انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 1:04am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 49 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 دعا برای شفای mahdi8877 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
دوستان عزیز متاسفانه با خبر شدم که حال مهدی جان به شدت بد شده که حتی به زحمت نفس میکشن و انتقالش دادن بیمارستان
از دوستان خوبم خواهش میکنم که برای سلامتی این عزیز دعا کنن ، انشاالله با دعای شما دوستان و همراهان زودتر شفای ایشون حاصل بشه

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

سه شنبه 27 اسفند1392 - 10:15pm
مدیر کل
مدیر کل

ای بابا! :( من نمیدونم چرا کسانی که واقعا دست خیر دارن و وجودشون برای بقیه منشاء خیر هست گاها اینطور دچار مشکلات میشن؟ :ymsigh: مهدی عزیز در همین مدت کوتاهی که ما از وجودشون مستفیض شدیم توانایی بسیار خوبی در بحث الکترونیک و مدارات فلزیاب از خودشون نشون دادن که در این چند روز منجر به پیشرفت قابل ملاحظه در بسیاری از بحثهای مرتبط شد. بنده به نوبه خودم امیدوارم و دعا میکنم که ایشالا ایشون به یاری خدا هر چه زودتر سلامتی خودشون رو بدست بیارن. :YMPRAY:
دوستان توجه داشته باشن تلاشهایی که مهدی عزیز در این چند روز در بحث مدارات داشتن و بخصوص فیبر مدار رو درست میکردن ؛ باعث شد بهشون فشار زیادی بیاد! بنده که خودم سالهاست دستی بر این آتش دارم با دنبال کردن مسیر کار متوجه فشاری که ایشون بخودشون اوردن شدم! پس خیلی خوبه که همه ما قدر عزیزانی رو که واقعا برامون زحمت میکشن بدونیم و قدردان تلاششون باشیم.

سه شنبه 27 اسفند1392 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوارم که مشکل این دوست عزیز و با مرام هر چه زودتر حل بشه.

سه شنبه 27 اسفند1392 - 11:37pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

از خداوند متعال عاجزانه سلامتی مهدی عزیز رو خواستارم و انشالله هر چه زودتر به جمع ما باز میگردن. :YMPRAY:
@};-

چهارشنبه 27 اسفند1392 - 12:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خداوند تمام بیماران رو شفاء عاجل عنایت کنه مخصوصا مهندس مهدی عزیز ما رو :YMPRAY:

چهارشنبه 27 اسفند1392 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیدوارم هرچه زودتر خوب بشن

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 3:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از خدای بزرگ می خواهم به مهندس مهدی عزیز و همه بیماران شفای عاجل عنایت فرماید. امین یا رب العالمین

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 9:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با آرزوی بهبودی مهندس مهدی عزیز و گرامی امیدوارم هر چه زودتر در این روزهای آخر سال و پا گذاشتن به سال نو با بهبودی کامل به آغوش گرم خانواده باز گردند :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 9:51am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

با سلام
یا من اسمه الدوا و ذکره و الشفاء
در این فرخنده ایام عید سعید باستان و تغییر و تحول زمین و زمان از خداوند شافی میخواهیم همه مریضا رو شفا بده و همینطور عنایت ویژه به اقا مهدی عزیز داشته باشه.
یاحق
هوالشافی
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 10:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منم براشون ارزوی سلامتی میکنم و امیدوارم هر چه زودتر سلامتی خودشون رو بدست بیارن :ymhug:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 10:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 49 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure