انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 3:39pm

پاسخ به موضوع  [ 408 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 41  بعدی
 اعلام پست های مربوطه برای استادان محترم 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

حمید نوشته است:
جاوید جان بنده هم به شما تبریک میگم. :ymhug: در واقع پیشنهاد اهدای این رتبه از بنده حقیر بود که اقا مجتبی هم با کمال میل پذیرفتن. علت اینکه زمینه استادی برای شما ذکر نشده این هست که من به شخصه اعتقاد دارم شما در همه زمینه ها استاد هستین و حتی اگر در زمینه ای تخصص نداشتین و یا حتی اشتباهی کردین ؛ اما شیوه دنبال کردن موضوع توسط شما بسیار استادانه و با دقت و وسواس خاصی هست که منجر به کسب نتیجه گیریهای بسیار خوبی شده. از این گذشته فراتر از یک لقب و رتبه من اعتقاد دارم شما از حیث عزت نفس و پاکدستی و صداقت همیشه جزو بهترینهایی بودین که من در زندگی خودم بهشون برخورد کردم و این مطلب در چند موضوع اخیری که در این انجمن هم پیش اومده به من ثابت شدست. بهرحال ارزش و اعتبار انسانها به این القاب و رتبه های مجازی نیست و این کمترین کاری بوده که ما میتونستیم انجام بدیم. بنده برای شما در تمام مراحل کار و زندگیتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم بیش از پیش بتونیم از حضور شما استفاده کنیم. :ymhug: :x :-* @};-

درود بر شما
با تشکر از همه دوستان از اقای زنرال تا استاد کانی و دیگر بچه ها که ابراز محبت کردن و همینطور با تشکر از شما استاد حمید که واقعا با سعه صدر خود میزبان انبوه سوالات ما و مشکلات دوستان در عالم فلزیابی چه از نظر علمی و چه از نظر عملی بودید و هستید.اخلاق پسندیده شما و دوستان باعث شده که من هم در کنار شما باشم و خوشحالم از این که به عنوان یک همنشین در ردیف خودتون جا دادید پس بودن من فقط نتیجه خوب بودن شماهاست.امیدوارم در با هم بودن همیشه صداقت الگوی رفتاری ما باشه نه مادیات یا مقام یا برتزی ذهنی و فکری و همیشه دارای یه فکر ازاد باشیم که ظرفیت پذیرش بدیها را هم داشته باشیم و بتونیم اونها را هضم کنیم تا فقط خوبی بماند

یکشنبه 8 دی1392 - 6:22am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام

استاد جاوید عزیز شما همیشه برای ما استاد بودی و هستی.منم به نوبه خودم بهت تبریک میگم.امیدوارم موفق باشی :x :ymhug:

یکشنبه 8 دی1392 - 7:34pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

جاوید عزیز منم بهتون تبریک میگم.البته برای ما قبلا هم استاد بودی...

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 8 دی1392 - 11:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام اقا جاوید عزیز :ymhug: :ymhug: :ymhug:
استادی واقعا برازنده تون هست و من بهتون تبریک میگم و از صمیم قلب براتون ارزوی موفقیت و شادکامی مینمایم. :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

دوشنبه 9 دی1392 - 11:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ایشون که استادبودنددیگه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه .ارزویه سلامتی وزرقه زیادوتشکراززحماتتون ممنونم.

دوشنبه 23 دی1392 - 10:58pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان با درخواست مدیر کانی عزیز و با توجه به فعالیتهای مفید و کارشناسی اقایان هوشی و تهرانی رتبه آنها به استادیاری تغییر میکند امیدوارم از این عزیزان کمال استفاده رو ببرین

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 10:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر همه دوستان
من به نوبه حودم از همه دوستان که برای به نتیجه رسیدن هموطانان عزیز از هیچ تلاشی دریغ نمیکنند نهایت تقدیر و تشکر را دارم و درجه استاد یاری را به استاد هوشی و استاد تهرانی تبریک عرض میکنم هرچند بیشتر از استادی حقشون هست و برای من استاد محسوب میشن استاد هوشی و استاد تهرانی تبریک @};- @};- @};-

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 6:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من هم به نوبه خودم به آقای هوشی وآقای تهرانی تبریک میگم
واز زحماتی که تو این انجمن کشیدن ونیتشون که کمک به یک ایرانی هستش تقدیر وتشکر میکنم :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 7:19am
استاد
استاد

درود بر شما

استاد هوشی و استاد تهرانی ما هم تبریک عرض می کنیم

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 10:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اساتید محترم
به هر دوی شما تبریک میگم
امیدوارم همیشه موفق باشید

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 2:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 408 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 41  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure