انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 3:01pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 63 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 پیام خصوصی های مدیران انجمن فلزجو 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آریانا نوشته است:
سلام دوستان گرامی یک هکر در ایمیلی به بنده فایلی رو دادند که واقعا متعجب شدم این فایل در مورد پیام خصوصی های مدیران انجمن فلزجو میباشد دوستان فقط این
پیام خصوصی ها رو مطالعه بفرمایید تا متوجه اصل قضیه بشوید خصوصا حمید کلاهبردار که گرداننده اصلی انجمن هست و همچنین مجتبی که یه دست نشانده بیشتر نیست
ببینید که بهترین ردیاب سازهای دنیا خودشون هیچی بارشون نیست و پول میدهند به شخص دیگه
که براشون ردیاب بسازه با تمام جزئیات و بده به اینها!!!

هه هه ..برو خودتی.

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 3:29pm
آواتار کاربر

با سلام من با این صحبتا کاری ندارم که مکمل کار کیه ولی از زمانی که به مهدی 8877و رستم توی انجمن توهین شد واقعا ناراحت شدم بیای این قدر برای بچه ها کار کنی وعلمتونو در اختیار بچه بزاری بعد حمید بیاد بگه فلانه برادر من کجا دیدن تغذیه آپ آمپ از میکرو باشه که حمید توی فلزیابش گذاشته و چنتا ایراد اساسی دیگه مدار اصلا نفوذ نداره ارایه این مدار همون جریان ماینر 4 هست و بس و مردمو سر کار گذاشته تا براش مجانی تحقیق کنن و اینکه کدوم یکی از اساتید توی انجمن موندن استاد سایبوت ؟مهندس مهدی ؟مهندس بهنام ؟همه فراری شدن و اگرم میان فقط نظاره گر هستند و یه چیزه جالب حمید هرچی مدار میزاره قطعاتشو اصلی رو فروشگاه چهره داره ؟!کدوم یکی از پروژه های شما نتیجه داشته توباکس بی ثبات ؟fpl22؟fpl35؟فلزیاب چنس ؟ و حالا هم که مدار فلزیابتون که قطعا نتیجه نخواهد داد و میشه مثل تایپیکهای دیگه ! الانم که روی یه کلاهبرداری دیگه کار میکنن 35 +مکمل اونم با قیمت 5 میلیون آخه مگه چقدر خرج ساختشه و چقدر هزینه مونتاژ انصاف هم خوب چیزیه هم جیب مردمو خالی میکنید هم جون مردمو با ردیاب آشغال به خطر میندازید درباره هک کردن سیستم حمید هم باید بگم اولین بار نیست قبلا توسط دوستان انجام شده بود لطفا پست بنده پاک نشه وگرنه پشیمون میشید [-X

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 3:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

oghol نوشته است:
با سلام من با این صحبتا کاری ندارم که مکمل کار کیه ولی از زمانی که به مهدی 8877و رستم توی انجمن توهین شد واقعا ناراحت شدم بیای این قدر برای بچه ها کار کنی وعلمتونو در اختیار بچه بزاری بعد حمید بیاد بگه فلانه برادر من کجا دیدن تغذیه آپ آمپ از میکرو باشه که حمید توی فلزیابش گذاشته و چنتا ایراد اساسی دیگه مدار اصلا نفوذ نداره ارایه این مدار همون جریان ماینر 4 هست و بس و مردمو سر کار گذاشته تا براش مجانی تحقیق کنن و اینکه کدوم یکی از اساتید توی انجمن موندن استاد سایبوت ؟مهندس مهدی ؟مهندس بهنام ؟همه فراری شدن و اگرم میان فقط نظاره گر هستند و یه چیزه جالب حمید هرچی مدار میزاره قطعاتشو اصلی رو فروشگاه چهره داره ؟!کدوم یکی از پروژه های شما نتیجه داشته توباکس بی ثبات ؟fpl22؟fpl35؟فلزیاب چنس ؟ و حالا هم که مدار فلزیابتون که قطعا نتیجه نخواهد داد و میشه مثل تایپیکهای دیگه ! الانم که روی یه کلاهبرداری دیگه کار میکنن 35 +مکمل اونم با قیمت 5 میلیون آخه مگه چقدر خرج ساختشه و چقدر هزینه مونتاژ انصاف هم خوب چیزیه هم جیب مردمو خالی میکنید هم جون مردمو با ردیاب آشغال به خطر میندازید درباره هک کردن سیستم حمید هم باید بگم اولین بار نیست قبلا توسط دوستان انجام شده بود لطفا پست بنده پاک نشه وگرنه پشیمون میشید [-X

دوست عزیز اتفاقا به نظر من باید پست شما بمونه نه اینکه کسی از شما میترسه بلکه همه بفهمن کی هستین و توی بقیه ی تاپیکا چه حرفای مغرضانه ای میزدین

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 3:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب من همشو خوندم چیز خاصی در مورد مهندس حمید ندیدم ایشون برای ما اثبات شده هستند و این کار اونو برای من بیشتر به اثبات رسوند

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 4:35pm
آنلاین
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقا یا خانم oghol عزیز :

در مورد فلزجو خیلی بی انصافی کردید ...
در طراحی این دستگاه حداقل دو نکته کاملا منحصر به فرد وجود دارد که متاسفانه حتی در این انجمن هم کسی تا به حال به آن توجهی نداشته است .
نکته اول استفاده از کوپلاژ خازنی در اتصال بخش ایجاد پالس به تقویت کننده میباشد که سبب حذف بخش ایجاد ولتاژ معکوس برای حفاظت از op-amp و حل مشکلات بسیار دیگری میگردد و تا کنون در هیچ نمونه ای از دستگاههای تجاری و یا تحقیقاتی دارای DSP دیده نشده است ... لازم به ذکر میباشد استفاده از این ایده و عمومی ساختن آن در محیطی که ( با عرض پوزش از همه دوستان ) در صورت کوچکترین عدم کارایی سیستم با برخورد تند و گاه زننده بسیاری روبرو میگردد ، نیازمند شهامتی فراوان میباشد ... همچنین مطالعه عملکرد درست چنین سیستمی با اسکوپ و سایر ابزارها برای انتخاب مقادیر دقیق محتاج به تلاشی طاقت فرسا میباشد که حداقل حمید عزیز بابت آن تا کنون شکایتی نداشته است
و نکته دوم نیز استفاده از مبدل داخلی میکرو جهت تبدیل مقادیر آنالوگ شکل پالس به دیجیتال میباشد که تحقیقا برای اولین بار در دنیا برای چنین سرعتی با میکرو مورد استفاده در این سیستم میباشد
البته بنده انتقاداتی هم به طرح دستگاه دارم که در زمان مناسب به اطلاع جمید عزیز خواهد رسید
از دوستان تقاضا میشود با این نوع برخورد به صورت احساسی و با گفتن ناسزا برخورد نکنند و تنها با منطق و برخورد علمی ( مطابق سبک خود حمید ) پاسخ دوستانی را که احتمالا منافعشان در خطر قرار گرفته شده را بدهند

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 4:36pm
مدیر کل
مدیر کل

نمیدونم به این افراد چی بگم ما جز کارنامه مثبت تو این انجمن چیز دیگه ای ارائه نکردیم مثلا خصوصی اقا حمید رو تونستین حک کنین چی شد خدا رو شکر همه دیدن ما غیر از حساب کتاب مالی که با هم داریم و بحث درمورد مکمل جدید و در مورد حمله دشمنان فروشنده چیز خاصی نگفتیم چرا نرفتین خصوصی های دیگه اقا حمید با کاربران جهت اموزش هست ببینین و زحمت گذاشتنشو بذارین تا برای همه اشکار بشه این بنده خدا چقدر زحمت میکشه چه خصوصی چه عمومی .
یه مدت حساب کتاب ما به مشکل برخورد سوتفاهمهایی صورت گرفت بین منو اقا حمید که به حمدالله حل شد . چون من این مبالغ رو داده بودم به طراح که ایشون دکترای این فن رو داشتن و باید اینکار انجام میشدکه مشکل این کاربران جهت خطای احتمالی برطرف میشد اینجا بود که دیر شد حساب کتاب ما با اقا حمید . برای بعضی ها این سئوال تو ذهنشون میافته چرا این مکمل رو اقا حمید طراحی نکرده ؟ من بارها به مهندس گفتم بیایم این مشکل رو حل کنیم و مکمل رو طراحی کنیم ایشون از بعضی کاربران ناراحت بودند و میگفتند ما هرکاری کنیم اخرش اینها درمورد ردیاب عیب میگیرند و گفتند دیگه برای ردیاب هیچ کاری انجام نمیدند و چون قبلا بهم گفته بودند با درنظر گرفتن اطلاعات کاربران درمورد مکمل و حذف خطاها به این نتیجه رسیدم یه سیگنال ژنراتوری درست کنیم هم با دقت بالا باشه با سه رقم اعشار و هم با ولتاژ 5000 ولت و همزمان پیوسته از خروجی نمونه بگیره بده به میکرو تجزیه و تحلیل بشه دوباره بفرسته همان سیگنال اولیه رو که خدا رو شکر این ایده من به یکی از اساتید فن سپردم و ایشون هم پذیرفتن با دریافت مبلغی و قراره تا چند وقت دیگه مدار رو کامل تحویلم بده البته یه ایده دیگه هم دادم بابت تاییده اون هدف اصلی که یه مدار جداگانه هست داخل همون جعبه مکمل که بموقع اش توضیح میدم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 4:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
من که نمیخونم استاد حمید و آقا مجتبی مثل برادر بزرگتر من میمونن .شما دوستان هم نخونید اخه اسمش پیام خصوصی هست .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا حميد تحويل بگير داداش من خواهش کردم که دکمه ذخيره رمز رو دوباره فعال کن چراکه نبود اين گزينه حرف و حديث به همراه داره کاری به کسی هم ندارم اما بنده با يک فتوشاپ ساده ميتونم يک عکس از خصوصی خودم گرفته و به هر طرق ممکن عوضش کنم و به ديگران بخورونم مثل اين ماجرا
حالا شما هم که چندبار اسم حک رو اورديد دشمنان عزيزتون دست به کار شدن و سناريوی بدی نوشتن شنونده بايد عاقل باشه همونطورکه که يکی از بچه ها گفت انگار شماره حساب بيل گيتس رو حک کردن که تو بوق و کرنا کردن حالا اگه واقعا درست باشه که نيست

خدايا مددی کن

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 4:46pm
مدیر کل
مدیر کل

غضنفر نوشته است:
آقا حميد تحويل بگير داداش من خواهش کردم که دکمه ذخيره رمز رو دوباره فعال کن چراکه نبود اين گزينه حرف و حديث به همراه داره کاری به کسی هم ندارم اما بنده با يک فتوشاپ ساده ميتونم يک عکس از خصوصی خودم گرفته و به هر طرق ممکن عوضش کنم و به ديگران بخورونم مثل اين ماجرا
حالا شما هم که چندبار اسم حک رو اورديد دشمنان عزيزتون دست به کار شدن و سناريوی بدی نوشتن شنونده بايد عاقل باشه همونطورکه که يکی از بچه ها گفت انگار شماره حساب بيل گيتس رو حک کردن که تو بوق و کرنا کردن حالا اگه واقعا درست باشه که نيست

غضنفرجان این دکمه ذخیره رمز که مهندس برداشتند از اون به بعد دیگه طرف نتونست خصوصیها رو چک کنه اخه دوباره باید رمز رو میزد برو داخل خصوصی که حالش گرفته شد برای همین اومد اینجا اعلام کرد البته تا یک هفته پیش رو داشت فکر کنم دیگه نتونست مهندس حمید هم تلاششون رو کردند امنیت سایت رو بیشتر کنند و دیگه امثال اینها نتونن بیان تو حریم خصوصی دیگران .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 5:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آریانا نوشته است:
سلام دوستان گرامی یک هکر در ایمیلی به بنده فایلی رو دادند که واقعا متعجب شدم این فایل در مورد پیام خصوصی های مدیران انجمن فلزجو میباشد دوستان فقط این
پیام خصوصی ها رو مطالعه بفرمایید تا متوجه اصل قضیه بشوید خصوصا حمید کلاهبردار که گرداننده اصلی انجمن هست و همچنین مجتبی که یه دست نشانده بیشتر نیست
ببینید که بهترین ردیاب سازهای دنیا خودشون هیچی بارشون نیست و پول میدهند به شخص دیگه
که براشون ردیاب بسازه با تمام جزئیات و بده به اینها!!!

مرد ناحسابی کجای این صحبتها به کلاهبرداری ربط داره که عمومی کردی
احتمالا شما در جریان همکاری مدیران نیستی اقا حمید به عنوان طراح ردیاب ۳۵ و ۲۲ با همکاری ساخت از طرف اقا مجتبی یه قراردادی با هم دارند که بابت فروش ردیاب درصدی به طراح باید پرداخت بشه حال بنا به دلایلی که اقا مجتبی ذکر کردن ممکنه دیر یا زود بشه که بین خودشون قابل حله و این صحبتها بیشتر راجع به همین مسله بوده
این حرکت شما جز این که این دو عزیز را پیش کاربران محبوتر کنه هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 5:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 63 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure