انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 6:55am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 دعا برای سلامتی جناب کاوشگر 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بسیار خرسندیم
خیلی خوش اومدید برادر @};-

یکشنبه 5 مهر1393 - 12:24am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
جناب كاوشگر عزيز ، نبود شما در اين مدت دل مارو غمگين كرده بود و سر نمازهامون دعاي خير و سلامتي براتون داشتيم ؛ بنده به چند نفر از دوستان همشهري شما تماس داشتم كه جوياي احوال باشم و حتي خواستم براي ملاقات خدمت برسم كه بعضي از همشهري هاي شما گفتند كه ملاقات ممنوع هستيد و خانواده اجازه ملاقت به دوستان رو نميدن ! و حق هم داشتن ؛ به هرحال خيلي خدارو شاكرم كه وجود دوست و برادري با معرفت و با اخلاق و متين رو دوباره به ما بخشيد ، انشاا.. كه ديگه در همچين دامي نيوفتيد ، به نظر بنده اين يك دام بود براي دزديدن وسائل شما من شك ندارم ، چون اولين باري نيست كه همچين موضوع رو ميشنوم و مطمئنم كه دام بود و هيچ آثاري هم دركار نبوده و همه عكس و دروغ بوده ، دوستاني كه دستگاه داريد مواظب باشيد با چه كساني بيابون ميريد .. ياعلي مدد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 5 مهر1393 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قبل از هر چیز بابت بهبودی جناب کاوشگر خداوند منان رو شاکریم ...
در ثانی این مطلب مهم در مورد حضور در مکان کاوش رو همیشه به یاد داشته باشید :
همیشه جوری هماهنگ کنید که حتماو حد اقل 1 ساعت قبل از تاریک شدن هوا در مکان حضور داشته باشید که بتونید محل رو بررسی کنید هم از نظر علائم و دفینه گذاری و هم نوع خاک و شرایط مکان ...علی الخصوص راه فرار رو در نظر داشته باشید چون اگر خدائی ناکرده مشکلی پیش اومد لا اقل بتونید خودتون یا دستگاه رو از محل دور کنید تا گرفتار این قوم ...... نشید.
اگر کسی که صاحب مکان هست ریگی به کفش نداشته باشه نباید با این خواسته که 1 ساعت قبل از تاریکی در محل باشید مخالفت کنه چون یکی از راههای تشخیص وجود بار برسی آثار و علائم هست که این امر در روشنائی روز محقق هست و در تاریکی نمیشه خیلی روش حساب کرد ... ضمنا همیشه به یک نفر مورد اطمینان نشانی محلی که قراره برید رو اطلاع بدید...

بنده وقتی به مکانی میرم سریع با جی پی اس روشن یک عکس از محل میگیرم و عکسرو برای پدرم ام ام اس میکنم تا مشخصات مکان همراه عکس ارسال بشه ...

بازم به جناب کاوشگر بخاطر عمر دوباره ای که خدا بهشون داده و تولد دوبارشون تبریک میگم ... :D
در پناه حق.

یکشنبه 5 مهر1393 - 1:04am
مدیر کل
مدیر کل

جناب کاوشگر بنده هم به نوبه خودم بازگشت مجدد شما رو به انجمن تبریک میگم. ایشالا که دیگه از این حوادث نداشته باشیم.

یکشنبه 5 مهر1393 - 1:21am
کاربر فعال
کاربر فعال

کاوشگر جان خدا رو شکر به سلامتی خطر رفع شد وبه آغوش خانواده ات برگشتی . بنده زیاد با شما آشنایی ندارم ولی در این مدت نبود شما خیلی از دوستان از انسانیت و خوش قلبی شما صحبت میکردن وانصافا خیلی ناراحت بودن وهمیشه دعای خیرشون برای بازگشت سلامتی شما بود . بازم خدا رو شکر انشالا تو زندگیت همیشه سلامت و موفق باشی @};- @};- @};-

یکشنبه 6 مهر1393 - 4:05am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
کاوشگر جان خدا رو شکر که حالتون خوبه و ان شاا... بلا به دور.
برای همه آرزوی موفقیت و ایام خوب رو دارم.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 6 مهر1393 - 8:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
خدارا شکر که سلامتی را به شما برگردوند. این از هر چیزی مهمتره من قبلا" هم گفتم تو این کار همه احتمالات را باید در نظر گرفت من خودم یه بار بخاطر
اطمینان به شیاطین دوست نما برای کار رفته بودیم که شب تو کلبه ای برای استراحت خوابیدیم و صبح که بیدار شدیم دستگاه لورنز ایکس5 ما رو دزدیده
بودن و هر کاری کردیم کسی گردن نمی گرفت دوستان عزیز خیلی مراقب باشید تا همچین گرفتاریهایی خدای نکرد براتون پیش نیاد.دوره زمونه بدی شده
نمیشه به کسی اطمینان کرد. با ارزوی موفقیت

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 6 مهر1393 - 10:23am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه اعضای انجمن .خیلی خوشحالم که جناب کاووشگر سلامتیشونو بدست اوردن که بزرگترین نعمت همین سلامتیه.بابت اتفاقی که برای دوست خوبمون اقای کاوشگر افتاد یاد یکی از خاطره هام افتادم.اولا... همه این اتفاقها یه تجربه میشه برای اون دسته از ادمهایی که میخوان تو این رشته فعالیت داشته باشن و تجربه هم از قدیم گفتن پدر علمه و این چیزی نیست که بخوای از بقالی سر کوچه بخریش به مرور زمان و با سختی و مشقت بدست میاد.من یه روزی یکی از دوستام همین ماجرای اقای کاوشگر رو برام تعریف کرد و ما رفتیم سر مکان یه 2 ساعتی پیاده روی کردیم البته من اصلا عادت ندارم قبل از دیدن جا و مکان دستگاه ببرم .تا رویت کنم جارو بعد اگه مورد قبولم واقع شد دستگاه میبرم خلاصه سر تون درد نیارم بعد 2 ساعت پیاده روی تو جنگل رسیدیم سر مکان اون چیزی رو که اینا تعریف میکردن قبل حرکت با اون چیزی که من میدیدم سر مکان مقایرت داشت چیزی بهشون نگفتم که اقا مورد قبول من نیست اصلا جاتون جا نیست اینجا کجاست دیگه خلاصه هوا تاریک شد تو راه برگشت دیدم از یه مسیر دیگه ای مارو بردن بعد متوجه شدم از مسیر برگشت راه همش نیم ساعت بیشترنبود اونم جاده جاده صاف و خوب ولی از اون مسری که داشتیم میومدیم سر زمین همش جنگل همش تپه و چاله چوله همش پرتگاه وکلا یه راه خطرناک که من بعد از اومدن خونمون اینا که زنگ زدن کی دستگاه میاری همشونو بستم دری بری مخصوصا به دوستم که واسطه بود و اینارو معرفی کرده بود خیلی جاها هم هست اگه باری هم دربیاد از اسم خودمم مطمعن ترم که همین ادمها همونجا ادم کشی راه میندازن و چه بسا همون بهتر که همون بار همون زیر خاک باشه بهتره.امیدوارم سایر دوستان خوبمون که تو انجمن حضور دارن این اتفاقهارو سر لوحه کارشون قرار بدن که از این همین سایت و از همین اتفاقات تجربه بگیرن نه این که تجربه دیگران بشن.بازم خدارو شکر جناب کاوشگر به اغوش گرم خانواده رسیدن دستگاه دوباره ساخته میشه دوباره بدست میاد ولی سلامتی انسان رو نمیشه بدست اورد.منم لورنز داشتم ولی سر خنگ بازی و احمق بازی رفیقمون تو حفاری از دستش دادم نزدیک بود جونمونو هم از دست بدیم که به یاری خدا ختم به خیر شد.قربون همتون بازم دوستای گلم بیشتر حاشیه امنیت رو برای خودتون درست کنین قبل از حفاری .هر چی سفت تر بگیری شل تر میخوری هر چه شل تر بگیری سفت تر میخوری.یا حق @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

آخرین بار توسط ramin در یکشنبه 6 مهر1393 - 11:41am ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 6 مهر1393 - 11:35am
استاد
استاد

درود بر شما
به خاطر باز گشتتون به کانون خانواده و انجمن فلز جو تبریک دست خالی ما را با سخاوت بی حد خود بپذیرید
امیدوارم که شما و دوستان هر کجا که باشید نفستون گرم و دلتون خوش و کامروا باشید

یکشنبه 6 مهر1393 - 11:37am
مدیر سایت
مدیر سایت

خوب با تمام تفاصیر , خدا رو شکر که دوباره به جمع خوانواده و دوستانت اومدی , دستگاها فدای سرت , خودت سالمی خدا رو شکر , خوش اومدی پلهون :D :ymhug:

یکشنبه 6 مهر1393 - 12:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure