انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 7:54pm

پاسخ به موضوع  [ 48 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 آغاز به کار انجمن فلزجو 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

با نام خدا و سلام خدمت همه عزیزان.
من حمید هستم :D با رایزنی که با آقا مجتبی انجام دادیم و به علت اتفاقاتی که رخ داد و احتمالا خیلیا در جریان هستن ؛ بنا بر این شد که این انجمن رو تاسیس کنیم!
امیدوارم بتونیم اینجا بر اساس سیاستهای خودمون و انتقاداتی که بر اکثر سایتها و انجمنهای دیگه در مقوله فلزیابی هست مشکلات موجود در اونها رو نداشته باشیم.
قطعا حضور صمیمانه و موثر دوستان و اساتید گرامی در این باب میتونه ما رو در دستیابی به اهدافی که داریم یاری کنه. و به خصوص باعث محدود شدن فعالیت شیادان این عرصه بشه!
با آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای همه دوستان عزیز و موفقیت برای این انجمن. :x

یکشنبه 20 اسفند1391 - 5:19am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

بادرودی فراوان
عرض سلام وتبریک به مدیران وکارگزاران جهت راه اندازی یکی دیگراز انجمن های فلزیاب برای بالابردن این دانش در بین دوستان وعلامندان
با ارزوی موفقیت

mantera

یکشنبه 20 اسفند1391 - 10:54pm
استادیار
استادیار

با سلام به همه دوستان
من هم به نوبه خودم تبریک میگم امیدوارم این انجمن به اوج خودش برسه وروزبروز پربارتر بشه :)

یکشنبه 20 اسفند1391 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

salam h joonam.
m jan eradatmandam.
agha tabrik
ma ro ghabel nemidoonestin be ma ettela nadadin :D
agha man ham har kari dastoor bedid anjam midam ta site ronagh peida kone sari tar

دوشنبه 20 اسفند1391 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منم به نوبه خودم تبریک میگم بهتون و امیدوارم همیشه سربلند و موفق باشید تا بتونیم انجمن خوب و پرمحتوایی در این زمینه داشته باشیم :ymparty:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

دوشنبه 20 اسفند1391 - 1:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان سلام ؛ دیدم دوستان عضو شدن من هم عضو شدم ، ولی منتظر بودم کسی خبر بده :D
در هر حال من آرنولدم ، خیلی خوشحالم از تأسیس این انجمن ، البته ماهمه اینجا هستیم تا به هم نوعانمون کمک کنیم و جلوی دروغگویان و متقلبان رو بگیریم ، چون دروغ و متقلب بالاخره دستش رو میشه ، ما دراین انجمن سعی میکنیم اول از همه شخصیت خودمون و بعد اطلاعات علمی و عملی و در آخر کمک به همه دوستان در ساخت و حتی تهیه سیستم های کارآمد و مفید رو برای هرکسی که شایسته و نیازمند بوده فراهم کنیم تا لحظات خوشی برای خودمون و دوستان و هموطنان عزیز فراهم کنیم به امید پروردگار .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

آخرین بار توسط مهدی در دوشنبه 21 اسفند1391 - 12:54pm ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 20 اسفند1391 - 1:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام
راه اندازی این انجمن رو به شما تبریک میگویم این کار باعث دلگرمی بچه ها شد
با ارزوی موفقیت های اینده

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

دوشنبه 20 اسفند1391 - 2:08am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان ازتون ممنونم بیشتر زحمات رو اقای حمید کشیدن و بنده هم بنوبه خودم ازشون تشکر و قدردانی میکنم . که الان تقریبا دو شبه که بیدار هستند و دارند این انجمن رو راه اندازی میکنن . :x
ضمنا خواهشا تو این انجمن به مدیران محترم سایت های دیگه بدگویی نکنین اگه هرکاری بوده و اتفاق افتاده همونجا بوده و دیگه تمام شده و شخصیت و احترام دیگران باید اینجا حفظ بشه بنده هم اقا مهدی رو از ته قلب دوست دارم و خواهم داشت .
چون ایشون همچنان استاد بنده هستند حالا یک اشتباهی کردند و دیگر تمام شد .
اینجا ما با قدرت زیاد به فعالیت خودمون ادامه میدیم چون تو این سایت ما استاتید بسیار قدرتمند همچون اقا حمید که سرور بنده هستند و استاد بزرگ اقای اریا که به ما منت گذاشتند و اساتید دیگه که به ما میپیوندند.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 20 اسفند1391 - 2:40am
استاد
استاد

سلام بر دوستان حاظر و دوستانی که بعدا به این جمع خواهند پیوست و با تشکر ازاقا حمید که واقعا بار همه چیز این سایت را تا این لحظه به دوش گرفتن و با تشکر از اقا مجتبی که همکاری در براه انداختن این سایت کردند از شما حاظرین و کسانیکه بعدا به ما می پیوندد تقاضا دارم اگه اطلاعات مفیدی دارند در مورد دنیای فلزیاب. کمال همکاری با این اساتید را داشته باشند و پستهایی ارائه بدهند تا بدینوسیله همگی از اطلاعات هم استفاده کنیم و روی هم رفته سایت خوبی داشته باشیم

دوشنبه 21 اسفند1391 - 5:42am
آواتار کاربر

من هم راه اندازی انجمن جدیدو تبریک میگم انشالله که این انجمن مشکلات انجمنهای دیگه رو نداشته باشه و به بیراهه کشیده نشه و با تشکر ویزه از حمید خان ومجتبی و سایر اساتید در ضمن اگه لطف کنید دکمه تشکر هم برای تشکر از پستها بزارین عالی میشه و پستهای الکی زده نمیشه ممنونم kaka

دوشنبه 21 اسفند1391 - 5:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 48 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure