربران هواسشون جمع باشه
. تو این راه حتی برادر به برادر رحم نیست چه برسه غریبه.البته یه سری از کاربرا که تایید شده انجمن هستن و سابقه خوبی در کارنامشون و فعالیتهاشون هست هست ولی یه سری واقعا از خدا بی خبرن. بهر حال دوستان عزیز همین 500 تومن یا 700 تومن پولی نیست ولی همین مبالغم خیلیها واقعا ندارن همینم میان غرض میکنن که یه عده سودجو و تماح میان با دروغ و دغل سر کیسه میکنن جیب دیگرانو.امیدوارم سایر کاربران عزیز هم هواسشون جمع باشه رو این قضیه

عرض ادب. آقا رامین همین Ancient از کاربران تایید شده انجمن هستن و سابقه خوبی در کارنامشون داشتن، آخر عاقبت این شدن!!! از مدافعان سرسخت انجمن فلزجو بودن! و همیشه ادعای خوب بودن و درستیشون میشده! پس کجاست??!! این کاربر قدیمیه بود که اینجوری توزرد از آب درومد وای به حال بقیه!!! :ymsick: :ymsick:

چهارشنبه 3 تیر1394 - 11:23am
مدیر کل
مدیر کل

باربد نوشته است:
ramin نوشته است:

عرض ادب. آقا رامین همین Ancient از کاربران تایید شده انجمن هستن و سابقه خوبی در کارنامشون داشتن، آخر عاقبت این شدن!!! از مدافعان سرسخت انجمن فلزجو بودن! و همیشه ادعای خوب بودن و درستیشون میشده! پس کجاست??!! این کاربر قدیمیه بود که اینجوری توزرد از آب درومد وای به حال بقیه!!! :ymsick: :ymsick:

دوست من ما کسی رو تایید نمیکنیم چون اومده از ردیاب ما تعریف کرده پس ادم خوبیه نه خیر دوست من ردیاب کارنامه شو خوب پس داده و اکثرا گرفتند و از خوب و بدش خبر دارند . و این دوست ما هم درمورد ردیاب واقعیت رو بیان کرده .
انشاالله که سوتفاهمی باشه بزودی حل بشه و بیاد اینجا اعلام کنه و مشکل این دوست ما هم حل بشه .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

چهارشنبه 3 تیر1394 - 12:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
باربد نوشته است:
ramin نوشته است:

دوست من ما کسی رو تایید نمیکنیم چون اومده از ردیاب ما تعریف کرده پس ادم خوبیه نه خیر دوست من ردیاب کارنامه شو خوب پس داده و اکثرا گرفتند و از خوب و بدش خبر دارند . و این دوست ما هم درمورد ردیاب واقعیت رو بیان کرده .
انشاالله که سوتفاهمی باشه بزودی حل بشه و بیاد اینجا اعلام کنه و مشکل این دوست ما هم حل بشه .

مجتبی جان ایشالا که حالت خوب باشه. با عذرخواهی باید عرض کنم من که در پستم از ردیاب حرفی نزدم که! بحث سره چیز دیگری هست نه ردیاب انجمن. 35 یک سری موافق و مخالف داره که بنده خودم از موافقینش هستم. من در پستم از ردیاب حرفی نزدم.

چهارشنبه 3 تیر1394 - 12:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
:-? :-? با سلام
یعنی شما میگد اینای که تو سایت شما دارن خرید می کنند زیر نظر شما نیستن!!! L-) L-)

چهارشنبه 3 تیر1394 - 1:21pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
ببخشید منظورم فروش بود

چهارشنبه 3 تیر1394 - 1:23pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

mohammadiraj نوشته است:
:-? :-? با سلام
یعنی شما میگد اینای که تو سایت شما دارن خرید می کنند زیر نظر شما نیستن!!! L-) L-)

نه به هیچ عنوان زیر نظر ما کار نمیکنن . قبلا هم بارها اعلام کردم . هرچند اینها بیان به حساب من واریز کنند واسه من دردسر داره چون یهو اینهمه پول واریز بشه شک برانگیزه واسه دولت هیچ نفعی که نداره هیچ دردسر هم داره . باز با این حال اومدم اعلام کردم اینکار رو نکنین تا جایکه میتونین اول برین حظوری خرید کنید همانجا مبلغ رو بهش بدین اگر نمیتونین درنهایت من مشکلتون رو حل میکنم . دیگه چیکار کنم براتون اگر فروشگاه رو ببندیم معترض میشین . اگر نبندیم این مشکلات رو بوجود میارین .

چهارشنبه 3 تیر1394 - 2:01pm
مدیر کل
مدیر کل

حالا ما منتظریم این کاربر بیاد توضیح بدن داستان از چه قراره شاید هم حقیقت نداشته باشه و قصد خراب کردن کاربر قدیمی ما رو داشته باشند بهرحال هردوی اونها باید با مدرک و سند حرف خودشون رو به اثبات برسونند .

چهارشنبه 3 تیر1394 - 2:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد مجتبی
شما که خودتون میتونید صندوق ورودی خروجی رو چک کنید پس نیازی نیست من پیغام ها رو همینجا بذارم. غیر از اینه؟
راجع به حرفهای بنده هم اسم و فامیل بنده خدا و شماره کارتش و رسید پولش رو دادم به دوستم که ببره پلیس فتا تا تکلیف ایشون مشخص بشه
با اینکه خود یوزر ancient (جناب حمیدرضا) رو بنده یک بار حظوری ملاقات کردم اصلا باورم نمیشد بخوان برای ۷۰۰ تومن اینجوری بازی در بیارند

کل ماجرا خلاصه و مفید اینه:
من گفتم پالسی انجمن رو میخوام
دوستان با قیمت های مختلف پیشنهاد دادن
اقا حمید رضا گفتن ۷۰۰ تومن
یه ۲۰۰ تومن و یه ۵۰۰ تومن از من گرفتن
قرار بود حدود ۲۰ ام بفرستن. بعد قرار شد خودشون تشریف بیارند و حظوری اموزش و تست باشه
بعد هم که دیگه جوابی ندادن

اگه انلاین نمیشدن پست نمیذاشتن تو انجمن یا اصلا میگفتن اقا من این پول رو لازم داشتم صبر کن بهت میدم یا اصلا نمیدم
که مشکلی نبود
همه مشکل ها سر اینه که هم آنلاین میشند هم پول رو گرفتن هم نزدیک به ۱ ماه هست که من رو حساب حرف ایشون به یه نفر دیگه قول دادم
هر چی هم زنگ ایمیل پیغام میدم دلیور میشه اما حواب نمیدن

شما که تو پنل میدیریت امکان خوندن پیغام ها رو باید داشته باشید بفرمایین چک کنید اگه جز این بود من اسکرین شات میگیرم از حساب بانکی و تمام پیغام ها.

امیدوارم مسئله همینجا حل بشه و بنده اشتباه کرده باشم چون این دوست من به خاطر ۷۰۰۰ تومن هم پیگیری میکنه چه برسه ۷۰۰ تومن.

ممنون

چهارشنبه 3 تیر1394 - 4:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure