انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 1:19pm

پاسخ به موضوع  [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 با مرامترین فردی که تو زندگیم دیدم 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
من با آقا مجتبی،خیلی تلفنی صحبت کردم،متین و مودب و متشخصانه راهنمایی میکردن،هر جا هستن دست حق نگهدارشون باشه

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

چهارشنبه 2 مهر1393 - 9:25pm
مدیر کل
مدیر کل

:) :ymblushing: :ymhug:

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 2 مهر1393 - 1:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با اراده نوشته است:
من با آقا مجتبی،خیلی تلفنی صحبت کردم،متین و مودب و متشخصانه راهنمایی میکردن،هر جا هستن دست حق نگهدارشون باشه

با درود به دوستان
ضمن تایید حرفهای با اراده عزیز، میخواستم بگم واقعا آقا مجتبی یک مرد، با مرام جوانمردانه واقعی هستند که متاسفانه تو این روزا امسال ایشون کم پیدا میشن، از خدا میخوام همیشه سالم و تندرست باشن و آرزوی موفقیت در تمامی زندگی برای ایشون دارم @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

جمعه 3 مهر1393 - 1:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
ممنونم عزیزم همتون خوبین دیگران رو خوب میبینین :ymhug:

سلام
خوشحالم که همچین مدیر لایق و با درایتی داریم :YMPRAY:

جمعه 3 مهر1393 - 1:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان
همه میدونین که چند وقت پیش در اثر یه صانحه مدتی تو کما بودم و اون دشمنان که با نقاب دوست به من نزدیک شده بودن از فرصت استفاده کردن و همه دستگاهامو از من دزیدن که ردیاب انجمن هم جزو اونها بود و من تو این مدت هیچ دستگاهی نداشتم بعد از مدتی دیدم یه نفر به گوشیم زنگ زد و بعد از احوال پرسی خودشون رو معرفی کردن بله این شخص کسی نبود جز آقا مجتبی اصلا باور نمیکردم بعد از کلی صحبت کردن برام گفت که کجا زندگی میکنی گفتم فلان جا پرسیدم برا چی میخاین که گفت بعدا خودت میفهمی دیشب برام زنگ زدن که یه بسته برات اومده رفتم بسته رو تحویل گرفتم بازش کردم دیدم توش یه ردیاب 35 هستش که آقا مجتبی برام فرستاده کلی خوشحال شدم مثل اینکه دنیا رو برام داده باشن بله ایشون بعد از اطلاع از وضعیت من یه ردیاب رایگان برام فرستاده بودن
آقا دمت گرم واقعا با مرامی داداش خدا هرچی میخای بهت بده دل ما رو شاد کردی
برا شادی روح پدر آقا مجتبی اجماعا صلوات

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

آخرین بار توسط kavoshgar در دوشنبه 12 آبان1393 - 3:05pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 12 آبان1393 - 2:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
kavoshgar نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان
همه میدونین که چند وقت پیش در اثر یه صانحه مدتی تو کما بودم و اون دشمنان که با نقاب دوست به من نزدیک شده بودن از فرصت استفاده کردن و همه دستگاهامو از من دزیدن که ردیاب انجمن هم جزو اونها بود و من تو این مدت هیچ دستگاهی نداشتم بعد از مدتی دیدم یه نفر به گوشیم زنگ زد و بعد از احوال پرسی خودشون رو معرفی کردن بله این شخص کسی نبود جز آقا مجتبی اصلا باور نمیکردم بعد از کلی صحبت کردن برام گفت که کجا زندگی میکنی گفتم فلان جا پرسیدم برا چی میخاین که گفت بعدا خودت میفهمی دیشب برام زنگ زدن که یه بسته برات اومده رفتم بسته رو تحویل گرفتم بازش کردم دیدم توش یه ردیاب 35 هستش که آقا مجتبی برام فرستاده کلی خوشحال شدم مثل اینکه دنیا رو برام داده باشن بله ایشون بعد از اطلاع از وضعیت من یه ردیاب رایگان برام فرستاده بودن
برا شادی روح پدر آقا مجتبی اجماع صلوات

افرین بر اقا مجتبی واقعا مزدی داداش @};- @};- @};- :-BD

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 12 آبان1393 - 2:52pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

kavoshgar نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان

ایول آقا مجتبی
انسانیت گرانبهاتر از هر گنجیست که هر کسی نمی تونه به اون دست پیدا کنه
:ymapplause:

دوشنبه 12 آبان1393 - 3:50pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
كاوشگر عزيز مباركتون باشه داداش
هرچند آقا مجتبي خيلي وقته برادري خودش رو براي همه ثابت كرده ولي اين كار ايشون واقعا بزرگواري بي حد و حصر اونون ميرسونه.
اميدوارم بحق اين ايام عزيز همه دوستان حاجت روا بشن ان شاا....
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 12 آبان1393 - 8:31pm
آواتار کاربر

محل اقامت: یورنیشا
kavoshgar نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان

سلام به همگی ..
شکر که دوستمون سلامتیشو بدست اوردن.
مجتبی میگم به روشن بینی رسیدی ؟ به اشراق ؟ عشق انسانیت معرفت مردانگی اینجوری به والله من که نه دیدم و نه دیدم !!!
باور کنید نمیدونم چی بایدگفت ؟!!!!!!!!!!!!
یا حضرت محتبی .

دوشنبه 12 آبان1393 - 9:04pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

واقعا مردی آقا مجتبی. :ymapplause:

To be willing is to be able

سه شنبه 13 آبان1393 - 10:42am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure