انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 3:24am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 63 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 پیام خصوصی های مدیران انجمن فلزجو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستانی که اسکوپ ندارن با یه روش خیلی ساده میتونن متوجه بشن که ردیابشون اصله یا نه
اگه ولوم پاور رو در حداکثر قرار بدین و لوم وزن رو روی حداقل اگر نوک آنتنها رو با زبان لمس کنید باید داری شوک باشه و با تغیر دادن نوع فلز در منو باید نوع شوک و ضربه کوچکی که به نوک زبان میزنه باید متفاوت باشه

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 7:55pm
مدیر کل
مدیر کل

oghol نوشته است:
با سلام من با این صحبتا کاری ندارم که مکمل کار کیه ولی از زمانی که به مهدی 8877و رستم توی انجمن توهین شد واقعا ناراحت شدم بیای این قدر برای بچه ها کار کنی وعلمتونو در اختیار بچه بزاری بعد حمید بیاد بگه فلانه برادر من کجا دیدن تغذیه آپ آمپ از میکرو باشه که حمید توی فلزیابش گذاشته و چنتا ایراد اساسی دیگه مدار اصلا نفوذ نداره ارایه این مدار همون جریان ماینر 4 هست و بس و مردمو سر کار گذاشته تا براش مجانی تحقیق کنن و اینکه کدوم یکی از اساتید توی انجمن موندن استاد سایبوت ؟مهندس مهدی ؟مهندس بهنام ؟همه فراری شدن و اگرم میان فقط نظاره گر هستند و یه چیزه جالب حمید هرچی مدار میزاره قطعاتشو اصلی رو فروشگاه چهره داره ؟!کدوم یکی از پروژه های شما نتیجه داشته توباکس بی ثبات ؟fpl22؟fpl35؟فلزیاب چنس ؟ و حالا هم که مدار فلزیابتون که قطعا نتیجه نخواهد داد و میشه مثل تایپیکهای دیگه ! الانم که روی یه کلاهبرداری دیگه کار میکنن 35 +مکمل اونم با قیمت 5 میلیون آخه مگه چقدر خرج ساختشه و چقدر هزینه مونتاژ انصاف هم خوب چیزیه هم جیب مردمو خالی میکنید هم جون مردمو با ردیاب آشغال به خطر میندازید درباره هک کردن سیستم حمید هم باید بگم اولین بار نیست قبلا توسط دوستان انجام شده بود لطفا پست بنده پاک نشه وگرنه پشیمون میشید [-X

اول اینکه اگر با این صحبتها کاری ندارین پس لطف کنین اینطور مواقع هم سوء استفاده نکنین و از آب گل آلود ماهی نگیرین!
در خصوص اون آقا مهدی ؛ به ایشون توهینی نشد بلکه ایشون به دلایل مختلف اخراج شدن!!! پس اینطور نیست که ما اجازه دادیم بیان و ایشون خودشون قهر کردن. خیر ایشون از ابتدا هم فعالیتهای مشکوک فنی داشت و با اینکه سمت استادی هم بهش دادیم ولی بجز کمکهایی جزئی و توام با منت فراوان(!) چیز خاصی از ایشون عاید بچه های انجمن نشده. روال کارشون در خصوص مدار TL12000 هم واضح بود. در نهایت هم با ادعای مریضی مدتها حضور فعال نداشتن و صرفا تشریف میاوردن امضاشون رو با مضامین مختلف سیاسی و مذهبی که بر خلاف قوانین انجمن هم بود تغییر میدادن و میرفتن! بدون اینکه جواب اون همه سوالاتی رو بدن که از شخص ایشون پرسیده میشد. بعد مدتها هم که دیدن طرح فلزیاب بنده داره به جایی میرسه بصورت ناگهانی تشریف اوردن و ادعا کردن میخوان کمک کنن. در صورتیکه اصلا نیاز به کمک ایشون نبود و نهایتا هم به بنده تهمت زدن که مدار کپی فلان مدار هست. اونم در حالیکه تفاوت مدارات زمین تا اسمان بود و این هم نشان از کم سوادی ایشون داشت و هم برخورد مغرضانه و حسودانه ایشون. یادم هست حتی یک بار از ایشون که ادعای کپی برداری فلزیاب MDL8500 رو داشت درخواست کردم مدار ساده ای که دوستان در انجمن گذاشته بودن رو کپی کنن. ایشون با اوردن بهانه طفره رفتن در صورتیکه یک مدار ساده با ایسی 555 بیشتر نبود!!! حالا مثلا ایشون دیگه میخواست چه کمکی به بچه های انجمن بکنه که شما ناراحت شدین؟ این همه امثال اینها کمک کردن چی از توش در اومد؟ یعنی بین بنده ای که برای اولین بار در ایران یک فلزیاب طراحی میکنم و مجانی هم در اختیار دیگران میذارم با امثال این ادمهای پر مدعا تفاوتی نیست؟ اگر شما امثال اینها رو بهتر و ارجح میدونین تشریف ببرین همونجایی که اونها فعالیت میکنن. چه لزومی داره صبح تا شب توی فلزجو پرسه بزنین؟! :D
جناب رستم هم حسابشون جداست و ایشون کماکان تشریف دارن و فعالیتهایی میکنن. بحثی هم با ایشون داشتیم که صحبت کردیم قرار شده روال حضورشون طوری باشه که هم با فعالیتهای خاص بنده تداخلی نداشته باشه و هم سایرین واقعا بتونن از مطالبشون استفاده کنن. چون بنده کماکان امیدوار هستم ایشون بتونن به انجمن کمک کنن ؛ لذا وارد دلایل بحثها و اختلافات قدیمی که با ایشون داشتیم نمیشم! وگرنه همه دیگه باید تا الان فهمیده باشن من آدمی نیستم الکی یا بر اساس منافع شخصی با کسی مشکل پیدا کنم.
در مورد تامین تغذیه آپ امپ از میکرو هم متوجه منظور شما نشدم. هر چند چیزی که شما میفرمایین غیر مرسوم هست ولی غیر ممکن هم نیست اما در هر صورت اصلا چنین کاری در مدار فلزجو انجام نشده! تغذیه آپ امپ در اونجا بصورت فیلتر شده و خیلی ساده و مشخص از 12 ولت مدار گرفته شده. شما که حتی توان تشخیص چنین نکته ای در مداری به این سادگی رو ندارین ؛ آیا مجبور هستین با این طور حرفهای بیسوادی آبروی خودتون رو ببرین؟! :D چون کسی اگر ایراد فنی میگیره باید خودشم فنی باشه. ولی دیگه مطلب به این سادگی رو وقتی در مدار متوجه نمیشین یعنی در حد یک مونتاژ کننده مدار هم سواد ندارین چه برسه که بخواین انتقاد فنی هم بکنین!
در مورد نفوذ مدار پالسی فلزجو هم بهرحال بنده یک چیزی طراحی کردم. شما بگین اصلا نفوذ هم نداشته باشه ؛ در عوض از این همه مدارات دیگه که شما باهاش کار کردین که خیلی بهتر بوده و همه تاییدش کردن! چطور شده تا موفقتیهایی در عمق خاک با این طرح ما بدست میاد امثال شما تشریف میارین کل کار رو زیر سوال میبرین؟ شما تغذیه آپ آمپ رو تشخیص نمیدی اونوقت نفوذ پذیر بودن یا نبودن دستگاه رو از کجا متوجه میشی؟ امثال شما که چنین ادعایی میکنن آیا میتونن ثابتش هم بکنن؟ آیا میتونین برای نفوذ پذیری بهتر یک فلزیاب اصلا ایده ای ارائه بدین؟ تصور میکنین بنده نشستم مثل خیلیها در هوا تست میکنم که متوجه نفوذ و این چیزها نباشم؟ یا تصور میکنین بنده که تفکیک رو به این خوبی روی یک فلزیاب پالسی پیاده میکنم از مسائل ساده تری مثل بحث نفوذ بی اطلاعم؟!
در مورد ماینر هم داستان اصلا چیز دیگه ای بوده و ربطی به طرح ما نداره! شما که دارین میبینین بنده خودم کماکان دارم کار میکنم و نتایج رو در اختیار دیگران میذارم. کجا ما گفتیم برید تحقیق کنین؟ مثلا چه چیزی مونده که بخواد مورد تحقیق قرار بگیره؟ جنس کابل و فیش و شماره ماسفت؟ تصور نمیکنین این نکات در برابر حجم عظیم کاری که تا الان انجام شده هیچه؟ بنده نیاز به تحقیق کسی نداشتم و ندارم! تنها چیزی که من بهش نیاز دارم موفقیت دوستان هست که مایه دلگرمی و خوشحالی من میشه. این هم برای امثال شما قابل درک نیست. ولی من با کارم این رو ثابت کردم و باز هم خواهم کرد. نه با حرفم! چیزی هم که در عمل ثابت بشه با یک کلمه حرف امثال شما قابل زیر سوال بردن نیست.
در خصوص جناب سایبوت که یادم نمیاد اصلا ایشون رو بعنوان کاربر انجمن فلزجو دیده باشیم. در خصوص آقای بهنام هم اگر منظورتون همون بهنام از شیراز هست که وبلاگ معروفی دارن ؛ ایشون هم هرگز در این انجمن و هیچ انجمنی حضور نداشتن و در انتهای همه نوشته هاشون هم همیشه تاکید کردن که غیر وبلاگ در جایی فعالیت نمیکنن.
بهرحال برای همه عزیزانی که فرمودین کم یا زیاد ارزش قائل هستم ولی توجه کنین هیچ کدوم این اساتید مطلقا تا این لحظه دست به طراحی یک فلزیاب نزدن. ولی بنده این کار رو کردم. حالا اگر زیاد فعال هستم و جلو چشم شما هستم اگر منصف و عاقل باشین نباید مرغ همسایه رو غاز ببینید! نمیخوام ادعا کنم ولی شاید در بعضی عرصه های فنی من نه تنها از این دوستان بلکه از خیلیها در دنیای فلزیابی بالاتر باشم. اما متاسفانه ما مردمی هستیم که عادت کردیم اون چیزی که جلو چشممون نیست رو با ارزش بدونیم. اگر دوستمون یا برادرمون در کار خودش بهترین هم باشه باز برامون یک چیز پیش پا افتادست و قبول نمیکنیم. اما اگر یک غریبه بخصوص که خارجی هم باشه کاری صورت داد میگیم این کارش درسته! این هم اخلاقیه که باید براش تاسف خورد. من خیلی خوب میدونم الان اگر 1 ماه انجمن نیام و جواب کسی رو ندم چقدر عزیز میشم! اگر خدای نکرده مشکل و مریضی و مساله خاصی برام پیش بیاد قطعا اسطوره میشم!!! ولی هیچوقت دلم نمیاد از این کلکها بزنم. من هدفی دارم و نهایت تلاشم رو میکنم. برخلاف خیلیها فیلم هم بازی نمیکنم!
در مورد فروشگاه چهره هم اصلا متوجه نشدم شما چی میگی! خب این هم یک فروشگاه هست از بین چندین فروشگاه نتی یا حضوری که میشه خرید کرد. منم هیچوقت نگفتم از این فروشگاه خرید کنین. حالا اونا و خیلی فروشندگان قطعه اگر فعالیت ما رو رصد میکنن و قطعات مربوطه رو میارن و تازه بعد مدتی داستان بازار سیاه قطعه و تقلبی بودن قطعات مطرح میشه بنده چه تقصیری دارم؟! این مسائل دیگه از حیطه کاری من کلا خارجه.
مداراتی که بنده کار کردم هر یک در نوع خودش شاخص بوده. ردیاب 22 و 35 که جنبه تجاری داشت و تا امروز بهتر از اون رو کسی در ایران تولید نکرده و این یک واقعیت هست! مدار چنس هم که طرح جناب اندی بود که ما انتخاب و بهینش کردیم و هر چه بود نسبت به اصلش خیلی بهتر شد تا جاییکه هنوزم کلی از فروشندگان دستگاه و کیت دارن از چنس نون میخورن! اصولا اگر بخواین اینجوری حساب کنین بنده هم خیلیا رو میشناسم که دهها و حتی صدها میلیون هزینه کردن و دستگاه آنچنانی خریدن و آخرشم حتی یک صدم پول دستگاهشونم برنگشته!!! دستگاه هر چی هم که باشه معجزه نمیکنه. معجزه ای که از دستگاه بر میاد فقط در ذهن کاوشگران خوش خیال هست و بس. ولی ما تلاشمون همیشه این بوده با هزینه بسیار بسیار کمتر چیزی رو داشته باشیم که بیشتر امکانات و قدرت دستگاههای گران رو داشته باشه ولی قیمتش تا حدی ارزون در بیاد که پسفردا آدم پشیمون نشه. در برخی موارد هم کارهایی کردیم که حتی دستگاههای چند ده میلیونی هم قادر به انجامش نبودن! با همه این اوصاف شما میگین ما کار بدی کردیم؟ اون هم تا این حد عام المنفعه؟ حتی شده همون ردیاب 35 ما رو با قیمت متعارف خریدن و تا 10 میلیون هم فروختن! اگر کارایی نداشت چنین چیزی امکانپذیر بود؟ در مورد چنس و همین مدار پالسی بنده و توباکس ساشو هم همینطور! حتما چیز خاصی داشته که این همه فروشنده ها ازش سود بردن ولی بنده خودم سودی نبردم! شما جای من بودین به چه صورتی عمل میکردین که خودتون راضی باشین؟! :D در ضمن در مورد توباکس ساشو هم باید عرض کنم اون طرح با همه مشکلات ساختش تنها طرح توباکسی هست که در ایران روش کار شده! در این حد با بیان جزئیات مختلف حتی در دنیا هم روی هیچ توباکسی کار نشده! میتونین سایتها و انجمنها رو زیر و رو کنین!
پست شما هم پاک نمیشه چون جواب حسابی داشت و وقتی حرف حساب در کار باشه سانسور هم بی معنیه. ولی شخصی مثل شما از انجمن حذف میشه چون مشخصه که جز دردسر چیزی برای انجمن نداره و خیرش هم به کسی نمیرسه جز اینکه وقت دیگران رو بگیره!

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 7:59pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

oghol نوشته است:
با سلام من با این صحبتا کاری ندارم که مکمل کار کیه ولی از زمانی که به مهدی 8877و رستم توی انجمن توهین شد واقعا ناراحت شدم بیای این قدر برای بچه ها کار کنی وعلمتونو در اختیار بچه بزاری بعد حمید بیاد بگه فلانه برادر من کجا دیدن تغذیه آپ آمپ از میکرو باشه که حمید توی فلزیابش گذاشته و چنتا ایراد اساسی دیگه مدار اصلا نفوذ نداره ارایه این مدار همون جریان ماینر 4 هست و بس و مردمو سر کار گذاشته تا براش مجانی تحقیق کنن و اینکه کدوم یکی از اساتید توی انجمن موندن استاد سایبوت ؟مهندس مهدی ؟مهندس بهنام ؟همه فراری شدن و اگرم میان فقط نظاره گر هستند و یه چیزه جالب حمید هرچی مدار میزاره قطعاتشو اصلی رو فروشگاه چهره داره ؟!کدوم یکی از پروژه های شما نتیجه داشته توباکس بی ثبات ؟fpl22؟fpl35؟فلزیاب چنس ؟ و حالا هم که مدار فلزیابتون که قطعا نتیجه نخواهد داد و میشه مثل تایپیکهای دیگه ! الانم که روی یه کلاهبرداری دیگه کار میکنن 35 +مکمل اونم با قیمت 5 میلیون آخه مگه چقدر خرج ساختشه و چقدر هزینه مونتاژ انصاف هم خوب چیزیه هم جیب مردمو خالی میکنید هم جون مردمو با ردیاب آشغال به خطر میندازید درباره هک کردن سیستم حمید هم باید بگم اولین بار نیست قبلا توسط دوستان انجام شده بود لطفا پست بنده پاک نشه وگرنه پشیمون میشید [-X

شما هم دوست عزیز همون کاربر به اصطلاح مهدی یا رستم هستین :)) حالا کدومشون دیگه نمیدونم باید سکه بندازم :D

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

موندم همه از ردیاب راضی ان چرا ایشون ناراضی :D ما که نداریم وندیدیم اما به علم مهندس شیطونم نمیتونه شک کنه چون کاربلد هستن وخدا شناس.فقط یک چیز سوال شده واسم چرا این همه جدال راه میندازین خب برین یک مدار درست ودرمون بسازین که بهتر از ردیاب مهندس باشه کی بدش میاد.البته جوابشو همه میدونن کارشما نیست :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 8:09pm
مدیر کل
مدیر کل

SALAR-20 نوشته است:
اقا رامین مدیر عزیز خودتون یک لطفی کنید بعد از اخراج من صفحات راهنمایی که به دوستان چه در مورد تی ال 12000 و چه در مورد مدار زمین شناسی کرده بودم رو ببینید و ببینید صفحات نهایتش 15 تا 20 صفحه جلو رفته و هیچ کس هم کمک درست نمیکنه کسی رو ما زحمت هایی رو که میکشیم کسی توجه نمیکنه بهش و سریع تحریم میکنه ولی یکی میاد دستگاه 3 تومان میفروشه و ملت رو سرگردان میکنه و همه هم ازش دفاع داری میکنند

جناب یکی از اون دو برادر!!! ;) :D بقول معروف وقتی چوب رو بر میداری گربه دزده خودش فرار میکنه! حالا حکایت شماست. اگر مقداری شک داشتم که شما در این قضیه هک و خوندن پیغامهای خصوصی کاربران دست داشتین ؛ حالا دیگه شکم به یقین بدل شد. خوشبختانه خیلیها شما رو میشناسن و مشخصات و آدرس شما رو هم دارن! پس پیشنهاد میکنم بخاطر خودتون هم که شده دست از سر فلزجو بردارین و سودجوییهایتون رو جای دیگه انجام بدین! وگرنه مطمئن باشین بدون اینکه از پشت سیستم جابجا بشم میتونم کار دستتون بدم! این آخرین اخطار من به شماست و اگر منو بشناسین حتما میدونین که الکی چیزی نمیگم و اگر بخوام روی موضوع شما تمرکز کنم برای خودتون گرون تموم میشه. در صورتیکه برای من نفع و ضرری در کار نیست و فقط بلحاظ مصالح انجمن میخوام امثال شما به فلزجو تشریف نیارین. حالا اگر خودتون این کار رو بکنین که هم به نفع شماست و هم بنده و هم کلیت انجمن فلزجو. وگرنه دیگه ناچارم از کانالهای دیگه وارد بشم!

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 8:12pm
مدیر کل
مدیر کل

delta force نوشته است:
من یه سوال از اقا مجتبی و اقا حمید دارم

ایا امکان داره فایل های مربوط به ردیاب fpl 35 هم از طرف این فرد هک شده باشند؟؟
جواب سوالم رو با دقت بدید تا بگم علت اینکه این سوال رو پرسیدم چی بوده؟؟

خیر چنین امکانی وجود نداره. چون مساله ارسال طرح ردیاب مربوط به حدود 2 سال پیش میشه و بعید میدونم اصلا اون موقع در شرایط هک بوده باشیم! :D بفرض هم که چنین بوده باشه اتفاقا ما خودمون هم خیلی به سیستم انجمن اعتماد صد در صدی نداشتیم و اینطور مسائل حساس رو از طرق دیگه انجام دادیم و همیشه هم روی فایلهای تبادل شده رمز گذاشتیم. چون بحث هک فقط مربوط به انجمن نیست و هیچوقت نمیشه به ساز و کار های مجازی بطور کامل اعتماد کرد. بنابراین حداکثر موارد ایمنی از این نظر لحاظ شدن.
اما در خصوص اون ردیاب که ممکنه کپی شده باشه دیگه باید آقا مجتبی بررسی کنن چون طرح امنیتی حفاظت از ضد کپی بودن دستگاه توسط ایشون اجرا میشه و واقعا بعید میدونم کسی کپی کرده باشه. اگر هم صرفا اطلاعات صفحه ال سی دی مشابه باشه هم که اصلا دلیل بر کپی نیست بلکه یک شبیه سازی ظاهری هست و ارزشی نداره. بهرحال شخصی مثل اقای صفایی هم که خیلی ادعاش میشد به زعم خودش ردیاب 22 رو کپی کرد ولی اون طرح کپی شده اصلا فرکانسهای درستی نداره و با اصلش کلا متفاوت هست. روال کار برای 35 پیچیده تره و لذا بنده احتمال کپی موفقیت آمیز ردیاب 35 رو نزدیک به صفر میدونم.

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس وقتتونو با اراجیف این آقایون طلف نکنید جالب اینه که تمام این آقایون خودشون فروشنده هستن اون وقت به فکر جیب ملت هم هستن و دم از وجدان هم میزنن!!
جناب oghol من خودم بابت تهیه قطعه توی خصوصی خیلی مزاحم مهندس شدم و آدرس فروشگاه خواستم که ایران میکرو رو توصیه کردن.
این حرفی که راجب فروشگاه چهره و مدارهای آقا حمید زدین واقعا یک تفکر بچه گانه بود و نشون میده بدون فکر کردن حرف میزنید!
به جای اینکه خودتون پیشرفت کنید تا از دیگران جلو بزنید سعی میکنید دیگران رو پشت پا بزنید با این کارها به هیچ جا نمیرسید

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 8:26pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان فقط نکاتی در خصوص مطالب طرح شده در انجمن تعمیرکاران باقی هست که اجازه میخوام پاسخ بدم و دیگه بیش از این وقت خودم و دیگران گرفته نشه! بهرحال گاهی در این انجمنهای بعضا معروف مطالبی علیه ما درج میشه که امکان دفاع در اون سایتها رو نداریم ولی در انجمن خودمون طبیعتا حق داریم پاسخگو باشیم. حالا کار ندارم این انجمنها همشون دم از آزادی میزنن ولی خود مدیرانشون حتی به ما تهمت کذب میزنن و اجازه دفاع هم نمیدن در حالیکه درهای فلزجو حتی بروی دشمنان هم باز بوده!!! بقول معروف آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟
ابتدا در جواب صحبت مدیر معلوم الحال انجمن تعمیرکاران جناب Mr MeTaL باید عرض کنم ؛ شما که اصلا نمیدونی آذرکیت ربطی به فلزجو نداره چرا چنین جمله ای رو مینویسی که اذرکیت مال فلزجو هست؟!؟! همه اینجا میدونن آذرکیت متعلق به اقای قاسمیه و در موردش دو تاپیک توی همین انجمن داریم که در خصوص شیوه های سودجویانشون افشاگری کردیم. در واقع هیچوقت آذرکیت ارتباطی به ما و فلزجو نداشته. حالا شما به عنوان یک مدیر در یک انجمن معروف چطور بدون اطلاعات کافی همچین مطلبی عنوان میکنین؟ بنده شخصا تا بحال بدون مدرک از اینجور حرفها زدم؟ پس در واقع میشه نتیجه گرفت هدف شما در اون انجمنتون چی هست! شما حتی بعد این همه مدت که فلزیاب فلزجو منتشر شده نمیاین مدارش رو که قطعا از همه مدارات بیفایده فلزیاب موجود در انجمنتون بهتره بازنشر کنین! فکر نمیکنم اگر کسی مدار فلزجو رو در انجمن شما یا خیلی از این انجمنها بذاره ؛ اجازشو بدین! بنده طراح این اثر این اجازه رو دادم و میدم! اگر صرفا بحث فنی باشه حتی اگر مدار کارایی هم نداشته باشه نباید از مطرح کردنش در سایت خودتون بترسین. پس عوض تهمت های کذب همین چیزهای مثبتی که در فلزجو پیدا میشه رو استفاده کنین. وگرنه دیگه ما مطمئن میشیم که شما هدفون خدمت رسانی به کسی نیست! شما هم مثل خیلیهای دیگه فقط فکر منافع خودتون هستین.
در ادامه صحبتهای زیادی مطرح شده که بله در فلزجو یک تیم 15 نفری وجود داره و همه کاربران همین آدمهای ثابت هست و دستگاه هاشون(!) از قیمت 30 میلیون هم گذشته ....! و از این دست اراجیف که هر کسی در فلزجو رو به خنده وادار میکنه! اینها بقدری کم آوردن که دیگه از هر جاشون که بتونن یه حرفی برای ما در میارن! :D حالا اگر بگیم یکی از اینها رو تشریف بیارین همینجا ثابت کنین مطمئنا لال میشن! خوبه ما یک ردیاب 35 رو 2 سال پیش گذاشتیم برای فروش و از اون موقع هم دستگاه دیگری برای فروش نبوده. همون هم شده خار چشم همه! حالا یکی از راه برسه و اشنا نباشه نباید پیش خودش بگه خب این همه سایت و انجمن و فروشگاه وجود دارن که عوض یکی دهها دستگاه میفروشن که هیچ فیدبکی هم از خریدارانش موجود نیست! چطور اونها این همه حرف و حدیث ندارن ولی فلزجو با یک عدد ردیاب فسقلی FPL-35 توجه کل ایران رو بخودش جلب کرده تا جاییکه حتی در سایتهای خارجی هم دارن در مورد خوب و بدش بحث میکنن! :D آقا دم همتون گرم کلی خدمت کردین به ما! دشمن که نادان باشه همین میشه.
در ادامه هم که دروغپردازی اینها به جایی رسیده که فلزیاب پالسی فلزجو که طرحی مجانی هست رو به عنوان یک دستگاه فروشی چند میلیونی مطرح کردن!!! شما رو بخدا ببینین ما با چه کسانی طرف هستیم؟! آخه دروغ تا کجا؟ این طرح پالسی فلزجو اگر بنده حتی تا ابد هم دیگه کاری در موردش نکنم باز در همین حد و نسخه فعلی که هست سالیان سال حرف برای گفتن خواهد داشت. همه میتونن بسازن و استفاده کنن و بقول معروف حالشو ببرن! :D من به این مساله افتخار میکنم. روزی رو هم خواهید دید که خیلیها توی ایران همین فلزیاب رو دستشون بگیرن! طبیعتا ممکنه برای سودجویی هم استفاده بشه. وانگهی چه بهتر اون کسی که قصد سودجویی داره از یک طرح خوب استفاده کنه نه مدارات مربوط به 20 سال پیش که هر کدوم نقص و اشکال عمده ای دارن.

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 9:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والله منم تا اونجا که با اقا حمید اشنایی دارم جز صداقت و درستی ازشون ندیدم و اینجور حرفها درست نیست و بهتره که به مسیر فنی انجمن برگردیم..کلا وقتی پست اول رو دیدم اصلا بهش اهمیت هم ندادم و کنجکاوم نکرد.با امید موفقیت همه دوستان @};- @};-

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 9:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
احسنت لذت بردم خوب جوابشو دادین دانشمند حمید عزیز واقعا متاسف میشم به افکار پوچ و مغرضانه چنین افراد دون و کوته فکری و افتخار می کنم به شخصیت و منش عالمانه شما که از ذات نابغه شما منشا می گیرد که نتیجه و ثمره یک عمر تلاش کوشش و علم خود را در طبق اخلاص و بدون منت در اختیار عموم قرار داده اید همچون یک ابو علی سینایی که بیماران خود را به رایگان مداوا می کرد بدون منت @};- ~O)

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 10:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 63 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure