انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 2:02am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 14  بعدی
 دعا برای سلامتی جناب کاوشگر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:-o :-o :-o
دوستان شايد تو اين كارهم حكمتي بوده هيچ كاري بدون دليل نيس تو اين دنيا به هرحال ايشالله تندرستيشو بدست بياره و دوباره به كانون خانواده اش و جمع ماها و اين كار پرهيجان برگرده.
^:)^ :YMPRAY: :( :-o

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 9:31am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام
خیلی ناراحت شدم اصلا باورم نمیشه :( :( :(
بحق آقا امام حسین خدا شفا بده ما فقط میتونیم دعا کنیم....

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 9:50am
استاد
استاد
آواتار کاربر

واقعا بنده متاسف شدم و اميدوارم هر چه زود تر خوب بشن.ايشون از نيكان اين سايت هستش و از دوستاني كه ميدونن كدوم بيمارستان بستري هستش درخواست مي كنم بهم پيام بدن تا اگه كمكي از دست من برمياد برم انجام بدم. :-s

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 10:21am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
خبر تاسف باری بود و بهرحال حادثه ایه که رخ داده.
باید به درگاه باری تعالی دعاکنیم تا ان شاالله زود حالشون خوب بشه.
یاحق --- هوالرقیب

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 10:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنام و یاری اهورا مزدا
از شنیدن خبر حادثه برای یکی دیگر از بهترینهای این انجمن بسیار متاثر و دلگیر شدم X_X امیدوارم هرچه زودتر کاوشگر عزیزمان به لطف و بخشش ایزد توانا از کما خارج شده و بهبودی بدست آورده و به جمع خانواده و دوستان برگردند :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 10:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امید وارم این خبر صحت نداشته باشه
آدم که از این خبرا مشنوه خشکش مزنه واقعن ناراحت کننده ترین خبرها اینه که بشنوی کسی سلامتیش به خطر افتاده اونم درست درحال تلاش برای یافتن راهی برای برطرف کردن مشکلات عدیده روزمره که بنا به دلایلی برای اکثر جوانان وهموطنان عزیزپیش میاد دوست عزیزمان جناب کاوشگر بسیار زحمتکش و مشکل گشا هستن و برای موفقیت انجمن و کاربرانش تلاشهای فراوانی کشیدند امید وارم خداوند متعال شفای عاجل عنایت بکنند و برای خوانواده محترمشان قوت قلب ببخشاید و از نگرانی در آینند آمین :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: و این دوست خوب باز در کنارمان به تلاشهایشان ادامه دهند باشد که با همکاری هم دیگر به نتیجه قابل قبولی برسیم
دوستان عزیز خواهشن سعی کنید نکات ایمنی و احتیاط را رعایت کنید و جایی که امنیت جانی پایین باشه کار را تا فراهم آوردن شرایط مناسب تعطیل کنید این بهترین کار مناسب هستش دوستان معاات کنید و اگر برای رفتن به سر کاری دید کم کسرسی دارید تا تهیه نکردید سر کار نرید شاید اون چیزی که کم دارید جای حساسی به دردمان بخورد که جان کسی را از خطر برحاند مواظب باشین دوستان ایگونه اتفاقات آدم را اندوهگین میکند امید وارم به لطف خدا در هیچ جای وطن عزیز برای کسی از این دست سوانح رخ ندهد همگی باهم برای سلامتی و بهبود حال کاوشگر عزیز دعا خواهیم کرد
خداشفایش بدهد :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 4:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان
من تازه چند ساعت پیش متوجه این جریان شدم اقای کاوشگر یکی از دوستان صمیمی من بود و خیلی خاطرات با ایشون دارم هر چقدر زنگ زدم دیدم خاموشه گوشیشون خیلی ناراحت شدم این خبر رو شنیدم مغزم داره اتیش میگیره ~X( من مسافرت هستم بخاطر همین جریان هر چه زودتر خودمو میرسونم پیششون فقط داداش ادرس بیمارستان رو یه لطف کن بگو بهمون چون گوشیشون خاموشه اه بخشکی شانس خدا کنه همه دوستان که تو این کارن انقدر خداوند بهشون مال و ثروت بده که دیگه نرن دنبال این کار

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 4:33pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام
واقعا برای اتفاقی که پیش اومده متاثرم.جناب کاوشگر یکی از بهترین و فعالترین اعضای انجمن هستند.امیدوارم هر چه زودتر خبر سلامتیشون و بشنویم. :YMPRAY:

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 6:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیدورام حال ایشون خوب بشن و بزودی سلامتی شون رو بدست بیارن.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 7:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ان شاالله بزودی خبر خوبی ازشون میرسه .
خدایا به دوست عزیزمان جناب کاوش گر شفای عاجل عنایت فرما آمین :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

جمعه 31 مرداد1393 - 1:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure