انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 8:36am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 63 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 پیام خصوصی های مدیران انجمن فلزجو 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

این بچه بازیها خدارو شکر برای ما هایی که عضو کوچیک این انجمن هستیم تموم شده. هستش. اصلا معنی نداره بین مهندس حمید و اقا مجتبی چه چیزی پیش اومده ما همه عضو یه خانواده هستیم تو یه خانواده بحث پیش میاد ناراحتی پیش میاد ولی باز همه چیز مثل اولش میشه اینا دلیل نمیشن که.خدا شاهده همین مدار انجمن رو اقا حمید طراحی کردن و شب و روز پاش وقت گذاشتن و این علمو به دیگرانم انتقال دادن بدون هیچ دستمزدی یا چشم داشتی همین مدارو خدا شاهده اگه تو انجمنهای دیگه میزاشتن حداقلش خیلی با انصاف باشن 8 تومن کمتر نمیدادن حالا اونایی که بی انصاف بودن بیشتر هم میدادن کجا یه انجمن میاد خودش شب و روز زحمت میشکه و همینطور صادقانه این علمشو در اختیار دیگران قرارا میده؟.خدایش خود تمام کاربرایی که اینجا هستن خداوکیلی پول هزینه کردن چن میلیون رو داشتن که تازه بخوان یه پالسی بخرن که اونم ایا جواب بده یا نه؟ ولی اینجا با راهنمایی اقا حمید حداقل 60 دصد کاربرا با کمترین هزینه ممکن الان صاحب یه دستگاه خوب و کار امد شدن .خدا شاهده من عضو انجمنهای دیگه بودم اونجا تا حرفی از دستگاههای دیگه میشد سریع اخراج میکردن کاربرو.چرا که خود مدیران سایت بابت تبلیغات واحی برای دستگاههای شرکتی که خداتومن قیمتش بود سود میبردن که با گفتن حقایق و اشکارسازی فرد خاطی برای همیشه محروم میشد چون مانع هدفهای شیطانیشون میشدیم.جالب این بود که میگفتن شما مبالغ رو واریز کنید ما خودمون براتون میاریم.خوب ماهایی که از قشر پایین جامعه هستیم و نیاز به یه دستگاه خوب داریمک باید از کجا بیاریم این مبالغ هنگفت رو؟ چه بسا خیلیها وام گرفتن خیلیها تو غرض افتادن تازه فهمیدن این دستگاه اون دستگاهی نیست که براش تبلیغ شده و دستگاه براشون اوردن ولی اینجا تو انجمن ما همین مدار پالسی خیلیها درست کردن و یه سریشونم نتایج خوبی رو گرفتن که بازم همینجا از اقا حمید تشکر میکنم بابت زحماتشون .اینکه اینا اومدن به فکر هک کردن افتادن نشون دهنده اینه که چقدر دشمنی دارن با انجمن ما و معلوم نیست چقدر جلوی کلاهبرداریهاشونو گرفتیم که از درون دارن اتیش میگیرن.همیشه کاربرانی گرگ نما در لباس میش تو انجمن نفوذ دارن که سعی در خرابی این انجمن داشتن ما خیلیهارو اخراج کردیم و همون جماعت همون گرگ صفتانی بودن که نمک میخوردنو نمک دون میشکستن.یکمی مردانگی هم خوب چیزیه گاهی وقتها به یه سری باید گفت کمی اهسته تر برو تا شعورتم بهت برسه.من بازم به عنوان یه عضو کوچیک انجمن ممنون دار اقا حمید و اقا مجتبی هستم که معرفتشونو خیلی خوب نشون دادن و سابقه خوبی هم در کارنامشون دارن و این تبلیغات پوچ و باطل همگی گواه این مدعان.ببخشید اگه زیاد شد. مخلص همگی

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 5:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهش میکنم این تایپیکوحذف کنین ماخودمون اطلاع داریم استادحمیدچه زحمتی میکشن لازم به توضیح نیست هرکی عقل کامل داره میدونه که اینابخاطرطرح جدیدفلزیاب آتیش گرفتن فقط میخوان فضای سایتومتشنج کنن وازخداشونه این تایپیک بازبمونه وبحث وجدل بشه.
مدیران محترم خواهشا افرادی که ازاین مساله ذینفع هستند سریعابدون اخطاراخراج کنید.

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 5:51pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

یه چیز دیگه یا م رفت تا از یادم نرفته اینی که یه سری از کاربران بی معرفت و ملامت اور که هر چی از دهانشون بر میاد بر علیه انجمن مینویسن همینو بس که اقا حمید اکثر پستهای این جور کاربرارو حذف نمیکنه و میزاره که بحث به صورت علمی و بصورت علنی تو عمومی جواب داده بشه تا اونروی چهرشون رو به خوبی نشون بدن.وگرنه اگه اقا حمید یا اقا مجتبی مشکلی داشتن کلا کاربر اخراج میشد هیج ...هیچ پستی هم ازش باقی نمیموند که بخواد جوابگوشون باشه .بازم میگم معرفت در گرانیست که به هر کس ندهند....پر طاوس........ @};-

آخرین بار توسط ramin در چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 6:02pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 5:59pm

اقا رامین مدیر عزیز خودتون یک لطفی کنید بعد از اخراج من صفحات راهنمایی که به دوستان چه در مورد تی ال 12000 و چه در مورد مدار زمین شناسی کرده بودم رو ببینید و ببینید صفحات نهایتش 15 تا 20 صفحه جلو رفته و هیچ کس هم کمک درست نمیکنه کسی رو ما زحمت هایی رو که میکشیم کسی توجه نمیکنه بهش و سریع تحریم میکنه ولی یکی میاد دستگاه 3 تومان میفروشه و ملت رو سرگردان میکنه و همه هم ازش دفاع داری میکنند

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 6:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من یه سوال از اقا مجتبی و اقا حمید دارم

ایا امکان داره فایل های مربوط به ردیاب fpl 35 هم از طرف این فرد هک شده باشند؟؟
جواب سوالم رو با دقت بدید تا بگم علت اینکه این سوال رو پرسیدم چی بوده؟؟

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 6:13pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

SALAR-20 نوشته است:
اقا رامین مدیر عزیز خودتون یک لطفی کنید بعد از اخراج من صفحات راهنمایی که به دوستان چه در مورد تی ال 12000 و چه در مورد مدار زمین شناسی کرده بودم رو ببینید و ببینید صفحات نهایتش 15 تا 20 صفحه جلو رفته و هیچ کس هم کمک درست نمیکنه کسی رو ما زحمت هایی رو که میکشیم کسی توجه نمیکنه بهش و سریع تحریم میکنه ولی یکی میاد دستگاه 3 تومان میفروشه و ملت رو سرگردان میکنه و همه هم ازش دفاع داری میکنند

اقا سالار عزیز یا ابی گلد یا هر چی گه اسمتون هست اولا خیلی بی معرفتی کردین این حرکت شما اصلا درست نبود.از شما خوب داشت حمایت میشد شما یه کارهایی کردین که نباید میکردین خودتونم خوب میدونین چی دارم میگم.ما نتظار داشتیم از شما فعالیتهای سالم و بیشتری رو شاهد باشیم ولی شما بی معرفتی کردید.و نتیجشم دیدی .اقا حمید محاله کسی درراستای این انجن بخواد گامی برداره و حمایتش نکنه پس این حرفو نزنید خواهشا.ما دوست داریم حتی یک نفر فقط یک نفر از کاربری بخواد اخراج بشه حتما با دلیل و منطق این کار انجام بشه نه بدون دلیل .من افسوس شمارو خیلی خوردم چرا که داشتین خوب کار میکردین ولی چرا کاری کردین که از چشم مهندس حمید افتادین؟خوب فکر کنین متوجه این قضیه میشین.اون دیگه تشخیص با مدیران سایت هست که به چه مبالغی بخوان بفروشن ردیابو.ما نمیتونم در این قضیه دخلو تصرفی داشته باشیم که چرا با این مبالغ ردیاب داره فروش میره خوب انجمن زحمت داره بی خوابی کشیدن داره شب و روز به جواب کاربرا تو عمومی و چه تو خصوصی جواب دادن مشکلات داره هزینه صرف شده بابت قطعات چه بسا خیلیها از این ردیاب خدا شاهده جواب گرفتن ولی دریغ از یه یقرونی که بخواد به انجمن داده باشن. هر کسی موفق شد رفت پشت سرشو هم نگاه نکرد.اگه شما اجازه فروش داشتین ملت سرکار نبودن هان؟ همینکه نتونستی ملت سر کارن؟ نزن این حرفو خلاصه وجدان هم میگه همینجا از اقا حمید بابت این داستانی که پیش اوردی یه معذرت خواهی کنی و بدون کسی که به اشتباه خودش پی میبره و میپذیره اشتباهشو از مردانگیش چیزی کم نمیشه.مهندس حمید و اقا مجتبی هم خیلی معرفت دارن و اینجورم نیستن که بخوان کینه ای از کسی به دل بگیرن شما خودتو نشون بده مهندسم مرام میزاره @};-

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 6:25pm
مدیر کل
مدیر کل

delta force نوشته است:

نه عزیزم چون ما اینقسمت شو فکر کرده بودیم که احتمال حمله حکرها از طرف فروشنده ها هم هست و فایلهای مربوط به 35 رو از این طریق انتقال ندیم.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 6:52pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون از لطف اکثر دوستان عزیز! :D
حدس میزدم هکر شناخته شده(!) محترم در این موقعیت زمانی چنین کاری بکنه. بطور خلاصه به کاربران عزیز عرض کنم در واقع این مساله هک از مدتها پیش به گوش من رسیده بود و بنده توجه دقیقی بهش نکرده بودم. تا عید امسال که متوجه شدم شخصی با ایدی کاربران مختلف وارد انجمن میشه و بیشتر تمرکزش روی خواندن پیغامهای خصوصی هست! این مساله فقط مربوط به بنده نبود بلکه شامل بسیاری از کاربران میشد که از فیل شکنهای معروف استفاده میکردن. بنده این موضوع رو بطور دقیق پیگیری کردم ؛ هر چند همزمانی این مشکل بزرگ با ارائه نسخه های متعدد دستگاه پالسی فلزجو تلاش طاقت فرسا و بی خوابی های فراوانی لازم داشت که بتونم هر دو کار رو انجام بدم! از یک طرف نسخه های تفکیک دار مدار فلزجو که از عید ارائه شد نکات زیادی برای کار داشت و از طرفی هکر هم چالش سختی روبروی من قرار داده بود! با این حال بلحاظ امنیتی قضیه رو بروز ندادم و به روی خودم نیاوردم و در عوض از طریق امکانات سرور و همینطور تعامل پی در پی با تیم منتشر کننده اسکریپ انجمن PHPBB تلاش کردم تا راه نفوذ انجمن رو پیدا و برطرف کنم. در نهایت هم با تله ای که برای این به اصطلاح هکر گذاشتم تونستم بسیاری از اطلاعاتش رو بدست بیارم! فقط خدمت ایشون عرض میکنم اون ابزار لینوکسی خودتون رو دیگه باید بذارین کنار چون بدرد نمیخوره! پورت اسکنینگ و اس کیو ال اینجکشن و روشهای دیگه رو هم بنده خودم اشنا هستم و اصولا چون سالها برنامه نویس PHP بودم شخصا قسمتهایی رو به انجمن اضافه کردم تا از نظر امنیتی مشکل حل بشه. اون تیک ذخیره نشدن رمز عبور هم فقط کار آخری بود که محض احتیاط انجام دادم. در هر صورت مشکل هک بنده و بسیاری از کاربران تقریبا 1 هفته هست که کاملا رفع شده و بنده کماکان بطور دقیق چک میکنم که کی به چه صورتی وارد انجمن میشه تا اگر احیانا باز هم موردی بود شناسایی کنم. لذا جناب هکر عزیز بقول معروف اون ممه رو لولو برد! :D دلیل اینکه مساله خصوصی های ما هم الان داره مطرح میشه همینه که دست هکر کوتاه شده و حالا تازه شروع کرده به استفاده از اطلاعات قبلی! وگرنه دسترسی هکر به پیغامهای خصوصی حداقل از چندین ماه قبل وجود داشته و دوستان هم شکیاتی که در این مورد داشتن و همینطور مساله خارج نشدن آیدی ها حتی پس از زدن خروج به همین مساله مربوط بود!!! بهرحال هر چه که بود خوشبختانه برطرف شده و برای این منظور هم در سطح اسکریپت انجمن و هم خود سرور و هم تنظیمات امنیتی مختلف تغییرات زیادی رو لحاظ کردم.
جناب اریانا کاری ندارم شما خودت همون هکر هستی یا نه یا هر چی! ولی پستهای شما حتی تا همین چند روز پیش هم در تاپیکهای ردیابی موجوده که چطور از ردیاب 35 تعریف کردی و از به صفر رسیدن خطاهاش گفتی!!! پیغام خصوصی خود شما با من هم موجوده که چندین بار بابت ارائه شاهکار ردیاب 35 (به گفته خود شما!) چقدر از من تشکر کردی و برام دعا کردی! حالا چی شد یک هکر به شما پیغامی داد و ما شدیم کلاهبردار و ردیاب 35 هم بر خلاف اون همه تستهای ادعایی شما بر اساس یک ایمیل که اصلا ربطی هم نداشت ؛ بی ارزش شد؟! اگر همه دشمنان ما نظیر شما باشن که کار ما خیلی سادست! کافیه کمی توضیح بدیم تا همه بفهمن کی بر حقه و کی ناحق!
در مورد اصل داستان که پیغام خصوصی بین من و آقا مجتبی بوده ؛ من هر چی نگاه کردم چیز خاصی ندیدم! وانگهی اصلا پیغامهای خصوصی من چیزی نداشت که حتی با اینکه میدونستم ممکنه توسط هکر خوانده بشه ؛ اقدام به پاک کردنشون کنم! لذا شخص هکر با اینکه در یک ماه اخیر بخوبی میدونست من متوجه شدم که ایشون با ایدی من بصورت مخفی وارد میشه ؛ یک ذره پیش خودش فکر نکرد چرا من صندوق پیغامهامو خالی نمیکنم؟! :D خب واضحه چون هیچ نکته منفی درش نبود. از این گذشته بنده و مجتبی بعنوان گردانندگان انجمن با هم مسائل متفاوتی داریم که داستانش جداست. ولی خوب بود ایشون اون همه پیغامهای دیگه که شاید بالای 100 مورد در روز میشد و همگی جنبه جوابگویی فنی داشت رو هم مطرح میکردن! در واقع این میشه منصفانه دیدن داستان. نه اینکه ایشون خودش هم شاید میشد که نیم ساعت توی کنترل پنل خصوصی من بود و اینقدر میگشت تا پیغام بین من و مجتبی رو از بین صدها پیغام دیگه پیدا کنه!!! از همه اینها گذشته اصلا فکر نمیکنم مساله هک کردن و خواندن پیغام خصوصی دیگران توسط یک هکر کار با ارزش و مثبتی باشه. این کار مشخصا نوعی دزدی و تجاوز به حریم خصوصی دیگران هست. در هیچ کجای دنیا هم نه تنها چنین کاری ارزش تلقی نمیشه بلکه جرمه و پیگرد قانونی داره.
من و اقا مجتبی هم ارتباطمون مشخص هست و از روز اول با هم یا علی گفتیم و شروع کردیم. هر چند من انتقاداتی نسبت به ایشون و روال کارشون بخصوص در مورد فروشگاه داشتم و همیشه به ایشون گفتم ولی کماکان در کنار هم ایستادیم و به امید خدا در آینده هم همینطور خواهد بود. اگر من بابت اینکه فلان کاربر از کیفیت ساخت ردیاب راضی نبوده ؛ به نوعی با ایشون حتی دعوا کردم مساله خاص و عجیبی نیست! چون هم از حق کاربر و خریدار دستگاه دفاع کردم و هم اعتبار و وجهه خودم! اگر هم دستگاهی مثل ردیاب 22 و 35 بعنوان محصول تجاری تولید شده و بنده با اقا مجتبی قرار و مداری گذاشتم که سهم طراح محفوظ باشه باز هم یک مساله طبیعیه. کسی نمیتونه اعتراض کنه که چرا بنده بابت گرفتن حق تعیین شده خودم با اقا مجتبی حرف میزنم! خب باید بزنم و این حق من هست و تصور هم نمیکنم اگر حساب و کتابی بین من و ایشون مشخص شده ربطی به کسی داشته باشه. این موضوع اصلا ارتباطی به کلاهبرداری کردن یا نکردن نداره! بنده 99 درصد کارهایی که در انجمن کردم در راه خدا بوده و همه دیدن و میدونن. حالا حق طراحی دستگاهی که قرار بود توی فروشگاه عرضه بشه رو اگر بخوام میشم آدم بد؟! حالا چه کسانی اینجور تهمتها رو میزنن؟ کسانی که 1 درصد خیرشون به ملت رسیده و 99 درصد به جیب خودشون خدمت کردن! واقعا کار دنیا برعکس شده.
اما در این مورد که پول میدیم دیگران طراحی کنن! ببخشید بنده که یک فلزیاب طراحی کردم در دهن هر چی مدعی طراحی بود بسته شد! حالا شما دیگه چی میگین واقعا من موندم! دوست عزیز ؛ طراحی ردیاب هر جور هم که باشه باز از یک فلزیاب ساده تره. هم از نظر سخت افزاری و هم نرم افزاری. آقا مجتبی هم اخیرا خودشون بدون اطلاع بنده اقدام کردن که یک طرح ردیاب و مکمل ترکیبی با سبک جدید طراحی بشه که در این مورد از چند مهندس الکترونیک که خودشون میشناختن کمک گرفتن. بنده بعدا متوجه شدم ولی مخالفتی هم نکردم. چون از مدتها پیش هم به ایشون و هم دوستان انجمن اعلام کرده بودم با توجه به حرف و حدیثهای بی پایان در ردیابی دیگه ترجیح میدم در این زمینه فعالیتی نداشته باشم. هر چند که در مورد طرحی بهتر از ردیاب 35 به نتیجه رسیده بودم ولی دیگه از مطرح کردنش به هر صورتی خودداری کردم و شاید اون طرح هم تا ابد پیش خودم محفوظ بمونه! بهرحال اینکه اقا مجتبی از کانال دیگری اقدام کردن و بنده دخالتی نکردم دلیل بر این نیست که در توان من نبود. خیر خواست و اراده من نبود که چنین کاری کنم! چون از حرفهای بیخودی خسته شدم. وگرنه همین ردیاب 35 تا الان هم مشابهی نداره. هیچ کسی با همه ادعاهاش نتونسته سیستم وزنی ردیاب 35 رو درست کنه و یا حتی فرکانسی به این دقیقی رو بصورت پایدار برای ردیابی تولید کنه. همین برای رد کردن کذب ادعاهای همه این مدعیان کافیه. در این مورد هم بارها توضیحات مفصلی دادم. وگرنه واقعیت این هست همیشه این ردیاب رو با ردیابهای معروف خارجی و با قیمتهای نجومی قیاس کردن. همون اقای صفایی حتی از پس کپی نسخه ساده تر ردیاب 22 بر نیومد و نطقش هم فعلا کور شده! دشمنان دیگر هم که جالبه زمانی خودشون ارائه دهنده ردیاب بودن تشریف اوردن میگن کلا ردیاب یعنی کلاهبرداری! یعنی شما حساب کنین طرف بخاطر اینکه ما رو محکوم کنه مجبور شده حتی خط بطلان کامل روی دستگاهی بکشه که قبلا خودش هم میفروخته! حالا چرا این کار رو میکنه؟ چون با وجود ردیاب 35 دیگه کسی ردیاب های دستساز دیگه رو نمیخره! از یکی از همین انجمنها شنیدم که مدیرشون میگفت دیگه ردیاب فایده ای نداره چون اگرم کسی بخواد بخره یا ردیاب 35 فلزجو رو میخره یا میرن سراغ نمونه های خارجی! :D وقتی این داستانها رو دنبال میکنیم متوجه میشیم ریشه حرفها از کجا نشات میگیره.
الان هم که با ارائه مجانی طرح فلزیاب فلزجو کار و کاسبی عده کثیری از این فروشنده ها کساد شده و طبیعیه که دشمنی میکنن. این مساله از اول هم قابل پیش بینی بود و اصلا عجیب نیست. برای همین هم از روز اول عرض کردم اون دوستان هم باید کیفیت کار خودشونو بالا ببرن. وگرنه این نشانه ضعف واضح اونهاست که میخوان از طریق کوبیدن ما اون هم به ناحق و با اینجور دستاویزها مثلا ما رو پایین ببرن بلکه خودشون موفق بشن! بنده به نوبه خودم هرگز چنین کاری نکردم چون احساس ضعف نمیکنم. در خودم اونقدر توان میبینم که بشینم فقط کار خودمو بکنم و به کسی هم کاری نداشته باشم. ولی متاسفانه در مورد سایرین اغلب اینطور نیست و این خودش نشون میده از نظر فنی چقدر ضعیف هستن.

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 6:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
delta force نوشته است:

نه عزیزم چون ما اینقسمت شو فکر کرده بودیم که احتمال حمله حکرها از طرف فروشنده ها هم هست و فایلهای مربوط به 35 رو از این طریق انتقال ندیم.

مهندس من چند روز پیش رفته بودم یه جایی برای دستگاه زدن تا ردیاب رو در اوردم پسر صاحب زمین گفت که من خودم اینو میسازم و میفروشم و منم گفتم که تا جایی که اطلاع دارم این ردیاب رو انجمن فلزجو تولید میکنه و فالیش قفل داره و حتی با رزین تماما پوشیده شده و غیره واونم گفت وقتی رفتیم خونه بهت ثابت میکنم
وقتی برگشتیم خونه شون طرف رفت و یک 35 اورد و جلوی چشمام بازش کرد و من دیدم نه روی مدار رزین هست و نه شماره قطعاتش پاک شده . کارکرد مدار هم از نظر ظاهری هیچ نقصی درش ندیدم بهش گفتم فایلش رو از کجا اوردی گفت سریه
حالا من خودم موندم این بار اگه رفتم اونورا حتما ازش فیلم میگیرم و میزارن تا ببینید خود 35 هست یا کپشه؟

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 7:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
مجتبی نوشته است:
delta force نوشته است:

مهندس من چند روز پیش رفته بودم یه جایی برای دستگاه زدن تا ردیاب رو در اوردم پسر صاحب زمین گفت که من خودم اینو میسازم و میفروشم و منم گفتم که تا جایی که اطلاع دارم این ردیاب رو انجمن فلزجو تولید میکنه و فالیش قفل داره و حتی با رزین تماما پوشیده شده و غیره واونم گفت وقتی رفتیم خونه بهت ثابت میکنم
وقتی برگشتیم خونه شون طرف رفت و یک 35 اورد و جلوی چشمام بازش کرد و من دیدم نه روی مدار رزین هست و نه شماره قطعاتش پاک شده . کارکرد مدار هم از نظر ظاهری هیچ نقصی درش ندیدم بهش گفتم فایلش رو از کجا اوردی گفت سریه
حالا من خودم موندم این بار اگه رفتم اونورا حتما ازش فیلم میگیرم و میزارن تا ببینید خود 35 هست یا کپشه؟

دوست عزیز دلتا فورس
من این موضوع رو حدود 5 ماه پیش میدونستم حتی با استاد حمید هم در جریان گذاشتم ولی اصل موضوع یه چیز دیگس یه روز یه نفر یه ردیابی رو برام آورد با ظاهری متفاوت ولی با اسم fpl35 منو هم دقیقا همون بود گفت همین ردیاب رو توی انجمن فلز جور 3 میلیون میفروشن من یه نفر رو پیدا کردم که داره 500 تومن برام میاره خیلی به قضیه مشکوک شدم گفتم شاید همین ردباب رو در 2 مدل متفاوت داره تولید میشه برا همین ازش اجازه گرفتم که فرکانسهای ردیاب رو با اسکوپ نگاه کنم ولی در کمال ناباوری دیدم که آنتنها اصلا فرکانس ندارن گفتم شاید از داخل مدار قطعی داره پشت مدار رو باز کردم و دیدم که مدار هیچ قطعی نداره تنها چیزی که برام ثابت شد این بود که یه نفر فقط منو دستگاه رو شبیه سازی کرده و در اصل مدار فاقد فرکانس خروجی هست و از این طریق داره از اسم فلزجو سوئ استفاده میکنه همه این حرفها رو به خود خریدار گفتم وایشون هم همونجا به اون فروشنده زنگ زدن و وقتی دید که قضیه لو رفته گوشی رو خاموش کرد و دیگه از اون وقت تا حالا این خریدا نتونسته اون فروشنده رو پیدا کنه اگه پیداش میکردم نقشه خوبی براش کشیده بودم ولی حیف که نشد

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 7:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 63 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure