انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 10:50am

پاسخ به موضوع  [ 408 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 41  بعدی
 اعلام پست های مربوطه برای استادان محترم 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض تبریک خدمت افا رامین عزیز
وتشکر از اظهار نظر و فعالیت در بخشهای مختلف
امیدوارم اقا حمید و مجتبی عزیز اختیارات مدیران رو بیشتر کنند تا بتونند نطم سایت رو حفظ کنند تا از ورود افرادی که سعی در اشوب سایت دارن جلو گیری کنند.

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 14 اردیبهشت1393 - 12:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
با سلام!

رامین مدیرت سایت رو بهت تبریک میگم :ymhug:

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 14 اردیبهشت1393 - 4:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خوب اولا من کوچیک همتون هستم ماشاالله اونقدر اساتیط خوب و با تجربه و مدیران خوب و کاربرای نمونه و با تجربه و جود دارن که ما پیش این عزیزان فقط قطره ای هستیم در دریا.انشالله که تمام کاربرای عزیز و با تجربه همگی خودشون مدیر خودشون میشن که نیازی به مدیریت نباشه.و قدر دانی میکنم از تک تک دوستان گلم که منو شرمنده خودشون میکنن من کوچیکتر از این حرفام که بخوام مورد ستایش دیگران باشم و این نظر لطف مدیران لایق و با کفایت محترم این انجمنه هدفه این انجمن هم پیشبرد و اطلاع رسانی و قطع کردن دست کلاهبرداران و شیادانه که به بهانه های مختلف کلاهبرداری رو به اوجش رسوندن این سایتم که تا همین الانشم که خوب پیش رفته و به روزای اوجشم چیزی نمونده موجب خشم دشمنان ما در سایر سایتها شده که خبرا به گوشم میرسه.انشاالله که همه با یاری هم کمک کنیم تا این انجمن به بقا و پایداریه خودش ادامه بده و امید هست به یاری اون روز که همهگی یه روزی بزنین به هدف . :ymhug:

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 14 اردیبهشت1393 - 6:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برادر رامین چطوریییییی آقا 2573بار تبریک! :ymhug: :ymhug: خیلی اول تعجب و بعد خوشحال شدم! :x گفتم این رامین خودمونه?! باور کن رفتم توی تاپیک گرت نگاه کردم ببینم خودتی دیدم بله خوده گلشه..تبریییییییییک :)

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 14 اردیبهشت1393 - 10:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
ramin نوشته است:
خوب اولا من کوچیک همتون هستم ماشاالله اونقدر اساتیط خوب و با تجربه و مدیران خوب و کاربرای نمونه و با تجربه و جود دارن که ما پیش این عزیزان فقط قطره ای هستیم در دریا.انشالله که تمام کاربرای عزیز و با تجربه همگی خودشون مدیر خودشون میشن که نیازی به مدیریت نباشه.و قدر دانی میکنم از تک تک دوستان گلم که منو شرمنده خودشون میکنن من کوچیکتر از این حرفام که بخوام مورد ستایش دیگران باشم و این نظر لطف مدیران لایق و با کفایت محترم این انجمنه هدفه این انجمن هم پیشبرد و اطلاع رسانی و قطع کردن دست کلاهبرداران و شیادانه که به بهانه های مختلف کلاهبرداری رو به اوجش رسوندن این سایتم که تا همین الانشم که خوب پیش رفته و به روزای اوجشم چیزی نمونده موجب خشم دشمنان ما در سایر سایتها شده که خبرا به گوشم میرسه.انشاالله که همه با یاری هم کمک کنیم تا این انجمن به بقا و پایداریه خودش ادامه بده و امید هست به یاری اون روز که همهگی یه روزی بزنین به هدف . :ymhug:

داداش کارت درسته تبریک میگم ولی میباره بچه مازندرانی اساتیط :D

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 14 اردیبهشت1393 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا رامین قبای سبز مدیریت مبارک

یکشنبه 14 اردیبهشت1393 - 11:05pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مهدی6 نوشته است:
سلام اقا رامین قبای سبز مدیریت مبارک

رامين جان ، مباركه ، ايشاله موفق باشي

یکشنبه 14 اردیبهشت1393 - 11:27pm

سید جواد نوشته است:
ramin نوشته است:

داداش کارت درسته تبریک میگم ولی میباره بچه مازندرانی اساتیط :D

سید جان رامین همشهریه خودمه /جنوب در خدمتیم
رامین جان سبز پوش شدی کا مبارک باشه :D

یکشنبه 14 اردیبهشت1393 - 11:38pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

بازم از همتون ممنون بیشتر از این موضوع دوستای خوبی مثل شما در کنار من هستن ادم ذوق میکنه انشاالله در کنار هم این رفاقتها با توجه به پیشرفت انجمن پایدار و ماندگار باشه :ymhug:

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 10:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد فکرکنم یه اشتباهی پیش اومده رامین مگه اهل شمال نیستی :D :D :D ;) ;)

رامین جان تبریک میگم منم اولش باورم نشد خودتی رفتم پست های قبلی دیدم خخخخخ امیدوارم موفق باشی

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 3:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 408 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 41  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure